Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Оздоровлення від раку

Валентина. Слава Ісусу Христу. Сьогодні дякую Богу що вислухав мої молитви, і що я теж даю це свідчення про ласку Божу. Моя мати 2 роки тому перенесла тяжку операцію-онкологія 3-тя стадія.Потім були дуже тяжкі ускладнення. Весь цей час лиш віра в Бога давала нам сили жити далі і надія в серці на видужання. Після пройдення всіх хіміотерапій аналізи показали що раку немає. І ось вже 2 роки мама жива і здорова. А минулого місяця під час контрольних аналізів лікарі знайшли утворення в грудях. Я випадково в інтернеті знайшла цей сайт. Наче сам Господь скерував так мої дії. Я почала прослуховувати молитви о.Олега про зцілення. Кілька разів писала о.Олегу прохання про молитву, молилась дев’ятницю до святого Юди Тадея. Господь почув мої молитви і молитви о. Олега. Після проведеної біопсії аналізи показали що ракових клітин не має. Емерте теж не виявило нічого. Сьогодні дякую Богу, Ісусові Христові, Діві Марії за почуті молитви. Дякую святому Юді Тадею за заступництво і випрошені ласки. Дякую о. Олегу. Дякую що Ви є, що даєте нам віру в спасіння і своїми молитвами випрошуєте для людей ласки зцілення.

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(389) Комментариев к: "Оздоровлення від раку"

 1. Марія пишет:

  Христос народився! Я в розпачі, моя близька людина хвора раком легень. Лікарі кажуть, що вже дуже пізно, часу на порятунок не має. Але я знаю, що все в Божих руках. Отче, Олег, прошу допоможіть молитвами для зцілення. Велике СПАСИБІ.

 2. наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу!В мене чоловік, Андрій хворий на рак.Я, Вас,благаю,Отче,Олег ,помоліться за нього,В мене вся надія тільки на Господа Бога!

 3. Надія-Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Минулого тижня в мене виявили рак крові ІІІ початкову стадію. Лікарі почали хіміотерапію. Проте лікування без моливи, Бога – нікчемне. Я молюсь сама, молиться вся моя сім’я, відмовляємо акафіст до “Всецариці”. Прошу і Вас , отче, про молитву за моє здоров’я. Слава Ісусу Христу!

 4. Зоряна пишет:

  Христос воскрес! Отче Олег, прошу про молитву. Мене звати Зоряна, мені 31 рік. У мене рак пустив метастази в кістки і УЗД показало щось і в печінці. Я молюся і вірю що Господь змилосердиться наді мною і моєю сім’єю. Дякую.

 5. ірина пишет:

  Христос Воскрес! Отець Олег,дуже прошу помоліться за мого тата Романа У нього рак молочної залози, остання стадія,пішли метастази на лімфовузли Операцію робити пізно,назначили хімію.Надія тільки на Бога,навчіть,будь-ласка,як молитися за видужання від цієї недуги.Дякую.Нехай Бог Вас благословляє!

 6. Марія пишет:

  Христос Воскрес!!!!У моєї мами виявили рак шлунку між 3 і 4 стадією.
  Вона ще дуже молода їй всього 43 роки.Я її дуже люблю і навіть представити не можу як я без неї буду.Вона моя сама найрідніша в світі людина.Я цілими днями і ночами молюся за неї.І Вас прошу помоліться й ви.Я буду вам дуже вдячна.
  Я надіюся що все ж таки ще є якийсь порятунок.

 7. ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу!В мене донечка, м. Ольга хвора на рак (саркома).Я, Вас,благаю,Отче,Олег ,помоліться за неї,В мене вся надія тільки на Господа Бога! Томущо лікарня від нас вже відмовилась!

 8. оксана пишет:

  Христос Воскрес! Отець Олег,дуже прошу помоліться за мого тата Василя У нього рак шлунка , метазтаза пішла в печінку, 3 стадія.Операцію робити пізно,назначили хімію.Надія тільки на Бога,навчіть,будь-ласка,як молитися за видужання від цієї недуги.Дякую.Нехай Бог Вас благословляє!

 9. Надія пишет:

  Отець Олег, дуже прошу помолитися за мого тата Володимира. Нещодавно у нього виявили рак легенів 4 стадіі, з метастазами. Прошу про допомогу – заступництво перед Богом. Дякую. Хай Вас Бог береже.

 10. ганна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу вас помолитися за мою маму Людмилу(48 років),виявили рак легенів,сказали що вже неможуть нічим допомогти,серце розривається від її нестерпних мук. Надія на Бога,дякую,най Бог вас благословляє!

 11. Роман пишет:

  Слава Ісусу Хресту.
  у моєї дівчини Ілонкі(18 років) рак крові Отче допоможіть мені молитися за неї

 12. Наталя пишет:

  НадІя ніколи не вмирає..я вірю в чудо….у мого тата виявили рак шлунка 4 степені з метастазами…..отче помоліться за Володимира…..щиро вдячні

 13. Петро пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег в моєї дівчини саркома їй 22 роки яб усе насвіті віддав тільки щоб вона була здорова. Помоліться будьласка за її одужання.

 14. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу .Отче Олег. У нас в сімЇ велика проблема. В чоловіка виявили рак плеври .МИ всі молимося про його одужання. Я і Вас щиро прошу ,помоліться будь-ласка і Ви за його одужання. Щиро дякую Вам.

 15. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Шановний Отче Олег! Звертаємось до Вас з проханням допомогти з своєю оздоровчою молитвою моїй маленькій похресниці Марії – Діані. Вона тяжко хвора, у літку нам поставили діагноз рак крові.
  Їй немає ще 2 років, тому ми просимо за неї, підтримайте її своєю Благочистивою молитвою, благаю Вас!

  Щиро дякую, Вам за молитву!

 16. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу Вас помолитися за зцілення моєї матері від тяжкої недуги раку і за успішне проведення операціїї 4 вересня.

 17. Марiя пишет:

  Слава Iсусу Христу! Отче Олеже прошу Вас помолiться за мою маму, щоб вона зцiлилася вiд недуги. Дуже дякую Вам за Молитву!

 18. Марiя пишет:

  Вибачти, я забула сказати за кого помолитися, за рабу Божу Галину. Дуже дякую!

 19. Наталя пишет:

  Слава ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка за рабу БожумГалину , за зцілення її від раку молочноі залози і щоб успішно пройшла операція 4 вересня 2014 року.

 20. Маргарита пишет:

  Слава ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка за мого папу, раба Божого Андрія,який хворіє раком. Помоліться за його зцілення.Велике Вам дякую!

 21. Надія пишет:

  Прошу щирої молитви за чоловіка Михайла, у нього рак товстої кишки.

 22. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу,отче,помолітся за зцілення Надії.Дякую дуже!

 23. юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу.У моєї мами Галини рак 3-ї стадії.29 вересня2014р.їдемо в онкоцентр на більш точне обстеження.О.Олег, благаю помоліться за зцілення мамусі.Я Вас дуже прошу.Якщо Ваша ласка підкажіть які молитви треба читати мамі і мені за її зцілення.ДЯКУЮ!!!

 24. Маряна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег!Щиро вас прошу помоліться за мого любимого таточка Василя!!!У нього рак шлунку 4 стадіі !Маю надію що ваша молитва і Бог допоможе йому!Неуявляю без нього життя:(Підкажіть молитву на зцілення!

 25. Соломія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег, щиро Вас прошу помолитися за сцілення Ярослава, в якого рак!

 26. Юлія та Тарас пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу Вас помоліться за хворого Володимира. У нього рак 4 ст. , проходить курс хіміотерапії.

 27. Мар'яна пишет:

  Слава Ісусу Христу… Отче, прошу Вас про молитву за мою Матір Тетяну….яка зараз у важкому стані після вже другої операції … у неї рак. Дякуєм Богу…і щиро віримо що спільними молитвами Бог почує наше прохання і зцілить маму….

 28. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Я випадково натрапила на сайт,але всім керує Господь,і мабуть,це не випадковість.Вчителька моєі дочки захворіла на лейкемію.Для нас це великий удар,Отче.Просимо моліться за неі,за іі зцілення.Я вірю,що Бог не залишить іі,вона хороша лбдина і дуже молода.Ми молимось за неі,просимо допоможіть нам.

 29. Ірина пишет:

  Я писала про вчительку 02.12.2014.іі ім’я Люба.

 30. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, в мене хворий батько, метастази в хребет, допоможіть молитися за зцілення душі, а якщо ласка Божа за виздоровлення. Ми його дуже любимо і тато нам ще дуже потрібен!

 31. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Моя мама хвора на рак головного мозку 3 стадія. Господь допомагав нам під час операцій. Зараз надія тільки на Господа. Отець Олег допоможіть вимолити у Господа зцілення для раби Божої Лідії.

 32. Іванка пишет:

  Христос Народивяся! Моєму дідусеві недавно висунули діагноз рак підшлункової 4 стадія, лікарі сказали, що лікування не допоможе. Помоліться за нього та за його виздоровлення бо це єдина надія яка в нас ще залишилась. Дякую!

 33. Надія пишет:

  Дуже прошу , благаю помоліться за Володимира , за його зцілення від раку, я вірю свято і знаю що він виживе з Божою допомогою і з щирими молитвами , благаю помоліться отче!!!!!!

 34. Марія пишет:

  Христос народився!Прошу Отця духовноі та щироі молитви для моєі мами Лесі,яка хвора раком-4 стадія…Ій всього 43 роки-ще жити та прославляти Бога…Благаю Господа та благаю Вас,Отче!!!Ще,будь ласка,вкажіть молитви,які треба вимовляти до Господа нам…

 35. Мар'яна пишет:

  Слава Ісусу Христу! В моєї троюрідної сестри трапилась страшна біда: в її донечки виявили злоякісну пухлину в головному мозку. Дитинці не має ще й рочку. Сьогодні мала бути операція, але лікарі відмовились проводити. Кажуть, вона може померти в будь-який момент, там час йде на хвилини. Залишилась тільки надія на Бога. Благаю Вас помолитись за зцілення Діани. Тільки наш Господь може зробити таке чудо

 36. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка за рабу Божу Татьяну, за зцілення її, опухоль під грудью. І щоб успішно пройшла операція 18 лютого, лікар Біляєв Володимир Валентинович.

 37. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу, В моєі сестри Люби видалена грудь пішли метастази в печінку, Отче Олег дуже дуже прошу Вашоі молитви на іі зцілення,

 38. валя пишет:

  Слава Ісусу Христу.О.Олег в моєї мами виявили в легеня метастази,і вона себе погано почуває.Я її дуже люблю і молюсь за неї.Прошу Вашої молитви за слугу Божу Ніну.

 39. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, у мого тата ракові пухлини на низці, правій легені і лівій біля серця. Лікарі ніяких надій на оздоровлення не дають, кажуть може не витримати серце. Благаю Вас допомогти. Моліться за мого татка, я Вас прошу Дуже!!!!!! Все надія на Бога…

 40. Марія пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. ОТЧЕ ОЛЕГУ В МЕНЕ ДУЖЕ ХВОРИЙ. ВУЙКО В НЬОГО РАК ПІДШЛУНКОВОЇ 4 СТАДІЯ . ЛІКАРІ НАДІЇ НЕ ДАЮТЬ . А ВІН ЗАМІНИВ МЕНІ БАТЬКА , КОЛИ МІЙ ТАТО ПОМЕР МЕНІ БУЛО 3 РОКИ .Я ВАС ДУЖЕ СИЛЬНО ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА НЬОГО.

 41. Юлія пишет:

  В мого тата Володимира лікарі виявили рак, 4-та стадія. Шансів на одужання не дають. Дуже прошу помолитися за його здоров я та зцілення від тяжкої хвороби.

 42. ірина пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже, дуже Вас прошу,помоліться за мого тата Романа.У нього рак молочної залози 4 стадія,метастази на шкірі,рана яка не гоїться,затемнення легень,задихається.Лікарі безсилі,надія лиш на Бога.Нехай благословить Вас Бог!

 43. Ганна пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже, у мого дідуся Володимира рак шлунку з метастазами в печінку і ще звуження стравоходу. Лікарі сказали, що це “глухий кут” і не можна нічого зробити. Ми молимося і дуже просимо знести і Вас молитви до Господа за зцілення раба Божого Володимира. Дякую Вам. Слава Ісусу Хр
  исту!

 44. Люба пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже, дуже прошу Вас, щоб Ви помолилися за раба Божого Ярослава. У мого тата нещодавно лікарі діагностували рак шлунку, сказали, що оперувати вже пізно. Іншими словами, просто відправили додому помирати. Але ми маємо надію на Бога, щодня молимося, віримо в Його Всемогутність.

 45. Леся пишет:

  Слава Iсусу Христу!Прошу молитви за здоров’я Людмили , нещодавно виявили злоякісну пухлину правої півкулі головного мозку,мама двох маленьких дітей.Дякую

 46. наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже дуже прошу Вас молитися за мого брата .У нього виявили рак легенів з метастазами у печінку.Благаю Вас допомогти. Моліться за мого братика, я Вас прошу Дуже!!!!!! Все надія на Бога…

 47. Кристина пишет:

  Добрый вечер отче Олег.У моей маме рак лехких делают химию но без результативных,прошу вас молитву для моей мамы Виорика,одна Надия осталась на Бога

 48. Галина пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Помолився за раба Божого Віталія у нього рак 4 стадії це мій чоловік надіюся тільки на Господа!!!! Благаю допоможіть!!!!!!!!

 49. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться дуже прошу Вас за здоров’я моєї мами Марії. В неї хвора печінка. Надіємось тільки на милість нашого Господа.

 50. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже , помоліться за мою маму Ярославу, лікар діагностував рак. Надіюся на Божу милість – і моя мама буде здорова. Дуже Вас благаю. Я дуже люблю маму.

 51. Ольга пишет:

  Слава Богу. Молитва має колосальну силу. Прошу отця Олега допомогти і молитися на мого свекра Ореста, який хворий на рак. Вірю і знаю, що Бог не залишить і почує нас. Молімося разом і просімо за зцілення всіх людей і хворих, які потребують допомоги. Нехай Бог завжди буде в наших серцях і помислах.

 52. галя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, помоліться, будь ласка, за одоровлення моєї мами Надії. Дуже дякую.

 53. оля пишет:

  Слава Ісусу Христу моліться будь ласка за мою маму Марію ,яка хворіє на рак крові і кісток

 54. ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Помоліться будь ласка за мого батька,у нього рак легень 4 степення з метастазами.Надіюся на вашу молитву і що він одужає.Господи допоможи.

 55. Олег пишет:

  Слава Ісусу Христу.Помоліться будь ласка за мого батька,у нього рак легень 4 степення з метастазами.Надіюся на вашу молитву і що він одужає.Господи допоможи.

 56. альона пишет:

  Слава ісусу христу.В мого батька рак легень , рецедив який зявився через два роки після опираціі на даний час без метастазів моліться будьласка за нього’Василя’ дякую.

 57. василь пишет:

  Слава Ісусу Христу.прошуі благаю вас щиро вислухайте моє прохання помоліться про сцілиння від раку моєї мами Анни.щиро вам буду вдячний.Ще якщо ваша ласка підскажіть як правильно помолитися про сцілиння моєї мами може я щось нетак роблю?дякую

 58. василь пишет:

  Слава Ісусу Христу! Я вже вам писав але незнаю чи прийшло до вас тож пишу ще раз Якщо ваша ласка я хотів би попросити помолитися за мою маму рабу божу Анну моя мама пішла на обмтеження і моїї сестрі сказали що в мами рак 4 степені але ні я ні наша сімя невіримо і надіємся що лікарі помилилися і з мамою буде все добре і вона буде здоровою.Я вірю в Бога і вірю що він почує наші молитви і зісле на маму благодать зцілиння.Я вас дуже прошу щоб і ви та Церква помолилися за зцілиння і щоб діагноз непітвердився і моя мама була здоровою.Наша мама нам дуже потрібна попросіть Бога і Матінку Божу щоб вони незабирали її від на а зіслали свою святу благодать сцілиння.дуже вам дякую.Нехай Господь охороняє а Матінка Божа здоровя посилає.

 59. василь пишет:

  Слава Ісусу Христу! Я вже вам писав отче Олег.Я вас благаю помоліться про Благодать Божу і зцілиння від саркоми і раку рабу божу Анну.Моюю маму виписали до дому тож я незнаю кого просити що робити.Тільки одна надія є на Бога і налюдей яким Бог дав ласку молитися і просити їх про інших людей які благають про допомогу.молю вас отче моліться про сцілиння моєї мами раби Божої Анни

 60. Ola пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче Олег, помоліться будь ласка за мою маму (раба Божа Наталія), в неї виявили рак легень. Одна надія на Господа.
  Дякую

 61. Олег пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, глибоке прохання до Вас, помолітся на оздоровлення моєї мами Олександри, в якої рак кишечника з метастазами в печінці, лімфовузлах та “малому тазі”, медицина опустила руки, но я вірю що дива можливі.Тепер одна надія на Господа Бога! Благаю Отче поможіть!!!

 62. ДОБРОГО ВЕЧОРА! В МОЄЇ МАТУСІ РАК 4 СТАДІЇ…ЗРОБИЛИ ОПЕРАЦІЮ …ТА Є МАТАСТАЗИ В ПЕЧІНЦІ..ПРОГНОЗИ ПОГАНІ..НАДІЙ НЕ ДАЮТЬ..ПРОШУ ВАС ПРО ДОПОМОГУ…ДОПОМОЖІТЬ…ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МОЮ МАТУСЮ ЛЮДМИЛУ….ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВСЕ..!

 63. людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег ,допоможіть,моя сестричка Світлана хворіє на олігодендроастроцитому ,3 стадія раку головного мозку.Вже третій раз буде операція,прогнози не втішні… Дуже Вас прошу,допоможіть, в неі маленька донечка, вона дуже чудова людина,навчає діток молодших класів.Я дуже переживаю і молюсь за неі, серце розривається… Благаю , допоможіть!!!

 64. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, благаю допоможіть, помоліться за здоров’я моєі мами, в неі метастази в печінці, легенях, кістках, операцію робити пізно, а ій всього 51 рік, ми всі молимося, надіємося тільки на Господа Бога, моя мамочка мені дуже потрібна, помоліться прошу за зцілення раби Божоі НАТАЛІІ, щиро вдячна Вам!

 65. Маряна пишет:

  Слава Ісусу Христу.
  Отче, помоліться за мого тата, Олексія, хворіє на онкологію ротової поржнини. Надія в нас залишилася лише на Господа Бога.
  Щиро прошу Вас про молитву за важкохворого Олексія, та його зцілення.
  Щиро дякую

 66. марія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче,дуже прошу помолитися за мого любимого таточка-Ігоря,про успішне лікування раку нирку.Вся надія на Бога.Боженько,допоможи-все життя буду тобі вдячна.Дай нам всім сили.Вірю,що все буде добре.

 67. марія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче,дуже прошу помолитися за мого любимого таточка-Ігоря,про успішне лікування раку нирку.Вся надія на Бога.Боженько,допоможи-все життя буду тобі вдячна.Дай нам всім сили.Вірю,що все буде добре.Дякую за молитву.

 68. Ірина... пишет:

  Слава Ісусу Хресту…. О. Олег …. Та й усі хто вірує в Бога, від усього серця прошу помолиться за зцілення моєї Матусі, раби Божої Лариси, від злої недуги… У моєї Мамочки рак молочної залози з метастазами у кістках та у печінці. Печінка майже не працює… Ми два роки боремось з цією недугою…. Я дуже хочу щоб моя Мама ще жила довго, вона ще молода , їй всього 42, у неї росте малесенький внучок, іі радість та потіха і я дуже хочу , щоб вона почула від нього слово ” Бабуся” живемо молитвами… Надіємося на Бога… І Вас попрошу моліться, будь-ласка, за зцілення моєї Мами… Всіх дуже прошу…

 69. Олеся пишет:

  Слава Ісусу Христу,дорогий о. Олег мене звати Олеся,мені 33 роки.Діагноз:рак кишечника.У мене троє маленьких дітей.Дуже прошу помоліться за мене.

 70. Олена пишет:

  Слава Ісусу Хресту! Отче Олег, прошу Вас дуже, помоліться за зцілення мого чоловіка, раба Божого Олександра, у нього рак шлунку 4 стадія. Надіємось лише на Бога.

 71. Іванна пишет:

  Іванна. Христос Народився! Отче Олег у мене прохання про молитву за важко хвору Орисю є підозра на рак! Щиро дякую! Судова Вишня.

 72. Мар"яна пишет:

  Христос Народився! Мене звати Мар”яна. Мою маму Орися і в неї виявили рак. Отче Олег благаю Вас помолитися за неї.

 73. Світлана пишет:

  Христос народився.Отче Олег помоліться за хвору Світлану одна надія на Бога.

 74. Мар"яна пишет:

  Христос Народився! Пишу ще раз Вам о. Олег, мою маму звати Орися і в неї виявили рак…благаю Вас помоліться за неї, бо тільки спільна молитва може врятувати її. будь ласка…

 75. людмила пишет:

  Слава Богу! Прошу помоліться за мою свекруху! Вона має рак по гінекологіі’, проходить хімію просто щоб призупинити процес на деякий час! Операція вже не поможе, тож одна надія на Бога і на Вас! Ми з чоловіком дуже просимо Вас помолитися! Дякуємо!

 76. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! В моєї дочки Ольги виявлено онкозахворювання молочної залози. Попереду лікування. Я, її мама Людмила, благаю Вас Отче, Олег помолитись за її зцілення. Я молюсь сама і прошу Вас допомогти своїми молитвами за видужання. Вірю, що Господь змилосердиться над нами. Дякую. Нехай Бог Вас благословить!

 77. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу В моєї мами рецедив раку через 4 роки після операції помоліться отче за неї бо ми надіємося тільки на Бога незнаємо чого чекати прошу вас.

 78. Антоніна пишет:

  Слава Ісусу Христу…Отче Олеже,я недостойна Вас благати про допомогу,але я у відчаї…Так сталося,що ще з дитинства маю великий страх перед лікарями. .Зараз захворіла,діагнозу незнаю,але болить низ живота,спина…Моя надія лише на Господа…Дорогий отче,я прошу вас про молитву за мене ,недостойну Антоніну, перед Отцем нашим Всевишнім..не відмовте ,дуже прошу…З повагою Антоніна..Дякую ….

 79. Гордій Надія пишет:

  Христос народився!!Отче Олеже,зараз моя сім’я у страшенному відчаю.,у мого батька,якому лише 38 років невиліковна хвороба,лікарі указали лише одну дорогу-на небеса.Пів року тому у нього виявили рак підшлункової,зробили операцію,видалили жовч ,головку підшлункової,12-ти палу кишку,шматок шлунка…після операції сказали ,що 5-6 років гарантія на життя,перші 5 місяці все було прекрасно ,здавалося,що хвороба відступила,але місяць тому почалися невиносні болі,результатом провірки було те ,що є метастази на печінці і в легенях…післі чого ми почули смертельний вирок,місяця життя нам ніхто не гарантує…Одна надія На Господа Бога..Я дуже Вас Прошу ,Отче,допоможіть своїми молитвами,за тяжко хворого батька Богдана.Дуже вірю у Вашу допомогу

 80. Наталія Струнк пишет:

  Христос Народився!!!!! Отче Олеже, від щирого сердя прошу Вас , помоліться за мого плимінника, похресника, якому лиш 10 рочків ,Денисик. У нього підозра на рак, пухлина в стегновій кістці. Сьогодні через 4 години йому будуть робити кт. Дуже вас прошу помоліться за нього. Нехай йому Бог дасть здоров’я і забере страшну недугу. Вся сімя молиться і ваші молитви йому також потрібні. Надіємось на Вашу підтримку , Отче. З повагоюНаталія.

 81. Ірина пишет:

  Христос народився!Отче Олеже,мене звати Ірина.Мені зробили операцію,вирізали злоякісну пухлину.Мені мають робити КТ і капати хімію.Благаю Вас допомогти,благаю Вас молитися за зцілення і щиро прошу вашої допомоги,тому що мені тільки 17 років.Щиро дякую і надіюся на вашу допомогу.

 82. кристина пишет:

  Слава Iсусу Христу ! я прошу помолiться за мого тата Iвана в нього рак 4 стадiя а вiн ще зовсiм молодий . Я вiрю що ГОСПОДЬ почуэ молитви нашi

 83. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, звертаюся до Вас за допомогою! У мого свояка Берканя Андрія виявили онкозахворювання – саркому ноги. Йому лише 35 років, ще дуже маленька дитинка, дружина у розпачі. Ми всі Вас благаємо, помоліться. Ми віримо в його зцілення . Ми віримо, що Господь почує молитви наші. Щиро дякую Вам!

 84. ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.цього року на велике свято СВ.Василія у моєі мами котрій 53 роки знайшли пухлину яйників.як дальше виявилось що це вже 4 стадія.поіхала на операцію в Італію.прооперували після вчора.видалили підшлункову половину шлунку трохи кишківника ну і звичайно жіночі органи.весь цей час щоро молимося всією родиною до Юди-Тадея до Матері Божоі.до милосердя Христового.одна надія у нас на Господа.вірю що Бог зцілить маму від цієі важкоі недуги.що не залишить нас на одинці з цією проблемою.Отче прошу Вашого заступництва і допомоги у молитві.

 85. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу. Сьогодні ми з чоловіком дізналися що у його мами рак яїчників, вже пішли метастази в черевну порожнину. Їй всього 62 роки. Отче благаємо Вашої молитви за рабу Божу Ольгу! Ми віримо в її зцілення. Одна надія тільки на Бога!

 86. Любов пишет:

  Отче Олеже,дуже благаю про молитву за навернення і зцілення від раку раба Божого Петра.Лікарі шансів не дають,дише надія на Божу милість

 87. Любов пишет:

  Любов.Трускавець.Слава Ісусу Христу!Отче,дякую Богу ,що є такі священники як ви.Щиро прошу про зцілення Петра,який зараз знаходиться у лікарні.В нього рак і прогнози не втішні.Помоліться,отче,щоб його віра укріпилася і він знов повернувся до Божої Благодаті через Святу Сповідь і Святе Причастя.Хай вас благословить Господь!

 88. Любов пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче,я знов Вас прошу додати до щоденних молитов важкохворого Петра.Якщо на то Божа Воля,то випросіть для нього навернення і зцілення від останньої стадії раку.Моліться,благаю.Як тільки він приїде в Україну,ми будемо у Вас.ДЯКУЮ ЩИРО

 89. Любов пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче,рятуйте! Я знову пишу Вам,бо в Італії онкологи відправили в Україну,сказали,що нічим не можуть вже допомогти.Благаємо про молитву за важкохворого Петра,щоб Боженька дав йому можливість навернутися і зцілитися.

 90. Аліна пишет:

  Слава Ісусу Хресту. У моєї мами, тяжкохворої Катерини, рак легень ІІІ стадії, і нема як робити хімію,бо температура 38, ми молимося за її здоров’я та сцілення, прошу Вас будь ласка помоліться за неї,за її сцілення,щоб вона не втрачала віру і боролась за своє життя. Буль ласка я Вас умоляю. Дякую

 91. лілія пишет:

  Слава Ісусу Христа. Моя мама хвора на рак легень….бореться вже кілька років. Зараз знову в лікарні…..мають робити операцію. Св. Отець Олег допоможіть нам помоліться за хвору Еллу. Я блага у Господа здоров’я для мами кожен день. Дякую Вам наперед.Здоровя вам і вашим рідним.

 92. лілія пишет:

  Слава Ісусу Христа. Отче я вас слізно благаю помоліться за мою мама, хвору Еллу. Ситуація дуже погана. Я маю надію лише на Бога
  Вона ще дуже молода і дуже мені потрібна. Я вас щиро благаю помоліться за неї. вона втрачає надію….щиро дякую

 93. ХРИСТИНА пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!Св. Отець Олег помоліться будь ласка за мого дідуся Нестора у нього рак сечового міхура!!!Дуже дякую.

 94. лілія пишет:

  Слава Ісусу ХХристе.Отець Олег будь ласка згадайте у своїх молитвах рабу Божу Еллу.Щоб вилікувалась від цієї недуги. Дякую щиро

 95. Любов пишет:

  Cлава Ісусу Христу! Прошу про молитву за навернення і зцілення від раку Петра.Він зараз проходить курс хіміотерапії.Дякую ,Отче,за ваші молитви.Ми слухаємо їх щодня і так з Божою допомогою тримаємся в вірі і надії

 96. Юлія пишет:

  Отець Олег, прошу вас, помоліться будь ласка за мою маму. Звуть її Катерина. Три роки назад в неї виявили рак яічників (ІІІ стадія). Зробили операцію, проте хвороба прогресує. Надія тільки на Господа.

 97. Юлія пишет:

  Отче Олег, допоможіть. Будь ласка, помоліться за онкохвору Катерину.

 98. Аліна пишет:

  Отче Олег, благаю вас про допомогу. Помоліться за мого тата, онкохворого Валерія, дуже вас прошу. Надія у нас лише на Господа. З його допомогою 8 років тому нам вдалося перемогти цю страшну хворобу, а зараз вона повернулася і дуже швидко прогресує. Благаю вас, допоможіть…

 99. лілія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за рябу Божу Еллу. Вона зараз проходить променеву терапію, аналіз погіршили. Я вас дуже блблага.Дякую

 100. Катерина пишет:

  Отче Олег, помоліться за мою маму Олену онкохвору (рак молочної залози 4 ст.), благаю Вас, одна надія на Бога.Дякую Вам.

 101. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олег прошу молитви за онкохворого таточка Ігоря.У нього 4-та стадія раку нирок.Боже допоможи щоб все було добре.

 102. Андрій пишет:

  Отче Олег, прошу Вас, помолітся за мою матір Надію, за її цілковите виздоровлення від раку та навернення!

 103. Іванка пишет:

  Слава Ісуса Христа.О.Олеже,благаю про Вашу молитву за мною онкохвору матусю.Я їх дуже люблю і не уявляю без неї життя.Вся надія на Вашу молитву.Щиро Вам дякую.

 104. Іванка пишет:

  Матусю звати Лідія

 105. надія пишет:

  слава ісусу христу стче , благаю вас молитися за мого батька Ватаг миколу .у ного рак легень , вся надія на вса і ваші молитваи ми його дуже любимо він добра і щ0ира людина , заздапегідь вдячна.

 106. Назар пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ .От. Олеже звертається до вас Назар. Прошу вас помолитися за мою Хресну маму Оксану вона хвора на рак 4 стадії.Будьласка .Дякую.

 107. Руслана пишет:

  Слава Ісусу Христу, о. Олег! у моєї знайомої Дуже хвора донечка Наталя (хрещена в церкві Катерина ). Діагноз: рак крові. Вони зараз на лікуванні у Угорщині, але без Божої ласки ніяк!!! Будь ласка прошу помолитися за неї. дякую .

 108. ліля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помоліться за мою маму рабу Божу Еллу. Отче, Олег, прошу допоможіть молитвами. Велике СПАСИБІ.

 109. LILI пишет:

  Slava Isysy Xrustu. Y travni vje pusala vam,z dopomogoj vashux molutov mami bylo krasce a teper e znov jakes’ novoytvorennj. Otche pomolit’sj za vojy mamy Elly. Ja vas biagajy.

 110. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, звертаємося до Вас, як до берега надії, і уклінно просимо молитися за дочку та подругу рабу Божу Мар’яну за зцілення від раку. Вся надія на Вашу молитву. Щиро Вам дякуємо з Волині.

 111. Іванка пишет:

  Прошу вас Отче Олег помоліться за хворого на рак крові Олексія

 112. Галя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за мою сестричку Наталію, в якої рак молочної залози! Зараз проходить лікування і ми всі віримо в силу молитви!

 113. Вікторія пишет:

  Отче, Олег. Благаю помоліться за мого брата Романа, за його зцілення. У нього рак 4-ї стадії з метастазами. Лікарі сказали шансів немає. Будь ласка допоможіть.

 114. ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.прошу дуже о. ОЛега молитися про видуження мого батька Ігора

 115. Ірина пишет:

  Отче,помоліться за мене Ірину,зараз лікуюся від раку.ІДуже прошу помолитись за мою зайому Ольгу,в неі дуже тяжкий стан,були лікарі,що відкачались від лікування.щиро Вам дякую.Дай Боже Вам здоровя.

 116. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. о. Олег прошу помолитись за мого батька Володимира, хворого на рак легень 4та стадія. Ми всі молимося, коли лікарі розмахують руками залишається надія на Бога.

 117. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. о. Олег прошу помолитись за мого батька Володимира, хворого на рак легень 4та стадія. Ми всі молимося, коли лікарі розмахують руками залишається надія на Бога.

 118. наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу о.Олег прошу помолись за мою матір хвору на рак легень.Допоможіть моїй мамі Антоніні

 119. маряна пишет:

  Добрий день.Отче у мене біда, минулого року мені по тавили діагноз лейкемія 0 стадія. В мене донечка 8 років. Дуже прошу Вас помоліться за мене, попросіть у Бога , щоб дав можливість виросьити доньку, щоб хвороба не прогресувала, я Вас дуже прошу

 120. Ольга пишет:

  Христос Родився!
  Отче, щиро прошу Вас про допомогу і молитву, в моєї мами, Лідії, виявили рак шлунку. Я вірю, що медикаментозне лікування і головне молитва, віра та Божа ласка, допоможе їй.

  На все любов Божа.

 121. ліля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за мою маму Еллу за її зцілення.Вона мені дуже потрібна.Я вірю і надіюсЯ на ласку Божу.

 122. Мирослава пишет:

  Христос Рождається, Отче помоліться за здоров’я моєї мами Марії та її зцілення.

 123. Іван пишет:

  Отче Олеже!Благаю помолітся за мою маму Марію , за її зцілення від раку і саркоми а також за зупинення кровотеч.Щиро дякую і вірю що Бог допоможе!!!

 124. Ірина пишет:

  О.Олег, помоліться за рабу Божу Ірину. Рак яєчників 4ст. з метастазами в печінку і товстий кишечник. Одна надія на Бога!!!

 125. тарас пишет:

  Христос рождається!!!
  Отче , Олеже, щиро просимо про молитву за онкохворого молодого хлопця , півсироти ,Тараса,який проходить важливе обстеження, від якого залежить подальше його життя. Вимоліть у Господа нашого Ісуса Христа для нього прощення гріхів та зцілення від тяжкої хвороби. Мама , родина , сусіди щиро дякуємо Вам за молитву, яка допоможе виздоровіти Тарасові.

 126. степан пишет:

  Xристос родився! Отче.Олег,прошу вас,помоліться будь ласка за мою дружину,і матір двох донечок,яка хворіє рак легень,що перейшов метастазами в другі органи.Яка проходить лікування з надією тільки,на Господа,Ісуса Христа нашого, і вашу щиру молитву,за рабу Божу Наталію

 127. Світлана пишет:

  Христос народився! Прошу Вас, отче Олеже помолитися також і за мого батька Євгена, змученого раком кішківника (4стадія і метастази). Окрім Господа іншої надії вже не маю! Дякую.Вірю.

 128. Наталія пишет:

  Христос рождається! Отець Олег помоліться будь ласка за здоров”я рабів Божих Ніни, Леоніда, Наталії.
  В Ніни фіброма,компресійні переломи хребта і остеопороз,різко впав зір,на одній нозі рожа з тромбами, а на другій нозі утворилась шишка-як перепелине яйце.
  В Леоніда різко впав зір,нога при ходьбі підвертається,остеопороз,43 роки не жонатий,хоче женитися і мати дітей.
  В Наталії мушки в очах,фіброма великих розмірів (сказали робити операцію),я боюся робити операцію,бо я ще дівчина,і хочу вийти замуж і мати дітей;остеопороз,маю 36 років незамужем.
  Ми будемо вдячні,будемо за Вас молитися і кожний день,будемо давати в церкву за Ваше здоров”я.

 129. Ірина пишет:

  Христос Рождається! ОтецьОлег,помоліться будь ласка за здоров’я моєї бабусі Ольги.В неї рак шлунку з метастазами в печінці.лікарі відмовилися щось робити.дякую

 130. Іра пишет:

  Христос Рождається! ОтецьОлег,помоліться будь ласка за здоров’я моєї бабусі Ольги.В неї рак шлунку з метастазами в печінці.лікарі відмовилися щось робити.дякую

 131. ліля пишет:

  Христос Рождається. Отче Олег прошу помоліться за хвору рабу Божу Еллу. Я надіюсь лише на молитви. Дякую

 132. Solomiya пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче, прошу Вас помолитися за мого тата Юрія.
  У нього рак шлунку
  Я вірю в те, що з допомогою молитов може статися диво!
  Дякую Вам, Отче!

 133. Ліля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Згадайте у молитва хвору Еллу, дуже вас прошу, вона погано почувається. Дякую

 134. Андрій пишет:

  Слава Ісусу Христу
  Отче Оле помолиться за мого дядька прошу. Він молодий і дуже добрий ма двох синів хороших. В нього рак шлунка і метастази перейшли в печінку
  Помоліться за нього будь ласка

 135. Люда пишет:

  Слава Ісусу Христу. Помоліться за мого батька,який втяжкому стані.Вірю,надіюсь.Дякую

 136. ліля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег я вас прошу згадайте в молитвах мою мамау Еллу. Пішли метастази…..я вірю і надіюся на Бога. Помоліться за неї.Вона нам дуже потрібна. Будь ласочка. Дякую

 137. Оля пишет:

  Слава Iсусу Христу!!! Отче прошу помолитися за мого тяжко хворого плимiнника Давида. В нього рак кровi, вiн ще зовсiм маленький.Помолiться за нього нехай Господь почуэ вашi молитви.

 138. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег я вас дуже дуже сильно прошу помоліться за мою тяжко хвору маму Любу.

 139. Наталія, Дрогобич пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу, Отче, помоліться за мого коханого чоловіка Романа. Хворий на рак, старається не впадати у відчай, недавно 5 місяців тому у нас народилася донечка, весь час проводимо з нею, але хвороба бере своє… Благаю допоможіть нам, помоліться за нього, щоб Господь змилувався над нами, над нашим татком…

 140. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег я вас прошу,помоліться за мого батька Ярослава в якого рак сечового міхура з метастазами.В мене надія тільки на Бога.Дякую

 141. ліля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче я вас благаю помоліться за мою маму Еллу….дуже погано. Я дуже вас прошу

 142. Юрій пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу Вас Отче, сціліть мого чоловіка Юрія від раку ( рак шлунку з переходом на стравохід). Буду молитися за Вас і ваше здоровя.

 143. Юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу Отче,помоліться за мого батька Остапа,в якого рак печінки 4 ст. з множиними метастазами.Одна надія на Бога.Прошу почуйте нас.

 144. Мирослава пишет:

  Слава Ісусу Христу!В мого батька Віктора рак легені ,неоперабельний.Прошу помоліться за оздоровлення душі і тіла.Господь дуже милосердний,він вислуховує усі наші благання про порятунок.

 145. Андрій пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олег помоліться будь ласка до Святого Бога, який все сотворив і всім управляє,
  за хвору на рак Валентину , щоб зцілив її .Бог добрий і він нас почує!дякую!

 146. Христос Воскрес, отче Олеже прошу молитви за зцілення моєї матусі Марії (рак молочної залози). Дякую Вам і Господу. Вірю!

 147. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! В нашій родині сталася біда, єдиний брат моєї мами Мирон і мій хресний тато, який замінив мені рідного захворів на рак легень четвертої стадії. Мамі нічого не кажем, бо вона не знаю як переживе. Ми молимось і просимо Вас молитись разом з нами бо віримо що Господь нам допоможе.

 148. ліля пишет:

  Христос Воскрес. Отче благаю вас помоліться за мою маму Еллу. Вона втратила надію….мені дуже важко і страшно бачити це. Вона дуже ще молодда. Згадайте її у своїх молитвах. Я знаю Бог допоможе…потрібен час. Дякую

 149. Людмила пишет:

  Христос Воскрес. Прошу Отця помолитися за зцілення від важкоі недуги (саркома щитовидки) мого чоловіка раба божого Миколи. Зараз він лікуеться хіміею. Молимося щоденно з надіею на Боже милосердя. Прошу Отця згадати у своіх молитвах раба божого Миколу. Дай Вам Боже здоровя.

 150. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче я вас дуже прошу помоліться за мого тата Ярослава , щоб в нього не підтвердився діагноз онко, щоб він був здоровий і ще довго прожив на землі. Дякую вам.Я вірю і надіюся що молитви допоможуть.

 151. Марія пишет:

  Доброго дня! 23.09.16. В мого таточка виявили пухлину головного мозку, гліобластома 4 ст. Зробили операіію , все було добре , пройшли променеву терапію , і все бвло не погано протягом цього часу, та сталась біда померла тата мама , не витримала хвороби своєі дитини, і для нього це сильний удар який зробив поштовх і при на ступному мрт ( 16.05.17) показало ріст пухлини такий самий як і була до операціі, лікарі кажуть що операція нічого не дасть і промені нема смислу робити, ми дуже молились і просили Господа не залишати нас без Татуся . будь – ласка, прошу молитви в о.Олега. я дуже надіялась на чудо Господнє. Дякую

 152. Іра пишет:

  Христос Воскрес!!! Отче Олег, прошу у Вас молитви за тата. Рак горла 2 стадія, зробили операцію, зараз триває радіологія, дуже важко переносить..лікар говорить, що ще може бути повернення і ще одна операція, але я вірю, що Господь допоможе і все буде добре…Я Вас дуже прошу помоліться за нього, щоб Господь допоміг йому(Петро). Щиро вдячна

 153. Зоряна пишет:

  Отче Олег, прошу молитву за мого тата Романа йому 55р,поставили діагнос гліобластома мозку, шанси дуже малі, зробили операцію тиждень назад сказали, що продовжили життя на два тижні, молю прошу Бога про зцілення, помоліться за його одужання!!! Допоможіть!!! Надія тільки на Бога!!! Щиро Дякую!!!

 154. Зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег, прошу молитву за мого тата Романа йому 55р,поставили діагнос гліобластома мозку, шанси дуже малі, зробили операцію тиждень назад сказали, що продовжили життя на два тижні, молю прошу Бога про зцілення, помоліться за його одужання!Щиро дякую!

 155. Зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег прошу Вас молитву до Бога за сцілення мого тата Романа!!! Помоліться за його здоров’я!Щиро Дякую!!!

 156. Марія пишет:

  Слава ІСУСУ ХРИСТУ! Отче Олег дуже Вас прошу помоліться за вчительку Оксану.Вона онко хвора.їй з кожним днем стає гірше.лікарі вже не знають що робити..у неї дві маленькі донечки.дуже Вас прошу помоліться за її здоров”я.Дуже вам вдячна.хай Господь Бог вас охороняє.

 157. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! О. Олег , прошу помолитись за зцілення для мого тяжко хворого батька Володимира, бореться з раком 4і стадії. Дякую!!!

 158. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дякую Вам Отче за Ваші молитви до нашого Господа Вседержителя за зцілення недужих. У мого чоловіка важка недуга (саркома щитовидки). Але спільними молитвами мій чоловік одужує.Минулого тиждня ми робили КТ і пухлина майже наполовину зменшилася. Прошу Отця згадуйте у своіх молитвах раба Божого Миколу. Дай Вам Боже здоровя.

 159. ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! О.Олег прошу помолитися за зцілення після операції онкохворої Надії, дружини мого духовного наставника отця Володимира, молимось і надіємось на Божу Ласку. Щиро дякую!

 160. Тетяна пишет:

  О.Олег помоліться за нашого тата Анатолія в нього рак 4 стад.з метастазами в печінку. Тільки Бог може нам допомогти ми дуже надіємось що він одужає і молимось щоб Господь помилував нас.

 161. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу! О.Олег, помоліться будь-ласка за зцілення моєї матері Діни. У неї 4 стадія раку легень, метастази пішли в голову, зараз у важкому стані. Після операції 4 роки. Дуже дякую.

 162. Марія пишет:

  Найдорожчий Отець Олег, я знайшла гульку в грудях і не покидають мене погані думки. Будь ласка помоліться за моє здоров’я та тілесне і душевне зцілення від недуг. Дякую. Нехай Господь Вас благословить.

 163. Корда Іриней пишет:

  Отче Олег помоліться за зцілення після операції онкохворої Люби,щоб Господь наповнив її любов”ю,спокоєм і розумінням того моменту,який був причиною цієї хвороби.Віримо про тілесне та духовне зцілення.Нехай Господь Вас благословить!

 164. Пише леся пишет:

  Отець Олег щиро прошу вас молитися за мою маму Наталю яка хвора на онкологію молочної залози і пройшла першу хіміотерапію і попереду ще друга і третя і операція прошу щиро молитися щоб їй Господь Бог допоміг перенести це все і ми будемо молитися діти і онуки за її оздоровлення. Дякую.

 165. Тарас пишет:

  Отець Олег, дуже прошу помолитися Вас за нашу маму Ольгу, яка хворіє онкологією молочної залози, по попередніх результатах 4 стадія, пішли метестази. Тільки Бог Ваші і наші молитви допоможуть одужати нашій матусі! Здоров’я Вам, дуже дякую,хочеться вірити в чудо

 166. Марія пишет:

  Отче Олег, я дуже щиро Вас прошу і благаю помолитися за мене, бо захворіла ще в січні і не можу прийти до здоров’я, лікарі сказали, що перенесла запалення мозгових оболонок, чи якийсь запальний нерва чи щось там у голові, боліла страшно голова, і зараз ще маю болі часом трохи і якийсь чи то спазм чи стягуючі болі в районі вух і верхньої щелепи, і думати мені важко, я в постійному страсі і переживаннях надія на Бога і молитви, наперед дякую

 167. Світлана пишет:

  Отець Олег, дуже Вас благаю помоліться за нашу маму Любов, хвору на рак шлунку 4 ст. Віримо в чудо, що Господь продовжить віку нашій мамі і Вашими і нашими молитвами зцілить її тіло і душу.Ми її дуже любимо. Здоров”я Вам .спаси Господи .

 168. Василь пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отець Іван,мій батько хворий на рак легень четвертої стадії.Біохімія не допомогла.Виписали з лікарні і сказали «чекайте».Прошу Вас,помоліться за батька.Тільки ваша молитва допоможе татові.Дякую.Хай Господь Вас благословить і охороняє.

 169. Василь пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отець Іван,мій батько хворий на рак легень четвертої стадії.Біохімія не допомогла.Виписали з лікарні і сказали «чекайте».Прошу Вас,помоліться за батька.Тільки ваша молитва допоможе татові.Дякую.Хай Господь Вас благословить і охороняє.

 170. Василь пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отець Іван мій батько хворий на рак легень четвертої стадії.Хімійотерапія не допомогла.Виписали з лікарні і сказали«чекайте».Прошу Вас,помоліться за батька.Тільки Бог і ваші молитви поможуть виздоровіти татові.Нехай Бог вас благословить і охороняє.

 171. Василь пишет:

  Отець Олег в тата рак легень,останньої стадії.Лікарі сказали,що нічого вже не допоможе. Помоліться будь-ласка за здоров’я тата.Може ваша молитва і Божа сила допоможе.Дякую.

 172. ліля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу помоліться за мою маму Еллу. Вона вже лежить пухлина в горлі не дає ні їсти, ні пити. Я ще маю надію на Бога, на ваші молитви, які минулого літа помогли. Благаю згадайте її у своїх молитвах.дякую

 173. ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олег, я дуже щиро Вас прошу і благаю помолитися за мого чоловіка Ярослава,який на протязі цього року дуже хворіє.вирізали нирку,та проблеми не завершилися,а прибавляються.Та ми з дітьми,родиною маємо тверду віру,що Бог з нашими проблемами впорається і зцілить нам таку добру і люблячу людину. Будь – ласка, прошу молитви в о.Олега. я дуже надіюсь на чудо Господнє. Дякую

 174. Галина пишет:

  Слава ІсусуХристу !Отче Олегу, моя мама Марія вже чотири роки хворіє.В неї всі хвороби зібралися докупи .26липня 2017року виявили рак сечового міхура. Ми не знаємо,що буде далі,але молимося і просимо Вас молитися нашу маму.Наша мама народила 8 дітей,все життя важко працювала, важкий життєвий шлях.ЩИРОСЕРДНО ВАМ ДЯКУЮ МОЛІТЬСЯ ЗА НАШУ МАМУ(дочка Галина).СПАСИ ГОСПОДИ!

 175. Володимир пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег,я тільки сьогодні про вас дізнався.Переглядав в інтернеті онкологічні хвороби і випадково натрапив на те що ви своїми молитвами допомагаєте людям при різних душевних і фізичних болячках.Справа в тому що в мене дуже хворіє матуся яку звати Наталія.Раніше в неї був рак грудей,після видалення однієї з них і хіміотерапій все пропало.Але недавно дізнались що рак повернувся,він перейшов у щитовидку, у кров,зачепив спину.Аналізи печінки погані ,судини тріскають вся в синяках, тромбоцитів в крові немає.Не можуть колоти тому що немає вен все тріскає.Не можем дійти навіть до хіміотерапіїї через погані аналізи.Одна надія на Бога і на ваші молитви через які люди зцілюються. Помоліться будь ласка за мою матусю Наталю їй тільки 51 нехай ще поживе… Бачив на відео вашу службу і дуже сподобалось.Хочу до вас дуже попасти разом із матусею

 176. Дмитро пишет:

  Слава Ісусу Христу! , отче Олег, помоліться будь-ласка за батька Володимира, в батька рак, кожний день стає гірше, лікарі вже опустили руки, просимо Господа про допомогу.

 177. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу..!!! Отче Олег, я вас дуже благаю, помоліться за нашу мамусю Ольгу хвору на рак яєчника 3 стадії, сьогодні ми дізналися , що хвороба почала прогресувати.. Я вас дуже сильно прошу помоліться за нашу маму, ми віримо, що Господь вислухає ваші і наші молитви і Зцілить нашу Мамусю , бо вона нам дуже потрібна.!! Щиро вам дякую..

 178. Таня пишет:

  Слава Богу! Отче Олег, помоліться за Юрія, 4 стадія раку прямої кишки, метастази в печінці, ще молодий і синочку тільки буде 4 роки….Нехай Господь Вас благословить…

 179. Остап пишет:

  Слава Ісусу Христу, в Лесі матері моєї дівчини рак легень. Отче Олег помоліться за Лесю. Молю щоб наші молитви були вислухані. Щиро вам дякую.

 180. Наталя зі Львова пишет:

  Отче, дуже прошу вас помолитися за мого тата,в якого рак простати. Майже 2 роки тому йому зробили операцію. А тепер щось погані аналізи. Хочуть робити опромінення. Тато називається Ігор. Дякую Богу за все!

 181. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег! Прошу Вас помолитися за мою маму в якої рак прямої кишки з метастазами в печінці. Будь ласка помоліться за її одужання. Вона нам сильно потрібна. Маємо надію на молитви Ваші і наші і віримо в чудо, БО В БОГА НЕ МАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО. ДЯКУЮ!

 182. Лілія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, прошу молитву за маму Стефанію!Недавно діагностували рак молочної залози,пройшли першу хімію,дуже важко…

 183. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, Олег, прошу Вас помолитися за мого батька Михайла і всіх людей, що страждають від цієї недуги. Дай Вам Бог здоров’я, і на все милість Божа!

 184. Христина пишет:

  Слава ІСУСУ ХРИСТУ.Отче Олег,я Вас ДУЖЕ СИЛЬНО ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МОЮ ВАЖКО ХВОРУ МАМУ ЛЮБУ.В неї рак 3 стадії.шлункова грижа.Вона себе дуже погано почуває.ЗГАДАЙТЕ ПРО НЕЇ В СВОЇХ МОЛИТВАХ.ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ.

 185. Володимир пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег! У моєї мами раби Божої Ганни лікарі виявили рак печінки і легень. Благаю Вас, помоліться Господу Богу нашому за її одужання. На Нього вся надія. Хай Бог благословить Вас за Вашу молитву.

 186. Іванна пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олег,щиро прошу Вашої молитви за мого друга Сергія.В нього проблеми з стравоходом,має іти на контрольне обстеження, моліться за нього.Щиро дякую!!!

 187. Галина пишет:

  Слава Iсусу Христу! Отче Олеже, прошу Вас помолiться за мого племінника Юрія, щоб він зцiлився вiд недуги -рак. Дуже дякую Вам за Молитву!

 188. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за мого тата Володимира. У нього виявили рак 3 ст, пройшов 2 операції та 4 курси хімії(важко дуже переносив). Було полегшення, а тепер погіршення стану+печінка та підшлункова дали збій. Лікарняного лікування може не витримати (ішемічна хвороба серця)+не знає свого точного діагнозу. Тепер надія тільки на Бога!!! Дуже мрію про те, як він буде гуляти з своєю маленькою внучкою, яка його вже так любить! (їй зараз 5 місяців). Не хотілося б втрачати його так рано! Дуже дякую Вам за молитву!!!

 189. Таня пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег,дуже прошу помолитися за мою маму Наталію,яка хворіє раком шкіри.Дуже хочу,щоб вона вилікувалася.Щиро вам дякую!

 190. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу ! Отче Олег прошу помоліться за
  мого тата Николая , який хворіє лікарі кажуть , що в нього рак і опереція в тому місці не можлива Дуже хочу щоб він був нам здоровий вмене одна надія на Вас. Щиро Вам дякую !

 191. Зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег прошу помолитися за мого тата Зеновія у якого виявили рак легень.Я вірю і молюся за його виздоровлення.

 192. Зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег прошу помолитися за мого тата Зеновія у якого виявили рак легень.Я дуже вірю і молюся за його виздоровлення.Дуже дякую за молитву!

 193. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу помолитися за оздоровлення мого батька Мирослава, якому сьогодні діагнозтували рак підшлункової залози, попожіть нам, будь-ласка!!!!!!!!!! Допоможіть нам своєю молитвою врятувати його. Дякую, здоро”я і благополуччя Вам!

 194. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за онкохвору Олену 4 стадія.

 195. Микола пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу за брата Ростислава. В нього рак спинного мозку. Лікарі кажуть, що це невиліковно та залишилось недовго. Вірю, що з Божою допомогою все можливо. Молюсь сам і прошу інших долучитись до молитви за його видужання. Дякую!

 196. Галина пишет:

  О.Олег допоможіть мені будь ласка молитвами про зцілення від раку ,мій коханий Роман хворіє ,в нього діагноз саркома лівої лопатки .Зробили операцію дуже велика кількість метостазів,говорять що дуже маленький шанс вилікуватись.Дякую вам,за те що ви з нами.

 197. Таня пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег,дуже прошу помоліться за мою маму Наталію,яка хворіє раком шкіри(меланома),дуже хочу щоб моя мама вилікувалася. Це найдорожче,що я маю.Вірю,що молитви і Віра в Бога допоможуть подолати цю недугу.Дякую вам!

 198. Рома пишет:

  Отче помоліться за Гадину.

 199. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу,прошу молитви за свого тата який тяжко хворий,прошу у Бога ,щоб аналізи були добрі допоможіть мене отцем Олеже у моїй молитві.

 200. Оксана пишет:

  Христос Рождається! Прошу Вас дуже, молитися за важкохворого мого дядька Тараса. Дуже добра людина, одна надія на Бога.

 201. ТАМАРА пишет:

  ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ.ОТЧЕ.ПРОШУ ВАС МОЛИТИСЯ ЗА ОНКОХВОРОГО ВАСИЛЯ.НЕХАЙ ГОСПОДЬ ЗЦІЛИТЬ ЙОГО ВАШИМИ МОЛИТВАМИ.

 202. Лариса пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, моліться будь ласка за мого тата Дмитра, в нього рак легень 4 стадії з метостазами. І навчіть якщо можна мене, які молитви читати…з чого починати…ми щойно сьогодні взнали !

 203. Лариса пишет:

  Отче, прошу молитися за мого тата Дмитра в нього рак легені 4 стадії з метостазами

 204. Альона пишет:

  Отець Олег,дуже Вас благаю помоліться за мою сестричку Ірину хвору на рак їй лише 34 роки.Віримо в чудо,що Господь Вашими та нашими молитвами зцілить її.Ми її дуже любимо. Здоров”я Вам.

 205. Лідія пишет:

  Отче,прошу вас помолитися за одужання Лідії від злоякісної пухлини,мені тільки 30 років. Я вірю і надіюсь на чудо.

 206. Natsliya пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! ОТЧЕ ОЛЕГ БЛАГАЮ ДУЖЕ СИЛЬНО ВАС, ПОМОЛІТЬСЯ БУДБЛАСКА ЗА МОГО ТАТА ЗЕНОВІЯ, ЯКИЙ ХВОРИЙ НА РАК ЛЕГЕНЬ 4 СТАДІЇ З МЕТАЗТАЗАМИ, БЛАГАЮ ВАС ПОМОЛІТЬСЯ,ВІРЮ, НАДІЮСЬ,ЩО ГОСПОДЬ ДОПОМОЖЕ,!!!

 207. Natsliya пишет:

  Отче Олег, благаю Вас помолітся за мого тата Зеновія хворого на рак легень 4 степені, вірю і надіюсь на Божу ласку. Дякую Вам.

 208. Наталия пишет:

  Отчче Олег благаю Вас помолитися за мою сестру Марину,хвору на рак легень4степені, з метастазами на другу легеню, вірю і надіюся на Божу ласку і поміч.її лише 33роки.Прошу Вас Зціліть її.Ми іі дуже любимо

 209. наташа пишет:

  отче Олег слізно прошу Вас помолитися за мою сестру Марину у неї рак легень 4 ступені з метастазами в 2 легеню .На видужання у неї мало шансів .Прошу Вас дорогий Отче моліться за неї ,вона ще молода її 34 роки і в неї мала дитина і з чоловіком не живе.Благаю вас допоможіть,не відверніться від нашого горя

 210. Раїса пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу помолитися за оздоровлення мого чоловіка Олександра, якому діагнозтували опухоль в кишечнику, йому будуть оперувати чи завтра чи після завтра, Допоможіть нам своєю молитвою врятувати його. Дякую, здоро”я і благополуччя Вам!

 211. Раїса пишет:

  Отчче Олег благаю Вас помолитися за раба божого Олександара, взавтра йому будуть робити операцію ,пухлина в кишечнику Вірю, що з Божою допомогою все буде добре. Молюсь сама і прошу інших долучитись до молитви за його видужання. Дякую!

 212. володимир пишет:

  Слава Ісусу Христу! о. Олег благаю Вас помолитися за мою маму. Вона хвора на рак, стан дуже поганий, але я вірю у Божу ласку і чудо. Прошу помоліться за мою маму, щоб вона одужала.

 213. Зозуля Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу!о.Олег благаю вас помолитися за мого онука.Він хворіє двома страшними хворобами:рак крові і ДЦП.Я віру що Господь Бог почує наші молитви і пошле благодать мому онукові Святославові.Прошу помоліться за мого маленького онука.

 214. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, благаю молитви у Вас за зцілення моєї мами від раку! Діагноз страшний – ліпосаркома! Зробили операцію!
  Одна надія зараз – Божа поміч.

 215. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче,прошу вашої молитви за мене рабу Божу Галину.Покладаю надії на Бога.

 216. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу!о.Олег прошу вас про молитву за мого батька.У нього лікарі підозрюють рак печінки.Сьогодні йде на біопсію.Хай Господь його оберігає і зціляю,зміцнює його тіло і дух.Дякую.

 217. Оксана пишет:

  В моєї мами виявили рак печінки і жовчного 4стадія.Ми усі молимось і надіємось на диво Господнє.Маєм надію що мама одужає.Отче прошу вашої молитви за мою маму і її одужання!Дякую

 218. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче,щиро прошу вас про молитву за оздоровлення моєї мами Галини від раку печінки4 стадії.Ми усі молимось і надіємось лише на Бога.Дякую

 219. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Прошу Вас помоліться за мого батька Валерія, в нього рак горла, лікарі вже упускать руки і кажуть що нічого не можуть зробити…Ми молимось за нього і уповаємо на Господа Бога…Помоліться і Ви за нього..Дуже прошу…Щиро дякуємо

 220. Ліда пишет:

  Слава Ісусу Христу.
  Отче, дуже прошу помолитися що мою племінницю Ольгу хрещена, Юлія зовуть. Після видалення раку прямої кишки, пішли метомтаз в печінку, легені,кості, головний мозок. Лікарі відмовилися лікувати, надія тільки на Бога і наші молитви. Дуже надіюся, що вона одужає.

 221. Іванна пишет:

  Христос Воскрес ! ОТЧЕ дуже прошу помоліться за мою свекруху її звати Галина. В неї рак підшлункової.Лікарі кажуть що таке вже неоперується і не лікується.Одна надія на Бога і на наші молитви.

 222. Оксана пишет:

  Христос Воскрес..! Отче Олег, я вас дуже прошу помоліться будь-ласка за зцілення нашої мами ,рабу Божу Ольгу, у неї рак 3 стадії з метастазами , хвороба уже третій раз повертається, тільки ми ще незнаємо де саме вона зупинилася зараз, я вас благаю помоліться Отче, за хороші аналізи ,щоб лікарі нам сказали хороші новини.. Я вам буду дуже вдячна. Дякую, Божого вам Благословенн.!!!

 223. Лілія пишет:

  Христос Воскрес! Вельмишановний Отче,в нашого діда,Григорія,рак легень на останній стадії,що не піддається лікуванню. Лікарі сказали,що до вечора помре,однак вже майже тиждень він тримається. Ми благаємо вас про молитву, будь ласка, людина він дуже хороша, багато добра зробив за своє життя, багатьом допомагав, дуже побожний, маючи можливість, дбав про Божі храми,опікувався хворими і бідними, але життя його не жаліло…. Просимо Вас,Отче,помоліться,бо нема більше ніякої надії,окрім як на Бога. Дякуємо.

 224. Зоряна пишет:

  Христос Воскрес!
  о.Олег прошу вас сердечно помолитися за зцілення та виздоровлення мого батька Богдана, котрий хворіє, підозрюють рак. Вірю та надіюся на Божу ласку та вашу молитву!
  Велике дякую!

 225. Оля пишет:

  Христос Воскрес!
  о.Олег прошу вас сердечно помолитися за зцілення та виздоровлення мого батька Богдана, котрий хворіє, підозрюють рак. Вірю та надіюся на Божу ласку та вашу молитву!
  Велике дякую!

 226. Зінаїда пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Отче Олег, я вас дуже прошу помоліться будь-ласка за зцілення, раба Божого Петра у нього рак прямої кишки , и у вівторок буде операція, я вас благаю помоліться Отче, за успішне проведення операції та і зцілення його. Я вірю, що з Вашими молитвам і Божою допомогою все буде добре. Молюсь сама і прошу інших долучитись до молитви за його видужання. Дякую!
  Я вам буду дуже вдячна. Божого вам Благословення.!!!

 227. Віталій пишет:

  Христос Воскрес!
  о. Олег, прошу Вас про молитву за зцілення моєї дружини, матері трьох діточок р.б. Тетяни, в неї рак молочної залози з метастазами в головний мозок.
  Вірю в Вашу молитву та Божу милість.

 228. Марта пишет:

  Моя мама хвора на рак по жіночому, зробили операцію майже рік тому, взимку було краще, зараз погіршилася ситуація. Метастази уразили лімфу, хвороба прогресує. Поможіть отце Олегу, які молитви молитися? Знаю, що все у Божих руках!

 229. Лілія пишет:

  Помоліться за оздоровлення мами Марії від тяжкої онкологічної недуги
  операція 25.04
  за зцілення і здоров”я

 230. Ліля пишет:

  Отче, помоліться за зцілення моєї мами Марії.
  Щоб пройшла успішно операція і онкологія більше не торкалася найдорожчої людини в житті

 231. Лілія пишет:

  Отче, помоліться за чудо зцілення від онкології, успішну операцію, відсутність метастазів і рецидиву Марії
  на Бога і лікарів одна надія

 232. Оля пишет:

  Христос Воскрес!
  Помоліться за зцілення від раку Богдана.
  Дуже дякую!

 233. Оксана пишет:

  Отче, помоліться за сцілення Боліючого Григорія!

 234. Ліля пишет:

  Прошу про цілющу молитву о.Олега за онко-хвору Марію. За успішну операцію 11.05. і чудо зцілення. Щоб метастази не з*являлись і хвороба не поверталась ніколи.

 235. віра пишет:

  ХРИСТОС ВОСКРЕС. ОТЧЕ ОЛЕГ.ПРОШУ ПОМОЛІТСЯ ЗА ОЗДОРОВЛЕННЯ БРАТОВОЇ МАРІЇ ВІД ТЯЖКОЇ ОНКОЛОГІЧНОЇ НЕДУГИ.ЗА ЗЦІЛЕНЯ І ЗА ЗДОРОВЯ.

 236. віра пишет:

  ОТЧЕ ПОМОЛІТСЯ ЗА ЗЦІЛЕНЯ МАРІЇ ДЯКУЮ.

 237. Ірина пишет:

  Слава Ісусу прошу помолитися за мого брата Александра ,у якого рак 4 стадії і який страждає від страшного болю

 238. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу, помоліться за зцілення мого батька Володимира, якому 1,8 р назад видалили нирку і поставили діагноз рак нирки 4 стадії. З Божою поміччю він себе добре почуває, нехай ця страшна хвороба відступить від нього.

 239. Марина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу помоліться за зцілення мого батька Валерія у нього виявили саркому ІІ степені помоліться за сцілення Валерія дякую.

 240. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Хресту!!! Отче Олеже помоліться, будь ласка, за зцілення мого тата Миколи, у якого діагностували рак 4 стадії з метастазами. Дякую Вам!!!

 241. Ліля пишет:

  Отче, прошу помолитися за зцілення від онкологіної недуги і міцне здоров*я Марії

 242. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Отче, помоліться за дуже близьку для моєї сім`ї людину яка зараз лежить в реанімації і не впізнає своїх близьких для неї зробили операцію і сказали що в голові пухлина потрібно робити хіміотерапію. Я дуже Вас прошу тільки молитвами ми зможемо її вилікувати. Її ім`я Лариса.

 243. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже дуже прошу помоліться за мого батька Михайла, за його зцілення від раку, щоб з Божою поміччю і щирими молитвами хвороба відступила. Надія тільки на Бога. Дякую Вам!

 244. Ярослав пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Отче будь ласка, дуже Вас благаю помоліться за хворого Григорія! Дякую Отче.

 245. Аліна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже дуже прошу помолитися за мого знайомого Андрія Германа,в нього діагностували рак кісткового мозку ,дуже прошу за молитву за нього ,щоб з Божою допомогою та щирими молитвами хвороба відступила.

 246. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олеже прошу помоліться за мою похресницю Вікторію,в неї діагностували рак легенів,призначили хіміотерапію,вона і свя родина вірить,що тільки щира молитва нам допоможе.Надія на Бога.Щиро дякую.

 247. Ліля пишет:

  Отче, прошу молитви за видужання Марії, за міцне здоров*я і довге життя

 248. Леся пишет:

  Отче Олег, в моєї мами рак підшлункової з метастазами, а їй лише 48 років. Я дуже прошу Вас молитви за її видужання.. Одна надія і віра в Господа Бога.

 249. Ярослав пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег я Вас дуже благаю помоліться за мого тяжкого хворого батька Григорія, за його одужання. Велику надію маю на Вас та Господа Бога. Дякую

 250. Василина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, благаю Вас, помоліться за мою мамочку Власту, яка захворіла цією поганою хворобою. Попереду у неї багато важких випробувань – операція, хімія… У неї було дуже важке життя, але вона ніколи не здавалася, ми віримо, що вона і зараз витримає ці випробування, але все в Божих руках і без нього ми нічого не взмозі зробити. Благаю Вас, помоліться за її одужання! Її ім’я Власта. Дякую.

 251. Ліля пишет:

  Доброго дня. Отче Олег прошу у своїх молитвах згадати хворого раба Володимира.Помолитися за його видужання

 252. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться за нашого батька Володимира, який хворіє на рак легенів, за його одужання, хворобу виявили недавно. Щиро просимо про молитву за його здоров’я. Порадьте, які молитви нам читати за його одужання. Сподіваємося на Божу допомогу і вашу пораду. Дякуємо.

 253. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче , просимо Вас помолитися за нашого батька Володимира, який хворіє на рак легенів, хворобу виявили недавно. Просимо підказати, яку молитву можна читати за його одужання рідним, . Дякуємо за допомогу в одужанні нашого батька. Сподіваємося , що Господь Бог і Ваші молитви допоможуть йому. Дякуємо.

 254. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, прошу помолитись за успішне проведення операції (17 липня) і подолання раку для моєї мами Михайлини, Вірую що Господь почує наші молитви і допоможе мамі подолати недугу. Щиро дякую!

 255. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу.. Отче Олег , я вас дуже сильно прошу, помоліться за нашу хвору маму Ольгу,у неї рак яєчників , вже два роки боримось , сьогодні нам сказали погані новини, метастази пішли вже до печінки, завтра мама починає у третій раз сильну хіміотерапію.. Помоліться Отче Олег за її зцілення і щоб Бог послав нашій мамусі багато сил і терпеливості… Дякую , Божого вам Благословення…

 256. Ліля пишет:

  Отче, прошу про молитву за маму Марію
  щоб вона виздоровіла від онкології, а операція пройшла успішно

 257. Любов пишет:

  Прошу помолитися за зцілення мого чоловіка Валерія йому поставили діагноз рак миндалин але роблять ще одну біопсію.

 258. галина пишет:

  Слава Iсусу Христу! Щиро прошу помолитися за зцiлення вiд хвороби моєї мами Люби та всiх онкохворих людей

 259. Віка пишет:

  Слава Iсусу Христу! Щиро прошу помолитися за зцiлення моєї хворої мами Оксани та всіх важкохворих. Від нас відмовилися лікарі. Діагноз – рак мозку, плевральна мезотеліома, гідроцефалія. Я щиро вірю в Бога і дякую за всі випробування які він мені посилає, я знаю, що він зцілить мою маму, бо крім неї в мене нікого незалишилося.

 260. Мар‘яна пишет:

  Мар‘яна.Слава Ісусу Христу.Отче щиро прошу помолитись,за зцілення мого батька Ярослава.В якого виявили рак підшлункової,лікарі відмовились від нас.Одна надія і віра в Господа.

 261. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро прошу про молитву за онкохворого Михайла , рак легені 4 стадії. Щиро дякую!

 262. Галина пишет:

  Прошу помолитись за зцілення раба Божого Василя – рак 4 стадії. Щиро дякую!!!

 263. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу про молитву за онкохвору Ольгу. Щиро дякую , Божого вам Благословення…

 264. Людмила пишет:

  Слава Госоду нашому Ісусу Христу!Отче, у мого батька діагностували рак підшлункової залози. Традиційна медицина від нас відмовилась. Отче,Олег, прошу від всього серця, помоліться за Володимира, за його зцілення та зцілення всіх важкохворих людей.Щира дяка, земний уклін та Божого Благословення!

 265. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Хресту! Отче Олег, у мамочки рідненької Лариси рак, 4 стадія. Зараз проходить хіміотерапію. Молю Господа Бога і Вас прошу Отче, моліться за зцілення моєї мами! Вона найрідніша людина в моєму житті, благаю про допомогу Всевишнього!!!

 266. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче, прошу Вас милосердно помолитися за зцілення від онкохвороби моєї дорогої мами Лілії. Благаю про Вашу допомогу і допомогу Всесвітнього.

 267. Ліля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за Володимира хворого. За одужання та зцілення

 268. Аліна пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче,я прошу щоб ви помолились за мою бабусю,єдине що хочу щоб вона була здорова.Її турбують страшні болі так як пішли метастази в кістки.Підкажіть яку молитву читати,всі надії лише на Бога.

 269. Василь пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче помоліться за зцілення та здоров’я мого батька Василя в нього рак шлунка і вже пішли метастази на печінку

 270. Василь пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче помоліться за зцілення та здоров’я мого батька Василя в нього рак шлунка і вже пішли метастази на печінку.

 271. Аліна пишет:

  Слава Ісусу Христу отче помоліться за тата в нього рак 4стадії ми його дуже любимо і не хочемо втрачати він ще дуже молодий лише 50років

 272. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Щиро просимо молитви за оздоровлення і зцілення за найріднішу мамочку Ольгу рак прямої кишки з метастазами в печінці, лікарі безсилі.Одна надія на Господа.

 273. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу!в мого тата виявили рак шлунка 4 стадія з метастазами в печінці… лікарі безсилі….татові лише 43 роки,він хоче жити)допоможіть будь ласка)помоліться за мого тата(

 274. Тетяна пишет:

  Помоліться за онкохворого Петра.і всіх хворих

 275. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче помоліться будь ласка за дуже хвору мою бабусю Стефанію, має двостороннє запалення, дуже серце болить, не дає дихати, ночами не спить. Хай Бог благословить її здоров’ям і продовжить її життя. Дуже Вам вдячна за Ваші помічні молитви.

 276. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  У раби божої Романії рак шлунку
  Їй дуже потрібна Ваша молитва!
  Щиро вдячна!

 277. Аліна пишет:

  Отче благаю вас помолитися за тата у нього рак 4 стадії вся надія на вас і ваші молитви

 278. Таня пишет:

  Отче Олег у моєї мами рак.метастази у межистінні.я дуже Вас прошу помоліться за її здоровячко і зцілення.я Вас благаю.Дякую і дай Вам Бог здоровячка.

 279. андрій пишет:

  слава ІСУСУ ХРИСТУ оче ОЛЕГ у мого тата друга стдія раку він онко хворий він був на хіміотерапііі і йому тепер нічого недопомагає нестерні болі і лишилася остання надія на ІСУСА ХРИСТА помоліця за нього будь-ласка
  або напишіть яку молитву треба читати чи що робити дякую за увагу

 280. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за онкохвору Галину. Дякую

 281. Юрій пишет:

  Христос народився!!! Прошу молитви за мою маму, онкохвору Галину! Дуже дякую!

 282. Христина пишет:

  Оче Олег благаю вас помоліться за мого тата Йосипа він має рак нирки четвертої стадії з переходами на легеню . Він ще молодий я його дуже сильно люблю , прошу допоможіть.

 283. Володимир пишет:

  Отче Олег прошу Вашої молитви за здоров’я мого тата, (хворого на онко) прошу помолітся я дуже надіюся на чудо виздоровлення, прошу по можуть.. Дякую Вам.

 284. Галина пишет:

  Христос народився! Прошу Вашої молитви за здоров’я хворої на рак легень Марії,Дякую!

 285. Олена пишет:

  Христос народився! Отче Олег, мене звати Олена, мій батько Юрій тяжко хворий на рак IV ступеня, прошу Вашої молитви, та благословіння на одужання. Адже маю маленьку сестричку, якій потрібен батько. Дуже дякую вам!!!

 286. Слава Ісусу Христу. Отче Олег,мене звати Оксана прошу Вас помолитися за моє здоровя в мене акрамегалія (опухоль гіпофізи мозку) прошу Вашого благословення

 287. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! прошу Вас Отче, помолитись за зцілення душі і тіла тяжко хворої Стефанії. Хай Бог благословить її здоров’ям і продовжить її літа. Дуже Вам вдячна за молитви.

 288. Мацелюх Тетяна Богданівна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Мене звати Тетяна. Отче, прошу вас помолитися за мене. В мене пухлини в грудях. Я протистою недугу вже 5 років. Після 2 років молитов про зцілення, я завагітніла і наперекір всім лікарським рекомендаціям народила в 44 роки своє ангелятко. Я прошу про Божу ласку мати можливість підняти свого маленького.

 289. Віра пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег моліться за мого тата раба Божого Василия.Лікарі безсилі,у нього рак 4 стадіі з метастазами.

 290. христина пишет:

  Отче прошу про молитву онкохворої Ольги за її одужання , щиро прошу бо вона для мене найдороща

 291. Алла пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, мене звати Алла. Недавно мені поставили діагноз рак легень. Я і всі мої рідні та знайомі моляться за мене, я також щиро молюся , щоб Господь простив мене грішну та зцілив мене. У мене двоє діток, для яких потрібна мама( мені 44 роки) . Прошу Вас , Отче , помоліться за мене. Хай Бог допоможе всім своєю благодаттю.

 292. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче, щиро просимо Вашої молитви за важкохворого Володимира. Рак легень…четверта стадія та метастази.
  Надія лише на Бога.

 293. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче, щиро просимо Вашої молитви за важкохворого Володимира. Рак легень четвертої стадії та метастази.
  Надія лише на Бога.

 294. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Щиро просимо Вашої молитви за важкохворого батька Володимира.

 295. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Щиро просимо Вашої молитви за важкохворого батька Володимира. Надія лише на Бога.

 296. Ольга пишет:

  Прошу про молитву за зцілення онкохворого хлопчика Даниїла ,який у дуже важкому стані ,рак мозку.

 297. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Щиро просимо Вашої молитви за зцілення онкохворої Юлії.

 298. Богдан пишет:

  Слава Ісусу христу щиро прошу вашої молитви за моє здоров’я я лікуюся від раку мочового . Мене звати Богдан я знаю що тільки молитва допоможе мені.

 299. Ігор пишет:

  Слава Ісусу Христу. У нашого хлопчика Гліба ,рецидив сечового міхура. Прошу вас про молитву за оздоровлення . Швидке одужання ,бо коштів у нас багато немає. Хлопчик Гліб 24 .05 2016 року народження. Завчасно дякую ,батьки Ігор та Вікторія

 300. Аліна пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче Олег, просимо Вас помолитися за мого батька Володимира, рак підшлункової залози 4 стадія, надія лише на Бога і на Його ласку.

 301. Уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за онкохворого Євгена. Щиро дякую!

 302. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву за зцілення моєї мами Оксани(онкологія).Серце розривається…..Щиро віримо і надіємося на чудо!!!Велике спасибі!

 303. Антоніна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче ,щиро прошу Вас молитися за мою онкохвору маму,лікарі надії на життя не дають,але маю віру що Бог почує наші молитви і зцілить мою маму,дякую.
  Маму звати Люба.

 304. Оксана пишет:

  “Оздоровлення від раку”
  Слава Ісусу Христу! Отче , прошу про молитву за маму (Галину). Дякую

 305. Віра пишет:

  Отче,благаю,помоліться за зцілення моєї мами Тамари.Підозра на онко.7.05. їдимо на обстеження.Помоліться,щоб все було добре .

 306. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу, Отче, прошу молитви за зцілення моєі мами Галини (онкологія). Дуже віримо у,видужання! Дякуємо.

 307. Ірина пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. ПРОШУ ВАШОЇ МОЛИТВИ ЗА МЕНЕ, В ГРУДЯХ ВИЯВИЛИ УЩІЛЬНЕННЯ. ПРОШУ ВАС ПОМОЛИТИСЬ ЩОБ ВОНИ НЕ БУЛИ ЗЛОЯКІСНИМИ.ДЯКУЮ!!

 308. Оксана пишет:

  Оздоровлення від раку
  Христос Воскрес, прошу молитви за хвору на рак(Галину). Помоліться за видужання. Віримо що Бог почує наші молитви. Дякую.

 309. Галина пишет:

  Христос Воскрес. Прошу помолитися за зцілення мого чоловіка Івана від онкології (гліобластома). У нас двоє діток, яким дуже потрібен тато. Вірю, що Бог почує наші молитви. Дякую .

 310. Уляна пишет:

  Христос воскрес! О. Олеже, в черговий раз, прошу про молитву за мого тата, онкохворого Євгена. Вірю, що за допомогою Ваших і наших молитов Господь допоможе. Щиро дякую!

 311. Наталія пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже, прошу, будь ласка, помоліться, щоб Господь зцілив рабу Божу Любов, хвору на рак. Будь ласка, ублагайте Господа, щоб вона вижила!

 312. Наталія пишет:

  Отче Олеже, прошу Ваших молитов за мою бабусю, яка хвора на рак. Будь ласка, помоліться, щоб Господь зглянувся і зцілив її. Дякуватимемо до кінця життя свого і славитимемо Господа. Будь ласка, поможіть!

 313. Зоряна пишет:

  Помоліться за зцілення моєї мами(Лесі) від раку.

 314. Алла пишет:

  Отче Олеже, прошу про молитву за чоловіка Віктора, хворого на рак. Заради Христа, помолимось за зцілення Віктора. Вірю у силу спільної молитви. Дякую. Хай Вас Господь благословить.

 315. Ірина пишет:

  Отче, прошу про молитву за свою маму Софію, рак легенів 4 стадія. Дякую. Божого благословення Вам!

 316. Ярина пишет:

  Оздоровлення від раку.
  Отче Олеже, благаю Вас помолитися за рабу Божу Ольгу (моя мамусінька)! Дякуємо Вам і дякуємо Всевишньому! !!

 317. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу! Я хвора на рак,приймаю хіміотерапію.Я, Вас,благаю,Отче,Олег ,помоліться за мене,В мене вся надія тільки на Господа Бога!

 318. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу. Мене звати Світлана, 43 роки В мене рак – гліобластома 4 стадії. Зробили операцію, пройшла курс хіміотерапії. 22 липня маю пройти МРТ. Дуже прошу о.Олега помолитися за моє зцілення.

 319. Марта пишет:

  Слава Ісусу Христу!! Мене звати Марта, у моєї куми Христини 4стадія раку з метастазами, вона вдова і виховує 3-ох діток! У великому відчаї! Віримо лише в Господа Бога і в силу спільної молитви! Від щирого серця прошу вас о.Олег про молитву за її зцілення!! Дякую велике

 320. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу щирої молитви за оздоровлення моєї мамусі Світлани від пухлини. Щоб діагноз не підтвердився. Дякую. Хай береже усіх Бог.

 321. Каріна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу Вас помоліть Господа Бога за зцілення моєї сестри Тетяни, діагноз – гліобластома. Помоліть за успішне лікування та одужання! Щиро вдячна!

 322. Irena Buksa пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,прошу Вас помоліть Господа Бога за сцілення мого сина Ореста від депресіі та тривожності, непевненості у себе. Нехай він знову зможе вчитися на пятірки як раніше.
  Щиро дякую!

 323. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу Вас помоліть Господа Бога за сцілення моєї мами, в якої 4 стадія раку з метастазами, її оперували і пухлину видалили, але метастази в печінці і вони прогресують, вона на даний час приймає хімії, і дуже важко відходить від хімеотерапії, прошу вас помоліть за виздоровлення. Щиро дякую!

 324. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу вас помоліть Господа Бога за сцілення моєї мами, яка хвора на рак 4 стадії з метастазами, її оперували, пухлину видалили але метастази в печінці і вони прогресують, вона на даний час приймає хімеотерапії, від яких важко відходить. Прошу вас помоліть за її виздоровлення. Щиро дякую!

 325. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за зцілення душі і тіла Івана, за любов і мир у сім’ї, щоб на роботі підвищили зарплату.
  Помоліться будь ласка, щоб Іванові повернули всі наскладені гроші, які дав під проценти. Дуже Вам дякую

 326. Тетяна Т пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу помолитися за батька Івана. У нього рак прямої кишки на метастази у голові. Надіюсь на Божу допомогу. Дякую

 327. Мирослава пишет:

  Слава Ісусу Христу! У брата діагностували рак шлунка з метастазами у печінці. Зовсім молодий, маленькі діточки. Стан погіршується, чекаємо на першу хіміотерапію, одна надія на Господа Бога. Молимося за його здоров’я і віримо в Боже зцілення. Дякую Богу за сили, що нам дає і просимо Вас отче Олеже про молитву за здоров’я і зцілення сина Божого Івана. Щиро дякуємо!

 328. Уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу! О. Олеже прошу про молитву за Євгена, онкологія печінки. Щиро дякую!

 329. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу вас помолитися за здоровя мого чоловка внього рак легенів. Щиро дякую! його звати Федір.

 330. Василь пишет:

  Дуже прошу помолитися за зцілення і довге життя мого батька Володимира. Будь ласка. ДУЖЕ ПРОШУ. Дякую.

 331. Богдан пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег, прошу помолитися за здоров я моєї бабусі в неї рак печінки. Щиро дякую! її звати Ніна.

 332. Альона пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, від щирого серця прошу Вас помолитися за одужання і зцілення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунку, пройшов важку операцію, 6 хімій. На даний час пішло ускладнення, знову призначили хіміотерапію. Дуже сподіваємося на Божу допомогу і щиро Вам дякуємо!

 333. Алена пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отже Олег, від щирого серця прошу Вас помолитися за одужання і зцілення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунку. Сподіваємося на Божу допомогу і щиро Вам дякуємо.

 334. Алена пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, від щирого серця прошу Вас помолитися за одужання і зцілення мого батька раба Божого Миколу від важкої недуги рака шлунку, після операції і хіміотерапій хвороба повернулася. Сподіваємося на Божу допомогу і щиро Вам дякуємо!

 335. Оксана пишет:

  Слава Ісуса Хресту! Щиро прошу молитви за важко хворого Івана.Рак крові..вже кілька днів висока температура. Помоліться за його одужання.Щиро дякую.

 336. Інна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дуже щиро прошу Отче Олег,помолитися за мою любу маму Людмилу і’і’ одужання і зцілення від раку.Надіюся на Божу милість і ласку, своі’ молитви та ваші молитви!

 337. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помолиться за мою маму, в якоі рак печінки з поширеними метастазами. Після великоі кількісті хіміїтерапій і і трьох операціі покращення нема. Зараз ій дуже погано! Сподіваємось на Божу допомогу. Отче Олеже помолиться прошу Вас, маму звати Галина. Щиро Вам дякую!

 338. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отець Олег, прошу, помоліться за одужання мого батька Тараса 52 роки, в нього рак нирки метастази в легенях 4стадії і метастазування черевної порожнини.
  Щиро дякую

 339. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче Олеже, щиро просимо про молитву за Анатолія ( рак шлунка з метастазами в печінку 4 ст). Призначають хіміотерапію. Надія на Бога.
  Дякуємо ! Нехай Бог відплатить Вам сторицею!

 340. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу, отче Олег прошу помолитись за онкохворого Ярослава, в нього 3 стадія підшлункової залози, вірю в чудо надіюсь на його одужання. Щиро дякую Вам

 341. Віта пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег я вас прошу, молю я в поспачі помоліться за здоров’я моєї мами Галини. В мене крім неї нікого більше не має. Дякую нехай Бог вас оберігаю

 342. Іванна пишет:

  Слава Ісусу Христу, о. Олег я вас дуже прошу про молитву за чоловіка Івана від онкології , і за оздоровлення нашої сім’ї благаю вас про молитву

 343. Ірина пишет:

  БЛАГАЮ ПРО МОЛИТВУ ЗЦІЛЕННЯ ВІД ВАЖКОЇ ХВОРОБИ МОГО ТАТА ЙОСИПА-БОГДАНА (підозрюють онко).Я дуже надіюся на Боже милосердя і на Вашу допомогу. Дякую

 344. Галина пишет:

  Прошу молитви за зцілення мого чоловіка Володимира від онкології.

 345. Галина пишет:

  Прошу молитви за зцілення від онкохвороби мого чоловіка Володимира. В нього меланома. Йому провели хіміотерапію, опромінення. Лікарі кажуть, що ця хвороба не чутлива до ,,хімії” та ,,пушок”. І в нас одна надія на Господа Бога. Ми віримо, що спільними молитвами ми випросимо в Бога ласку зцілення мого чоловіка.

 346. Наталія пишет:

  Христос Народився. Дуже прошу молитви за зцілення мого тата Володимира, в якого пухлина горла, найімовірніше злоякісна. Дякую

 347. Наталія пишет:

  Прошу про молитву за хвору Уляну.

 348. Наталія пишет:

  На жаль, підтвердився діагноз лімфома, помоліться , благаю, за зцілення Уляни.Молода жінка, двоє діток 8 і 2 роки.

 349. Марина пишет:

  Прошу помолитися за сцілення моєї мами Галини, в неї рак легень 4 стадія, вона зараз в дуже важкому стані, болі нестерпні,лікарі надії не дають на життя. Я дуже надіюся на Боже милосердя в вашу допомогу.Дякую. Нехай Господь допоможе всі хворим людям і діткам

 350. Марина пишет:

  Прошу помолитися за сцілення моєї мами Галини, в неї рак легень 4 стадія, вона зараз в дуже важкому стані, болі нестерпні,лікарі надії не дають на життя. Я дуже надіюся на Боже милосердя,Дякую. Нехай Господь допоможе всі хворим людям і діткам

 351. Людмила пишет:

  Прошу помолитися за мого тата Мар’яна! В нього 4 стадія раку кишечника. Він дуже ослаблений! Я вірю в чудо Господнє! Благаю про молитву! Дякую

 352. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже!
  Дуже прошу помоліться за мого батька Зеновія, в нього пухлина на кишківнику з метастазами в печінці 4 ст. Зараз на хіміотерепії. Я щиро вірю, в його одужання! Прошу Отця Всевишнього, Матінку нашу Марію, Ісусика

 353. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже!
  Дуже прошу помоліться за мого батька Зеновія, в нього пухлина на кишківнику з метастазами в печінку 4 ст. Зараз на хіміотерепії. Я щиро вірю, в його одужання! Прошу Отця Всевишнього, Матінку нашу Марію, Ісусика про одужання мого батька.
  Дякую!

 354. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви отче Олег за зцілення від раку Наталії,сестри Моніки і всіх потребуючих з якими я проходила лікування. Щиро дякую!

 355. ОКСАНА пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Отче, дуже прошу молитви за оздоровлення Світлани. Закінчили лікування. Помоліться щоб хвороба(рак) щез назавжди. Дякую Вам. Міцного здоров’я та всіх благ.

 356. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу про молитву за мою маму, Ольгу, онкологія, метастази в лімфатичні вузли, потрібна хімія, але мама дуже ослаблена, не витримає. Лікарі дають невтішні прогнози. Щиро надіюся, що Бог зробить чудо зцілення!

 357. Анна пишет:

  Оздоровлення від раку.
  Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу про молитву за мою маму, Ольгу, онкологія, метастази в лімфатичні вузли, потрібна хімія, але мама дуже ослаблена, не витримає. Лікарі дають невтішні прогнози. Щиро надіюся, що Бог зробить чудо зцілення!

 358. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу про молитву за мою маму Ольгу, онкологія, метастази в лімфатичні вузли. Потрібна хімія, але мама сильно ослаблена, не витримає, лікарі дають невтішні прогнози. Щиро надіюся, що Бог зробить чудо зцілення!

 359. Андріана пишет:

  Слава ісусу христу. Всечесний отче прошу вашоі молитви за ігоря меланома

 360. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Хресту!!! прошу про молитву за зцілення чоловіка від раку. Другий рік лікуємося а покращення не має. Дякую.

 361. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, щиро прошу Вас молитву зцілення за мене, Галина 36 років, рак нирки 4 стадія з метастазами в легені. Щиро надіюся, що Бог зробить чудо зцілення! Дякую Вам.

 362. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег, дуже прошу Вас про молитву зцілення на моє оздоровлення від онкології. Щиро дякую Вам.

 363. ігор пишет:

  Христос воскрес. Всечесний отче ,дуже прошу вашоі молитви за моє здоровя та благословення для моіх рідних

 364. Ирина пишет:

  Слава ісусу христу! Отче олег помоліться за мене. Дайте молитви сцілення ввд онкології. Щиро дякую.

 365. Альона пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже Вас благаю про молитву за зцілення та оздоровлення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунка і стравохода, переніс важку операцію, багато хімій зараз дуже кволий, немає сил. Заздалегідь вдячні і щиро сподіваємося на Божу допомогу.

 366. Андрій пишет:

  Христос Воскрес . Прошу отця я маю хворобу очей Кератоконус 3 стадія і остигматизм . Погано бачу прошу вас про молитву

 367. Галина пишет:

  Христос Воскрес! Отче Отче Олеже! Прошу Вас за Молитву Господню для зцілення Дмитра від онкології горла , а також за себе( високий тиск і сильні головні болі досвітками) А ще за очищення членів всієї родини від проклять та впливу ворожбицтва. Щиро дякую.

 368. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу Вас помоліться за моє зцілення вір раку. Мені всього 22 роки, в мене 3с стадія раку яєчників, матку та яєчники видалили і в мене ніколи не буде дітей… Прошу Вас Отче, помоліться за мене

 369. Галина пишет:

  Христос Воскрес. Отче Олеже, щиро благаю Вас про молитву зцілення та оздоровлення Галина 36 років, рак нирки 4 стадія з метастазами в легені. Видалили праву нирку а тепер на хіміотерапії. Щиро надіюся, що Бог через Ваші молитви подасть ласку зцілення! Дякую Вам.

 370. Галина пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олег, щиро прошу Вас про молитву зцілення та оздоровлення від алкоголізму Ростислава. Надіюся, що Бог через Ваші молитви подасть ласку зцілення! Дякую Вам щиро.

 371. ігор пишет:

  Христос воскрес отче олег,щиро прошу вас про молитву зцілення від меланоми та згубноі звички тютюнопаління

 372. Анна пишет:

  Прошу молитви за мого сина Максима.у нього саркома 4 стадії

 373. Мирослава пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас про молитву зцілення від раку для моєї мами Наталії. Тринегативний рак молочної залози, який дуже важко лікується. Одна надія на чудо і благодать Божу! Вже немає зовсім сил. Помоліться за мою маму Наталію. Вона моя остання рідна людина на цьому світі. Дякую! Нехай Господь Вас оберігає!

 374. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас за молитву за важкохвору онкологією мою сестру Світлану, поставили діагноз рак кишечника з метастазами. Я читала коментарі, що ви багатьом допомогти, я Вас дуже благаю допоможіть.Щиро Дякую!

 375. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас за молитву мого чоловіка, онкохворого Анатолія, щоб він одужав. Я Вас благаю, допоможіть. Щиро дякую.

 376. Володимир пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  У моєї дружини виявили рак шлунку 4 стадія.Пройшла 9 хімій і ось почалась регресія.
  Вона ще дуже молода їй всього 44роки.Я її дуже люблю і навіть представити не можу як я без неї буду Незабаром у грудні вона стане бабусею. Вона моя сама найрідніша в світі людина.Я постійно молюся за неї.І Вас прошу помоліться й ви.Я буду вам дуже вдячний.
  Я вірю і надіюся що Господь Бог і Діва Марія почують мої і Ваші молитви.

 377. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за мого чоловіка, важко хворого Володимира.
  Дуже сподіваюсь, що через Ваші молитви Господь Бог та Діва Марія подарують йому зцілення!
  Щиро дякую!

 378. Ганна пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за мого чоловіка, важко хворого Володимира!!!
  Дуже сподіваюсь, що через Ваші молитви Господь Бог та Діва Марія подарують йому зцілення!
  Щиро дякую!

 379. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег помоліться за важкохворого Костянтина. Онкологія. Молюся за його оздоровлення кожного дня, надіюся на Бога і вірю що Він почує моі молитви. Будь ласка помоліться й Ви за нього, на днях дуже небезпечна операція, я не втрачаю віри, що з Божою допомогою вона пройде успішно, отче Олег благаю Вас допоможіть нам своєю молитвою.
  Дякую щиро!

 380. Василь пишет:

  У мого тата рак кишечника і багато метастазів.Але я вірю що для Бога це нічо.Я дуже прошу випросіть зцілення для нього.Василія.
  Я не хочу бачити як його ховають.

 381. Мар'яна пишет:

  Слава Ісусу Христу,прошу молитви за мою онкохвору маму Наталію, прошу ласки зцілення…

 382. Вероніка пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мене Вероніку на сцілення від недуги кістома яєчника. Благаю Вас допоможіть своєю молитвою! Дякую

 383. Вероніка пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мене Вероніку на сцілення від недуги кістома яєчника. Благаю Вас допоможіть своєю молитвою! Дякую.

 384. Євгеній пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег дуже прошу Вас помолитися за зцілення від важкої недуги онкохворої дружини моєї Світлани. Я так хочу, щоб моя зірочка жила , світлішої людини не має без неї світ не милий. Молюсь за неї. Благаю помолитися за її зцілення! Вірю Господь Бог наш і Матінка Божа не залишать Світланку, подарують їй зцілення та долгії літа! Дуже Вдячний!

 385. Євгеній пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже благаю Вас помолитися за мою онкохвору дружину Світланку! Молюся постійно за мою зіроньку і Вас дуже дуже прошу помолитися за її зцілення!

 386. Анна пишет:

  Слава Богу нашому Отцю І Сину І Духу Святому! Отче прошу про молитву за одужання від онкології моєї Мами Марії. За звільнення від алкоголізму мого брата Петра. Одужанн від кантузії вуха брата Ігоря. За звільнення від непоміркованості в їжі і ожиріння брата Юрія. Благословіть отче нашу родину!!!

 387. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я дуже Вас прошу помоліться за мого сина Володимира якому лише 18 років. У нього діагностували рак 4 ст. У нас єдина надія на Бога. Дуже прошу випросіть у Всевишнього сцілення! Ми з чоловіком молимось постійно.я Вас благаю допоможіть!!!!

 388. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за мого сина Володимира хворого на рак.

 389. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу Вас помолитися за Софію, хвору на рак. Лікування не допомагає! Велике спасибі Вам

Написать комментарий: "Оздоровлення від раку"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов