Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 39

 1. НАТАЛІЯ. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, сердечно прошу Вас, помолитись за зцілення мого чоловіка Міхаіла від алкогольної залежності та навернення до Бога, а також за здоровя моєї донечки Ніки та моє.Дякую за Ваші молитви!
 2. Андрій. Прошу Отче моліться за рабу Божу Ганну хвору на нирки і швидке її виздоровлення, (а також помирення з дівчиною і успішне подльше життя з нею) дуже сильно прошу ВАС випросіть у Ісуса Христа цю Ласку
 3. Ольга. Дякую БОГУ за ласку і прошу молитви в наміренні за надання дару материнства моїй доньці Іринці.Ще прошу молитви за навернення мого чоловіка Мирона та визволення його від алкогольної та тютюнової залежності.Щиро дякую,Отче Олеже за Ваші молитви і дай Вам БОЖЕ міцного здоров»я.Слава Ісусу Христу!
 4. Анна. Слава Iсусу Христу.дуженько прошу про молитву за те ,щоб Господь провадив мене до Святого стану подружжя. Знайти Богом посланним чоловiка,щоб вiн нинi зрозумiв свое серце. Дякую за вислуханну молитву.СlХ.
 5. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,помоліться за мене,рабу Божу Світлану,та за мою матусю Таню,та бабусю Аню. Прошу,помоліться за наше здоровя. Нехай,матуся моя знайде хорошу роботу,щоб у сімї був достаток. За бабусю прошу,за її здоровячко. Дякую!
 6. Марія. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за нас Володимира І Марію про дарування нам довгоочікуваної дитини.Щиро дякую.
 7. ОЛЬГА. Слава Ісусу Христу!Мене звати Оля.Мені важко дихати.Дуже прошу вас допожіть щоб Господь зцілив мене.Надіюся на вашу поміч.
 8. Надія. Слава Ісусу Христу. Прошу Отче помоліться за мою донечку Діанку за її зцілення від хвороби папіломатоз гортані.
 9. Олександра. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже дуже прошу помолитись за мого чоловіка Дмитра щоб він забув жінку з якою мене зраджував щоб навернувся до Бога і сім»ї
 10. Леся. Слава Iсусу Христу!Прошу молитви за зцiлення душевне i фiзичне моїх рiдних i мене.Слава Ісусу Христу!
 11. наталя. Cлава Ісусу Христу. Отче прошу у Вас молитви для моєї мами, щоб зцілити її від раку в легенях. маму звати Валентина в неї пухлина 5 см
 12. Леся. Слава Ісусу Христу! Благаю, Отче, про молитву за тяжко хворого сина Сергія, за його одужання. Йому 29 років, в нього двоє малих діток. Надіюся тільки на Божу ласку. Сама дуже молюся і Вас прошу про молитву за одуження раба Божого Сергія. Дякую
 13. Іван. Слава Ісусу Христу. Отче, просимо усією родиною вашої помочі і молитви. Ми з Тернопільської області. Просимо вас молитися за маму Валентину, в неї пухлина в легенях перші стадії.
 14. Леся Д. Слава Ісусу Христу.Отче, хочемо дізнатися, коли до Вас можна приїхати на молитву зцілення від хвороби.В який день,і о котрій годині.Чи можна дізнатися Ваш телефон?Дуже потрібна допомога нашій мамі,в якої виявили рак лівої легені 1 стадії.Віримо в ласку Господню і у Вашу допомогу у зціленні.Допоможіть будь-ласка!
 15. Зеновiя. Прошу Вас отче помолитися pа синiв Вikтора i Павла за iсцiлення вiд eсяих хвороб. Господи допоможи.
 16. Леся. Слава Ісусу Христу! Отче, благаю, помоліться за сина мого, за раба Божого Сергія!!! Він тяжко хворий, лежить у Львові в реанімації з черепно-мозговою травмою. Йшов в магазин, впав і такі наслідки… Ми живемо в Бродах. В нього двоє малих діток…. БЛАГАЮ помоліться за оздоровлення раба Божого Сергія!!!!!
 17. Іван. Слава Ісусу Хритсу. Отче щиро просимо у Вас молитви для мами Валентини, яка має пухлину в легенях. Вся надія лише на вас, віримо і надіємося на Вашу поміч і молитву. щиро вдячні……
 18. Володимир. Слава Ісусу Христу. Отче, прошу у вас молитви для моєї дружини Валентини, для оздоровлення від пухлини в легенях. Молю Господа і прошу у вас допомоги, бо одна надія лише на Господа. Щиро дякую
 19. Марія. Щиро прошу помолитись за навернення мого чоловіка Петра та збереження сім’ї
 20. Марія. Прошу помолитись за навернення мого чоловіка Петра та збереження нашої сім’ї

(2) Комментариев к: "Блок 39"

 1. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прохаю про молитву за свою сім’ю, за навернення чоловіка Андрія,повернення його в сім’ю.
  Світлана

 2. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже прошу о. Олег помолитись за тяжкохворого Ігора, дуже хворе серце. Дуже вас прошу

Написать комментарий: "Блок 39"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов