Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Я знайшла хорошу роботу

Дякую Богу і Вам отче за Ваші молитви, я знайшла хорошу роботу, яку чекала 4 місяці. Нехай Бог Вас благословить. Нехай буде прославлений Бог.

(1) Комментариев к: "Я знайшла хорошу роботу"

  1. Юрій пишет:

    Слава Ісусу Христу! Найщиріша подяка Господу Ісусу Христу, Пречистій Діві Марії та святому апостолу Юді-Тадею за отриману ласку Благословення Господнього в отриманні роботи для моєї дружини. Справа за людським розумінням була така, що немає вирішення і тривала майже три місяці. Та за молитвами до Господа Бога за посередництвом його св. апостола Юди-Тадея на дев’ятий день відмовляння дев’ятниці, за Божею волею, дружина отримала роботу.
    Щиро закликаю всіх християн у будь-якій життєвій ситуації ніколи не втрачати те гірчичне зерно Віри заповіданої нашим Спасителем, а завжди з чистим і смиренним серцем приймаючи найсвятіші Тайни звертати свої благання та молитви з цієї долини смутку до Спасителя та його святих у царстві Небесному, а особливо до нашого великого заступника у всіх безнадійних, за людським розумінням, обставинах святого апостола Юди-Тадею який завжди допомагає, а особливо коли ми свої молитви будемо закінчувати словами –“…Господи нехай не моя, а Твоя здійсниться Свята воля”. Господь краще знає, що нам конечно потрібно для найголовнішого сенсу життя кожного християнина – спасіння та життя вічного у славі Господа Ісуса Христа!!!
    Слава навіки Господу Богу Святому!

Написать комментарий: "Я знайшла хорошу роботу"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов