Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

блок 124

 1. Ігор. Слава Ісусу Христу , о. Олег помоліться за моє оздоровлення , мене болить хребет вже цілий рік , від лікарів і лікування ніякого толку , а я працюю столяром і не тільки короче різно робочим і як ви розумієте хребет в моїй роботі є потрібний , помоліться за мене як сотник за свого слугу , коли Христос здивувався його вірі , я благаю помоліться .
 2. Вікторія. Отче, Олег. Благаю помоліться за мого брата Романа, за його зцілення. У нього рак 4-ї стадії з метастазами. Лікарі сказали шансів немає. Будь ласка допоможіть.
 3. Юлія. Отче Олеже щиро прошу вашої молитви за мою сімю!!!ми в величезних боргах нам погрожують а в нас 3 малих діточок .помоліться за нас щоб ми змогли віддати всі борги і мій чоловік Борис ніколи більше не втягував нас з діточками у таку Біду.З повагою р.б. Юлія і Борис
 4. Галя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за мою сестричку Наталію, в якої рак молочної залози! Зараз проходить лікування і ми всі віримо в силу молитви!
 5. Іванка. Прошу вас Отче Олег помоліться за хворого на рак крові Олексія
 6. Іоанна. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я хочу попросити Вас помолитись за мою сім’ю. В нас нічого не виходить по- життю. Помоліться за мого чоловіка Сергія, в нього взагалі нічого не складається, все проти нього і всі проти нього… Як жити,ми не знаємо. Дякую
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, звертаємося до Вас, як до берега надії, і уклінно просимо молитися за дочку та подругу рабу Божу Мар’яну за зцілення від раку. Вся надія на Вашу молитву. Щиро Вам дякуємо з Волині.
 8. Юлія. Слава Ісусу Христу! Благаю помоліться за мого чоловіка, який став на шлях гаркоманії.
 9. Юлія. Слава Ісусу Христу!
  Прошу Вас дуже, всією душею! Мій чоловік займається наркоманією. Помоліться за його зцілення, дуже Вас благаю.
 10. LILI. Slava Isysy Xrustu. Y travni vje pusala vam,z dopomogoj vashux molutov mami bylo krasce a teper e znov jakes’ novoytvorennj. Otche pomolit’sj za vojy mamy Elly. Ja vas biagajy.
 11. ліля. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помоліться за мою маму рабу Божу Еллу. Отче, Олег, прошу допоможіть молитвами. Велике СПАСИБІ.
 12. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче,прошу вас помоліться за здоров’я моєї дорогенької мамусі Анни. Вона завжди трималась здоровою, а цього року хвороби просто звалились на неї. Перенесла операцію та всякі процедури на рак матки, видалили катаракту, а тепер мусить йти на операцію, бо велика грижа з’явилася. Моліть Бога, щоб все пройшло добре і, щоб мама Анна знову була здоровою. Вірю, що так і буде, бо чула слова Ісуса “Не бійтеся!”
 13. Марія. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться будь ласка за мене (Марію-Роксолану), щоб я вийшла заміж!
 14. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче прошу помоліться за мене рабу Оксану щоб знайти чоловіка і вийти заміж.Щиро дякую.
 15. Руслана. Слава Ісусу Христу, о. Олег! у моєї знайомої Дуже хвора донечка Наталя (хрещена в церкві Катерина ). Діагноз: рак крові. Вони зараз на лікуванні у Угорщині, але без Божої ласки ніяк!!! Будь ласка прошу помолитися за неї. дякую .
 16. Назар. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ .От. Олеже звертається до вас Назар. Прошу вас помолитися за мою Хресну маму Оксану вона хвора на рак 4 стадії.Будьласка .Дякую.
 17. надія. слава ісусу христу стче , благаю вас молитися за мого батька Ватаг миколу .у ного рак легень , вся надія на вса і ваші молитваи ми його дуже любимо він добра і щ0ира людина , заздапегідь вдячна.
 18. Оксана. Прошу про молитву за моїх батьків – Мирона і Ганни, а також, щоб Господь дав мені силу, здоров’я та витривалість нести свій хрест. Дякую!
 19. галина. Слава Ісусу Христу!Отче , щиро прошу Вас про молитву за моє зцілення від недуг, за душевний спокій та щоб Господь Милосердний змилувався наді мною і послав доброго супутника життя для створення щасливої християнської сім’ї.Дякую!
 20. Ольга. лава ІСУСУ ХРИСТУ, прошу помолитись за мою дитину Анастасію за зцілення від хвороби недостатність кардії і збільшеної підшлункової залози. Хай Господь Бог почує наші молитви. Дякую.

(2) Комментариев к: "блок 124"

 1. Оксана пишет:

  Прошу про молитву за Боже благословення та вихід із важкої життєвої ситуації для Оксани та її рідних. Дякую!

 2. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка за те, щоб я зустріла доброго хлопця і вийшла заміж, бо я вже старша, і дуже хочу сім”ю, постійно молюся до св. Йосифа і прошу Вашої допомоги. Дякую Вам.

Написать комментарий: "блок 124"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов