Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 13

 1. Мирослава. Христос родився! о. Олег, прошу Вас помолитись за мою маму Анну, яка хворіє на остеопороз. Вже три роки не може ходити на вулицю, тому що у хребті самі по собі робляться тріщини, а лікарі кажуть що це від нехватки кальцію. Дякую, Отче! Нехай Бог благословить Вас
 2. Наталія. Христос рождається! Мене звати Наталія,живу в м.Львові.Отче Олеже, дуже прошу про молитву за сестру Ірину та її чоловіка Сергія, щоб Господь Бог подарував їм дар батьківства (4 роки одружені). Також прошу про мир, спокій , здоров»я у сім»ї та родині, за добру роботу для чоловіка, щоб Господь за вашими молитвами допоміг мені бути доброю дружиною, матір»ю і дитиною. Дякую дуже за Ваші молитви.
 3. Наталія. Христос рождається! Отче Олеже, дуже прошу про молитву за сестру Ірину та її чоловіка Сергія, щоб Господь Бог подарував їм дитинку.Молюсь за них щодня.Допоможіть і Ви, будь-ласка,своїми молитвами.Дуже дякую.
 4. маряна. Слава Ісусу Христу.Звертаюся до вас з проханням про молитву,щоб Господь Бог змилосердився над Мар»яною і допоміг їй в отриманні кредиту.Їй дуже потрібні гроші,і благає щоб її банки не рошукували,щоб не було в неї проблем на роботі і вдома.Господи допоможи їй з грошима у Мар»яни зараз просто безвихідне скрутне фінасове становище.Їй цей кредит дуже потрібний
 5. Леся. Христос Народився!Отче, дуже прошу про молитву за повернення чоловіка Василя до сім’ї.Дякую, отче.
 6. Галина. Слава Ісусу Христу! О.Олег прошу Вас помоліться за моє здоров’я, за здоров’я чоловіка Василя, за здоров’я сина Андрія в якого проблеми з печінкою,поганий сон і дуже нервовий, за здоров’я дочки Лілії яка перенесла дві операції, має проблеми з кишечником,і часто болить голова, і за здоров’я внука Артура, в нього поганий сон і він не спокійний. Дякую вам!!!
 7. маряна. Благаю помолитися за те,щоб Мар»яні надали кредит сьогодні і щоб вона оплатили свої зобов»язання перед іншими банками і щоб її ніхто не розшукував.Благаю допоможіть я завжди молитимусь. Змелосердися Господи, благаю.
 8. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за примирення Олександра і Вікторії. За те, щоб вони відродили і зберегли в своїх серцях дар Божий — кохання один до одного! Дякую Вам.
 9. Марія. Христос народився! Отче Олег, дуже прошу про молитву за звільнення мене від страху, тривоги, неспокою. Дуже дякую!
 10. Людмила. прошу молитви на звільнення від анонізму. дякую
 11. Ірина. Ірина! Слава Ісусу Христу!Отче Олег прошу Вас помолитися за духовне і фізичне оздоровлення мого тіла, за очищення тіла від недуг, які я знаю(пухлинка в правій груді, кандилома чи папілома на статевих органах бородавка на великому пальці правої руки) і не знаю. Щиро вдячна Вам і Господу Богу за Ваші молитви. Дякую організаторам цього сайту за те, що знаходячись далеко, я можу слухати і молитися разом з о.Олегом
 12. Володимир. Слава Ісусу Христу! Прошу отця про молитву,хворію на нервові розлади,тривога,страхи,спазми нервові,часті депресії, розпач. Маю третю групу інвалідності. Дякую
 13. Леся. Христос Рождається! прошу помоліться за одужання Анастасіії, моєї донечки.Їй 18 років , студентка УКУ, з народження хвора: має пухлину правої половини обличчя. Дякую
 14. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за моє здоровя, в мене близько 4 місяців безпричинна тошнота, головокружіння.нерви. страхи.тривога.та за синочка Маркіяна, часто хворіє на простудні захворювання.Дякую вам за молитву, а БОГУ за вислуховування їх.
 15. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за добрі відносини між мною та моєю мамою Мартою. в нас дуже напружені відносини, мама не виявляє материнських почуттів до мене. і ставиться до мене як до чужої. Прошу БОГА про розуміння материнства для мами.Хай БОГ її врозумить і настановить на правдивий шлях. Дякую.
 16. Василь.  Завдяки вашим молитвам у мене вже  дурні думки слава Богу  відійшли   моліться щоб я був життєрадісний мав для чого жити.
 17. Людмила. прошу помолитися за звільнення від анонізму
 18. Леся,Канада. Слава Iсусу Христу!Прошу Вас о.Олег помолитись за мою донечку (менше 2 роч) Анну поганi аналiзи(гормони,залiзо) то е причиною рiзних порушень,за 3 мiс прийому залiза дуже малий результат…Дякую Вам дуже!
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу! Мене звати Наталія. Живу в м.Стрию, Львівської області. Отче, помоліться будь-ласка за моє здоров»я і звільнення від депресії. Зараз, коли почала більше молитися, відчуваю полегшення, але дуже хочу, щоб за мене помолилися Ви. Також не забудьте в своїх молитвах мого синочка, чоловіка і маму. Дуже дякую і нехай Бог завжди допомагає Вам.
 20. тоня. Слава Ісусу Христу! О.Олег прошу Вас помоліться за моє здоров’я, мене дуже мучить страх боюсь сама їздити в маршутках достав мене вже той страх хочу жити нормальним житям як всі люди Допоможіть і Ви, будь-ласка,своїми молитвами.Дуже дякую.

(5) Комментариев к: "Блок 13"

 1. Ігор пишет:

  Cвятий Отче!Дуже прошу помоліться за мою маму Світлану в неї в голові киста…

 2. I want to send you an award for most helpful inertnet writer.

 3. A wonderful job. Super hpleufl information.

 4. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за зцілення раби Божої Ірини від вегето-судинної дистонії.За міцне душевне і тілесне здоровя. Благословення Господнє для мене, чоловіка Ореста, синочка Маркіяна, та всієї моєї родини та за прощення всіх наших гріхів і гріхів нашої родини аж до 10 покоління. Нехай Бог змилосердиться над нами і простить нам Вашими молитвами. Дякую.

 5. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче прошу Вас помолитися та випросити в Бога ласки та благословення в пошуку роботи для мене, Надії. вже 3 місяці безрезультатно шукаю роботу.Прошу Бога звільнити мене від довгів та знайти хорошу роботу, щоб помогти в утриманні сімї. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 13"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов