Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 132

 1. надія. господи вислухай молитви..хай буде воля твоя…і за мою найдорожчу сестричку олю….у мене не буде життя .
 2. Адріана. Слава Ісусу Христу.Дуже прошу помолитися за моє здоров’я та душевний спокій.Адріана. дуже болять ноги лікуюся.також прошу помолитися за мою сімю за моїх діток. Владислава, Радміли, Марії, Іванни, Андрійка та чоловіка Валерія.
 3. ліля. Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу помоліться за мою маму Еллу. Вона вже лежить пухлина в горлі не дає ні їсти, ні пити. Я ще маю надію на Бога, на ваші молитви, які минулого літа помогли. Благаю згадайте її у своїх молитвах.дякую
 4. Яна. Слава Ісусу Христу!Прошу молитву за виздоровлення моєї мами Ольги Федорівни,яка хвора на рак аденокарценома. Будь-ласка прошу про молитву,щоб моя мама жила,щоб їй стало краще,щоб виздоровіла, прошу допоможіть молитвою.ДЯКУЮ.
 5. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег! Прошу Вашої молитви за здоров’я моїх батьків Михайла і Любові та свекра Василя.
 6. Василь. Отець Олег в тата рак легень,останньої стадії.Лікарі сказали,що нічого вже не допоможе. Помоліться будь-ласка за здоров’я тата.Може ваша молитва і Божа сила допоможе.Дякую.
 7. Василь. Слава Ісусу Христу.Отець Іван мій батько хворий на рак легень четвертої стадії. Хімійотерапія не допомогла. Виписали з лікарні і сказали «чекайте». Прошу Вас, помоліться за батька.Тільки Бог і ваші молитви поможуть виздоровіти татові. Нехай Бог вас благословить і охороняє.
 8. Василь. Слава Ісусу Христу.Отець Іван,мій батько хворий на рак легень четвертої стадії. Біохімія не допомогла. Виписали з лікарні і сказали «чекайте».Прошу Вас, помоліться за батька.Тільки ваша молитва допоможе татові. Дякую. Хай Господь Вас благословить і охороняє.
 9. Світлана. Отець Олег, дуже Вас благаю помоліться за нашу маму Любов, хвору на рак шлунку 4 ст. Віримо в чудо, що Господь продовжить віку нашій мамі і Вашими і нашими молитвами зцілить її тіло і душу.Ми її дуже любимо. Здоров”я Вам .спаси Господи .
 10. Марія. Слава Ісусу Христу,отче прошу вас молитися за мого брата Віталіка, хай Господь Бог допоможе йому подолати його залежність від алкоголю ,вилікує всі душевні і тілесні хвороби, визволить його від жорстокості і агресії ,пошле йому довге і щасливе мирне і спокійне життя, Отче і ще прошу вас молитися за всю мою родину щоб всі були живі здорові і щасливим ,жили в мирі любові і спокої,і мали щасливу долю . Дуже прошу Вас допоможіть моїї родині .Щиро надію на Божу милість і те що Він нас почує наші молитви і прохання і допоможе .
 11. Світлана. Отче Олеже, наша родина дуже потребує вашої молитви. Помоліться за здоровя мого чоловіка Василя.В четвер йому робитимуть МРТ голови.Нехай ваша молитва допоможе нам мати добрі результати.
 12. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу про молитву на місяць за здоров’я і звільнення від алкогольної залежності Олега, він зараз у іншій країні. Дякую.
 13. Ольга. Слава Ісусу Христу! Уклінно прошу помолитися за духовне здоров’я сина р.б.Олександра та повернення його до активного життя
 14. Марія. Отче Олег, я дуже щиро Вас прошу і благаю помолитися за мене, бо захворіла ще в січні і не можу прийти до здоров’я, лікарі сказали, що перенесла запалення мозгових оболонок, чи якийсь запальний нерва чи щось там у голові, боліла страшно голова, і зараз ще маю болі часом трохи і якийсь чи то спазм чи стягуючі болі в районі вух і верхньої щелепи, і думати мені важко, я в постійному страсі і переживаннях надія на Бога і молитви, наперед дякую
 15. Христина. Слава Ісусу Христу. Дуже потребую молитви за душевний спокій,звільнення від депресії і ласку вийти заміж.Дуже дякую.
 16. Володимир. Слава Ісусу Христу! Уклінно прошу молитву за виздоровлення мого батька Миколи, який тяжко хворий. Щоб відступила хвороба, щоб він виздоровів.
 17. Богдана. Шановний Отче,прошу молитви за мое здоровя і мого чоловіка Сергія.Хай Божа милість нас не покидае. Дякую.
 18. Мирослава. Шовний отче Олеже щиро вдячна за ваші молитви і прошу вашої молитви за повернення мого чоловіка Василя в сімю до дітей
 19. Тарас. Отець Олег, дуже прошу помолитися Вас за нашу маму Ольгу, яка хворіє онкологією молочної залози, по попередніх результатах 4 стадія, пішли метестази. Тільки Бог Ваші і наші молитви допоможуть одужати нашій матусі! Здоров’я Вам, дуже дякую,хочеться вірити в чудо
 20. Иванна. Слава Ісусу Христу. Отче Олег дуже прошу Вас помолитися за мого чоловіка Олександра. Щоб Бог звільнив його від алкогольної залежності і щоб він жив з розумом. У нас скоро буде дитина а він себе дуже нерозумно поводить, ображає мене, нервує. Дуже Вас прошу допомогти мені.

Написать комментарий: "Блок 132"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов