Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – р-нце те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись. Маю надію, що в майбутньому, за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами, а також радію , що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей, бо свідчення вселяють силу, віру та надію! Вірте та щиро моліться!!! Лілія

 1. Наталія. Слава Ісусу хриситу. Отець Оег, я вас благаю, поможіть будь ласка, помоліться шоб вже почалися місячні, шоб були здорові і регулярні, і вже почалися, не починаються довго. Дуже прошу. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка, помоліться за примирення з Миколою, шоб він подзвонив і помирився, шоб я йому треба була. Дуже прошу. Дякую.
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, шоб вже почалися місячні, були здорові кожен місяць. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас,помоліться шоб появився надійний, коханий чоловік, який буде підтримкою і опорою у всьому, шоб можна було з ним подорожувати і створити сімю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 5. Богдан. CША. Слава Ісусу Христу.Прошу продовження молитовноі допомоги за духовне зцілення Віталія(попав під вплив набагато старшоі жінки.) Дякую.Нехай благословить Вас Господь.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Одег, помоліться будь ласка, шоб зявився турботливий надійний, коханий і розумний чоловік, з яким гарно жити, який буде допомагати і надійною опорою, з яким сворити сімю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олкш, благаю Вас, помоліться шоб почалися місячні і були кожен місяць.Дуже дякую.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться шоб вже почалися місячні, були кожен місяць здорові і ркгулярні. Благаю поможіть будь ласка. Дуже дякую.
 9. Любов. Христос Воскрес! Прошу дуже про молитву за важко хворого синочка Володимира, одна надія тільки на Божу милість Щиро дякую
 10. Наталія. Помоліться, будь ласка, за мою маму Іванну. виявили рак шлунка з меиастазами. Я теж приступаю до молитви сьогодні. Дякую!
 11. Наталія. Слава Ісусу Хртсту. Отець Олег, помолітся будь ласка, шоб Швидко подзвонив хороший надійний хлопець, з яким можна було б гарно жити, подорожувати. Дуже дякую.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю, помоліться шоб з’явився коханий, надійний, турботливий чоловік,з яким створити сімю, подорожувати разом. Дужу дякую. Благослови Вас Господи.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться шоб почалися місячні і були здорові регулярні, кожен місяць. Було багато здорових яйцеклітин . Будь лас3а, поможіть будь ласка. Благослови Вас Господи.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство та одруження з коханим, турботливим, надійним і розумним чоловіком, який буде підтримкою і опорою в житті. шоб створити хорошу сімю, народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас , поможіть якшо можете, помоліться шоб вже почалися місячні, шоб були здорові і кожен місяць ішли, шоб було багато яйцеклітин, шоб народити дитину. Дуже прошу, поможіть будь ласка. Дуже дякую.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться шоб зявився хороший чоловік, надійний, турботливий, розумний, з яким можна створити сімю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, поможіть якшо можете, помолітся шоб вже почалися місячні. Шоб були кожен місяць регулярні і здорові, було багато яйцеклітин здорових. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 18. Наталія. Соава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка шоб зявилася надійна подруга, з якою будуть спільні інтереси, разом подорожувати, проводити час. Дуже дякую.
 19. Наталія. Слав Ісусу Хрисиу. Отець Олег, помоліться будь ласка, шоб почалися місячні і були регулярні, кожен місяць дуже довго. Були яйцеклітини. Дякую.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за те, шоб з’явився надійний, коханий, розумний, турботливий чоловік, який буде підтпимкою, з яким створити сімю, і гарно жити. Дякую. Бланосоови Вас Господи.
 21. Олександр. Христос Воскрес о.Олег помоліться за Івана параліч після інсульту
 22. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, шоб очі добре бачили, зіниця звузилася, стала на місце, сітківка прилягла, всі букви і лінії вирівнюнялися, кришатили стали чистенькі і все бачили очі, стали правильнлї форми. Сюсітківма міцна і здорова. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 23. Наталія. Слава ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, люблячим, турботливим чоловіком, який буде любити і помагати у всьому, з яким створити сім’ю та одружитися. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 24. Оксана. Христос воскрес! Отче, прошу молитви за зцілення онкохворої Світлани. Тядкий стан. Дуже дякую. Міцного Вам здоров’я.
 25. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, надійним, турботливим, розумним чоловіком, з яким можна створити сім’ю, гарно жити. Дуже дякую.
 26. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, шоб зявилася надійна подруга, з якою можна кругом 
 27. Наталія. Слава Ісусу Хртсту. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення очей. Шоб повністю були здорові, зіниця звузилася, сітківка повністю прилягла, була міцною і здоровою, зрослася повністю все вирівнялося, всі букви і лінії, кришталик був чистий і все бачив добре. Дуже дякую. Надіюся на Вашу допомогу. Благослови Вас Господи.
 28. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з турботливим, коханим, люблячим, розумним чоловіком, для створеня сімї, шо б одружитися. Дуже дякую
 29. Ганна. Слава ісусу христу помоліться будь ласка за мого сина Андрія сильно любить випити йому 36 років ніяк не може женитись , був на війні ранений ,поможіть спасти сина від злих духів ,від поганих думок , щоб син полюбив нашого животворящого Бога ,може з сином потрібно приїхати до вас.напишіть будь ласка
 30. Галина. Прошу про молитву за Іллю який займається,щоб Господь його зцілив
 31. Марʼяна. Помоліться, будь-ласка, за мою тітку Наталку. Щоб Господь уздоровив від недуг душевних і тілесних. Найбільше щоб зцілив хребет бо не може добре ходити, болі сильні, й від цього впала у відчай. Коли трохи стане на ноги, приїдемо до храму обоє. Дякую. Ваша праця неоціненна.
 32. Наталія. Слава Ісусу Христу Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб появилася хороша подруга, з якою, можна буде гуляти, всюди подорожувати. Дуже дякую
 33. Аліна. Христос Воскрес!!! Отче! Благаю!!! Помоліться за зцілення від раку раби Божої Аліни ( Олени, Альони). То одна людина. Стан важкий!!! Щиро дякую!!!
 34. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка, помоліться за зцілення очей, шоб бачили добре, зіниця звузилися, очі стали на місце, сітківка була міцною, всі букви і лінії випряримися повністю, кришталики були чисті , щоб повністю все бачити. Дуже прошу, поможіть будь ласка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 35. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим люблячим, турботливим чоловіком, для створення сім’ї, одруження. Дуже дякую.
 36. Ореста. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу Вас молитви за сина Домініка від заїкання, для зцілення від страху. Дякую Вам сердечно.
 37. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу молитви за Олега (від страху, заікання)
 38. Олена. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви для Олега від страху, заікання
 39. Наталія . Прошу молитву про зцілення Наталії від онкології, зцілення Ростислава
 40. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас благаю, якщо можете поможіть будь ласка, помоліться за зцілення очей, щоб були чисті кришталика не було катаракти, очі стали краще бачити, сітківка була міцною і здоровою, притягла добре, букви і лінії випрямилися, зіниця звузилисася очі стали на місце. Дуже прошу. Дякую.
 41. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, плмоліться будь ласка, щоб зя’вився надійний, хороший, люблячий, турботливий чоловік, з яким створити сім’ю. Дуже дякую.
 42. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я дуже прошу, помоліться будь ласка за зцілення очей, щоб бачили повністю все, лінії і букви повністю вирівнялися. Сітківка притягла міцно, була сильною, здоровою. Зіниця зменшилася, око стало на місце, правильної форми.Благою поможіть, якщо можете. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 43. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб з’явилася хороша подруга з якою можна було подорожувати всюди, гуляти. Дякую.
 44. Наталія. Отець прошу молитви за зцілення дочки Марії – Ірини від онколоії .Ранами Ісуса Хреста Марія -Ірина зцілена.Амінь
 45. Олена. Отче, прошу Вашої молитви за онкохворого Олександра. Будь ласка, помоліться.
 46. Тамара. Отець Олег, прошу молитви за Наталію, 4 стадія, ще зовсім молода. Залишилась одна надія на бога.
 47. Тамара. Отче, помоліться за хвору Наталію, залишилась одна надія на бога. Лікарі на початковій стадії неправильно лікували, а тепер уже 4 стадія. Дякуємо безмежно.
 48. Мар’яна. Прошу про молитву за онкохворого Івана ( вже нічого не допомагає
 49. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення очей, щоб зіниця звузилася, стало на місце око , лінії вирівнялися повністю, букви і цифри були рівні, бачити добре. Сітеіака була міцна, притягла пюповністю. Дуже дякую. Поможіть будь ласка, якщо можете. Благослови Вас Господи.
 50. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим чоловіком, розумним, надійним, турботливим, з яким створити сім’ю, одружитися, народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 51. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні і були кожен місяць регулярно, здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 52. Ігор. Слава Ісусу Христу. Отець Олег прошу молитви за плимінника Назарія 18років. Залежність від ігор на гроші. Батьки у розпачі , вже незнають куда звертатися. Завчасно дякую. Вибачте, що потурбував.
 53. Володимир. Отче, від щирого серця прошу помолитися за онкохвору Галину.
 54. Галина. Прошу за виздоровлення онкохворої Галини
 55. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження і знайомство з коханим, турботливим, люблячим, розумним чоловіком. За створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 56. Нила. Прошу молитву за онкохвору Наталію.
 57. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб познайомитися з люблячим чоловіком, створити сім’ю, вийти заміж за коханогго, розумного гарного чоловіка. Дуже дякую.
 58. Наталія. Слав Ісусу Христу. Отець Олег, я вам дуже прошу, помоліться щоб звяаилася хороша робота, з хорошим колективом, люблячим директором, хорошою зарплатою. Щоб мати хорошу роботу. Дуже дякую.
 59. Тарас. Христос народився. Прошу про молитву за мене. Проблеми з ногами. Постійні страхи та депресії. Дякую.
 60. Тарас. Христос народився. Прошу про молитву за мене. Проблеми з ногами, важко ходити. Страхи та постійні депресії. Щиро дякую.
 61. Лілія. Отче, благаю, помоліться за мою маму Світлану, в неї рак 4 стадія, дуже важке лікування та , на жаль , малорезудььативне. Остання надія на молитву та Господа нашого
 62. Тарас. Христос Народився. Прошу молитви за дружину Наталію. За її навернення до Бога. За звільнення її від розпусти та коханця. За наш шлюб. За нашу сім’ю та всю нашу родину. Дякую Вам щиро.
 63. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас благаю помоліться за зцілення очей, шоб бачили, зіниця звузилася стала на місце, сітківка прилягла повністю, всі предмети і лінії вирівнялися, очі бачили все краше. Зір покращився. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 64. Наталія. Слава Ісусу Христу, отець Олег, благаю Вас, помоліться за зцілення очей, щоб були здорові бачили добре, все правильної форми, зіниця закрилася, стала на місце, всі предмети випрямилися, букви, лінії, сітківка притягла і була дуже міцною. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 65. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, турботливим, надійним і розумним чоловіком, одруження і створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 66. Марія. Христос рождається! Помоліться, будь ласка, Отче за визволення мене від нечистих, гордих та богохульних думок і помислів; навернення до істинної віри в Бога та виправлення мого життя на краще.
 67. Тарас. Слава Ісусу Христу. Прошу молитви за дружину Наталію. За її навернення та звільнення від розпусти. За збереження нашого шлюбу в якому ми прожили майже 10 років. За взаємну любов, правду та розуміння у шлюбі. За нашу донечку та здоров`я всіх у нашій сім’ї. Щиро дякую Вам отче Олеже.
 68. Іванна. За зцілення онкохворої Марії
 69. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб ззявився коханий, турботливий чоловік, надійний, розумний, з яким створити сім’ю . Дуже дякую. Благослови Вас Господи
 70. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, Помоліться будь ласка, щоб зявилася хороша подруга, з якою можна десь подорожувати. Дуже дякую.
 71. Марія. Христос Воскрес! Отче Олег помоліться будь ласка за зцілення алкозалежного Володимира і навернення його в сім’ю.
 72. Василь. Слава Ісусу Христу Прошу вас щоб ви попросили помолитися Отця Олега за зцілення онкохворого Василя рак стравоходу за зцілення душевно хворої Орисі та душевно хворого Володимира за зцілення та звільнення від алкогольної залежності Юрія Світлани Романа та Віталія та за звільнення від ігрової залежності Віталія щиро вам дякую Божого вам Благословення
 73. Ліда. О.Олеже благаю вас помоліться за оздоровлення душі і тіла Лідії, щоб Бог дав силу виконувати  Його волю і освої обов’язки,щодо свого стану.Розуміння що я роблю не так. І ,як виправити свої дії,як іти дальше.Щиро дякую. Поможіть мені,бо я чомусь не бачу виходу.ніби зайшла у ліс і загубилася.Щиро вдячна і наперед вірю,що Бог почує і вигородить вас за вашу нелегку пастирську працю!!!Дякую!!!
 74. Ірина. Отче, прошу Вашої молитви за мою маму Людмилу. Вже другий рік боремося із раком.
  Всім бажаю добра, Україні перемоги та миру, кожному перемоги у своїй власній боротьбі з недугами. Рясних Божих благословінь
 75. Олена. За онкохворого Миколая
 76. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб були місячні кожен місця регулярні і здорові. Дуже дякую.Блпгослови Вас Господи.
 77. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за повне зцілення очей, щоб добре бачили, зіниця стала в нормі, звузилася, всі букви цифри і лінії вирівнялися, бачили добре очі. Сіиківка міцно притягла, буда здорова і міцна, зцілилася, прилягла назавжди. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 78. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливим, надійним і красивим чоловіком. Створення сім’ї, народження дитинки. Дуже дякую.
 79. Христина. За здоров`я Оксани
 80. Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

(209) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу хриситу. Отець Оег, я вас благаю, поможіть будь ласка, помоліться шоб вже почалися місячні, шоб були здорові і регулярні, і вже почалися, не починаються довго. Дуже прошу. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 2. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка, помоліться за примирення з Миколою, шоб він подзвонив і помирився, шоб я йому треба була. Дуже прошу. Дякую.

 3. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, шоб вже почалися місячні, були здорові кожен місяць. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас,помоліться шоб появився надійний, коханий чоловік, який буде підтримкою і опорою у всьому, шоб можна було з ним подорожувати і створити сімю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Богдан. CША. пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу продовження молитовноі допомоги за духовне зцілення Віталія(попав під вплив набагато старшоі жінки.) Дякую.Нехай благословить Вас Господь.

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Одег, помоліться будь ласка, шоб зявився турботливий надійний, коханий і розумний чоловік, з яким гарно жити, який буде допомагати і надійною опорою, з яким сворити сімю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олкш, благаю Вас, помоліться шоб почалися місячні і були кожен місяць.Дуже дякую.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться шоб вже почалися місячні, були кожен місяць здорові і ркгулярні. Благаю поможіть будь ласка. Дуже дякую.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Хртсту. Отець Олег, помолітся будь ласка, шоб Швидко подзвонив хороший надійний хлопець, з яким можна було б гарно жити, подорожувати. Дуже дякую.

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов