Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 49

 1. Ірина. Христос ся Рождає, Прошу отця помолитися за зцілення від хвороби Пертеса( кульгає,має проблеми з кульшовим суглобом) мого синочка Маркіяна.Дякую за ваші молитви.
 2. Наталя. Слава Ісусу Христу! О. Олег прошу Вас помолитися за здоров’я Наталії, за зцілення її від кісти печінки. Надіюся, що Ваша щира молитва буде вислухана Ісусом Христом та Матінкою Божою. Дякую.
 3. Марія (м.КИЇВ). Слава Ісусу Христу ! Прошу Вас молитись за Марію та Романа за дар батьківства ,дуже хочемо і віримо ,що завдяки Вашим молитвам це станеться .Обіціємо свідчити про Вашу допомогу для нас .Дякую.
 4. Олеся. Слава Ісусу Христу! О.Олег, я б хотіла Вас попросити, щоб Ви помолилися до Господа Бога нашого за моє ізцілення від тяжкої, невиліковної хвороби.
 5. Оксана. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, припадаю до Ваших ніг. Маю два дорослих сина, і обидвоє пють. Віталій і Сергій, помоліться за їх недугу. Дуже вдячна Вам.
 6. Любов. Слава Ісусу Христу ! Отче Олег ,помоліться за мого сина Романа ,маю велику біду ,програв велику суму грошей в автомати .Взяла кредит ,віддала гроші ,тепер не можу їх віддати .Я мати ,прошу ВАШОЇ допомоги.Я у відчаї .Допоможіть благаю !
 7. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за моє здоровя. Ірина. дякую.
 8. Аліна, м. Львів. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже просимо Вас помолитися за зцілення розуму, душі і тіла нашої доці Вікторії (пухлина мозку). Дякуємо!
 9. Світлана. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу помолитись за налагодження особистого життя та щасливе одруження
 10. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,прошу Вас помолитись за зцілення лікаря Володимира,об’еднання його сім’ї.За добру роботу для Андрія,щоб ми вийшли з боргів,щоб владналися всі фінансові труднощі;за зцілення всіх недуг у моїх рідних і у мене,які в кого е,щоб дитинка,яку чекаєм народилась абсолютно здорова.Дякую за молитви!!!Хай Господь дае Вам здоров’я!Слава Ісусу Христу!
 11. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,просіть Господа за Україну!Дякую
 12. Юля. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже Вас прошу помолитись за мене,щоб Господь дарував мені добру долю,знайти добру роботу, і осягнути мир в душі, і за порозуміння в стосунках з близькими людьми.Я зараз живу в Італії і дуже сподіваюсь що Господь за поседництвом молитов О.Олега підтримає мене і допоможе зробити правильній вибір. Дякую
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу Вас помолитися за мого чоловіка Івана, він захопився азартними іграми, програє гроші, віддалився від сім”ї. Щиро вірю, що Ваші молитви допоможуть йому стати на правильний шлях. Дякую, нехай Вас береже Господь!
 14. Світлана. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу о. Олега помолитися за мого батька Михайла(алкоголізм). Та за те щоб налогодились в мене особисті стосунки і щасливо вийшла заміж. Велике дякую1
 15. Марта. Слава Ісусу Христу! Отче дуже прошу помоліться за моє здоровя, маю приступи на які лікарі не можуть найти причини, нічого не помагає.. Живу далеко за кордоном приіхати до Вас нажаль немаю можливості. Будьласка помоліться за оздоровлення. Дуже дякую.
 16. Інна. Слава Ісусу Христу! Прошу вас помолитися за мою маму Надію, яка хворіє раком мочевого міхура. Помоліться будь ласка за її зцілення дуже вас прошу.
 17. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,прошу помолитись за звільнення від алкоголізму,навернення Ярослава,Мирослава.За здоров’я всіх моїх рідних,за мене,маю екзему в вусі,ліки не допомагають;ноги в синіх плямах,можливо внаслідок сильного переохолодження в юності;гулька на нозі,поболює часом;висипка,свербіж шкіри…вагітна,молітся за дитинку.ДЯКУЮ щиро!
 18. Ольга. Слава Ісусу Христу! Прошу помолить за мого чоловіка Андрія. Дякую
 19. Інна. Слава Ісусу Христу! Прошу вас помолитися за здоров’я моєї тітки Оксани з м. Волочиськ, яка зараз хворіє. Помоліться будь ласка! Щиро вдячна.
 20. Наталя. Слава Ісусу Христу! Дуже Вас прошу помоліться за моє зцілення на завтра у 14:00 маю бути в лікаря за аналізами. Дуже Вам дякую!!!

Написать комментарий: "Блок 49"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов