Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 24

 1. Галина. О.Олег Дуже прошу помоліться за моє душевне оздоровлення,звільнення від депресій ,поганих думок які мене переслідують,страху,за зміцнення моєї сімї.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу помоліться за мене та мого чоловіка Олексія, щоб Господь подарував нам діток (після викідня ніяк не получається). Дуже дякую!!!
 3. Катерина. Слава Ісусу Христу. Отче дуже прошу помоліться за моє душевне оздоровлення , щоб я зустріла доброго чоловіка і жила щасливою родиною, прославляючи Бога. Дякую.
 4. Катерина. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за навернення і душевне зцілення звільнення від блуду Володимира, щоб він зглянувся на родину , навернувся і жив згідно Божих законів. Дякую.
 5. Леся. Прошу Господа Бога і вас отче Олег за оздоровлення Оксани їй лікарі кажуть робити операцію по жіночому.Дякую Господу Богу і вам Отче за молитви.
 6. Леся. Прошу Господа Бога і вас отче Олег за те щоб мої батьки взяли шлюб.За навернення нашої сімї Анатолія,Юрія,Івана,Марію,Лесю.
 7. Леся. Слава Ісусу Христу Прошу Господа Бога і вас отче Огег помоліться за навернення Івана та дар материнства Лесі.Дякую Господу Богу і вам Отче за молитви.
 8. Леся. Прошу Господа Бога і вас отче Олегу помоліться за Оксану її лікарі кажуть робити операцію по жіночому.Дякую за ваші молитви.
 9. Леся. Слава Ісусу Христу Прошу господа Бога і вас Отче помоліться за навернення духовне і тілесне зцілення Анатолія, Юри,Івана,Лесі,Марії.Щоб Анатолій і Марія взяли шлюб.
 10. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я прошу Вас помолитися за зцілення моєї душі і тіла. Мене гнітить важка депресія, яка з’їдає мене з середини. Я не можу зрозуміти, чому я не можу знайти свою другу половинку. Я дуже хочу мати дітей від коханого чоловіка, але час іде, а я самотня. Для чоловіків я ніби не існую. Помоліться будь ласка про те, щоб я зрозуміла свою провину і заслужила Божої ласки, бути жінкою та матір’ю. Вдячна Вам за турботу про нас грішних!!!
 11. Тетяна. Слава Ісусу Христу! О. Олег, прошу Вашої молитви за мою грішну душу, помоліться за зцілення моєї душі і тіла. Я вже давно страждаю від депресії, яка руйнує мою душу і тіло. Мені хочеться мати дітей від коханого чоловіка, але я самотня. Чоловіки ніби не помічають мене. Прошу Вас помолитися про те, щоб я зрозуміла свою провину перед Господом і знайшла душевний спокій та чоловіка з яким би створила міцну християнську сім’ю.
 12. Ольга. Прошу помолиться за своего чоловіка Паола щоб він вернувся у сім’ю і не ізміняв не ским. Бо у нас маленька дитина (5 місяців). І також щоб він покращив ставлення до моеі родини. І набув лінивим.
 13. Алла. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу, помоліться за мене,Рабу Божу Аллу, що мені повернули борг (боржник Володимир).
 14. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашої молитви за здоров’я Петра має запалення легень,лiкує ться вдома,стан погiршився,ще вiд aнтибiотикiв зле з печiнкою,не може їсти…лягти в лiкарню не має грошей…благаю допоможiть Вашою молитвою!!!За здоров’я Iгоря(асматичне щось,з дитинства),Марії,Iрини.ДЯКУЮ,ХАЙ ГОСПОДЬ ДАЕ ВАМ СИЛИ I ЗДОРОВ’Я!!!
 15. Олег. Прошу про молитву за добру роботу. Дякую.
 16. НАТАЛІЯ. ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА ВИДУЖАННЯ МОЄЇ ДОНЕЧКИ ДАРИНКИ
 17. Катерина. Слава Ісусу Христу. Благаю помоліться за моє здоров»я, звільнення від поганих думок та зцілення щоб я зрозуміла чим завинила перед Богом , щоб знайшла чоловіка і жила з ним родиною прославляючи Бога.
 18. Катерина. Помоліться за Володимира, щоб він навернувся та позбавився від поганого ( блуду, та перелюбу) навернувся на щасливе сімейне життя.
 19. Марія м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Прошу помолітся отче Олеже за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страху і усякого зла. За здоров’я Марії, Михайла, Люби, Ярослава, Стефанії. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 20. Катерина.  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я прошу Вас помолитися за зцілення моєї душі і тіла. Мої погані думки з»їдають мене з середини. Я не можу зрозуміти, чому я не можу знайти свою другу половинку. Я дуже хочу жити з коханим чоловіком, але час іде, а я самотня. Для чоловіків я ніби не існую. Помоліться будь ласка про те, щоб я зрозуміла свою провину і заслужила Божої ласки, бути жінкою . Вдячна Вам за турботу про нас грішних!!! Дуже надіюсь що Господь почує Ваші молитви і я зрозумію свою провину і Господь подарує мене щастя сімейного життя. Хожу до церкви до сповіді до святого причастя, слухаю тут на сайті Вашу молитви з Вами молюсь слухаю Ваші проповіді.

(7) Комментариев к: "Блок 24"

 1. Оля пишет:

  Слава ісусу Христу!Отче Олеже, молю вас помоліться за мене. Я вже три роки хворію нервовими розладами, депресія,страшна тривога,невралгія,навязливі думки,страшний панічний страх, страх що зі мною щось станеться. Прошу вас. Мене звати Оля.

 2. Христина пишет:

  Прошу помолитися від депресії, неврозу, поганих і жахливих думок

 3. Olja пишет:

  Слава Ісусу Христу! Я зараз в декреті моєму синочок 6 місяців. Всю мою вагітність в голову лізли всіякі жахливі думки про все що я бачила чи чула. Звичайно я думала що після народження дитини все пройдеале чомусь непроходить . Почуваюсь духовно бідною.якщо можна то порадьте шось будьласка.

 4. Olja пишет:

  Слава Ісусу Христу! Я зараз в декреті моєму синочкові 6 місяців. Всю мою вагітність мені в голову лізли всіякі жахливі думки про все що я бачила чи чула. Звичайно я думала що після народження дитини все пройде але чомусь не проходить. Почуваюся духовно бідною. Допоможіть будь-ласка.

 5. Володимир пишет:

  Прошу про молитву за зцілення від нервових розладів,депресії,тривоги,невралгії.та всяких навязливих думок,вирішення фінансових проблем.

 6. Олександра. пишет:

  Христос Воскрес!Отче Олег прошу Вас помолитися за щасливі пологи моєї донечки Лесі яка чекає двоє діточок.Дякую Вам.

 7. іванна пишет:

  пРошу помоліться за рабу БОЖУ ІВАННУ

  ОДЕРЖИМОЮ ДУХОМ НЕСПОКОЮ ДУЖЕ ПРОШУ НЕХАЙ БОГ ВАС БЛАГОСЛОВИТЬ …….. ДОПОМОЖІТЬ

Написать комментарий: "Блок 24"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов