Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 21

 1. Олександра. Отче Олег дуже Вас прошу помолитись за здоров»я мого сина Віталія який дуже далеко від дому,щоб бог послав йому добру долю аби він не був такий самотній.Дякую Вам.Нехай Господь Вам помагає.
 2. Ірина, м.Калуш. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за онкохворго батька Юліана, за важкохвору Віру ( лікарі не можуть поставити діагноз). Дякую.
 3. Ірина. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за оздоровлення мого синочка Владислава-Андрія , якому 10 місяців.Ми вже лікуємося 3 тиждень.. в лікарні, тепер вдома…але все просувається дуже повільно.Прошу Вашої молитви отче Олег за його здоров»я! Щиро дякую!
 4. Ірина. Отче Олег, ми щиро Вас вітаємо з Днем Народження. Нехай Господь Вас благословить та наділяє усілякими ласками. якуємо, що Ви за нас молитеся. Отче, щиро прошу Вас про молитву за здоров*я та життя з Богом нашої сім*ї та за швидке одужання моєї сестри Оксани, яка зламала ногу. Дякуємо. Ірина, Оксана, Андрій, Георгій.
 5. Яна. Здравствуйте. Прошу Вас, помолитесь пожалуйста за то чтоб я смогла создать крепкую семью и родить здоровых детей. Чтоб Бог дал мудрости и сил идти вперед. С верой и надеждой большое спасибо.
 6. Наталія. помоліться, будь ласка, за мене та мого чоловіка, щоб Господь Бог подарував нам дитину і за моє зцілення, хворі нирки…а також за благополучне перебування моєї мами в Італії…дуже дякую!!!
 7. віталій. Слава Ісусу Христу отче.Моєму синочку Михайлику 4рочки і 4 місяці.З народження занесли інфекцію в кишечник (СТАФІЛОКОК ЗОЛОТИСТИЙ І ГРИБОК КАНДІДА).Весь цей час по тілу почервоніння раннки дуже чешуться ці місця ,роздирає ,плаче.Дуже збуджений ,неспокійнийЗа весь цей час мало яку ніч спали .Ми лікуємось весь час.. Помоліться за виздоровлення дитини. Будьте здорові.
 8. Яна. Здравствуйте.Прошу пожалуйста, помолитесь за Игоря. Чтоб всякое колдовсво ушло,появилось желание жить,чтоб разум его просветлел и он стал принадлежать сам себе. Большое спасибо.
 9. Валентина. Валентина. о. Олег прошу про молитву для своєї мами Надії, яка зараз перебуває в Італії.2 роки тому перенесла операцію — онкологія. Зараз проходить контрольні аналізи. Помоліться за добрі результати, щоб ця страшна хвороба не повернулася.Щоб Господь Бог захоронив її від усього злого. Дякую.
 10. Наталія. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! СЬОГОДНІ ДЕНЬ АНГЕЛА МОЄЇ МАТЕРІ-ДАРІЇ!!! О.ОЛЕГ, ДУЖЕ ВАС ПРОШУ, ПОМОЛІТЬСЯ ЗА ЗДОРОВ»Я МАМИ, ЩОБ ВОНА МОГЛА ЗНАЙТИ РОБОТУ,ЗАРАЗ ВОНА В ІТАЛІЇ І НЕМАЄ РОБОТИ,ЇЙ ДУЖЕ ТЯЖКО ТАМ ПЕРЕБУВАТИ, ПОМОЛІТЬСЯ ЗА НЕЇ,ЩОБ ВОНА НЕ НЕРВУВАЛАСЯ,ЗНАЙШЛА РОБОТУ І ЩОБ УСЕ В НЕЇ БУЛО ДОБРЕ! ДЯКУЮ, ВІРЮ, ЩО ВАША МОЛИТВА ДОПОМОЖЕ!
 11. Назар Павлюк. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за здоровя моє,і моєї родини!!
 12. Олександр. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. Пошу помолитися за збереження та злагоду в сімї Олександра та Марини, та за здоровя маленького Андрійка. Дякую
 13. Ірина. Прошу Вас Отче помолитися за Мою Душу,за мою сімью,за мойіх рідних,за душу покійнойі Мирослави,за те щоб знайшла спокій в вотойбічному світі.Дякую Вам та Господу Богу за молитву.
 14. Ірина. Слава Ісусу Христу!Отче Олег,дуже просимо вашої щирої молитви за здоров’я нашої мами Лесі,за звільнення її від депресії.Мама перебуває в Італії,не має доброї роботи і шукає житло.Допоможіть,будь ласка, молитвою.Щиро вдячні
 15. Леся. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу вашої молитви за здоров’я,зцiлення Ганни, Орисi, Настi, Ганусi, Мар’янки, Андрiя, Лесi. Дякую Вам !Слава Ісусу Христу!
 16. Татьяна. Допоможіть будь ласка молитвою. Прошу помолитися про зникнення ворогів в моєї сестри Наталії. Щоб вороги перестали робити моїй сестрі Наталії зло. Прошу помолитися про щасливе заміжжя моєї Наталії, про її добробут.Щиро дякую.Тетяна.
 17. Ярослава, Пустомити Львівської обл. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу Вашої молитви за здоров»я та зцілення від хвороби мого сина Богдана та мене, Ярослави. Дай, Боже, Вам здоров»я.
 18. Валентина. Прошу о. Олега помоліться за мене.На основі сильного стресу хворію на загальний невроз. Невроз який дає фізичні болі в лівій стороні грудини, область серця. Перебуваю в постійній депресії і страху. І також хворію на мастопатію. Вірю в Божу поміч і Ваші молитви. Дякую.
 19. Катерина. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за мене, Катерину , щоб я змогла вийти з боргів , вночи мучать страхи и сильні болі.
 20. Оля. Прошу помолитись за мир злагоду любов і взаєморозуміння в сямї Ольги

(6) Комментариев к: "Блок 21"

 1. Іванна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче,дуже прошу Вас помоліться за зцілення від онкології моєї мами Марії.Дуже дякую!!!

 2. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу помолитись за зцілення від онкології моєї мами р.б Оксани. Вже пішли метастази надія лише на Бога. Прошу помолитись за її здоров’я і зцілення. Щиро дякую

 3. Зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олег хочу щоб ви помолилися за мою тяжко хвору маму Галину.В неї виявили рак майже на останній стадії.Вже пішли метастази.Хімію переносить дуже важко ,скоро буде 4 хімія.Надія на життя не дуже велика. І сама вона слабка.Прошу щоб ви помолилися за її здоров’я.

 4. надія пишет:

  господи вислухай молитви..хай буде воля твоя…і за мою найдорожчу сестричку олю….у мене не буде життя .

 5. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу . Отче Олег дуже прошу вас помолитися за мою маму , рабу Божу Олександру , в неї рак ……Дякую вам !!!!

 6. Катерина пишет:

  Катерина.Слава Ісусу Христу. Отче дуже благаю помоліться за моє здоровья , і за те щоб я влаштувала своє особисте життя згідно тайни подружжя .Щоб Господь Бог захоронив мою сім”ю від усюго злого. Щиро дякую.

Написать комментарий: "Блок 21"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов