Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 50

 1. Марія. Слава Ісусу Христу! Дуже Вас прошу помоліться за моїх діточок Ігоря та Ірину, за їх здоров’я. Дуже Вам дякую!!!
 2. Лариса. Прошу Вас помолитися за моє зцілення. Довго хворію і вже не маю сил, часто приходить відчай і дуже прагну звільнення від тяжкого недуга. Будь-ласка, помоліться Богу за мене. Може Він скоріше мені допоможе.
 3. Ірина. Слава Ісусу Христу ! прошу Вас помоліться за мене. за що не берусь нічого не виходить . маю боргів багато і годі їх віддати. чоловік без роботи. дякую!
 4. Святослав. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за упокій рабів Божих Левка і Катерини!
 5. Ольга. Прошу молитися за упокій новопредставленого Богдана, який помер без сповіді і причастя. Дякую
 6. Оксана. Прошу Ввашої милитви о. Олег,за тяжкохвору Марію,(підозра на рак легенів)Надіюся що Ваші молитви допоможуть врятувати мою бабусю. Щиро вдячна.
 7. Віталій. Слава Ісусу Христу! прошу помолитися за оздоровлення мого тата Богдана від алкоголізму. Слова не допомагають,він став залежним. Дякую.
 8. Володимир. Слава Ісусу Христу! Прошу о.Олега помолитися за зцілення мене від тяжкої хвороби (розсіяний склероз). Дякую.
 9. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отець Олег Максимлюк, я Вас дуже прошу, помоліться будь-ласка за мене, Наталію, за моє зцілення від усіх хвороб, за зникнення кісти на печінці, а також за серцево-судинну та нервову системи. Через нервове виснаження мені важко дихати. Я дуже надіюся, що Ви вислухаєте моє прохання, і з Божою поміччю та допомогою Матері Божої я буду здорова!
 10. ІРИНА. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за зцілення, полегшення страждань важкохворого батька Юліана. Дякую.
 11. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олеже помолітся за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страх і усе зло. За здоров’я хворої Стефанії і щасливе виздоровлення. За здоров’я Марії, Михайла, Софійки, Оксани, Люби, Ярослава, Люби, Наталії, Вадима, Люби, Надії, Лесі, Наталії. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 12. ірина. Прошу помолитись о.Олега за зцілення Ірини.
 13. Наталя. Дякую за Ваші молитви, тяжкохворому Ігору стає краще (нормалізовується тиск, загальний стан легший). Дуже хочу попросити за Ірину, щоб не підтвердився діагноз. Дякую за Ваші молитви
 14. наталя. Слава Ісусу Христу!В мене чоловік, Андрій хворий на рак.Я, Вас,благаю,Отче,Олег ,помоліться за нього,В мене вся надія тільки на Господа Бога!
 15. Оля. Слава Ісусу Христу!Дорогий отче,щиро прошу Вас допомогти мені молитвою за моє одужання.Мені 28років.я хворію епілепсією.останім часом мій стан погіршився.Я вже втратила всіляку надію.Але жити мушу бо росте маленький синочок,який бачить мої приступи.Від чого стає ще страшніше.Я Вас благаю моліться за мене!!!!!!!!!!
 16. ЛІЗА. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!ЩИРО ПРОШУ МОЛІТЬЯ ЗА МОЮ МАМУОЛЬГУ .ЦІЛЕ ЖИТТЯ ХВОРІЄ.
 17. Мар’яна. Помоліться будь-ласка за виздоровлення о. Ігоря Грибовича, за всіх українців, за тих, що намайдані, за мир в нашій державі, знайти добру державну роботу для Тетьяни та Мар’яни. Слава Ісусу Христу!
 18. віра. Слава Ісусу Христу. прошу отця помолитись за Володимира і Віру іх сімю. щоб знайшли хорошу роботу прибуткову
 19. Ірина. Слава Ісусу Христу! о.Олег прошу вашої молитви за оздоровлення моєї мами Тетяни від раку! Дякую
 20. Ірина. Слава Ісусу Христу! о.Олег,прошу помолитись за Мирослава,який страждає алкоголізмом.

(1) Комментариев к: "Блок 50"

 1. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро Вас прошу о. Олег, помоліться будь-ласка за мене ,за моє зцілення, у мене пухлина мозку.Дуже Вам дякую!!!

Написать комментарий: "Блок 50"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов