Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

 1. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче, благаю Вас, помоліться за моє зцілення – відновлення зору, р.Б. Мар’яни. За вилікування мого душевного стану. Боже, допоможи мені вилікуватись.
 2. Андріана. Слава ісусу христу шановний отче прошу молтви за. Здоровя фізичне. Духовне для андріани та ііі сім,і
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з хорошим, коханим, лблячим чоловіком, за створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з хорошим коханим, турботливим чоловіком, створення люблячої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 5. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу Вас помоліться за мене, щоб я влаштувалася на хорошу роботу. Мене скоротили і 11 місяців я безробітна. Стою на обліку в Центрі зайнятості, але роботи там не пропонують (нема підходячих вакансій). Щиро дякую.
 6. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вашої молитви за зцілення важкохворої Марії
 7. Юлія. Благаю про молитву за навернення Антона, просвітлення його розуму і Дар покаяння. Щиро дякую!
 8. Оксана. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву на оздоровлення від заїкання за мого синочка Матвія якому 3 роки. Щиро дякую!
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб закривався клапан в шлунку. Дуже дякую.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування Наталії від всіх хвороб. Від вилікування від кашлю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 11. Вікторія. Помоліться будь ласка за зцілення раби Божої Наталії
 12. Алла. Слава Ісусу Христу. Святий отче, від щирого серця прошу, помоліться за Рабу Божу Ольгу (саркома). Надіємось на Бога і на наші молитви.
 13. Алла. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу, помоліться за Рабу Божу Ольгу ( саркома 3стадії).
 14. Жанна. Слава Ісусу Христу, отче помоліться за мою маму, важко хвору Ольгу, вона зараз в реанімаці, в неї хвороба саркома 3 стадії, лікарі не дають ніякої надії, надіюся на Бога і вашу молитву, молимося всі дуже за неї і просимо видужання.
 15. Владимир. Помолитесь пожалуйста об исцелении от реактивного артрита
 16. наталія. Отче Олеже помоліться за здоров’я і зцілення від онкології р.б Любові. Дякуємо
 17. Наьалія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим чоловіком, турботливим і одруження та створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 18. Ярослав. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, дуже прошу молитви за оздоровлення від раку простати. Лікуюсь уже 3.5 роки. Є також і інші хвороби підвищений АТ та цукровий діабет. дуже вам вдячний, нехай і вам Господь дає здоров”я. По можливості постараюсь відвідати ваш храм, побувати на Божественній Літургії і прийняти причастя. Слава Ісусу Христу.
 19. Наталія Данилевич. Прошу про диво зцілення для Федора від гострого лейкозу
 20. Наталія Данилевич. Прошу про диво зцілення для Федора
 21. Лілія. Отче,щиро вас прошу,помоліться за сина-отрока Олександра.Він заїкається вже тривалий час.Спаси вас Господи
 22. Лілія. Отче, прошу ваших молитви за болящого отрока Олександра, який заїкається. Спаси вас Господи!
 23. Лілія. Отче, помоліться за зцілення отрока Олександра який заїкається з малечку. Щиро вам дякую
 24. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з хорошим і коханим чоловіком, одруження і створення сім’ї. Дуже дякую.
 25. Оксана. Будь ласка,прошу про молитву для мого батька…Микитин Богдана Михайловича….щоб дочекав до операції…він у важкому стані. З онкологією….прошу про молитву
 26. Ірина. Отче Олеже прошу молитву за здоров’я і зцілення від онкології р.б Оксани. Надія на Бога. Щиро дякую.
 27. Людмила. Слава Ісусу христу отче,..одна надія на вас,як на отця небесного.. Помоліться за мого чоловіка Івана,який багато років залежний від алкоголю і тютюну,в сім’ї троє дітей,всім передали ся хвороби в роду…нервові,страхи,серцево судинні,шлунково кишкові,у мене лімфовузол на шиї багато років,..проблеми з серцем ,судинами, тромбами… дякую вам
 28. Ігор. Дужу просимо отця про молитву за Ігора, котрий дуже терпить зараз від нервового розладу
 29. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться, за знайомство з коханим і турботливий чоловіком, за одруження і створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 30. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб знайти хорошу роботу з хорошим керівником, колективом, працювати в своїй програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 31. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб зявилася хороша подруга, з якою поїхати на море. Дякую.
 32. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, турботливий чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую.
 33. Галина. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,помоліться,будь ласка за мою маму Марію,в якої онко,третя стадія.Вона проживає в Польщі.
 34. Олена. Спасі Господі!Отче,щиро прошу Вашої молитви за болящого Раба Божого Богдана ,(цукровий діабет)Спаси Господи за Ваші молитви!
 35. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб почалися місячні і були регулярні кожен місяць. Дуже дякую.
 36. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб почалися місячні. Дуже дякую.
 37. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! Отче Олег, дуже прошу про молитву за зцілення Дарії від цукрового діабету. За мир і спокій в серці Дарії. Дякую Вам отче.
 38. Варвара. Слава Ісусу Хресту!отче Олег прошу,вас помолитися за сцілення від онко моеіі донечки Юлі,перенесла вже 12 хімію.Дуже потрібна мама дітям.Вірю в вашу допомогу,та широ дякую.
 39. Галина. Слава Ісусу Христу. Отче, Олег дуже прошу про молитву за себе Галину. За зцілення і оздоровлення душі і тіла. За мир і спокій у серці Галини (дуже сильні атаки). Дуже дякую Вам.
 40. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за оздоровлення та щасливо проведену операцію Ірини, та можливість нам з чоловіком стати батьками. Дякую.
 41. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за одужання та щасливу операцію для Ірини та можливість нам з чоловіком стати батьками. Дякую.
 42. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, турботливим та розумним чоловіком, за одруження і створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 43. Наталія. Слав Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб почалися місячні, були регулярні кожен місяць. В нормі гормони. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 44. наталка. помолітся за зцілення у мене у лівій груді гулька помолітся щоб небуло раку
 45. Марія. Отче Олеже прошу помолитися за зцілення від раку ,лікарі не дають надію.Я вірю лише молитви мене зцілять вірю що Господь зцілить мене Щиро дякую.
 46. Марія. Отче Олеже прошу помолитися за зцілення від раку ,лікарі не дають надію.Я вірю лише молитви мене зцілять вірю що Господь зцілить мене
 47. Оксана. Слава Ісусу Христу Дякую Отцю Олегу за молитви моє прохання було почуте у Матвійка затягнулась дірка всерці і обійшлось без операції Це чудо!!!
 48. Наталія. Отче Олеже, помоліться за мого батька Володимира, в якого рак шлунка.
 49. Maryna. Дуже прошу молитву за оздоровлення і зцілення Михайла
 50. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться благаю за Мар’яну щоб одужала від хвороби в ротовій порожнині. Дуже Вас благаю . Дякую
 51. Мар’яна. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже благаю помоліться за одужання від хвороби Мар’яна. Дуже Вас благаю
 52. Галина. СІХ! Отче Олеже, щиро прошу про молитву за чоловіка Андрія, за його фізичне і духовне зцілення, за звільнення від страхів, панічних атак та всякого роду залежностей, за зміцнення сім’ї та зростання у вірі. Дякую!
 53. Ольга. отче, щиро прошу Вас помолитися за мого батька, онкохворого Михайла, який зараз проходить курс хімії
 54. наталка. отче олег помолітся щоб у мене пішли місячні нормалізувався гормональний фон щоб відбулося зцілення наталка
 55. Ірина. Отче помоліться за мого свекра Зеновія. Метастази в легенях і пухлинне утворення спинного мозку. Нехай Бог Вас береже!
 56. Надія. Отче, помоліться, будь ласка, за мого батька – Василя за зцілення від р. Спаси Господи!
 57. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб з’явилася хороша подруга, з якою можна подорожувати, поїхати на море. Дуже дякую.
 58. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за вилікування Наталії від дріжджового грибів і кашлю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 59. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за знайомство та одруження Наталії з хорошим і люблячим чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую.
 60. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування на хорошу роботу, у своїй програмі, з поважаючим керівником, люблячим колективом. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 61. Юліі. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу Вас помолитись за зцілення хребта Юлії . Вірю в милосердя Ісуса Христа і в силу Ваших молитов. Дуже дякую Вам.Благослови Вас Господи.
 62. Петро. Слава Ісусу Христу. Отець Олег дуже прошу Вас помолитися до Господа нашого Ісуса Христа за зцілення Петра від геморою та тріщин . Вірю в силу Ваших молитов . А також в милосердя Господа Ісуса Христа. Дякую . Благослови Вас Господи.
 63. Тетяна. Спасі Господі! Отче, щиро прошу Вашої молитви за болящу Рабу Божу Галинка, підозра онко! Спасі Господі за Ваші молитви! Щиро дякую!
 64. Любов. Спасі Господі! Отче, щиро прошу Вашої молитви за болящу Рабу Божу Галинка, підозра онко! Спасі Господі за Ваші молитви! Щиро дякую!
 65. Любов. Спасі Господі! Отче, щиро прошу Вашої молитви за болящу Рабу Божу Галинка, підозра онко! Спасі Господі за Ваші молитви! Щиро дякую!
 66. Любов. Спасі Господі! Отче, щиро прошу Вашої молитви за болящу Рабу Божу Галинка, підозра онко! Спасі Господі за Ваші молитви!
 67. Микола. Отче Олег, прошу щиро молитви за хворого батька Федора. Нехай Бог береже всіх нас.
 68. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, маю до Вас велике прохання! В мого тата рак підшлункової залози 4 стадія, з метастазами в печінці. Одна надія на Господа Бога! Будь ласка моліться за зцілення тата Олександра! Де саме ви знаходитесь? Ми зі Львова. Дякую.
 69. Любов. Слава господу. Отче Олеже, щиро прошу Вашої молитви за рабу Божу Галинка. Пухлина.
 70. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь-ласка,щоб розсмокталась гулька в молочній залозі і все було добре.
 71. Наталя. Слава Ісусу Христу. Отче,прошу Вас помоліться за Василя і Наталю,щоб вони прийняли святе таїнство подружжя, порузумілись і жили в мирі ,злагоді і любові.
 72. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче, будь-ласка помоліться щоб в мене покращився зір і за мого синочка, щоб він гарно розмовляв( не вимовляє всі букви) і щоб в нього пропав геморой! Щиро дякую.
 73. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за швидке влаштування Наталії на хорошу роботу з нормальним колективом, директором, вести в своїй програмі. Дуже дякую.
 74. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отче, прошу Вас помоліться за маленького хлопчика Маркіяна, який не вимовляє букви і має геморой!
 75. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з хорошим чоловіком, одруження, створені сім’ї. Дуже дякую.
 76. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, поможіть будь ласка, щоб проявилася хороша робота з нормальним директором і колективом. За швидке влаштування Наталії на хорошу роботу, працювати в своїй програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 77. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб проявилася хороша робота, за влаштування Наталії на роботу з хорошим директором і колективом. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 78. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу помолитись за мене щоб я зустріла доброго турботливого чоловіка і вийшла заміж для створення сім’ї. Щиро дякую. Вірю в Ваші молитви.
 79. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, плмоліться за швидке влаштування на хорошу роботу. З нормальним керівником і колективом, вести в і своїй програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 80. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, поможіть будь ласка, щоб появилася хороша робота, за влаштування на хорошу роботу з нормальним директором і колективом. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 81. Світлана. О. Олег прошу вас помоліться за нашу сім’ю (Світлана та Назар) щоб ми порозумілися та настав спокій, чоловік не дуже в це вірить, я маю надію і віру на ваші молитви.Не можемо зачати дитинку. Дуже вірю у вашу силу.
 82. Ірина. Слава Ісусу Христу отче Олег прошу молитву за зцілення від онкології моєї мамусі р.б Оксани. Щиро дякую.
 83. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування Наталії на хорошу роботу з нормальним директори і колективом, в хорошій програмі вести. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 84. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за вилікування Василя від пухлини. Щоб зникла без операції. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 85. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу помолитись за зцілення від онкології моєї мами р.б Оксани. Вже пішли метастази надія лише на Бога. Прошу помолитись за її здоров’я і зцілення. Щиро дякую
 86. Христина. Слава Ісусу Христу ! Отче, благаю Вас про молитву за моє зцілення – Христина. Нехай Господь Бог наш вислухає Вас. Дякую, з Богом!
 87. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! Отче, Олег дуже прошу Вас помолитися за мене Галину. За зцілення душі і тіла Галини (зцілення легенів). За мир і спокій в серці Галини (сильні атаки тривоги, неспокою, паніки). Вірю що для Бога немає нічого неможливого. Дякую Вам отче,Олеже.
 88. Наталія. Слава Ісусу Христу. Помоліться будь ласка щоб почалися місячні і були кожен місяць регулярні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

(12) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з хорошим коханим, турботливим чоловіком, створення люблячої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 2. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу Вас помоліться за мене, щоб я влаштувалася на хорошу роботу. Мене скоротили і 11 місяців я безробітна. Стою на обліку в Центрі зайнятості, але роботи там не пропонують (нема підходячих вакансій). Щиро дякую.

 3. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вашої молитви за зцілення важкохворої Марії

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб закривався клапан в шлунку. Дуже дякую.

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування Наталії від всіх хвороб. Від вилікування від кашлю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим чоловіком, турботливим і одруження та створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 7. Наталія Данилевич пишет:

  Прошу про диво зцілення для Федора від гострого лейкозу

 8. Наталія Данилевич пишет:

  Прошу про диво зцілення для Федора

 9. Лілія пишет:

  Отче,щиро вас прошу,помоліться за сина-отрока Олександра.Він заїкається вже тривалий час.Спаси вас Господи

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з хорошим і коханим чоловіком, одруження і створення сім’ї. Дуже дякую.

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов