Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

 1. Галина. Слава Ісусу Христу Отець Олег помоліться за мого сина Раба Божого Василія ,за його здоров’я тілесне і духовне,і щоб женився,йому 30 років.
 2. Олена. Слава Богу! Прошу молитву за хворого Тимофія.
 3. Галина. Слава Ісусу Христу Отець Олег,помоліться за здоров’я мого чоловіка ,не може ходити ,болить ліва нога,Щиро дякую,нехай буде воля Божа!
 4. Ольга. Слава Ісусу Христу.Доброго вечора Отче.Дуже прошу помоліться за мене,у нас на роботі скорочення штату,мене вже повідомили що звільняють,а мені дуже потрібна саме ця робота,яка мені подобається,та й за віком уже ніде не хочуть брать.Дуже дякую,я теж молюся і сподіваюсь.
 5. Мар’яна. Слава Ісусу Христу. Благаю Отче помоліться за Злату- Марію за її здоров’я, лікарі підозрюють аутизм відстає від діток її віку, щоб почала говорити.
 6. Мар’яна. Слава Ісусу Христу. Благаю Отче помоліться за Злата -Марію дівчинка відстає в розвитку. Дуже благаю.Дякую
 7. Вікторія . Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться будь-ласка за Рабу Божу Вікторію. За духовне оздоровлення. Дякую
 8. Галина. Отче Олеже! Помоліться, будь ласка, за рабу Божу Наталію, у якої рак грудей. Надіюся на Бога! Щиро дякую!
 9. Галина. Отче Олеже! Помоліться, будь ласка, за мою сестру Наталію, у якої рак грудей. Щиро дякую!
 10. Віка. Отче Олеже прошу молитву про зцілення від онкологіїї раба божого Олександра.щиро дякую
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб зявилася хороша подруга, з якою можна поїхати в подорож, подорожувати.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, турботливим, розумним чоловіком, з яким створити сім’ю, гарно жити. Дуже дякую. Благослови вас Господи.
 13. Оксана. Отче помолітся за мого батька за зцілення від раку і метазтас.
 14. Оксана. Отче прошу вашої молитви за зцілення від раку мого батька Василя.
 15. Оксана. Слава Ісусу Христу, прошу про молитву зцілення від важкої форми депресії і безсоння.
 16. Орест. Слава Ісусу Христу, о.Олег, прошу вас щиро, помоліться за Ореста. В мене 10 років головні болі і труднощі в особистому житті. Щиро дякую, нехай буде Божа Воля !
 17. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за раба Божого Ореста, за його оздоровлення і труднощі в особистому житті. Щиро дякую !!!
 18. Уляна. Слава Ісусу Христу! Помоліться за зцілення зору , будь ласка. (Київська область)
 19. Галина. Слава Ісусу Христу, Святий Отче помоліться за мого сина Раба Божого Василія, хворого панічні атаки, депресія, боїться людей, себе не любить, Дякую щиро.
 20. Галина. Слава Ісусу Христу. Святий Отче прошу Вас молитви для мого сина Раба Божого Василія, Йому 30 років, він боїться людей, себе не любить, депресія, панічні атаки, уже десь 10 років,
 21. Оксана. Прошу молитви за зцілення душевне та тілесне Оксани! Щиро дякую за молитву!!!
 22. Орест. Слава ісусу христу святий отче прошу молитви за добре навчання для ореста і за здоровя його батька ігоря щоб хвороба не поверталася
 23. ігор. Слава ісусу христу святий отче просимо молитви за божу охорону для ігора та його родини
 24. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за Оксану. За вирішення проблеми в житті згідно з Божою волею та Божий провід в житті. Дякую!
 25. Олена. Слава Ісусу Христу.Отець Олег благаю вас помоліться будь ласка за зцілення від раку раби Божої Ірини,щоб хвороба відступила
 26. Ірина. Помоліться будь ласка за зцілення раби Божої Ірини
 27. Marta. Слава Ісусу Христу,отче, благаю Вас щиро,помоліться за те, щоб мій коханий повернувся до мене, бо ми вже кілька місяців не розмовляємо з ним, будь ласка,прошу, дуже буду вдячна!
 28. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за здоров’я Марії. Дякую.
 29. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за знайомство і одруження Наталії з розумним, коханим, турботливим чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 30. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче, благаю Вас, помоліться за моє зцілення – відновлення зору, р.Б. Мар’яни. За вилікування мого душевного стану. Боже, допоможи мені вилікуватись.
 31. Андріана. Слава ісусу христу шановний отче прошу молтви за. Здоровя фізичне. Духовне для андріани та ііі сім,і
 32. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з хорошим, коханим, лблячим чоловіком, за створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 33. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з хорошим коханим, турботливим чоловіком, створення люблячої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 34. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу Вас помоліться за мене, щоб я влаштувалася на хорошу роботу. Мене скоротили і 11 місяців я безробітна. Стою на обліку в Центрі зайнятості, але роботи там не пропонують (нема підходячих вакансій). Щиро дякую.
 35. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вашої молитви за зцілення важкохворої Марії
 36. Юлія. Благаю про молитву за навернення Антона, просвітлення його розуму і Дар покаяння. Щиро дякую!
 37. Оксана. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву на оздоровлення від заїкання за мого синочка Матвія якому 3 роки. Щиро дякую!
 38. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб закривався клапан в шлунку. Дуже дякую.
 39. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування Наталії від всіх хвороб. Від вилікування від кашлю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 40. Вікторія. Помоліться будь ласка за зцілення раби Божої Наталії
 41. Алла. Слава Ісусу Христу. Святий отче, від щирого серця прошу, помоліться за Рабу Божу Ольгу (саркома). Надіємось на Бога і на наші молитви.
 42. Алла. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу, помоліться за Рабу Божу Ольгу ( саркома 3стадії).
 43. Жанна. Слава Ісусу Христу, отче помоліться за мою маму, важко хвору Ольгу, вона зараз в реанімаці, в неї хвороба саркома 3 стадії, лікарі не дають ніякої надії, надіюся на Бога і вашу молитву, молимося всі дуже за неї і просимо видужання.
 44. Владимир. Помолитесь пожалуйста об исцелении от реактивного артрита
 45. наталія. Отче Олеже помоліться за здоров’я і зцілення від онкології р.б Любові. Дякуємо
 46. Наьалія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим чоловіком, турботливим і одруження та створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 47. Ярослав. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, дуже прошу молитви за оздоровлення від раку простати. Лікуюсь уже 3.5 роки. Є також і інші хвороби підвищений АТ та цукровий діабет. дуже вам вдячний, нехай і вам Господь дає здоров”я. По можливості постараюсь відвідати ваш храм, побувати на Божественній Літургії і прийняти причастя. Слава Ісусу Христу.
 48. Наталія Данилевич. Прошу про диво зцілення для Федора від гострого лейкозу
 49. Наталія Данилевич. Прошу про диво зцілення для Федора
 50. Лілія. Отче,щиро вас прошу,помоліться за сина-отрока Олександра.Він заїкається вже тривалий час.Спаси вас Господи
 51. Лілія. Отче, прошу ваших молитви за болящого отрока Олександра, який заїкається. Спаси вас Господи!
 52. Лілія. Отче, помоліться за зцілення отрока Олександра який заїкається з малечку. Щиро вам дякую
 53. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з хорошим і коханим чоловіком, одруження і створення сім’ї. Дуже дякую.
 54. Оксана. Будь ласка,прошу про молитву для мого батька…Микитин Богдана Михайловича….щоб дочекав до операції…він у важкому стані. З онкологією….прошу про молитву
 55. Ірина. Отче Олеже прошу молитву за здоров’я і зцілення від онкології р.б Оксани. Надія на Бога. Щиро дякую.
 56. Людмила. Слава Ісусу христу отче,..одна надія на вас,як на отця небесного.. Помоліться за мого чоловіка Івана,який багато років залежний від алкоголю і тютюну,в сім’ї троє дітей,всім передали ся хвороби в роду…нервові,страхи,серцево судинні,шлунково кишкові,у мене лімфовузол на шиї багато років,..проблеми з серцем ,судинами, тромбами… дякую вам
 57. Ігор. Дужу просимо отця про молитву за Ігора, котрий дуже терпить зараз від нервового розладу
 58. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться, за знайомство з коханим і турботливий чоловіком, за одруження і створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 59. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб знайти хорошу роботу з хорошим керівником, колективом, працювати в своїй програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 60. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб зявилася хороша подруга, з якою поїхати на море. Дякую.
 61. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, турботливий чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую.
 62. Галина. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,помоліться,будь ласка за мою маму Марію,в якої онко,третя стадія.Вона проживає в Польщі.
 63. Олена. Спасі Господі!Отче,щиро прошу Вашої молитви за болящого Раба Божого Богдана ,(цукровий діабет)Спаси Господи за Ваші молитви!
 64. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні і були регулярні кожен місяць. Дуже дякую.
 65. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб почалися місячні. Дуже дякую.
 66. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! Отче Олег, дуже прошу про молитву за зцілення Дарії від цукрового діабету. За мир і спокій в серці Дарії. Дякую Вам отче.
 67. Варвара. Слава Ісусу Хресту!отче Олег прошу,вас помолитися за сцілення від онко моеіі донечки Юлі,перенесла вже 12 хімію.Дуже потрібна мама дітям.Вірю в вашу допомогу,та широ дякую.
 68. Галина. Слава Ісусу Христу. Отче, Олег дуже прошу про молитву за себе Галину. За зцілення і оздоровлення душі і тіла. За мир і спокій у серці Галини (дуже сильні атаки). Дуже дякую Вам.
 69. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за оздоровлення та щасливо проведену операцію Ірини, та можливість нам з чоловіком стати батьками. Дякую.
 70. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за одужання та щасливу операцію для Ірини та можливість нам з чоловіком стати батьками. Дякую.
 71. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, турботливим та розумним чоловіком, за одруження і створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 72. Наталія. Слав Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб почалися місячні, були регулярні кожен місяць. В нормі гормони. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 73. наталка. помолітся за зцілення у мене у лівій груді гулька помолітся щоб небуло раку
 74. Марія. Отче Олеже прошу помолитися за зцілення від раку ,лікарі не дають надію.Я вірю лише молитви мене зцілять вірю що Господь зцілить мене Щиро дякую.
 75. Марія. Отче Олеже прошу помолитися за зцілення від раку ,лікарі не дають надію.Я вірю лише молитви мене зцілять вірю що Господь зцілить мене
 76. Оксана. Слава Ісусу Христу Дякую Отцю Олегу за молитви моє прохання було почуте у Матвійка затягнулась дірка всерці і обійшлось без операції Це чудо!!!
 77. Наталія. Отче Олеже, помоліться за мого батька Володимира, в якого рак шлунка.

Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

(31) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Уляна пишет:

  Уляна. Слава Ісусу Христу! Помоліться за зцілення зору , будь ласка. (Київська область)

 2. Оксана пишет:

  Прошу молитви за зцілення душевне та тілесне Оксани!
  Щиро дякую за молитву!!!

 3. Орест пишет:

  Слава ісусу христу святий отче прошу молитви за добре навчання для ореста і за здоровя його батька ігоря щоб хвороба не поверталася

 4. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за Оксану. За вирішення проблеми в житті згідно з Божою волею та Божий провід в житті. Дякую!

 5. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отець Олег благаю вас помоліться будь ласка за зцілення від раку раби Божої Ірини,щоб хвороба відступила

 6. Marta пишет:

  Слава Ісусу Христу,отче, благаю Вас щиро,помоліться за те, щоб мій коханий повернувся до мене, бо ми вже кілька місяців не розмовляємо з ним, будь ласка,прошу, дуже буду вдячна!

 7. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.
  Прошу помолитися за здоров’я Марії.
  Дякую.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за знайомство і одруження Наталії з розумним, коханим, турботливим чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 9. Мар'яна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, благаю Вас, помоліться за моє зцілення – відновлення зору, р.Б. Мар’яни. За вилікування мого душевного стану. Боже, допоможи мені вилікуватись.

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з хорошим, коханим, лблячим чоловіком, за створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов