Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – р-нце те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись. Маю надію, що в майбутньому, за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами, а також радію , що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей, бо свідчення вселяють силу, віру та надію! Вірте та щиро моліться!!! Лілія

 1. Олександра. о.Олеже прошу молитви за зцілення від онко хвороби мого батька Віталія
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, Помоліться будь ласка за зникнення бартолінової кісти. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, надійним люблячим, розумним і красивим чоловіком, одружені в створені сім’ї. Дуже дякую.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за нормалізації гормонів, врегулювання місячних, щоб були кожен місяць здорові, багато було яйцеклітини, щоб народити дитинку. Дуже дякую.
 5. Петро. Слава Ісусу Христу. Отець Олег,дуже прошу Вас, про молитву за Петра. Не можу ніяк кинути палити. А також прошу Вас помолитись за навернення до Бога.
 6. Галина. Слава Ісусу Христу. Прошу молитви за здоров’я Галини. Спастичний м’ язовий біль рук, ніг, спини. Потиличний біль віддає на очі, вуха, опоясує шию, кістки обличчя, Швидка втомлюваність не дає жити. Я вже почала звикати до такого стану, адже така хвороба, та потім прочитала на форумі, як люди справляються з такою хворобою, радять різні ліки, а я подумала, адже маю Господа, це найбільша допомога, Він свого часу послав мені Вас, Вашими молитвами, я ближча до Бога,моя Віра зміцнюється,. Помоліться, будьте ласкаві ще за мою сім’ю, родину.
 7. Христина. Отче прошу молитви від раку раду Божого Івана
 8. Надія. Слава Ісусу Христу… о. ОЛЕГ,щиро вдячна вам за ваші молитви ,я вам вчора звонила що моєму синочку ,якому 1 рік і 8 місяців,щось не добре,відмовляється їсти,починає їсти і плаче, що прикрий дуже,після вашої молитви через 2.5 год моя дитина поїла і ще добавку попросила,я була наскільки вдячна Богові,що він вислухав вашу молитву,неможу вам просто передати словами… а вечером як лягали спати я молилася вервечку і лиш просила Матінку Божу щоб подарувала моїй дитинці здоровий і спокійний сон,і вона мене вислухала,і дитинка спала до ранку спокійно. Щиро вдячна Богові і Матір Божій за вислухані просьби і молитви. Щиро вдячна вам Отче Олег,і дякую Богові за дар вашого життя…що ви у нас є і вчите нас як треба правильно жити з Богом
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб почалися місячні, були постійно і регулярно, здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 10. Оксана. Христос воскрес! Прошу молитви за здоров’я своєї донечки Іринки, щоб Господь розрішив її проблеми з косоокістю. У нас є всі шанси подолати її з Божою милістю…
 11. Ірина. За відновлення здоров’я Ірини дар материнства ще
 12. Катерина. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться,будь ласка,на сцілення від важкої хвороби(карцинома 4ст.) Раби Божої Галини.Дякую.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітся будь ласка, щоб почалися місячні, стали регулярні починалися вчасно. Дуже. Дякую.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь лас
 15. ка щоб почалися місячні були вчасні і регулярні, здорові. Було багато яйцеклітин. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітьмя будь ласка, щоб почалися місячні, вчасно починалися місячні, були регулярні і здорові. Дякую. Благослови Вас Господи.
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти, щоб зникла. Дуже дякую.
 18. Петро. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, помоліться будь ласка за Петра. Не можу позбутися звички палити цигарки.Кидаю палити, а потім знову починаю і т. Дуже хочеться позбутися цієї звички.
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за нормалізацію гормонів, регулярні здорові місячні, зникнення молочниці. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за створення сім’ї Наталії з коханим, гарним, розумним і турботливим чоловіком. Одруження і народження дітей.
 21. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу Вашої молитви за зцілення батька Василя від раку останньої стадії. Львів.
 22. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, турботливим, розумним і красивим чоловіком, створеня сім’ї, народження дитинки. Дуже дякую.
 23. Юлія. Христос Воскрес.Отче,помоліться ,будь ласка, за мою мамуНаталію.У неї депресія,відчай,вона втратила сенс життя.Хай вона віднайде свою дорогу з Богом
 24. Світлана. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться будь ласка за зцілення Василя від онкології, щоб не підтвердилися метастази в печінці
 25. Світлана. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться , будь ласка, за зцілення Василя від онкології, щоб не підтвердилися метастази в печінці
 26. Світлана. Помоліться, будь ласка, за зцілення Василя від онкології, щоб не підтвердилися метастази в печінці
 27. Марина. Будь ласка отче Олеже помоліться за болящу Наталію пухлина молочної залози. Будь ласка прошу вашої молитви
 28. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за одруження Наталії з коханим чоловіком, створення сім’ї, народження дитинки. Дякую. Благослови Вас Господи.
 29. наталія.Слава Ісусу Христу. Отець Олег, подивитися будь ласка за знайомство Наталії з коханим, розумним, гарним, люблячим та турботливим чоловіком, створення сім’ї, одруження, нвррдюдженя дитинки. Дуже дякую.
 30. Іванна. Слава Ісусу Христу!Отче,дуже прошу Вас помоліться за зцілення від онкології моєї мами Марії.Дуже дякую!!!
 31. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу вас помоліться за Надію ,щоб Господь утвердив мене у вірі бо щось не дає до кінця йому довіритися,хай Бог подарує мені мир і спокій у серці,і щоб я довіріла Господу Богові у всьому
 32. ІГОР. прошу Вашої молитви за оздоровлення хворого Ігоря
 33. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,щиро прошу молитву за Надію за зцілення її душі від злих духів які її непокоять,від усякого зла,від різних страхів які не дають їй жити,постійної тривоги,неспокою,постійних дипресій, постійних думків поганих які не дають жити спокійно, прошу допоможіть
 34. Надія. Славу Ісусу Христу! Отче хотіла Вас попросити молитися за рабу Надію,щоб покинув мене постійний страх ,страх за хворобу дитини,він ні дня не дає мені спокою,дитинці вже 1 рік і 6 місяців,а я майже кожен день плачу,постійна тривога,заспокійливі вже ніякі не помагають,сильні бояться мені купляти рідні. Отче Олег помоліться будь ласка за мого сина Владислава ,за оздоровлення його нирочок від хвороби (двобічний гідронефроз нирочок) хай Господь зцілить його нирочки,нехай буде на це свята Божа Воля . Дякую Богові за дар вашого життя. Хай Господь Бог завжди оберігає вас і Благословляє
 35. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за швидке знайомство та одруження Наталії з коханим, розумним, красивим, турботливим і люблячим чоловіком, народження дитинки, створення сімї.
 36. Василь. Слава Ісусу Христу. Декілька разів писав о. Олегу на вайбер з проханням про молитву. Донька звільнилася від депресії яка мучила її довгий час, почала нормально спати, зникли страшні сни, покращився настрій. У дружини зникли симптоми психічного розладу. Дякую Богу і о. Олегу за допомогу.
 37. Галина. Слава Ісусу Христу! Хочу щиро подякувати отцю Олегу за молитви про які я його просила! Мені закордоном робили операцію, видаляли з носоглотки пухлину розміром 11см на 3см, дуже лікарі дивувалися!!! Але все швидко пройшло, і на наступний день виписали! Дякую отцю Олегу, бо я дуже хвилювалася!
 38. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за зцілення Діани. Затримка розвитку мовлення, алалія. Нехай Господь почує наші щирі молитви та зцілить дитинку!
 39. Христина. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, щиро прошу про молитву за зцілення донечки Діанки, має затримку мовлення та розвитку. Підозра на аутизм. Віримо і надіємось на Господа! Нехай почує наші молитви і зцілить дитину!
 40. Христина. Слава Ісусу Христу. Пан Олег дуже прошу вас за молитву про зцілення моєї донечки Діанки. Підозра на аутизм. За дар мови та розуміння. Дуже надіємось та віримо щоб Бог почує наші молитви!
 41. Анна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро прошу помоліться за зцілення моєї мами Зузанни від раку товстого кишечника та метастаз у печінці. Також хочу ще попросити про молитву за дар батьківства для мого чоловіка Дмитра та дар материнства для мене Анни,бо більше 8 років не можемо завагітніти. Щоб милостивий Господь дарував нам такі ласки,оздоровив мою найдорожчу мамусю та подарував мені такий великий дар самій стати мамою,а моєму чоловікові татом.
 42. Наталія. Співав Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливим, гарним, розумним, люблячим чоловіком. За створення міцної сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 43. наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб почалися місячні і були регулярні кожен місяць. Дякую.
 44. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, розумним, гарним, турботливий і люблячим чоловіком. Для створення сім’ї, народження дитинки.дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 45. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні, були регулярні, вчасно. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 46. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, розумним, гарним хлопцем, для одруження, створення люблячої сім’ї, народження дитинки. Дякую.
 47. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні і були регулярні і вічні, здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 48. Оксана. Помоліться, будь ласка , за мого тата , рак легенів 3ьої стадії . Молимось багато,особливо до Юди Тадея і акафисти до Всецариці, ходимо всі сповідатися і причащатися. Віримо і надіємось.
 49. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вам дуже прошу, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, гарним, розумним чоловіком, одруження і створення сім’ї Наталії. Дуже дякую.Благослови Вас Господи.
 50. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за швмдке знайомство Наталії з коханим, розумним, красивим чоловіком, створення люблячої сімї,гароддення дитинки. Дуже дякую.
 51. Софія. Слава Ісусу Христу! Можете помолитися за зцілення мого зору. Хочу дуже побачити світ чітко без окулярів.
 52. Софія. Слава Ісусу Христу! Помоліться будь ласка про зцілення зору.
 53. Софія. Слава Ісусу Христу ! Отче, помоліться за зцілення моїх очей , я вірю в силу Господа. Хочу щоб світ побачила чітко без окуляр, також молюся у церкві за покращення зору.
 54. Анастасія. Слава Ісусу Христу!Прошу про молитву зцілення за молодого хлопця Вячеслава 26 років,виявили хворобу Бехтерева,про молитву зменшення болі і за його навернення до Бога! Дуже дякую!Благослови Вас Господи!
 55. Лілія. Отче, благаю, помоліться за мою маму Світлану, у неї рак яєчників , благаю помоліться за її зцілення, молитва творить дива.
 56. Лілія. Отче, благаю, помоліться за мою маму Світлану, у неї рак 3 стадії, дуже Вас прощу про молитву
 57. Наталія. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу молитви за своє зцілення, важко дихати і болять суглоби. Дякую Богу і Вам о.Олег за молитву.
 58. Алла. Дякую за Вашу молитву. Не дивлячись на наші старання наша мама вже не з нами. Сумуємо і плачемо.
 59. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу, помоліться за зцілення мого сина, Андрія, 25 років. Лежить без сил і постійна важкість у голові, де вже тільки не були…Допоможіть! Ми з Києва, якщо треба, то приїдемо. Дякую величезне.
 60. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, Помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, турботливим, розумним чоловіком, з який одружитися, створити сім’ю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 61. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче благаю Вас помоліться, щоб Злата- Марія почала говорити. Дякую
 62. Христина. Прошу про молитву за хвору Анну.. щоб пройшла біль і нічого страшного не виявилось на обстеженні. Дякую
 63. Наталя. Слава Ісусу Христу, отче! Мене звати Наталя і у мене є 1,5 річна донечка Соломія, яка й досі самостійно не стоїть і не ходить. Ми вже пройшли лікування і реабілітації, і усі діагнози успішно зняті, проте у донечки тепер з’явився страх самостійно стояти і ходити. Якби Ви могли помолитися за зцілення Соломії, щоб вона перестала боятися і почала самостійно ходити, то я була б Вам дуже вдячна. Ми, на разі, перебуваємо у Великобританії, тому не маємо змоги бути присутніми у Вас на молитві, хоча самі родом з Івано-Франківська ( і мешкаємо 5хв ходьби від Вашого храму). І які молитви чи дев’ятниці, як мама, я можу молитися за донечку у цьому намірі? Дякую.
 64. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за швидке знайомство з коханим, люблячим чоловіком, одруження, створеня сім’ї. Жити в мирі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 65. Петро. Я дуже втомився від життя,в мене багато проблем,але я хочу щоб,ви помолилися за зцілення:ясен і зубів..Великої, віри не маю, але щиро прошу вас допоможіть.
 66. Петро. я дуже втомився від життя і проблем, яких,в моїм, житті дуже багато,.Просив би вас,щоб ви помолилися за зцілення ясені і зубів..Великої віри не маю,це просто крик душі, якщо можете допоможіть.
 67. Лілія. Отче, помоліться за мою маму Світлану, у неї онкологія 4 стадія
 68. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за одруження Наталії з люблячим, коханим, розумним чоловіком., з який гарно жити в мирі. Дуже дякую . Благослови Вас Господи.
 69. Оксана. Слава Ісусу Христу !Отець Олег благаю вас помоліться за мою мамочку вона важко хвора онкологія метастази в печінці! Молю Вас допоможіть…
 70. Ірина. Прошу щирої молитви за мою маму Марію, яка зараз в комі. Благаю Господа за її зцілення
 71. Андріана. Прошу про молитву за сцілення від хвороби підшлункової залози і за здоров’я мої донечки і чоловіка .
 72. Надія. Христос Рождається! Отче Олеже помоліться за мою донечку Віту, яка вже 4 роки хворіє цукровим діабетом 1 типу. Щиро дякую!
 73. Оксана. Помоліться за мою мамочку Катерину .Онкологія метастази в печінці
 74. Оксана. Христос народився.Отче помоліться за мене,Оксану.Я дуже мучусь від страху,тривожності і постійної неврозності, від болі оціпеніння в спині і головних болей. Я знаю що по ваших молитвах Господь дарує мені зцілення

Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

(83) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за нормалізації гормонів, врегулювання місячних, щоб були кожен місяць здорові, багато було яйцеклітини, щоб народити дитинку. Дуже дякую.

 2. Петро пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег,дуже прошу Вас, про молитву за Петра. Не можу ніяк кинути палити. А також прошу Вас помолитись за навернення до Бога.

 3. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу молитви за здоров’я Галини. Спастичний м’ язовий біль рук, ніг, спини. Потиличний біль віддає на очі, вуха, опоясує шию, кістки обличчя, Швидка втомлюваність не дає жити. Я вже почала звикати до такого стану, адже така хвороба, та потім прочитала на форумі, як люди справляються з такою хворобою, радять різні ліки, а я подумала, адже маю Господа, це найбільша допомога, Він свого часу послав мені Вас, Вашими молитвами, я ближча до Бога,моя Віра зміцнюється,. Помоліться, будьте ласкаві ще за мою сім’ю, родину.

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб почалися місячні, були постійно і регулярно, здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Оксана пишет:

  Христос воскрес! Прошу молитви за здоров’я своєї донечки Іринки, щоб Господь розрішив її проблеми з косоокістю. У нас є всі шанси подолати її з Божою милістю…

 6. Ірина пишет:

  За відновлення здоров’я Ірини дар материнства ще

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітся будь ласка, щоб почалися місячні, стали регулярні починалися вчасно. Дуже. Дякую.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб почалися місячні були вчасні і регулярні, здорові. Було багато яйцеклітин. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітьмя будь ласка, щоб почалися місячні, вчасно починалися місячні, були регулярні і здорові. Дякую. Благослови Вас Господи.

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти, щоб зникла. Дуже дякую.

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов