Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – р-нце те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись. Маю надію, що в майбутньому, за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами, а також радію , що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей, бо свідчення вселяють силу, віру та надію! Вірте та щиро моліться!!! Лілія

 1. Mariia. Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати о.Олегу за його молитви. Кожного разу, коли я прошу його здійснити молитву за здоров’я,сімейне життя,стається чудо.
 2. У нас з чоловіком дійшло до розлучення. Була така ситуація,що інакше вже не могло бути, нічого не можна було змінити. Але молитва о.Олега робить чудеса!
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за зцілення очей, щоб бачили добре, правильної форми все. Щоб були кришталики чистенькі, очі правильної форми, здорові, сцтківка міцна і міцно прилягла, очі не опускається, зіниці стала на місце. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за врегулювання місячних, щоб почалися, буди здорові і регулярні. Дуже дякую.
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас прошу, помоліться за знайомство з коханим, турботливим, надійним чоловіком, народження дитинки, одруженння. Дуже дякую. Бла6ослови Вас Господи.
 6. Іванна. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу за молитву онкохворої Марії.Сильно турбують болі,такі сильні що навіть не можливл зробити МРТ, Господи вислухай!
 7. Іванна. За зцілення онкохворої Марії,щиро надіюся на ласку від Бога!
 8. Христя. Слава Ісусу Христу. Прошу вас отче про молитву за Діанку, затримка розвитку мовлення. Щиро надіємось що ваші молитви почує Господь!
 9. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче, слізно прошу помолитися за тяжко хворого мого батька Анатолія (рак) .За зміцнення його здоров’я, щоб Господь продовжив його роки життя. Дякую
 10. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче, слізно прошу молитви за зцілення мого батька Анатолія , за зміцнення його здоров’я, щоб Господь дарував його ще років життя. Має тяжку хворобу рак, важкий стан.
 11. Оксана м. Львів. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, прошу молитви за зцілення від неврозу. Довго молюся в цьому намірі, вірю , що Бог подарує мені зцілення через вашу молитву. Благослови Вас Господи.
 12. Ірина. Отче Олеже помоліться за мою мамочку Любов. Онкологія прямої кишки, метастази, кровотеча. Дякую
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення очей, щоб були здорові, бачили добре, правильної форми, сітківка міцно прилягали, кришталики чисті, без чорних цяток, лінії випрчмилися, букви і цифри випрямидисч, все жобюбре бачити. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з коханим, турботливим, розумним чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи
 15. Христина. Прошу щирої молитви ща онкохворого раба Божого -Бориса.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за знайомство і одруження з коханим, турботливим, надійним, розумним чоловіком, за створення сім’ї. Дуже дякую.
 17. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за зцілення очей, щоб добре бачили, були правильної форми, стояли на місці, сітківка міцна, добре прилягала, кришталики чистенькі, без чорних цятюток, всі букви і цифри в оці випрямилися. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 18. Ірина. Отче,не можу вийти з важкої депресії.Вже 1.5 роки пью ліки, але немає ефекту.Відчуваю повне спустошення,як фізичне,так і моральне.Допоможіть!
 19. Ірина. О. Олеже, помоліться будь ласка за Оленку, за її навернення до Єдиного Живого Бога та за її одужання від кишкової інфекції. Дякую
 20. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву до Ісуса Христа за навернення Оленки та її батьків до Єдиного Живого Бога, за одужання Оленки шлункової інфекції. Дякую.
 21. Слава Ісусу Христу. Дякую вам о. Олег за ваші молитви. Також далі прошу вашої молитви за моє оздоровлення від хронічного захворювання розсіяного склерозу. Мене звати Юлія Я з Львівської області. Яворівського району. З Івано – Франкове
 22. Михайло. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу прощення за мої гріхи, помоліться будь ласка за моє здоровя. Після операції, температура, дуже боюсь ускладнень. Ісус Христос єдиний цілитель тіл і душ наших. Давно хочу приїхати до Вас особисто. Благослови Вас Господь.
 23. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з коханим, люблячим, здоровим і турботливим чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 24. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка, якщо можете, допоможіть будь ласка, помоліться за зцілення очей, щоб були чисті криштплики, добре бачили очі, сітківка буда здорова, букви, цифри вирівнялися в оці, щоб покращився зір. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 25. Юля. Прошу помоліться за зцілення Тараса від раку. Амінь.
 26. Христина. Слава Ісусу Христу! Щиро віру і будь ласка прошу вашої молитви за зцілення онкохворого Бориса.
 27. Оксана. Слава Ісусу Христу. Отче, благаю про молитву за оздоровлення від раку мамусі Світлани. Дуже дякую.
 28. Василь. Прошу молитов за зцілення раку моєї мами Ольги. Дякую
 29. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, поможіть якщо можете. Помоліться за зцілення очей, щоб бачили дуже добре, коишталики були чистенькі, без крапочок, капельок, букви повністю вирівнялися, сітківка міцна і здорова. Очі зціленні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 30. Ліна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу Вас помолитись за зцілення від онкології моєї сестрички раби Божої Світлани. Дякую!
 31. Оксана. Отче, щиро прошу про молитву за зцілення онкохворої Світлани.
 32. Слава Ісусу Христу. Мене звати Юлія. Я з Львівської області. Яворівського району. Смт Івано- Франкове. О. Олег прошу вашої молитви за моє зцілення від важкої хвороби розсіяного склерозу.
 33. Слава Ісусу Христу. Мне звати Юлія. О. Олег прошу вашої молитви за моє зцілення від важкої хвороби Розсіяного склерозу.
 34. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, поможіть якщо можете, помоліться за зцілення очей, шоб бачили добре, щоб були чисті, прозорі кришталики, без крапочк, капельк, світківка сильна. Здорова, очі правильної форми і здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 35. Людмила. Слава Ісусу Христу!Багато років хворію болями в ШКТ,в спині, клубок у горлі під час молитви і після молитви.Прошу молитви про моє сцілення.Дякую,бережи Вас Бог.
 36. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство і одруження з коханим, розумним, гарним і турботливим чоловіком, створені сім’ї. Дуже дякую.
 37. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, я Вас благаю, поможіть будь ласка, помоліться за зцілення очей, шоб бачили добре, були правильної форми, вирівнялися повністю букви і цифри в оці, сітківка була міцна і прилягала міцно, зір покращився. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 38. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з коханим, турботливим, розумним чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую
 39. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за вилікування від кашлю, не проходить три роки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 40. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас благаю, поможіть будь ласка, помоліться за зцілення очей, сітківки, щоб були правильної форми очі, сильна сітківка, бачили очі всі предмети добре, вирівнялися лінії і букви. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 41. Назар. Отче помоліться за онкохворі Лідію !
 42. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас благаю, помоліться за зцілення очей, щоб добре бачили, були правильної форми, покрашився зір, предмети і букви вирівнялися в очах,сітківка була міцна, груба, здорова. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 43. Галина. СІХ! Отче, щиро прошу Вас про молитву за Андрія, за ласку правдивого покаяння і навернення для нього, духовне прозріння, зцілення від душевних, психічних, фізичних недуг, всякого роду залежностей( комп’ютерної, алкогольної, тютюнової, порнографічної)
 44. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас благаю, помоліться за зцілення очей, щоб були правильної форми, міцна, груба сітківка, здорова, щоб бачити все добре правильної форми, всі букви і цифри вирівнялися, покрашився зір, добре бачити. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 45. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться, щоб зявився коханий, розумний, люблячий і турбртливий чоловік, з яким одружитися і створити сім’ю. Дуже дякую.
 46. Ігор. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться будь ласка за матір моєї дружини рабу Людмила. У неї вже багато років розсіяний склероз і їй важко ходити та взагалі будь-які фізичні навантаження їй важко даються. Завчасно дякую та вибачте,що потурбував.
 47. Ігор. Слава Ісусу Христу. Хочу ,щоб у мене з моїм рідним братом налагодились відносини, щоб вони були теплими та без агресії. Завчасно дякую за молитви.

Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

(143) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Іванна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Щиро прошу за молитву онкохворої Марії.Сильно турбують болі,такі сильні що навіть не можливл зробити МРТ,Господи вислухай!

 2. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, слізно прошу помолитися за тяжко хворого мого батька Анатолія (рак) .За зміцнення його здоров’я, щоб Господь продовжив його роки життя. Дякую

 3. Оксана м. Львів пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег, прошу молитви за зцілення від неврозу. Довго молюся в цьому намірі, вірю , що Бог подарує мені зцілення через вашу молитву. Благослови Вас Господи.

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення очей, щоб були здорові, бачили добре, правильної форми, сітківка міцно прилягали, кришталики чисті, без чорних цяток, лінії випрчмилися, букви і цифри випрямидисч, все жобюбре бачити. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з коханим, турботливим, розумним чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за знайомство і одруження з коханим, турботливим, надійним, розумним чоловіком, за створення сім’ї. Дуже дякую.

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за зцілення очей, щоб добре бачили, були правильної форми, стояли на місці, сітківка міцна, добре прилягала, кришталики чистенькі, без чорних цятюток, всі букви і цифри в оці випрямилися. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 8. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву до Ісуса Христа за навернення Оленки та її батьків до Єдиного Живого Бога, за одужання Оленки шлункової інфекції.
  Дякую

 9. yliya26bundz12@gmail.com пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дякую вам о. Олег за ваші молитви. Також далі прошу вашої молитви за моє оздоровлення від хронічного захворювання розсіяного склерозу. Мене звати Юлія Я з Львівської області. Яворівського району. З Івано – Франкове

 10. Михайло пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче Олег, прошу прощення за мої гріхи, помоліться будь ласка за моє здоровя. Після операції, температура, дуже боюсь ускладнень.
  Ісус Христос єдиний цілитель тіл і душ наших.
  Давно хочу приїхати до Вас особисто.
  Благослови Вас Господь.

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов