Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

В мами виявили у легеннях лише воду

Слава Ісусу Христу. Отче, не знаю чи можна до Вас писати, але не маю більше до кого. Мене звати Наталя, лікарі виявили в моєї мами пухлину в лівій легені. Прошу у вас молитви для моєї мами Валентини, щоб Господь зцілив її через Ваші молитви. Отче надія лише на Бога і Вас. Щиро дякую. Я дуже віру, що вона зцілиться лише молитвою.Отче ми до Вас приїдемо в неділю…Слава Ісусу Христу. Отче дякуємо Вам за вашу вчорашню молитву. Сьгодні після обстеження в мами виявили у легеннях лише воду. Завтра будуть витягувати воду, прошу, щоб ви помолилися за успішну роботу лікарів. Дуже вам дякуємо. Нехай Вас береже Бог.

(2) Комментариев к: "В мами виявили у легеннях лише воду"

  1. Мар'яна пишет:

    Слава Ісусу Христу!Отче,я тільки після лікарні,молода жінка,маю проблеми зі здоров’ям.Дитина моя ще в школі вчиться,батьки мене потребують,чоловік,а я вже немаю здоров’я їх підтримати по життю. Благаю про молитву.Маю надію тільки на Господа , на його поміч,Вашу допомогу молитвою.Зараз по стану здоров’я не можу піти до Церкви.Божого благословення Вам та міцного здоров’я!

  2. леся пишет:

    Слава Ісусу Христу!Отче, просимо Вас помолитися за успішне проведення пункції легені мамі Валентині,яка до Вас приїжала в неділю на оздоровлення.Пункцію мають робити завтра о 10 год.Віримо в поміч ГОСПОДНЮ і у Вашу допомогу молитвою.Нехай Вас благословляє Бог,і дає міцне здоров”я!

Написать комментарий: "В мами виявили у легеннях лише воду"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов