Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 12

 1. Зоряна. Слава Ісусу Христу..я б дуже хотіла попросити Отця Олега помолитися за мого синочка  Назарчика 23.07.2010 .він хворий на цукровий діабет..яб відячилася..скажить адресу я вишлю фотографію дитини своєї…і молітся я вас прошу щиро…і я молюся..і вас прошу пане отець Олег..синочку 3 рочки..воно ще невинни янгелятко..допоможить нам…я сама бесила боротися…я незнаю що робити..цукор в крові скаче.. від 12 до 40…я боюся втратити його..це най любибіша дитина моя…гріх чи два…я маю троє синів..но самий менший чомусь я до нього більше прихіляюсь ….з самого народження…допоможиті.
 2. Лілія. Слава Ісусу Христу!!! О.Олег будьласка помоліться за здоровя моєї сімї та родини.І за чолоовіка Віктора який ніяк неможе кинути курити….Щиро дякую Вам !!!!Хай Бог дає Вам здоровя та многая літа…
 3. Ольга. Слава Ісусу Христу.о Олег я Вас дуже прошу помоліться за моє здоров’я. Та за здоров’я моїх рідних Ольги Петра, Оксани Ігора ,Володимира, Петра , Оксани, Софії, Марії, Віри та Якова. Та за знайдення доброї роботи. Вірю у вашу молитву. Дякую Вам.
 4. Олександра. Слава Iсусу Христу!Дуже прошу Вас Отче Олег, помолiться будь-ласка за мою сiм’ю i рiдних,а також за навернення до Бога Олександра.За Боже Благословення, мир i спокiй в сiм’i.Щиро дякую Вам!
 5. Ірина. Слава Ісусу Христу!Отче Олег помоліться будь-ласка за зцілення мене від недуги (фіброміома) через яку я втратила дитинку.Щиро вірю у Вашу молитву і дуже прошу щоб Господь дарував нам дитинку.
 6. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Христос Народився! Дуже прошу отче Олеже помолітся за рабу Божу Галину мою знайому в неї проблеми з хребтом (хребтові грижі) проблеми по жіночому (міома). Дуже прошу помолітся нехай Бог вислухає ваші ревні молитви і звільнить її від тих болячок. Дуже дякую. Нехай вас Бог благословить.
 7. Юрій. Христос Народився! Отче Олег! Щиро прошу про молитву за здоровя моєї сімї, дружини Оксани, дочок Юстини, Олени, Марти та всіх рідних. Дуже вдячний.
 8. Оксана. Слава Ісусу Христу!Мене звати Оксана,проживаю в м.Коломия.Щиро прошу помолитись за здоров»я моє та мого чоловіка Івана,та за те щоб Всевишній подарував нам здоровеньке дитяточко!Ми дуже хочемо завагітніти,виносити та народити здорове малятко.Нехай Господь Бог вас благословляє!!!
 9. уляна. Слава Ісусу Христу! прошу Вас,отче Олеже, помолитися за оздоровлення сина Василя(проблеми з неврологією) 2 роки і дуже доброї людини Марії (онко)Щиро вдячна .Уляна м.Новояворівськ
 10. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за мого синочка Маркіяна, часто хворіє лоренгітами та має алергію.Дякую.
 11. Ірина.Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за здоровя раби Божої Ірини. Скаржуся на вегето-судинну дистонію, безсоння, нервоз. Дякую.
 12. Надія. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за Надію в наміренні пошуку доброї роботи за кордоном,бо вже 2 місяці знаходжусся в Італії без роботи на утриманні чужих людей на чужині. Нехай Бог вашими молитвами поблагословить мене на добру роботу. Дякую. Надія. Італія.
 13. Надія. Слава Ісусу Христу, прошу також отця за здоровя моєї родини — Ореста.Ірини.Маркіяна. Марти.Івана. Назарія.Дмитра.Галини. Ростислава. Ренати. Володимира. Надії.Андрія.Марти.Ольги.Дарії.Зоряни.Дякую за ваші молитви за нас.
 14. Марія. Отче Олег, щиро Вас прошу, моліться за зцілення від недуги пияцтва мого сина раба Божого Ореста! Дякую!!!
 15. наташ полек. христос народився.о.олег я прощу помолыться за мене мене зарас так душить що я не можу думаю що зарас за душе.я вас прошу о.олег одна надыя на вас.я вырю у бого що э бог насвыты.я прошу дуже вас ы бога.мене завти нына.о.олег я була у вас ви мены помогли дуже але у мене страх коли мене душе нема чим дихати я вырю що ви мены поможите.я вырю господа
 16. наташ полек. отець олег замысь полек наташм помолыться за ныну бо я помилмлася ымя
 17. Ірина. Отець Олег, помоліться, будь ласка, за прийняття правильного рішення та вибору, та за вилікування кашлю сестри Оксани. За оздоровлення обличчя та по-жіночому Ірини. За навернення до Бога Андрія. За здоров»я Андрія та Георгія. Дякуємо!!!!!!!!!
 18. оля. Христос Рождається.Отче олег я вже зверталася до вас з проханням молитися за мого брата ,щиро дякую Богу і вам бо вже є результати,але ще хотіла б просити вашої молитви .у мене померла мама в грудні я незнаю як мені це все пережити ,проблеми з братом ,тепер я і діти хворієм ,тато має запалення бронхів . чоловік не працює .чомусь бракує мені сили на чоловіка розраховувати неможу він далекий від моїх проблем ,пару разів мені снилась мама і все що плаче або дуже сумна отче мені дуже погано я навіть немаю з ким поговорити поможіть мені будьласка .
 19. Оксана. Отець, дуже прошу Вашої такої щирої та ревної молитви найперше, щоб не ослабла моя віра, за внормування і налагодження стосунків з однією людиною, за налагодження і внормування стосунків в сім’ї, щоб мене не лякали слова Эвангелыя, за навернення до Господа Бога всіх членів моєї сім’ї та родини, близьких, знайомих мені людей. За мою щасливу долю. Дякую, Отче!
 20. Надія. Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу вашої молитви та Божого благословення для Надії, щоб Бого Вашими молитвами поблагословив мене роботою, щоб я повіддавала довги, бо не щастить мені з роботою.Нехай Бог вислухає Ваші молитви за мене і подарує мені хорошу працю, щоб я могла помогти і утримуванні сімї. Дякую. І також благословення для всіх людей які є безробітними та в пошуку роботи.

(1) Комментариев к: "Блок 12"

 1. Ірина пишет:

  Ірина! Слава Ісусу Христу!Отче Олег прошу Вас помолитися за духовне і фізичне оздоровлення мого тіла, за очищення тіла від недуг, які я знаю(пухлинка в правій груді, кандилома чи папілома на статевих органах бородавка на великому пальці правої руки) і не знаю. Щиро вдячна Вам і Господу Богу за Ваші молитви. Дякую організаторам цього сайту за те, що знаходячись далеко, я можу слухати і молитися разом з о.Олегом

Написать комментарий: "Блок 12"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов