Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 89

 1. Леся. Дуже прошу молітся за доньку Діанку (14 р.) бунт, втікає з дому, лається, обманює, кричить, все знищує, не вчиться. Просто вже немає сили …Господи поможи…..дуже важко Дякую!!!
 2. Євгенія. Христос Воскрес! Отче Олеже. дуже прошу Вас про молитву за мене, за моє зцілення від хвороб і за потрібні ласки від Бога. Я – практикуюча християнка. 4- 5 днів в тиждень в храмі слухаю Службу Божу, в ті дні завжди приймаю Святе Причастя, пощу всі п”ятниці в році, сповідаюся часто. У мене дуже багато хвороб. Деякі з них відійшли з Божою поміччю. Зараз в мене серйозні проблеми (поліпи матки, кровотечі) і багато інших хвороб. Лікарі говорять про операцію. Я переживаю. В мене неповнолітня дитина, школярка. Прошу, допоможіть молитвою. А ми з дитиною будемо дуже щиро молитися за Вас. Нехай Вас Бог охороняє) Слава Ісусу Христу!
 3. іра. Отче!Помоліться за хвору новонароджену дитину.Лікарі нічого не обіцяють.Щиро вдячна.
 4. Юлія. Христос Воскрес! Прошу помолитися за зцілення мого батька Володимира, який вже 2 тиждень в реанімації після важкої трапанації. А також прошу помолитися щоб знайшлися кошти на його лікування. Дякую!
 5. ірина. Христос Воскрес! Отче Олеже, дуже Вас прошу,помоліться за мого тата Романа.У нього рак молочної залози 4 стадія,метастази на шкірі,рана яка не гоїться,затемнення легень,задихається.Лікарі безсилі,надія лиш на Бога.Нехай благословить Вас Бог!
 6. руслана. Христос Воскрес! Отче,благаю вашої молитви за здоров’я та звільнення від алкозалежності для Руслани і Віри,а також за здоров’я і душевний спокій для Дмитра,Юрія і Мар’яна.Дякую
 7. Світлана. ХРИСТОС ВОСКРЕС! ОТЧЕ ОЛЕЖЕ,ДУЖЕ ВАС ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МЕНЕ СВІТЛАНУ, ЩОБ БОГ ДАВ МЕНІ ДОБРОГО ЧОЛОВІКА ЯКИЙ СТАНЕ МЕНІ ОПОРОЮ І ПІДТРИМКОЮ І ДОПОМОЖЕ МЕНІ ВИРОСТИТИ МОЇХ ДІТЕЙ,СВОЄМУ БАТЬКОВІ ВОНИ НЕ ПОТРІБНІ. І ЗА ЩАСЛИВУ ДОЛЮ.ЩИРО ВДЯЧНА ВАМ.
 8. Світлана. Христос Воскрес!Дуже прошу Вас,отче Олеже помолитися за моїх дітей Яну-Катерину,Вадима-Петра і Дениса-Павла щоб Бог дав їм розуму і охоти до навчання,щоб були здорові і чемні.Щиро дякую!
 9. Світлана. Христос Воскрес!Дуже прошу Вас ,отче Олеже помолитися за мене,Світлану.Щоб я знайшла хорошу роботу,бо виховую сама 3 дітей.Дуже дякую.
 10. Люба. Христос Воскрес! Будь-ласка помоліться за щасливу вагітність Світлани і народження здорової дитинки. А також за Сергія навернення його до здорового тверезого життя.Дякую.
 11. ірина. ХРИСТОС ВОСКРЕС!ОТЧЕ ОЛЕЖЕ,ДУЖЕ ВАС ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МЕНЕ ІРИНУ,ХОЧУ ЩОБ БОГ ДАВ МЕНІ ДОБРОГО ЧОЛОВІКА І ЩАСЛИВУ ДОЛЮ.
 12. Галина. Христос Воскрес! Дуже прошу отче Олеже, помолітся будь ласка за визволення Аята від поганської релігігії та навернення до християнства, щоб жив в любові. За здоров’я Галини та успішне навчання, щоби могла добре вчитися та все розуміти. Щиро дякую.
 13. iryna. Христос Воскрес! Отче Олеже ,прошу вас помолится за мого брата Любомира, якому не вдається створити сім’ю. Помоліться,будь-ласка, аби Господь ,якщо є на те його воля, послав йому добру, побожну дружину.І щоб вирішилося у нього питання з власним житлом. Дякую
 14. Великий Грішник. 10 років хворію імпотенцією лікувався і священники молилися надімною результату нуль,маю також травму голови постійно болить голова,я немічний і проклятий грішник моє місце в Аду чого Бог мене тримає на світі я загубив віру в нього.
 15. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Христос Воскрес! Дуже прошу отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я хворої Стефанії і щасливе виздоровлення. За здоров’я Ростислава і відвернення від нього усе зло. За здоров’я Марії, Люби, Ярослава, Софійки, Михайла, Оксани, Марії, Івана, Галини, Стефанії, Люби, Лесі, Надії, Люби, Галини, Оксани, Наталії, Вадима, Олександра, Ігора, Андрія, Люби, Дмитра, Тараса, Дмитра, Мирона, Галини, Валентини, Ірини. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 16. Світлана. Христос Воскрес!Дуже прошу Вас помолитися за моїх дітей:Яну-Катерину,Вадима-Петра і Дениса-Павла щоб Бог дав їм розуму і здоров”я.Дуже дякую,Світлана.
 17. Світлана. Христос Воскрес!Прошу Вас помолитися за те,щоб я знайшла хорошу роботу і моє життя налагодилося.Буду дуже вдячна Вам,Світлана.
 18. Юлія. Христос Воскрес! Прошу помолитися за здоров”я мого батька Володимира, який ще досі в реанімації після важкої трапанації. Допоможіть молитвою благаю вас, бо прогнози поки невтішні. Дякую!
 19. Христина. Прошу помолитися за моє зцілення від депресії, постійних страхів. Моє життя перетворилося на суцільне пекло, прошу моліться за мене, так хочеться жити нормальним і щасливим життям.
 20. Христина. Сильна тривога, паніка, відчуваю що втратила глузд, фобії, боюся вийти з жому будь-ласка помоліться за мене, дуже прошу

(1) Комментариев к: "Блок 89"

 1. Яна пишет:

  Здравствуйте! Прошу,Вас помолиться за то чтобы я в ближайшее время забеременела,выносила и родила здорового ребёнка. Я здоровая женщина,но что то все никак.Надежда на Вашу молитву. Сама тоже молюсь как умею. Спасибо Вам большое!!

Написать комментарий: "Блок 89"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов