Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – р-нце те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись. Маю надію, що в майбутньому, за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами, а також радію , що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей, бо свідчення вселяють силу, віру та надію! Вірте та щиро моліться!!! Лілія

 1. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче,прошу,помоліться за мого сина Олександра.Нервовий тік,кліпає очима.Щиро дякую
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоіться будь ласка за створення сім’ї Наталії, одруження з коханим чоловіком, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за оздоровлення і дар мовлення для Ярини.
 4. Ольга. щиро прошу Вас про молитву за оздоровлення Назарія від страхів та тривог
 5. Ольга. СІХ Отче, дуже прошу про молитву за зцілення Назарія від фобій страхів та тривог
 6. Наталія. Будь ласка отче Олеже помоліться за Наталію хвору онкологією. Щиро прошу вашої молитви
 7. Юлія. Слава Ісусу Христу. Прошу молитви за зцілення від заікання дитини Олександра
 8. Мар’яна. Слава Ісусу Христу.Отче,помолітся будь ласка,за мене,Слугу Божу Мар’яну,зцілення тіла від хвороби,онкологія грудей.Щиро прошу про молитву
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, допоможіть будь ласка, якщо можете, помоліться шоб почалися місячні і були кожен місяць здорові і регулярні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 10. Людмила. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за зцілення Людмили від онкології . Вірю у Божу милість та молитву.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу, Отець Олег, благаю, помоліться щоб вже почалися місячні і були кожен місяць вчасно регулярні і здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться, щоб почалися місячні і були кожен місяць, здорові, нормалізувалимя гормони. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 13. Олег. Отче прошу молитви за онкохвору Ангелінк 8 рочків
 14. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу у вас щиро молитви за Віру,в неї рак,їй лікарі доли 1% надії на життя…. вона надіється тепер лиш на чудо Боже….хоче жити дуже заради свого синочка і чоловіка … Нехай буде на все Воля Божа
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні, були регулярні, кожен місяць. Нормалізації гормонів. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Олександра. о.Олеже прошу молитви за зцілення від онко хвороби мого батька Віталія
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, Помоліться будь ласка за зникнення бартолінової кісти. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство і створення сім’ї з коханим, люблячим, добрим і розумним чоловіком. Народжені дитинки. Дуже дякую.
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, надійним люблячим, розумним і красивим чоловіком, одружені в створені сім’ї. Дуже дякую.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за нормалізації гормонів, врегулювання місячних, щоб були кожен місяць здорові, багато було яйцеклітини, щоб народити дитинку. Дуже дякую.
 21. Петро. Слава Ісусу Христу. Отець Олег,дуже прошу Вас, про молитву за Петра. Не можу ніяк кинути палити. А також прошу Вас помолитись за навернення до Бога.
 22. Галина. Слава Ісусу Христу. Прошу молитви за здоров’я Галини. Спастичний м’ язовий біль рук, ніг, спини. Потиличний біль віддає на очі, вуха, опоясує шию, кістки обличчя, Швидка втомлюваність не дає жити. Я вже почала звикати до такого стану, адже така хвороба, та потім прочитала на форумі, як люди справляються з такою хворобою, радять різні ліки, а я подумала, адже маю Господа, це найбільша допомога, Він свого часу послав мені Вас, Вашими молитвами, я ближча до Бога,моя Віра зміцнюється,. Помоліться, будьте ласкаві ще за мою сім’ю, родину.
 23. Христина. Отче прошу молитви від раку раду Божого Івана
 24. Надія. Слава Ісусу Христу… о. ОЛЕГ,щиро вдячна вам за ваші молитви ,я вам вчора звонила що моєму синочку ,якому 1 рік і 8 місяців,щось не добре,відмовляється їсти,починає їсти і плаче, що прикрий дуже,після вашої молитви через 2.5 год моя дитина поїла і ще добавку попросила,я була наскільки вдячна Богові,що він вислухав вашу молитву,неможу вам просто передати словами… а вечером як лягали спати я молилася вервечку і лиш просила Матінку Божу щоб подарувала моїй дитинці здоровий і спокійний сон,і вона мене вислухала,і дитинка спала до ранку спокійно. Щиро вдячна Богові і Матір Божій за вислухані просьби і молитви. Щиро вдячна вам Отче Олег,і дякую Богові за дар вашого життя…що ви у нас є і вчите нас як треба правильно жити з Богом
 25. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб почалися місячні, були постійно і регулярно, здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 26. Оксана. Христос воскрес! Прошу молитви за здоров’я своєї донечки Іринки, щоб Господь розрішив її проблеми з косоокістю. У нас є всі шанси подолати її з Божою милістю…
 27. Ірина. За відновлення здоров’я Ірини дар материнства ще
 28. Катерина. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться,будь ласка,на сцілення від важкої хвороби(карцинома 4ст.) Раби Божої Галини.Дякую.
 29. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітся будь ласка, щоб почалися місячні, стали регулярні починалися вчасно. Дуже. Дякую.
 30. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь лас
 31. ка щоб почалися місячні були вчасні і регулярні, здорові. Було багато яйцеклітин. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 32. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітьмя будь ласка, щоб почалися місячні, вчасно починалися місячні, були регулярні і здорові. Дякую. Благослови Вас Господи.
 33. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти, щоб зникла. Дуже дякую.
 34. Петро. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, помоліться будь ласка за Петра. Не можу позбутися звички палити цигарки.Кидаю палити, а потім знову починаю і т. Дуже хочеться позбутися цієї звички.
 35. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за нормалізацію гормонів, регулярні здорові місячні, зникнення молочниці. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 36. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за створення сім’ї Наталії з коханим, гарним, розумним і турботливим чоловіком. Одруження і народження дітей.
 37. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу Вашої молитви за зцілення батька Василя від раку останньої стадії. Львів.
 38. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, турботливим, розумним і красивим чоловіком, створеня сім’ї, народження дитинки. Дуже дякую.
 39. Юлія. Христос Воскрес.Отче,помоліться ,будь ласка, за мою мамуНаталію.У неї депресія,відчай,вона втратила сенс життя.Хай вона віднайде свою дорогу з Богом
 40. Світлана. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться будь ласка за зцілення Василя від онкології, щоб не підтвердилися метастази в печінці
 41. Світлана. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться , будь ласка, за зцілення Василя від онкології, щоб не підтвердилися метастази в печінці
 42. Світлана. Помоліться, будь ласка, за зцілення Василя від онкології, щоб не підтвердилися метастази в печінці
 43. Марина. Будь ласка отче Олеже помоліться за болящу Наталію пухлина молочної залози. Будь ласка прошу вашої молитви
 44. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за одруження Наталії з коханим чоловіком, створення сім’ї, народження дитинки. Дякую. Благослови Вас Господи.
 45. наталія.Слава Ісусу Христу. Отець Олег, подивитися будь ласка за знайомство Наталії з коханим, розумним, гарним, люблячим та турботливим чоловіком, створення сім’ї, одруження, нвррдюдженя дитинки. Дуже дякую.
 46. Іванна. Слава Ісусу Христу!Отче,дуже прошу Вас помоліться за зцілення від онкології моєї мами Марії.Дуже дякую!!!
 47. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу вас помоліться за Надію ,щоб Господь утвердив мене у вірі бо щось не дає до кінця йому довіритися,хай Бог подарує мені мир і спокій у серці,і щоб я довіріла Господу Богові у всьому
 48. ІГОР. прошу Вашої молитви за оздоровлення хворого Ігоря
 49. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,щиро прошу молитву за Надію за зцілення її душі від злих духів які її непокоять,від усякого зла,від різних страхів які не дають їй жити,постійної тривоги,неспокою,постійних дипресій, постійних думків поганих які не дають жити спокійно, прошу допоможіть
 50. Надія. Славу Ісусу Христу! Отче хотіла Вас попросити молитися за рабу Надію,щоб покинув мене постійний страх ,страх за хворобу дитини,він ні дня не дає мені спокою,дитинці вже 1 рік і 6 місяців,а я майже кожен день плачу,постійна тривога,заспокійливі вже ніякі не помагають,сильні бояться мені купляти рідні. Отче Олег помоліться будь ласка за мого сина Владислава ,за оздоровлення його нирочок від хвороби (двобічний гідронефроз нирочок) хай Господь зцілить його нирочки,нехай буде на це свята Божа Воля . Дякую Богові за дар вашого життя. Хай Господь Бог завжди оберігає вас і Благословляє

Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

(91) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Вікторія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за оздоровлення і дар мовлення для Ярини.

 2. Ольга пишет:

  щиро прошу Вас про молитву за оздоровлення Назарія від страхів та тривог

 3. Ольга пишет:

  СІХ Отче, дуже прошу про молитву за зцілення Назарія від фобій страхів та тривог

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, допоможіть будь ласка, якщо можете, помоліться шоб почалися місячні і були кожен місяць здорові і регулярні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу, Отець Олег, благаю, помоліться щоб вже почалися місячні і були кожен місяць вчасно регулярні і здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться, щоб почалися місячні і були кожен місяць, здорові, нормалізувалимя гормони. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні, були регулярні, кожен місяць. Нормалізації гормонів. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, Помоліться будь ласка за зникнення бартолінової кісти. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство і створення сім’ї з коханим, люблячим, добрим і розумним чоловіком. Народжені дитинки. Дуже дякую.

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, надійним люблячим, розумним і красивим чоловіком, одружені в створені сім’ї. Дуже дякую.

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов