Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 54

 1. Віктор. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за розкаяння та навернення до віри Ольги,Наталі,Надії. Щоб Господь дав розуму Ользі стати справжньою мамою для своїх дітей.
 2. Ірина. Слава Ісусу Христу. О.Олег, дуже прошу Вас помолитися за сім’ю моїх батьків. Хтось з ”добрих” друзів звів наклеп на маму татові, а він проживши з нею більше 30-ти років їй не вірить, і навіть не хоче поговорити. В сім’ї постійні сварки. Дуже прошу Вас помоліться.
 3. Анна. СІХ.отченько прошу про молитву за те щоб якщо на то Божа воля .щоб я створила родину з Володимиром.щоб мали любрв у серцях і розуміли свої серця.дякую
 4. Зоряна. Слава Ісусу Христу! O.Oлег я вас дуже прошу помолітсья будь-ласка за навернення мого чоловіка Віталія до Бога та до сім’ї ..Дякую.
 5. Людмила. Слава Ісусу Христу! Шановний о.Олег, благаю Вас помолитися за збереження моєї сім’ї. Чоловік , Тарас, програє всі наші тяжко зароблені гроші в казіно. Він це робить вже не перший раз. Розмови закінчуються сварками, скандалами….образливими словами. Дуже люблю свого чоловіка ,але не знаю чи зможу ще вибача чи давати шанси. Втрачається довіра. В нас маленька донечка, ми брали шлюб в церкві…Дуже не хочу щоб наша сім’я зруйнувалась. Тому прошу Вашої молитви. Допоможіть нам. Будь ласка. Щиро дякую.
 6. Людмила. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олеже, помоліться за мого сина Олександра, йому 2,8 роки часто плаче та нервується. Ми з Києва. Нехай Господь допомагає та охороняє у ваших добрих справах!
 7. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу вас помолитися за мене, Наталю, за моє оздоровлення від хвороб, серця та нервової системи, а також щоб пропала киста на печінці. Надіюся, що Ісус Христос та Матір Божа вислухають Ваші молитви.
 8. Богдан. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отця Олега молитися за моє духовне і фізичне зцілення, за зцілення моїх очей від помутніння зору. Лікарі підозрівають глаукому, дуже переживаю з цього приводу і прошу молитися, щоб Господь зцілив мої очі. Також потребую молитви за моє щире покаяння і примирення з Богом, за дарування мені благодаті йти за Ісусом Христом і за моє примирення з дружиною Оксаною. Дякую за молитву! Богдан (Львів)
 9. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу помоліться за мене і за мого хлопця щоб ми були разом і створили хорошу сім”ю. Дякую!
 10. Богдан. Cлава Ісусу Христу! Дуже прошу молитися за моє духовне та фізичне зцілення. Вже тривалий час перебуваю в дуже важкій депресії, мене постійно переслідують важкі думки, небажання жити, а також сварки з дружиною і матеріальні труднощі. Проблеми з поганим зором, одне око дуже погано бачить, в мене запідозрили хворобу очей – глаукому. Допікають й інші болячки, немочі, тривоги, стреси – ласкаво прошу отця Олега молитися за моє духовне і фізичне зцілення і за звільнення від усіх життєвих та сімейних негараздів. Щиро дякую за молитву! Богдан (38 років), Львів
 11. Ірина. Ірина. м. Новий Розділ, Львівська область. Христос Воскрес!Отче Олеже, щиро прошу Вас молитися Богу та діві Марії за зцілення від хвороби моєї онкохворої матері Марії.Вірю, надіюсь, молюсь. Нехай Господь допомагає Вам у вашій добрій справі! Дякую!
 12. Валентина. Доброго дня, Вам, здоров’я і миру, пан отче. Помоліться будь ласка за одужання раби Валентини після видалення пухлини головного мозку. Дякую Вам.
 13. Маряна. Слава Ісусу Христу! Отча Олеже, будь ласка , помоліться за зцілення від пияцтва мого чоловіка Миколи та за духовне зцілення моєї мами Ольги. Дякую.
 14. Галина. Христос Воскрес! Воістино Воскрес! Прошу про молитву за духовне і тілесне оздоровлення раба Божого Ігоря(мого сина).В нього простатит,сечовий,нирки,кісти яйків. Вірю в молитву,бо тільки з нею піднімаюся.Дякую щиро.
 15. Наталя. Христос Воскрес! Прошу Вашої молитви та оздоровлення та зцілення, полібшення стану онкохворої Ірини.Дякую дуже
 16. Наталя. Христос Воскрес! Дякуєм за Ваші молитви та просимо помоліться за оздоровлення грудей та радість стати мамою.
 17. Людмила. Христос Воскрес! Отче Олеже, прошу про молитву за воз’єднання сім’ї, про повернення чоловіка Василя до сім’ї до малої дитини. Ми брали шлюб. Щиро дякую за молитву!
 18. ІРИНА. Христос Воскрес. Прошу помолитися за здоров`я, полегшення страждань важкохворого батька Юліана. Дякую.
 19. Наталія. Христос Воскрес! Отче Олеже, прошу помолитися за моє здоровя, в мене виявили ракові клітини на шийці матки, скоро йду на операцію, дуже сильно переживаю, тривога та страх, розпач чому це сталося зі мною. Крім того – чоловік випиває, впадає в алкогольні психози, мені б хтілося щоб він мене підтримав зараз. Дорогий отче, помоліться за мене та мого чоловіка, я обіцяю молити Девятницю до Юди-Тадея. Дякую.
 20. Надія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег прошу вас помолитися за нас з чоловіком Надія і Микола щоб Бог дав нам дитинку, ми дуже хочемо дитину але вже 2 роки нічого не получається, лікувалися вже декілька разів і всі говорять що ймовірність є, але нічого неполучається… Щиро дякую!

(2) Комментариев к: "Блок 54"

 1. Назар пишет:

  Прошу помолитися за збереження сімїТетяни і Назарїя

 2. Олег пишет:

  ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА МОЮ КОХАННУ ІРИНОЧКУ-НЕХАЙ ПРИЙДЕ ДОДОМУ. Я ГОТОВИЙ КАЯТИСЬ ЗА СВІ МОЇ ПРОВИНИ.ГОСПОДИ БЛАГОСЛОВИ НАС!!!

Написать комментарий: "Блок 54"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов