Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

 1. Ольга. Отче Олеже, ДУЖЕ ВАС ПРОШУ, будь ласка, помоліться за зцілення від раку моєї мами Віри та за призначення їй правильного лікування. Сподіваюсь на ваші молитви і дякую.
 2. Наталія. памолімся щоб у мене зникла гулька на лівій грудні і набуло раку
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться, щоб почалися місячні і були регулярні кожен місяць. Врегулювалися гормони, був запас яйцеклітин. Будь ласка, поможіть. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, за створення люблячої сімї. Дуже дякую.
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за відновлення місячних, щоб почалися, і були кожен місяць, врегулювалися гормони, були запаси яйцеклітин в нормі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, якщо можете, поможіть будь ласка, помоліться, щоб врегулювалися місячні в Наталії, були кожен місяць здорові, було багато здорових яйцеклітин, нормалізувалися гормони. Дуже вас прошу. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 7. наталя. памолітся щоб у мене набуло раку груді. У мене в лівій груді гулька помоліться щоб вона зникла. помолится прошу помолітся
 8. наталя. памолітся щоб у мене набуло раку груді. У мене в лівій груді гулька помоліться щоб вона зникла
 9. Наталія. отче помоліться Наталія.
 10. Наталя. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, я вас дуже прошу, поможіть будь ласка, помоліться за відновлення місячних, врегулювання, щоб було багато яйцеклітин. Дуже прошу Вашої допомоги. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 11. Тетяна. Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за мого батька Василя. Надія лише на Бога. Допоможи Боже.
 12. Володимир. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за духовне та фізичне зцілення Володимира та на значення правильного лікування. Дякую та бажаю Вам здоров’я!
 13. Галина. Віра дуже допомагає не впасти у відчай і боротися з хворобою і її ускладненнями , але тільки з інсуліном!!!! Бог дав розуму відкрити лікарям інсулін і цим зберегти мільйони життів .Бог допоміг лікарям поставити Вам вчасно діагноз і тому цінуйте подарований вам шанс . Тe , що зараз можете обходитись без інсуліну називається ,,медовий місяць ” , його тривалість їндивідуальна від декількох днів до року , бажаю вам , щоб він тривав якнайдовше .Але слідкуйте за цукром , не менше шести.замірів на день , та хоча б один вночі і дотримуйтесь рекомендацій . Бог дає силу й дорогу , але ви повинні прикладати зусилля , аби по ній йти .
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за врегулювання місячних, щоб почалися і ійшли кожен місяць, регулярно, було багато здорових яйцеклітин. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Прошу помолитись за мене отче ,защемило нерв у поперековому відділі ,не можу ходити ,Оксана Дякую. Вірю в силу вашої молитви. Ваші молитви уже домогли мені -пропала постійна температура і болі в тілі і поколювання значно зменшились
 16. Аня. Слава Ісуса Христу !Щиро прошу про молитву за болящого Сергія онкохворого
 17. bucenko-tanya. Отче Олег, дуже Вас прошу помолитись за рабу Божу Марію ,за зцілення її від раку. Велика Вам подяка!!!
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за нормалізацію місячних, щоб ішли регулярно і здорові, щоб було багато яйцеклітин і можна було завагітніти. Поможіть будь ласка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 19. ната. памолітся щоб у мене зникла галька у лівій грудні щоб набуло раку
 20. наталя. памолітся за нормалізацію місячних
 21. Помоліться за здоров’я мого синочка в нього сахарний діабет благаю.
 22. Прохання про молитву синочка хворого на сахарний діабет Богдана.Прошу помоліться
 23. Помоліться благаю за мого синочка йому сім рочків і нам поставили діагноз цукровий діабет воно не лікується а в чудо хочу повірити благаю помоліться
 24. Я тоже хотіла б таке чудо Моєму синочку майже 7 років і в наший діагноз діабет Скажіть які молитви потрібно читати ми й так віримо в бога,я у відчаї тільки плачу нічо неможу з собою зробити
 25. Раїса. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу молитви за свою чоловіка Олександра,3 роки тому переніс тяжку операцію-онкологія 2-тя стадія.(рак кишківника) Ми отримали променеву тарапію та 11 хіміотерапій ,між ними була ,ще постійно суха хімія . Неодноразово після хімії були дуже тяжкі ускладнення . На даний момент в нього постійні болі,В лікарні відказалися так як пішли метостази в легені ,в печінку. Отче Олеже, щиро прошу Вас помоліться за зцілення раба Олександра від раку. Надія лише на Господа Бога.
 26. Юлія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег я вас дуже прошу помолитись за сцілення та одужання вітчима мого Григорія, знайшли пухлину в мозку. Маю надію на Господа Бога та ваші молитви , будь-ласка допоможіть молитвами. Дякую Богу що з нами в такий важкий час і дякую вам за ваше служіння
 27. Оксана. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу молитви за свою маму Марію онкохвору після операції пройшли хіміотерапію та променеву,а зараз стався рецидив пішли метастази.Прошу молитви.
 28. Юлія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро прошу Вас помоліться за моє зцілення від раку. Надія лише на Господа Бога.
 29. Тетяна. Доброго дня, отче Олегу подякуйте Богові від мого імені, за все, що він для мене робить.
 30. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за одруження Наталії з хорошим, коханим, люблячим чоловіком. Будь ласка, допоможіть, щоб зустріти турботливого чоловіка, з яким створити сім’ю. Дуже дякую.
 31. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка помоліться за оздоровлення Наталії від хвороб. Постійно різні хвороби, не можу вилікуватися. Будь ласка поможіть, особливо гінекологічні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 32. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Прошу від усього серця та звертаюся в ім‘я нашого Спасителя , Господа,Святого Духа,Ісуса Христа.Щиро прошу вас,отче Олеже,помоліться за здоров‘я раби Господньої Тетяни. Лікарі виявили підозру на рак. Я вкотре вірю що це не так і звертаюся до Господа про зцілення.
 33. Галина. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу, отче Олеже, помоліться за моє зцілення від раку, знаходжусь на лікуванні в Італії
 34. Галина. Слава Ісусу Христу! ДУЖЕ Вас прошу, помоліться за моє зцілення від раку. Знаходжуся на лікуванні в Італії
 35. Ольга. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за мене, щоб я знайшла свою половинку і щасливо вийшла заміж по великій та взаємній любові! Бо без Божої допомоги попадаются тільки такі, які клянуться довгі роки в безумному коханні, а потім зникають.
 36. Галина.  Отче Олеже! Прошу щирої молитви за онкохворого Петра!Уся надія на велике Господнє чудо! Силою спільної молитви можна подолати тяжку недугу. Щиро вдячна за вислухане прохання
 37. Тетяна. Доброго дня. Отець Олег! Прошу Ваших молитв за мене Тетяну. щоб Господь Помилував і Спас мене і мою сім”ю. У мене духовна проблема, і мені важко її пояснити, і вже дуже довгий час не вирішується. Дякую.
 38. Світлана. Отже Олеже, прошу про молитовну підтримку Світлани, – рецидив раку грудей, 39 років. Остання надія на Божу ласку, бо традиційне лікування протипоказане
 39. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу про молитву за мене Марію, багатодітну маму, що борюся з дуже важкою недугою. Прошу згадуйте мене у своїх молитвах. Дякую милостивому Богу за вас і вам за ваше служіння
 40. Оксана. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу, отче Олеже, помоліться за онкохвору мою матусю рабу Любов. У нас залишилася тільки надія на Бога. Вірю, що силою молитви згідно з Божею волею вона одужає. Нехай Святий Дух вашими устами вимолити їй здоров’я. Хай Бог благословить Вас!
 41. Ольга. Отець Олег,дуже прошу помоліться за рабу Божу Ольгу,за зцілення душевне і тілесне,і мою маму Олену
 42. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за рабу Божу Анастасію. Дівчинці 15 років, у неї рак лімфатичної системи. Велика надія на милість Господню. Нехай Бог почує Ваші молитви і дарує зцілення всім, хто вірить всім серцем в Господа Бога нашого Ісуса Христа.
 43. Лариса. Прошу молитви за зцілення мого тата Григорія від онкології гортані і відновлення його голосу після операції
 44. Yulija. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу помоліться за мою маму, рабу божу Тамару, у неї підозрюють онкологію, Ми віримо що Господь нам допоможе все пережити та молимося за їі зцілення.Підскадіть яку молитва на потрібно промовляти? Амінь
 45. Юра. Отче пололіться за Валентину на одужання
 46. Тамара. Христос Народився. Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє здоров’я, ( раба Божа Тамара) щоб відступила онкологія, у мене рак легень, метастаз у десятому хребці. Велика надія на Бога. Прошу Вас, помоліться за мене. Спаси Вас Бог.
 47. Тамара. Христос Народився. Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє здоров’я, ( раба Божа Тамара) щоб відступила онкологія, у мене рак легень, метастаз у десятому хребці, зробили операцію по видаленню пухлини в легенях, проходжу подальше лікування. Велика надія на Бога. Прошу Вас, помоліться за мене. Спаси Вас Бог.
 48. Галина. Слава Ісусу Христу. Шановний Отче Олеже.Прошу Вашої молитви за мого чоловіка Олександра. у нього страшна психічна хвороба і гріховне узалежнення пияцтво. Дуже вірю в силу Божу і багато молюся . Я вірю, що Вашу молитву Господь відразу почує.
  Вже місяць часу, як я багато слухаю Ваші молитви, проповіді, відгуки людей про їх зцілення і дуже рада,що є така сильна людина між нами людьми і Богом.Буду завжди молитися за вас.
 49. Орися. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу молитви за мир та порозуміння з чоловіком ( Іван та Орися). За Боже благословення для нашої сім‘ї. Дякую
 50. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, з яким створити люблячу сім’ю. Щоб зустріти надійного чоловіка. Дуже надіюся на Вашу допомогу. Дякую. Благослови Вас Господи.
 51. Петро. О.Олег.прошу_вас,щоб ви помолились за зцілення ніг,в мене була операція на ногах 15р,тому,але тепер знову починає відновлюватися корчі на ногах.Як що можете,допоможіть
 52. Ольга. Христос Рождається! Отче Олеже, дуже Вас прошу, помоліться, будь ласка, за одужання Олександри та назначення правильного лікування!Дякую!Дай Вам,Боже, здоров’я!
 53. Петро. О.Олег, помоліться за зцілення,в мене корчі на ногах, 15р, тому в мене була операція. почалося відновлювати. Допоможіть прошу, Вас.
 54. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за жіноче здоровя Мирослави, відновлення місячних, результативне лікування.
 55. Ольга. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться, щоб Всемилосердний Бог змилувався над мною грішною,простив всі мох гріхи свідомі і несвідомі і зцілив мого сина Максима від заїкання!Дякую!
 56. Юля. Христос Народився!!!!!Отче Олег маю велике прохання і благанння помолітся за одужання моєї мами Дубени Іри,щоб онкологія відступила.Я вас дуже прошу будь ласка

Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

(1 418) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отець Олег, дуже прошу помолиться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую. Надіюся на Вашу допомогу і допомогу Господа. Благослови вас Господи.

 2. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з люблячим, коханим чоловіком. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 3. ГАЛИНА пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег, дуже потребую Вашої молитви на оздоровлення і зцілення від метастаз в легенях. Дуже Вас прошу помоліться будь-ласка за мене, Галину. Маю велику віру і надії від Господа за посередництвом Ваших молитов на повне одужання від онкології. Дякую, Вам. Львів.

 4. Галина пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за Дарію. За фізичне і духовне зцілення від цукрового діабету і тихакардії, безсилля. Дуже Вам вдячна.

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим хорошим чоловіком. Дуже дякую.

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться буль ласка за зцілення від кісти бартолінової залози. Дуже дякую. Нехай Господь Вас благословить.

 7. Лілія пишет:

  Дуже прошу про молитву, мене звати Лілія (Тернопіль),щоб я змогла позбавитися депресіі та неврозу, які вже кілька років час від часу повертаються і не дають нормально жити! Дуже важко на душі! Дякую

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Наталії від кісти.Дуже дякую.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися за оздоровлення Наталії, щоб зникла кіста. Дуже надіюся на Вашу допомогу, і допомогу Господа. Дякую.

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолвться будь ласка, за влаштування на хорошу роботу. Дуже дякую.

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов