Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 18

 1. василь. Слава Ісусу Христу! Отче будь-ласка помоліться за моє здоровя.Дві неділі назад діагностували грижу м/п дисків.Дуже хочеться дбати про сімю, а не хворіти.
 2. Оксана. cлава ісусу христу!прошу отця олега молитися за прощєня провин і кар за звільнєня від усяких чарів,пороблєнь,проклятя,і всякого зла.за божє милосєрдя і опіку матінки божої для моєї сімї.за визволєня сина романа з поневоленя.за покращеня фінансового становища.дякую.тернопільська обл.
 3. ніна. слава ісусу христу.о олег.ми такі раді що ви є на світі.ви нам так помагаєте дуже щиро вам дякуємо і богови.мої сестрі наталочці ви її полегоньки помагаєте вона така рада що хоче ходити своїми ножіньками вона так просе вас і бога вона так надіється що ви її сцілити.я вас прошу помоліться ще за мене щоб мене не душило.і менше нервувалася.одна надія на вас і бога.і ще за маряна що заїкається я вас прощу господи почуй мої слова я вірю дуже що все буде добре .я неможу дивитися як наташа мучиться що мої діти бігають а вона ні поможіть будь ласка господи почуй мої проханя помоліться наташа каже що в неї ноги потрошки вирівнюються і хрибет тоже воно відчуває ваше сцілиня.
 4. маряна. Слава Ісусу Христу.Мар»яна просить помолитися за те,щоб її ніхто не розшукував і щоб їй позичили гроші,вони їй дуже необхідні Господи допоможи,благаю господи.
 5. марія. Слава Ісусу Христу.Прошу помолитися о.Олега за здоровя Марії,Ірини та Романа. Прошу молитви за примирення Марії з сусідами Мирославою та Орестом,за припинення суперечок та конфліктів,які спустошують всю душу. Сподіваюсь на Божу допомогу та допомогу о.Олега.
 6. Андрій. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, велике прохання про молитву за оздоровлення моєї мами Лесі(яка тяжко працює в Італії) має сильні болі в суглобах і костях, за позитивне вирішення проблем, сподіваюсь на Божу ласку та Вашу молитву та благословіння.Щиро дякую.
 7. Теодор. Слава Ісусу Христу. Помоліться за мене. будь- ласка щоб знайти роботу. Дякую
 8. Олександра. Слава Ісусу Христу! Отче Олег помоліться за навернення мого чоловіка Дмитра на добру дорогу чесного життя,щоб він знову став прихильним до мене і дітей.
 9. Надія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, Отче Олег, помолитися за здоровя мого батька Івана — він ходить на гемодіаліз,не функціонують дві нирки.Також за здоровя мами — Зоряни та брата Володимира і за моє здоровя також Надія .Я часто хворію,почуваю себе пригніченою і нікому не потрібною.
 10. Ірина. Отче Олег, помоліться будь ласка за моє зцілення від ангіни. Дякую!
 11. НАТАЛІЯ. НАТАЛІЯ.Слава Ісусу Христу!Прошу отця Олега помолитись за моє виздоровлення(проблема з хребтом) та здоровя моєї родини(Антон,Марія,Валєрій Міхаіл, Тетяна, Роман, Артем, Ніка) Щиро вдячна за Ваші молитви!
 12. ірина. Прошу молитви о.Олега за здоров я Романа,Марії,Ірини. За злагоду та порозуміння між Орестом та Марією. За те,щоб хресна мама Мирослава згадала за свою похресницю Ірину. Надіюсь на Божу допомогу, допомогу Матері Божої через силу молитви о.Олега.
 13. Оксана. Отче, помоліться будь-ласка за одну сім’ю, мир і злагоду між подругами. І за мене і мою сім’ю, родину. Дякую. Щоб ми щиро і гостинно прийняли Ісуса в своє життя.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Помоліться Будь-ласка за мене. 3 місяці лікую головні болі, і не проходять.
 15. Тетяна. Прошу помолитися про мою сестру Наталію. Щоб Бог послав їй щасливу долю, гарного чоловіка. Щоб всі вороги відв язались від неї і перестали їй робити стільки зла, щоб всі вороги зникли з її життя. Слава Ісусу Христу. Дякую.Тетяна.
 16. Ірина, м.Калуш. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за зцілення мого онкохворого батька Юліана, зцілення чоловіка Олега від алкогольної залежності. Дякую.
 17. Слава Ісусу Христу ! Отче звертаюся до вас з прозьбою про молитву .Побачила  оздоровчі свідчення  ваших молитов .прошу і в вас  цілющих божих молитов . в мене хвора мама . хворіє 12 років а лежача 4 роки В першу пятницю приступає до святого пичастя і сповіді .  На паску  ій стало зле ми думали що вже відійде від нас . ми іі єлепомазували і за деякий час приступи минали .але деякий час могла знову мати проиступи нікого не впізнає вижаються покійні .просили про молитву побожніх жінок  стало чуть легше  розум при ній а тіло зсихає руки ноги плечі тільки живіт дуже повний .отче дуже прошу про молитву здоровя або ласки смерті
 18. Ірина. Слава Ісусу Христу. о.Олег,прошу вашої молитви за духовне та фізичне зцілення та Боже благословення на створення міцної сім ї для Ірини. Ваша молитва має велику силу навіть на відстані.Дякую.
 19. Ірина, м.Калуш. Слава Ісусу Христу! Помоліться, будь-ласка, за зцілення або полегшення страждань онкохворго мого батька Юліана. Дякую.
 20. Ірина, м.Калуш. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за зцілення від алкоголізму чоловіка Олега. Дякую.

(3) Комментариев к: "Блок 18"

 1. So true. Honesty and everything reocnigezd.

 2. Ірина, м.Калуш пишет:

  Слава Ісусу Христу! Помоліться, будь-ласка, за зцілення або полегшення страждань онкохворго мого батька Юліана. Дякую.

 3. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.
  о.Олег,прошу вашої молитви за духовне та фізичне зцілення та Боже благословення на створення міцної
  сім ї для Ірини.
  Ваша молитва має велику силу навіть на відстані.Дякую.

Написать комментарий: "Блок 18"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов