Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 22

 1. Наталія. Слав Ісусу Христу! Отче Олег! Прошу,благаю,Вас помолитись про здійснення чуда в моїй сімї-народження дитинки! Ми дуже цього хочемо,молимося щодня і просимо Вас виєднати хвилину для молитви ,випросити у Бога нам цю благодать!
 2. Леся. Слава Ісусу Христу! Отче,прошу помолитись за звiльнення вiд алкогольної залежностi Люби,Лiлiї,Василя,Мирослава.Та за дар батькiвства для Ольги i Василя,Григорiя i Марії.Щиро дякую.
 3. Тетяна. Прошу отця Олега про молитву за мир у нашій родині і зцілення від безпліддя.Слава Ісусу Христу!
 4. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помолітся за здоров’я Ростислава і відвернення усього зла. За здоров’я Марії і щоб Бог допоміг мені знайти добру роботу. І допоміг мені знайти доброго чоловіка. За здоров’я моєї мами Люби часто піднімаєтся тиск проблеми зі здоров’ям ніг вени на ногах болять ноги. За здоров’я Ярослава, Михайла, Стефанія. Нехай Всемогучий Бог вислухає ваші молитви. Хай Бог Вас Благословить.
 5. Леся. Слава Ісусу Христу! Благаю Вас,Отче помолiться за моє зцiлення жахливий внутрiшнiй стан,думки навязливi…дякую Вам.Господи, вiрю,допоможи моему невiрству!!!
 6. Надія. Надія.Тернопіль.Слава Ісусу Христу!О.Олег прошу помоліться за мого синочка Дмитра ,якому 5 місяців,щоб його права ручка відновилася повністю.
 7. Леся. Слава Ісусу Христу.Дякую Господу Богу за зцілення і вам Отче Олегу за ваші молитви.Помоліться за мою близьку знайому їй сказали робити операцію на кисту,благословіть за навернення в наших родинах.
 8. Тетяна,м. Рівне. Слава Ісусу Христу! Слізно прошу Вас Отче Олег — помоліться за зцілення мого синочка Арсенчика. Йому шість рочків. Коли він говорить то затинається. Я щоденно молюся за нього прошу Божої допомоги і допомоги всіх Святих. Ми щонеділі ходимо до церкви, приймаємо Святе Причастя.Допоможіть нам і Вашою цілющою молитвою.Хай Бог благословить всі Ваші молитви. Дякую.
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже Вас прошу, помоліться за мою сестричку Юлію, щоб Бог віднайшов їй доброго чоловіка та дарував діточок. Нехай Господь благословляє її та береже, хай її душу осяє щастя, вона так його заслуговує. Вам сердечно дякую за те, що вислухали моє прохання!
 10. Ірина. Слава Ісусу Христу!!! отче прошу Вашої молитви за Ірину. маю депресію. нічого не хочу і нічо не цікавить. прошу Вас і Бога мені помогти. знайти якесь натхнення
 11. Катерина. Катерина.Слава Ісусу Христу. Отче дуже благаю помоліться за моє здоровья , і за те щоб я влаштувала своє особисте життя згідно тайни подружжя .Щоб Господь Бог захоронив мою сім»ю від усюго злого. Щиро дякую.
 12. Андрій. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашоі щироі молитви за звільнення від поганоі звички Ольги(кілька років не може іі подолати)прошу вГоспода помочі.Хай Господь подарує ій щасливу долю і звільнить від депресіі.ДУЖЕ ПРОШУ ВАШОЇ МОЛИТВИ!!!
 13. мария. драствуйте я очин прашу вас памалица за маиво рибльонка иму сичас 10 лет завут иван он ис трох лет балеит значала униво начилис частие прастуди патом мне сказали што униво асма асма какби прашла сбожий помощи но он ис читирьох лет на диеты и врачи гаварят што иму придьоца всу жись бить на диети што униво кишечник апустьился на ныз нимнога увиличина паджалудочна бальшая кислотность жовч сакращаеца на 89% часта жалуица боли вживате хатя ми на диети и лечимся очин просим вас памалица господу заниво пажалуста зарание спасиба
 14. леся. Леся.м.Львів.Слава Ісусу Христу! Отче. Дуже прошу Вас помолитися за здоровя моєї дочки Ані.. За здоровя моєї дочки Юлі щоб вона щасливо народила свою першу дитинку і за здоровя мого маленького внука Назарка..Дякую.
 15. Леся. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже Вас прошу, помоліться за душевне i тiлесне зцiлення вiд того всього страхiття яке нависло над нашою сiм’єю…за Ганусю маленьку,Настусю,Андрiя,Лесю,ми молимся,рiднi теж,на Служби дають,ДУЖЕ ПРОСИМ ВАШОЇ МОЛИТВИ!!!
 16. Леся. Слава Ісусу Христу! В нашої дитинки,була проблема з залiзом в кровi,лiки давали мiзерний результат,а тепер ще й побiчнi дiї,то давали десь колись,ми просили о.Олега молитви, ми молились,нашi рiднi,просили заступництва в святих i останнiй аналiз показав значне покращення.ЩИРО ДЯКУЕМО ГОСПОДЕВI, о.Олегу ,але ще так потребуем молитви,бо не здорова ще наша дитинка…
 17. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашоі щироі молитви за зцiлення,страшна депресiя,не можу iсти,ходити,вiдчуття,що помираю…а я мушу доглядати хвору дитинку Анну,якiй потрiбне,мое грудне молоко,вона така слабенька нiчого не iсть…БЛАГАЮ ПОМОЧI!!!
 18. Катерина. Катерина.Слава Ісусу Христу. Отче Олегу, дуже Вас прошу помоліться за мою сім»ю, Щоб я знайшла собі доброго чоловіка і жила згідно Божого Закону в щасливій родині. Дякую.
 19. Катерина. Катерина. Отче, прошу помоліться за навернення Володимира, за позбавлення його від блуду та розпусти, повернутися до родини і жити свято.
 20. Катерина. Катерина. Дуже благаю, помоліться за мій духовний , за позбавлення поганих думок. щоб я зустріла гарного чоловіка і жила в родині в якій люблять і поважають Бога.

(2) Комментариев к: "Блок 22"

 1. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу молитви за навернення до доброго християнського життя чоловіка Андрія, щоб він повернувся до сім ї і відрікся від гріховного зв язку. Дуже дякую.

 2. Світлана пишет:

  Дорогий отче Олег, дуже прошу молитви за навернення до доброго християнського життя доньки Олесі, щоб у неї владналося її особисте життя.Дуже дякую.

Написать комментарий: "Блок 22"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов