Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – р-нце те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись. Маю надію, що в майбутньому, за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами, а також радію , що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей, бо свідчення вселяють силу, віру та надію! Вірте та щиро моліться!!! Лілія

 1. Христина. Будь ласка отче помоліться за онкохворого Дениса. Будь ласка прошу вашої молитви
 2. Марина. Будь ласка, помоліться за зцілення Марини. Дякую
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу, помоліться щоб зустріти і одружитися з коханим, турботливим чоловіком, створення сім’ї, народження дитинки. Дуже дякую.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за вилікування, від кашлю, вже три роки не проходить. Щоб вже пройшов. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за зцілення сітківки, щоб зрослася, зміцнилася була грубою і сильною. Очі все бачили правильної форми. Букви і цифри читати, очі здорові. Дуже прошу. Дякую. Благослови Вас Господи.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за зцілення сітківки ока, щоб зрослася, зцілилася, сильна і груба була, були всі предмети правильної форми, букви вирівнялися. Очі бачили добре. Дуже прошу поможіть, якщо можете. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 7. Наталія.Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу Вас, помоліться за знайомство з коханим, надійним, турботливим чоловіком, для створення сім’ї, народжені дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за зцілення сітківки ока, щоб вирівнялися букви, бачити добре здоровими очима, сітківка була дуже міцна здорова, груба, всі предмети правильної форми. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 9. Юля. Слава Ісусу Христу!Отче, помоліться, будь ласка, за мого сина Артемія. Дитина не розвивається, не розмовляє. Благаю вас про допомогу!
 10. Юля. Слава Ісусу Христу!Отець Олег, помоліться, будь ласка, за мого сина Артемія, дитина не розвивається, не говорить. Благаю вас про допомогу!
 11. Наталія. Отець Олег , помоліться за зцілення від фіброміоми і за одруження з чоловіком, якого я полюблю і який мене полюбить
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться, щоб зявився, надійний, коханий чоловік, з яким можна жити і створювати сім’ю, за кохання, щоб був турботливий і люблячий. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас Благаю, помоліться будь ласка за зцілення сітківки очей, щоб сильно трималася, прилягала, була міцною, сильною, грубою, не рвалася. Очі бачили, благаю, поможіть будь ласка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться щоб зявився коханий, люблячий, турботливий чоловік, з яким створити сім’ю. За швидке знайомство з чоловіком і одруження. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за зцілення сітківки ока, щоб були здорові очі, сітківка міцна, товста, очі бачили завжди добре, здорові були. Будь ласка, допоможіть бачити, зміцюцнити чіиюиківку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Андріана. Будь ласка помоліться за онкохвору Оксану (рак печінки, відправили додому помирати)
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб зустріти коханого, люблячого чоловіка,одружитися, створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю, Помоліться будь ласка за зцілення сітківки, щоб було здорова, міцна, очі бачили все добре, чітко, всі букви і цифри читати, буль ласка, щоб звільнитися сітківка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб знайти коханого чоловіка, одруження і створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас, дуже прошу, помоліться будь ласка за зцілення очей, сітківки, щоб бачила, всі букви і цифри, могла читати. Відновився зір, благаю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 21. Раїса. Отче Олег будь ласка помоліться за прощення моїх гріхів і зцілення моєї доньки Віри – пухлина головного мозку , допоможіть
 22. Наталя. о.Олеже, прошу Вашої ласки. Помоліться за мене грішну. Онкологія, четверта стадія, метастази в печінці і в хребті нижній відділ. Да продляться Ваші дні у здравії. З вдячністю, раба божа Наталя.
 23. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, бюьлагаю, помоліться будь ласка за зцілення сітківки, щоб зрослася, стала сильна, міцна, 8дорові очі. Дуже дюлчкуб. Благослови Вас Господи.
 24. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, за знайомство з коханим чоловіком, створеніня сімї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 25. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас прошу, помоліться будь ласка, щоб проявилася справжня, хороша подруга, з якою можна подорожувати. Дуже дякую.
 26. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за Рабу Божу Вікторію. Депресія дуже замучила. Слава Богу! Нехай Господь Береже Вас!
 27. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу молитву за звільення від негативного впливу, навернення , покаяння та спасіння Лева
 28. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення сітківки, щоб була міцна, здорова, прилягала. дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 29. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче,прошу,помоліться за мого сина Олександра.Нервовий тік,кліпає очима.Щиро дякую
 30. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоіться будь ласка за створення сім’ї Наталії, одруження з коханим чоловіком, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 31. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за оздоровлення і дар мовлення для Ярини.
 32. Ольга. щиро прошу Вас про молитву за оздоровлення Назарія від страхів та тривог
 33. Ольга. СІХ Отче, дуже прошу про молитву за зцілення Назарія від фобій страхів та тривог
 34. Наталія. Будь ласка отче Олеже помоліться за Наталію хвору онкологією. Щиро прошу вашої молитви
 35. Юлія. Слава Ісусу Христу. Прошу молитви за зцілення від заікання дитини Олександра
 36. Мар’яна. Слава Ісусу Христу.Отче,помолітся будь ласка,за мене,Слугу Божу Мар’яну,зцілення тіла від хвороби,онкологія грудей.Щиро прошу про молитву
 37. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, допоможіть будь ласка, якщо можете, помоліться шоб почалися місячні і були кожен місяць здорові і регулярні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 38. Людмила. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за зцілення Людмили від онкології . Вірю у Божу милість та молитву.
 39. Наталія. Слава Ісусу Христу, Отець Олег, благаю, помоліться щоб вже почалися місячні і були кожен місяць вчасно регулярні і здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 40. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться, щоб почалися місячні і були кожен місяць, здорові, нормалізувалимя гормони. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 41. Олег. Отче прошу молитви за онкохвору Ангелінк 8 рочків
 42. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу у вас щиро молитви за Віру,в неї рак,їй лікарі доли 1% надії на життя…. вона надіється тепер лиш на чудо Боже….хоче жити дуже заради свого синочка і чоловіка … Нехай буде на все Воля Божа
 43. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні, були регулярні, кожен місяць. Нормалізації гормонів. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 44. Олександра. о.Олеже прошу молитви за зцілення від онко хвороби мого батька Віталія
 45. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, Помоліться будь ласка за зникнення бартолінової кісти. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 46. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство і створення сім’ї з коханим, люблячим, добрим і розумним чоловіком. Народжені дитинки. Дуже дякую.
 47. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, надійним люблячим, розумним і красивим чоловіком, одружені в створені сім’ї. Дуже дякую.
 48. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за нормалізації гормонів, врегулювання місячних, щоб були кожен місяць здорові, багато було яйцеклітини, щоб народити дитинку. Дуже дякую.
 49. Петро. Слава Ісусу Христу. Отець Олег,дуже прошу Вас, про молитву за Петра. Не можу ніяк кинути палити. А також прошу Вас помолитись за навернення до Бога.
 50. Галина. Слава Ісусу Христу. Прошу молитви за здоров’я Галини. Спастичний м’ язовий біль рук, ніг, спини. Потиличний біль віддає на очі, вуха, опоясує шию, кістки обличчя, Швидка втомлюваність не дає жити. Я вже почала звикати до такого стану, адже така хвороба, та потім прочитала на форумі, як люди справляються з такою хворобою, радять різні ліки, а я подумала, адже маю Господа, це найбільша допомога, Він свого часу послав мені Вас, Вашими молитвами, я ближча до Бога,моя Віра зміцнюється,. Помоліться, будьте ласкаві ще за мою сім’ю, родину.
 51. Христина. Отче прошу молитви від раку раду Божого Івана
 52. Надія. Слава Ісусу Христу… о. ОЛЕГ,щиро вдячна вам за ваші молитви ,я вам вчора звонила що моєму синочку ,якому 1 рік і 8 місяців,щось не добре,відмовляється їсти,починає їсти і плаче, що прикрий дуже,після вашої молитви через 2.5 год моя дитина поїла і ще добавку попросила,я була наскільки вдячна Богові,що він вислухав вашу молитву,неможу вам просто передати словами… а вечером як лягали спати я молилася вервечку і лиш просила Матінку Божу щоб подарувала моїй дитинці здоровий і спокійний сон,і вона мене вислухала,і дитинка спала до ранку спокійно. Щиро вдячна Богові і Матір Божій за вислухані просьби і молитви. Щиро вдячна вам Отче Олег,і дякую Богові за дар вашого життя…що ви у нас є і вчите нас як треба правильно жити з Богом
 53. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб почалися місячні, були постійно і регулярно, здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 54. Оксана. Христос воскрес! Прошу молитви за здоров’я своєї донечки Іринки, щоб Господь розрішив її проблеми з косоокістю. У нас є всі шанси подолати її з Божою милістю…
 55. Ірина. За відновлення здоров’я Ірини дар материнства ще
 56. Катерина. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться,будь ласка,на сцілення від важкої хвороби(карцинома 4ст.) Раби Божої Галини.Дякую.
 57. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітся будь ласка, щоб почалися місячні, стали регулярні починалися вчасно. Дуже. Дякую.

Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

(112) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за зцілення сітківки, щоб зрослася, зміцнилася була грубою і сильною. Очі все бачили правильної форми. Букви і цифри читати, очі здорові. Дуже прошу. Дякую. Благослови Вас Господи.

 2. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за зцілення сітківки ока, щоб зрослася, зцілилася, сильна і груба була, були всі предмети правильної форми, букви вирівнялися. Очі бачили добре. Дуже прошу поможіть, якщо можете. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 3. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу Вас, помоліться за знайомство з коханим, надійним, турботливим чоловіком, для створення сім’ї, народжені дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за зцілення сітківки ока, щоб вирівнялися букви, бачити добре здоровими очима, сітківка була дуже міцна здорова, груба, всі предмети правильної форми. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Наталія пишет:

  Отець Олег , помоліться за зцілення від фіброміоми і за одруження з чоловіком, якого я полюблю і який мене полюбить

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться, щоб зявився, надійний, коханий чоловік, з яким можна жити і створювати сім’ю, за кохання, щоб був турботливий і люблячий. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас Благаю, помоліться будь ласка за зцілення сітківки очей, щоб сильно трималася, прилягала, була міцною, сильною, грубою, не рвалася. Очі бачили, благаю, поможіть будь ласка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться щоб зявився коханий, люблячий, турботливий чоловік, з яким створити сім’ю. За швидке знайомство з чоловіком і одруження. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за зцілення сітківки ока, щоб були здорові очі, сітківка міцна, товста, очі бачили завжди добре, здорові були. Будь ласка, допоможіть бачити, зміцюцнити чіиюиківку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб зустріти коханого, люблячого чоловіка,одружитися, створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов