Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

  1. Людмила. Слава Ісусу Христу, о. Олег. Прошу ваших молитов за р.б. Надію, маму. У неї хронічне безсоння, а тепер уже звикання до снодійних і вже передозування, а без них взагалі не спить в ночі. Від них сильне порушення координації, загальмованість, втрата реальності часу, втрата сил. Затачується, падає в хаті. Не розуміє коли треба пити таблетки, сьогодні рано, хотіла колотись дімедролом, щоб спати, а в 11 годині хотіла пити таблетки, бо вже вечір і вона не спить. Я з великим скандалом їх відібрала. Вона вже як наркоман, втратила від них пам’ять, мені не вірить. Ходила до якоїсь жінки зливати на віск від безсоння, та їй сказала що це зробила сусідка, з якою ми живемо на одному подвірї, бо їй треба нашої кімнати, що треба лікуватись в лікарі, бо вона нічим вже не поможе, і ходити на молитви до священника. В 2018 мама мала другий раз онкологію, отримала 6 хімії. А цього року почались розлади сну. Мама завжди ходила до церкви, навіть до вас регулярно на молитви, ще як ви були на Селянській і вона була сильніша. Ще тиждень назад ходила до костелу. А тепер за ці п’ять місяців вже так напила снодійних, що ледве по хаті ходить. Щоб лікуватись, зараз ніхто в лікарню не покладе. А припинити пити не може, бо має від них велику залежність. Мало їсть, нічого не хоче, хоче щоб бог її скоріше забрав, ніж так жити, бо то не життя, лежати і куняти цілодобово. Їй 70 років. Прошу ваших молитов щоб вона позбавилась медикаментозної залежності від снодійних і безсоння, окріпла і стала на ноги. Дякую вам, слава Ісусу Христу.
  2. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, дуже прошу помолиться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую. Надіюся на Вашу допомогу і допомогу Господа. Благослови вас Господи.
  3. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас за молитву за важкохвору онкологією мою сестру Світлану, поставили діагноз рак кишечника з метастазами. Я читала коментарі, що ви багатьом допомогти, я Вас дуже благаю допоможіть.Щиро Дякую!
  4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з люблячим, коханим чоловіком. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  5. ГАЛИНА. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, дуже потребую Вашої молитви на оздоровлення і зцілення від метастаз в легенях. Дуже Вас прошу помоліться будь-ласка за мене, Галину. Маю велику віру і надії від Господа за посередництвом Ваших молитов на повне одужання від онкології. Дякую, Вам. Львів.
  6. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за Дарію. За фізичне і духовне зцілення від цукрового діабету і тихакардії, безсилля. Дуже Вам вдячна.
  7. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим хорошим чоловіком. Дуже дякую.
  8. Лілія. Дуже прошу про молитву, мене звати Лілія (Тернопіль),щоб я змогла позбавитися депресіі та неврозу, які вже кілька років час від часу повертаються і не дають нормально жити! Дуже важко на душі! Дякую
  9. Мирослава. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас про молитву зцілення від раку для моєї мами Наталії. Тринегативний рак молочної залози, який дуже важко лікується. Одна надія на чудо і благодать Божу! Вже немає зовсім сил. Помоліться за мою маму Наталію. Вона моя остання рідна людина на цьому світі. Дякую! Нехай Господь Вас оберігає!
  10. Лєна. Болить хребет, було дві операції та рецидив знову, дякую Богу за мої терпіння. Прошу про молитву, щоб все могла я зносити в покорі, не нарікаючи)) дякую за все❤️
  11. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, будь ласка помоліться за одруження Наталії з хорошим, коханим чоловіком. Дуже надіюся на Вашу допомогу і допомогу Господа. Дуже дякую.
  12. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче дуже прошу про молитву. Мені 21 рік і у мене проблема з зором. Кажуть, можна лише уповільнити або на певний час призупинити процес (в кращому випадку). Я Не була релігійною людиною, але зараз одна надія на молитви, любов і милосердя Бога.
   Це той випадок, коли вже ні ціни, ні відстань не важливі. Я просто хочу бачити цей прекрасний світ: усмішку коханого, захід сонця, зірки… Так хочу щоб все налагодилося, будь-ласка, помоліться. Буду безмежно вдячна
  13. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу про молитву. Мені 21 рік і мене проблема з зором. Кажуть, можна лише призупинити процес (в кращому випадку)я Не була релігійною людиною, але зараз одна надія на молитви і любов Бога. Це той випадок, коли вже ні ціни, ні відстань не важливі. Я Просто хочу бачити цей прекрасний світ. Так хочу щоб все налагодилося, будь-ласка, помоліться. Буду безмежно вдячна
  14. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Наталії від кісти.Дуже дякую.
  15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися за оздоровлення Наталії, щоб зникла кіста. Дуже надіюся на Вашу допомогу, і допомогу Господа. Дякую.
  16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, за влаштування на хорошу роботу. Дуже дякую.
  17. Ігор. Помоліться всечесний отче за зцілення Ігора від затяжного кашлю та онкології
  18. Тетяна. Слава Ісусу Хресту. Отець Олег, помоліться за мене болящу Тетяну, в мене онкологія рак шлунку з метастазами, прошу про зцілення духовне і тілесне, щоб Господь Бог дав сили перенести хіміотерапію яку я проходжу, та зцілив від тяжкої недуги. Дякую Вам. м.Коростень Житомирська область
  19. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за дар сім”ї і добру долю для Оксани. Дякую!
  20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування на хорошу роботу з люблячим колективом. Дуже дякую.
  21. Наталія. Слава ІсусуХристу. Отець Олег, помоліться будь ласка за швидке одруження Наталії з коханим і люблячим чоловіком. Дуже дякую. Надіюся на вашу допомогу і на Божу милість.
  22. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за те щоб попала Наталії хороша робота в хорошому колективі. Дуже дякую.
  23. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас про молитву за Богданчика, щоб не підтвердилася онкологія
  24. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за здоров’я Василя. В нього кіста, в жовчному камінь, проблеми з очима. Щоб оздоровився. Дуже дякую.
  25. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, Отче помолитися за духовне і фізичне зцілення Галини і Андрія, за Боже благословення для сім’ї. За успішне продовження і завершення навчання. Дуже Вам дякую.
  26. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за отримання хорошої роботи Наталії в хорошому колективі. Після закриття підприємства не можу знайти роботу. Дуже дякую.
  27. ГАЛИНА. Я, Галина, перенесла онкологічну операцію, зараз проходжу ще хіміотерапію. Молюся і прошу Господа Бога про духовне і тілесне зцілення. Дуже прошу ВАС, отець Олег про молитву за мене і вірю, що Бог вислухає мої молитви і зцілить мене і мої легені від метастаз.
  28. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за дар материнства Наталії, щоб нормалвзувалися гормони, без застосування гормонів, природнім шляхом і було багато здорових яйцеклітин, щоб можна було завагітніти. Дуже дякую. Надіюся на Вашу допомогу і Божу милість.
  29. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення Василя, в нього кіста, камінь в жовчному, з очима проблеми. Дуже дякую.
  30. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися будь ласка за одруження Наталії та за народження дітей. Одна надія на Вашу допомогу, будь ласка. Щоб гормони були в нормі, і здорові жіночі органи, багато здорових яйцеклітин. Дуже дякую.
  31. Анна. Прошу молитви за мого сина Максима.у нього саркома 4 стадії
  32. Галина. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь-ласка за зцілення та оздоровлення Галини, праву нирку видалили а на лівій кіста 11мм., на провому придатку кіста, вузол на щитовидній залозі 21мм. Вірю і надіюся, що Ви мені допоможете. Дуже дякую.
  33. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, благаю Вас, помолитися за Галину, на щитовидній залозі має вузол 2,1мм.,праву нирку видалили, а на лівій виявили кісту 1,1мм.,на правих придатках кіста 26*33мм,,а також турбують головні болі. Щиро віримо у Силу Божу та Вашу молитву. Дякую Вам за молитви.
  34. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Василя. В нього камінь в жовчному, кіста в міхурі з очима проблеми. Треба операції. Дуже дякую.
  35. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за жіноче здоров’я Наталії, щоб жіночі органи були здорові, щоб було багато здорових і великих яйцеклітин, гормони в нормі, щоб можна було завагітніти. Дуже надіюся, що Ви мені допоможете. Дуже дякую.
  36. Марія. За здоров’я і Божу поміч для Марїї і її сім’ї
  37. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка, помоліться за оздоровлення тата Василя. В нього проблеми зі статевим органами, в жовному міхурі камінь, проблеми з очима. Дуже дякую.
  38. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за дар материнства Наталії, щоб врегулювалися гормони, було багато яйцеклітини, яєчники працювали і можливість народити дитинку. Дуже надіюся на вашу допомогу. Дуже дякую.
  39. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення тата Василя, в нього проблеми з статевим органами, камінь в жовчному міхурі, з очима, кришталик плаває. Хай здорові будуть органи всі. Дуже дякую.
  40. ГАЛИНА. Христос Воскрес!!! Прошу Вас, отче Олеже помолитися за Галину, на щитовидній залозі має вузол два см.,а також дуже турбують головокружіння, особливо в вночі. Щиро віримо у Силу Божу та Вашу молитву до нього. Дякую Вам за молитви.
  41. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися за одруження Наталії з хорошим люблячим чоловіком. За створення сім’ї і народження дитинки. Дуже дякую.
  42. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії і створення сім’ї, народження дитинки.
  43. Ігор. Христос воскрес отче Олег, щиро прошу вас про молитву зцілення від меланоми та згубної звички тютюнопаління
  44. Галина. Христос Воскрес! Отче Олег, щиро прошу Вас про молитву зцілення та оздоровлення від алкоголізму Ростислава. Надіюся, що Бог через Ваші молитви подасть ласку зцілення! Дякую Вам щиро.
  45. Галина. Христос Воскрес. Отче Олеже, щиро благаю Вас про молитву зцілення та оздоровлення Галина 36 років, рак нирки 4 стадія з метастазами в легені. Видалили праву нирку а тепер на хіміотерапії. Щиро надіюся, що Бог через Ваші молитви подасть ласку зцілення! Дякую Вам.
  46. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком. За створення сім’ї. Дякую.
  47. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу Вас помоліться за моє зцілення вір раку. Мені всього 22 роки, в мене 3с стадія раку яєчників, матку та яєчники видалили і в мене ніколи не буде дітей… Прошу Вас Отче, помоліться за мене
  48. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помоліться за одруження Наталії, створення люблячої сім’ї. Зустріти надійного чоловіка, з яким створити сім’ю. Дуже дякую.
  49. Галина. Христос Воскрес! Отче Отче Олеже! Прошу Вас за Молитву Господню для зцілення Дмитра від онкології горла , а також за себе( високий тиск і сильні головні болі досвітками) А ще за очищення членів всієї родини від проклять та впливу ворожбицтва. Щиро дякую.
  50. Галина. Христос Воскрес! Отче, Олеже! Щиро прошу Вас про молитву до Господа нашого за дар зцілення для чоловіка Дмитра( ОНКОЛОГІЯ горла)в пятницю мають перевіряти ще лімфовузли, а також за себе прошу і маму Марію, ( ВИСОКИЙ тиск сьогодні вночі і в обід 185:105 гуляє вже давно, а ще мене ночами турбує сильний ГОЛОВНИЙ БІЛЬ і ПОГАНИЙ СОН більше року, останні роки мала операції на звязки ноги та нарости доброякусні на матці, січень була сильна анемія, я задихалась, причини не знайшли. Боюсь щоб то не було повязано із ворожіннями та родовими прокляттями…прошу про захист Господній та Божу Опіку для ДМИТРА ГАЛИНИ ПЕТРА УЛЯНИ ОКСАНИ(вагітність 8 місяць ) ВЛАДИСЛАВА та онуків ОЛЕКСАНДРА – ЮРІЯ та ДАНИЇЛА- ТАДЕЯ і мами МАРІЇ. Ще раз дякую і ми також молимось і слухаємо молитви ваші на ютуб
  51. Галина. Отче, Олеже! Перш за все дякую за можливість звернутися до Вас за допомогою. Я з сім‘єю за кордоном і не маю можливості приїхати до Вас, але маю Велику надію на Бога і на Вас. У мого чоловіка боліло в роті, вухо і горло і нарешті тиждень тому виявили на язику онкологію. В п‘ятницю будуть обслідувати лімфовузли… я дуже прошу ваших молитов за його зцілення. Його звати Дмитро. Я останніми часами також по операціях, зв‘язки оперували на ногах, осінню мала операцію по жіночому, цього року стало дуже зле, виявили анемію, але причину не знайшли… останніми часами мене турбують ночами головні болі, вже десь рік погано сплю, біль в попереку, високий тиск. Сьогодні вночі я прокинулась від болю в голові і високого тиску 185 на 105і десь більше години молилась і слухала ваші відео на зцілення.Мені було дуже погано, хоча я пила вечером таблетки, але вони перестають мені інколи допомагати. Моя мама Марія теж мучиться з тиском, син Петро довго кашляє і не переходить, він одружений, але діток ще Бог не дав. Дочка Оксана має десь кінець червня родити третю дитинку, є два хлопчики, дякувати Богу, вона працює в лікарні де є хворі на короновірус, за неї теж переживаю. Зараз нам в родині дуже тяжко, боюсь чи всі ці випробовування прийшли, бо так мало бути чи не « допоміг « хтось, бо є така людина по сусідству, до котрої їздять «» лікуватись»» , ми находили яйця на подвір‘ю після Великодня минулого року в Україні, а там все обгороджено і кури не ходять. Вибачте що я турбую і так багато пишу. Прошу молитви за чоловіка Дмитра(ОНКОЛОГІЯ) за себе і маму ( ВИСОКИЙ ТИСК та ГОЛОВНІ БОЛІ) , за ЗДОРОВ’Я сина Петра та невістки Уляни)за радість БАТЬКІВСТВА,за щасливі роди для дочки Оксани та здоров‘я для зятя Влада, за онуків Олксандра – Юрія, та Даниїла-Тадея,щоб в цей час ми не втратили роботу, заочищення від ВОРОЖБИ і ПРОКЛЯТЬ родових і дякую за всі блага і любов нашому Отцю Небесному і дякую Вам. Прошу дуже щиро про молитву за нашу родину і за цілий світ! Ще раз дякую
  52. Олександр. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!ОТЧЕ ПРОШУ ПРО МОЛИТВУ В МОЇХ НАМІРАХ.ЗА ВОРОГІВ.ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ДЛЯ ОЛЕКСАНДРА.ДЯКУЮ.
  53. Андрій. Христос Воскрес . Прошу отця я маю хворобу очей Кератоконус 3 стадія і остигматизм . Погано бачу прошу вас про молитву
  54. Оксана. Прошу Вас помолитися за здоров’я і Божу допомогу моєї сім’ї. Також за Божу ласку і допомогу мені в роботі і у налаштуаанні особистого життя. Дуже дякую!
  55. Альона. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже Вас благаю про молитву за зцілення та оздоровлення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунка і стравохода, переніс важку операцію, багато хімій зараз дуже кволий, немає сил. Заздалегідь вдячні і щиро сподіваємося на Божу допомогу.
  56. Галина. Христос Воскрес! Дуже щиро прошу Вас, Отче Олег, помолитися за мою маму Дарію, молитву зцілення і одужання від цукрового діабету, тахікардії, тиску. Дякую щиро Вам.
  57. Галина. Христос Воскрес. Отче Олег, дуже прошу Вас про молитву зцілення для моєї мами Дарії від цукрового діабету і тахікардії. Щиро дякую Вам.
  58. Ирина. Слава ісусу христу! Отче олег помоліться за мене. Дайте молитви сцілення ввд онкології. Щиро дякую.
  59. Галина. Христос Воскрес! Отче, Олег, прошу Вашої молитви за зцілення онкохворої Галини . Щиро дякую Вам!
  60. Галина. Христос Воскрес. о.Олеже, щиро прошу за молитву зцілення від раку Галини. Дякую.

Попередні прохання про молитву

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(1 400) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. уляна пишет:

  прошу молитви за сина Василя 1рік 10 міс проблеми з неврологією м.Новояворівськ.Щиро вдячна.мама Уляна

 2. Марта пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу молитви за мою сестру Оксану, що проживає у місті Стрий, вона хвора на рак. Щиро вдячна.

 3. оксана пишет:

  прохання молитви за маму. Страшні головні болі.Дочка Оксана Львівська обл. м.Золочів

 4. Олеся пишет:

  Прошу молитви за свою родину -Сергія,Андрія,Ірини,Ганни,Олесі.м.Коломия .Щиро вдячна

 5. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега помолитися за Євгенію. Ій зробили операцію- вставили протез в коліно, бо було викривлене поліартритом і воно кровоточить. Друге коліно теж болить дуже і тому приймає знеболюючі, можна сказати залежна від лікарств з наркотичними речовинами, навіть з ломками. Крім того у неї велика вага, яку ій треба скинути терміново, бо нагрузка на ноги велика і може зламатися протез. Проживає тимчасово в Іспанії в місті Пуерто де Санта Марія(Порт Святої Марії). Дуже вдячна вам заздалегідь

 6. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! В мене хворіє мама Марія (діагноз – лімфома) прошу отця молитися за її успішне лікування і виздоровлення. Я, Ольга, також маю проблеми з грудьми (діагнозу не знаю) прошу помолитися і за моє здоров’я та одужання.
  Наперед Вам щиро вдячна.

 7. Вікторія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за здоров”я і збереження сім”ї Вікторії та Олександра. Дякую!

 8. Олеся пишет:

  Слава Ісусу Христу !Прошу отця Олега помолитися за Ірину. Мама в Італії .Дуже болять ноги і важка робота .

 9. Vitalii пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу О. Олега помолитися за мою дружину Олесю,22 роки! В неї проблеми з правою ногою. Вже декілька років нога просто напухає. Лікарі весь час розводять руки! (були в багатьох спеціалістів,їздили по різних містах) Ще помолитися за щасливе носіння дитини і щасливі роди які мають бути десь в кінці грудня! Велике Дякую!

 10. Марта пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега молитись за мого брата Михайла. Йому 51 рік, а вже 2 роки хворіє на судинну деменсію. Ми зверталися куди лиш могли, лікарі кажуть, щоб ми молилися і все. Втрачена частково пам’ять. Дуже дякуємо заздалегідь. При першій нагоді хочемо приїхати.

 11. Марта пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега молитись за мого брата Михайла. Йому 51 рік, хворіє на судинну деменцію. Втрачена частково пам’ять. Куди ми тільки не звертались, але лікарі не можуть нічим допомогти. Брат вдівець, 7 років тому залишився з чотирма дітьми. Наперед вдячні.

 12. Марія пишет:

  Прошу про молитву за здоровя Марії, Андрія, Миколи, Оксани.За навернення Андрія до сімї, за злагоду в родині, за покращення фінансового становища.Щиро дякую.

 13. Марія пишет:

  Прошу про молитву за здоровя Марії, Андрія, Миколи, Оксанки, Ганни, Миколи, за зцілення Оксанки від головного болю, за навернення Андрія до сімї, за злагоду в родині і вирішення складної ситуації.Щиро дякую

 14. Віталій пишет:

  Прошу отця Олега про молитву за зцілення, за здоровя,Людмили, Валерія, Івана, Владислава, Вікторії, Маряни, за злагоду в родині, та на роботі, та вирішення складних ситуацій

 15. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Щиро прошу о. Олега помолитися за мого батька Ярослава(онкохвороба).Велике дякую1

 16. Віталій пишет:

  Слава Ісусу Христу ! отець Олег прошу помолитися за здоровя моїх рідних та батьків, Анни, анатолія, Анатолія, Віталія,Людмили, Валерія, Івана, Вікторії,Владислава, Маряни, за злагоду в родині, від складних ситуацій,за покращення фінансового становища…

 17. ірина пишет:

  Прошу молитви за духовне зцілення та створення міцної сім”ї

  для ІРИНИ.

 18. василь пишет:

  Слава Ісусу Христу !Я також довший час хворію,маю бажання приїхати до Вас.Сподіваюсь що Бог допоможе мені в цьому.Також я молився,включивши запис.Нехай Бог благословить Вас.

 19. ірина пишет:

  Слухаю аудіозаписи о.Олега.Його розважання над Євангілієм
  впливає на душу неймовірно,навіть відчувається на фізичному
  рівні.

 20. Світлана пишет:

  Світлана.Львівська обл.Дуже прошу о Олега помолитись за здоровя Івана,Ольги і Софійки.Вони перебувають зараз у Португалії у складному фінансовому становищі.Щиросердечно дякую!

 21. ЛЮБОВ пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! ДУЖЕ ПРОШУ О.ОЛЕГА ЩОБ ПОМОЛИВСЯ ЗА ЗДОРОВ”Я МОЄЇ МАМИ ОЛЬГИ , ЇЙ 49 РОКІВ ПРОХОДИЛА КУРС ЛІКУВАННЯ В ОНКОДИСПАНСЕРІ ДУЖЕ ДЯКУЮ!!

 22. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, будь-ласка, помоліться за мого тата Степана, щоб Бог звільнив його від алкоголізму, якщо на це є Його Свята Воля. Дуже вдячна Вам!

 23. РОМАН пишет:

  РОМАН. ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ. М. НОВИЙ РОЗДІЛ.
  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! ПРОШУ ОТЦЯ ОЛЕГА МОЛИТВИ ЗА ДРУГА ВОЛОДИМИРА. ПРОБЛЕМИ ЗІ ШКІРОЮ. ДЯКУЮ!!!!!

 24. Марта пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Отче, дуже прошу про молитву за здоров”я Марти і Олександра, щоб Господь Бог благословив нашу сім”ю діточками. Щиро Вам вдячна!

 25. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за дар батьківства для Анни та Романа, з нетерпінням чекаємо поповнення у нашій сім’ї. Щиро дякую!

 26. Олександр пишет:

  Слава Ісусу Христу!Олександр.Болі в животі,віддає в пах ноги і в спину.Допоможіть молитвою!о.Олег прошу помоліться за здоров”я!!!

 27. галина пишет:

  слава ісусу христу! Отче прошу вас помоліться за моє (галини)здоров’я. Лікарі говорять, що у мене вегето судина дистонія, гормональний збій. Мені дуже важко, чоловік через мій стан, не може піти на роботу – двоє діточок. Мене мучить все тіло і болить душа. Отче допоможіть. Господи зціли мене, я тебе дуже прошу, заради діточок!!!

 28. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу о. Олега помолитися за здоровя і добру долю для братів Миколи і Ігора. Щиро дякую.

 29. Надія пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! ОТЧЕ ОЛЕЖЕ, ДУЖЕ ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА МОЄ ЗЦІЛЕННЯ (БАГАТОРІЧНІ НЕСТЕРПНІ ГОЛОВНІ БОЛІ), А ТАКОЖ ЗА БОЖЕ БЛАГОСЛОВІННЯ НА НАРОДЖЕННЯ ДІТОК У МОЄЇ ДОНЕЧКИ ОЛІ.

 30. Іванна. пишет:

  Слава Ісусу Христу. Щиро прошу молитви о. Олега для своїх діточок Дем”яна і Соломії. Дякую.

 31. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу ! Прошу о. Олега про молитву за навернення до Бога Михайла, за його звільнення від наркотичної залежності ( куріння ) і за його добру долю, за звільнення від алкогольної залежності Ігоря, Юрія і Надії, за оздоровлення Петра ( ДЦП ), за душевний спокій Ірини і лад у її сім’]. Дуже дякую.

 32. АННА пишет:

  Слава Ісусу Христу!Всечесний отче,прошу про молитву за здоров”я всієї моєї сім”ї,Боже благословіння на народження здорових діточок!!!Дякую,що Ви так допомагаєте людям)

 33. Олег пишет:

  Слава Ісусу Христу ! Дуже прошу о. Олега молитви за рідну маму Надю, у неї рак будуть робити операцію, прошу щоб у неї все вийшло добре, змогла витерпіти і знову повернулась здорова в сім”ю!!! Дуже Вам дякую!!!!!!!!

 34. ТАНЯ пишет:

  Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву о. Олега за здоровя моєї мами Ганни у якої проблеми з тиском, судинами і проблеми з хребтом( розходження хребта). За спокій і злагоду в родині.

 35. оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитви о.Олега за здоров”я донечки Терезки, за її зцілення.Щиро вдячна за аудіозаписи.

 36. Іванна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву о. Олега за звільнення від злого духа.

 37. Мар"яна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, прошу помолитися за мою батька, сім”ю та родину, за їх здоров”я!А також щоб мені Бог дав ласку зустріти доброго чоловіка та можливість знайти роботу. Дякую Вам. І нехай з Вами завжди буде Божа Благодать.

 38. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву о. Олега за здоров’я Максимчика(приблизно 4 рочки,рак кровi) з м.Тернопiль,щоб Господь заопiкувався цiею сiм’єю

 39. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, прошу Вас про молитву за здоров”я моєї бабусі Наталі, нестерпні болі у животі, ногах. Дуже дякую Вам.

 40. Марія пишет:

  Прошу отця Олега про молитву за здоровя Андрія, Марії, Миколки, Оксанки,за навернення Андрія до Бога і до сімї, за злагоду в родині і вирішення складної ситуації.

 41. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу про молитву о.Олега за здоров”я сина Василя,чоловіка Ярослава і сестри Юліі.І за вирішення проблем.Щиро дякую.

 42. НАТАЛІЯ пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дуже прошу о. Олега помолитися за здоровя моє (Наталія) , вже майже рік хворію!Та за здоровя моєї родини(Антон, Ольга, Міхаіл,Валєрій, Тетяна, Роман, Ніка, Артем)Щиро вдячна.нехай Господь дарує Вам довгі роки життя!

 43. мар"яна пишет:

  дуже дякую о Олегу за молитву моїй дитинці Олесі стало вже краще! якшо ваша воля помоліться іше за неї щоби вона повністю одужала!

 44. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Я зі Львова. Прошу о.Олега про молитву за здоров”я бабусі Наталі. Нестерпні болі в животі та ногах. Дуже дякую!

 45. Cветлана пишет:

  Слава Исусу Христу. отецьОлег я прошу помолитися за мого внучка Владислава вин алергик.тому дуже хворие на простудни захворюваня.Дякую.

 46. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже прошу о. Олега помолитися за здоров”я моїх (Ірини) батьків Анни і Василя. Також за здоров”я та навернення до Бога мого чоловіка Віктора. Помоліться, будь-ласка за поповнення в нашій родині, дуже хочемо дитину. Дякую Вам, довгих вам років життя і Божого благословіння.

 47. Марія пишет:

  О.Олеже!Прошу молитися за швидкий захист кандидатської дисертації у Києві:щоб Володимир відмінив екзамен і допоміг у захисті, щоб Марія подала оголошення до нового року. Щоб Марія оформила трудову:знайшла добру викладацьку і наукову роботу.За покращення матеріального становища Марії.За захист Марії від чарів Галини:щоб Бог відкрив Тарасу правду і про це дізнався факультет.За захист Марії від бісів і злих людей.За доброго хлопця для Марії:щоб швидко зустріла.За те, щоб Марія виграла лотерею і купила квартиру.За мир і душевний спокій Марії.За справжню подругу Марії.
  За важкохвору матір Єву.
  Прошу молитися 2-3 місяці,бо дуже зле.Дякую.

 48. Ірина пишет:

  Прошу про молитву на навернення в сім’ю до України до раби Божої Ірини шлюбованого нею в церкві чоловіка Назара та звільнення від усіх чар та злих намірів.

 49. галина пишет:

  слава ісусу христу! Прошу молитву за хвору галину та моїх дітей анну і марію, чоловіка. Отче моліться за моє здоров’я. Я дуже вас прошу. А ще помоліться, щоб мій тато іван знайшов роботу.

 50. Ольга пишет:

  Прошу помолитися за моє здоров’я – у мене вже кілька років шум в голові, сильні запаморочення, зниження слуху.

 51. Алла пишет:

  Помоліться, будь ласка, за моє здоров’я, яке у мене дуже слабке з самого дитинства. Дякую.

 52. тоня пишет:

  слава ісусу христу ! Дуже прошу о. Олега щоб помолився за мене молитву від стаху маю внутрішнєй страх і боюся сама їздити в маршутці,Щиро вдячна.нехай Господь дарує Вам довгі роки життя,

 53. галина пишет:

  галина. Гусятинський район. с. Старий Нижбірок. Прошу Вас Отче моліться за моє здоров’я та дітей Анну і Марію. Допоможи, зціли Ісусе.

 54. іванка пишет:

  Слава Ісусу Христу! прошу отця помолитися за зцілення дівчинки Анічки (7років, м.Калуш) та хлопчика Назарчика (2роки, м.Рівне), в обох діток онкозахворювання. також попросіть Господа щоб для Назарчика знайшлась якнайшвидше родина, яка його усиновить, бо він сирота. дякую!

 55. Роман пишет:

  Прошу помолитися Господу нашому Ісусові Христові за допомогу у подолання гріха, а також за навчання, за чесну та успішну здачу цієї зимової сесії та за Божу присутність та милість у стосунках з Марією

 56. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за Мир та Спокій моейі душі,та мойіх Рідних та здоровя Душевне та Тілесне,прости та помилуй нас Господи.

 57. оля пишет:

  Прошу помолитись буль-ласка за щасливу долю Ольги. Щоб Бог дарував друга порадника в житті

 58. марія пишет:

  Прошу Вас отче молитись за здоровя та навернення грішників Івана. та Марії. за Боже благословення їх дітей Микали та Назара

 59. Ганна пишет:

  за спокій у родині

 60. Лариса,м.Прага пишет:

  Слава Исусу Христу,отче Олег,маю до Вас велику просьбу,помолиться будьте ласкавий,за здоровя моэъ мами Любови вона маэ постийни головни боли в день и в ночи,За здоровя моъх диток та онукив, Алину-Ангелину,Виталию-Викторию,Сергия,Василя,онуки Арсен-Роман,Артем-Иван,Полина-Иванна,За ъхне симейне и финансове благополуччя,щоб на ъхньому шляху траплялися добри люди,Щиро Вам дякую,Слава Исусу Христу,

 61. Андрій та Оксана пишет:

  Мічиган, США. Слава Ісусу Христу! Просимо про молитву за отримання ласки у Господа нашого Ісуса Христа стати батьками.

 62. Тетяна пишет:

  Таня.м.Київ. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, отче Олег, помоліться за наших дітей Юрчика і Марію, особливо за мою донечку Марію (2роки 3м), в неї ДЦП (права ручка). За здоров”я Олега, Андрія, Людмили, Оксани і мене. Дякую.
  Дай Вам Бог здоров”я.

 63. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег,щиро благаю про молитву за здоров’я душевне i тiлесне Надiї,Михайла(Молдова), Орисi,Ганни,Мирослава,Свiтлани,Мар’янки,Соломiйки, Максимка,Петра(Тернопiльщина), Ганусi,Настусi,Андрiя, Лесi (Канада),просiть,щоб Господь зглянувся i зцiлив кожного з його хворiб.Дякую.Слава Ісусу Христу!

 64. ЛЮБОВ пишет:

  прошу ВАС ОТЧЕ помолитися за здоровя моєї мами ОЛЬГИ щоб рана в неї скоріше загоїлась і за здоровя донечки УЛЯНИ М.МОНАСТИРИСЬКА

 65. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега молитися за мою сімю, особливо у подолані гріхів і допомогу у подолані гріхів сина Романа. За духовне зцілення, мир і спокій у сімї. За вирішення складної ситуації і фінансове благополуччя. Щиро дякую!

 66. Ірина пишет:

  Ірина.м.Львів. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, отче Олег, помоліться за здоров`я нашого синочка Андрійка (2 рочки і 7м),в нього лійкоподібна деформаці грудної клітки . Дякую.
  Дай Вам Бог здоров`я.

 67. Oксана пишет:

  Прошу про молитву за мене,щоб я добре посповідалась,бо давно вже не приступала до сповіді і причастя!Прошу помоліться за мене!дякую.Оксана

 68. нташа пишет:

  мополітся про мене хорію дуже нічо неомагає прошу вас О.олег

 69. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Я Тетяна і Валентин з Рівенської Обл просимо за молитву про материнство,Дякую за Ваші молитви!

 70. Лідія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу про молитву за свого сина (5 років-дуже нервується, злоститься,погано спить) і за здоров”я дочки Анни. Дуже Вам дякую!

 71. Оксана пишет:

  Дякую

 72. галина пишет:

  слава ісусу христу! Прошу вас отче моліться за моє здоров’я(галини). На душі тривога, страх, неспокій. І дуже часто почуваю себе дуже погано, все тіло мучить. Дякую.

 73. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Я Тетяна і Валентин з Рівенської Обл,просимо Вас Отче Олег про молитву за материнство,Дякуємо,

 74. нташа пишет:

  о.олег прошу знов і знов пмоліться замене душить вода і кашиль неприходить щиро помолітся дуже погано

 75. Олександра пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дуже прошу отця Олега помолитися за моє здоров”я.Постійні головокружіння головні болі.Порушена нервова система ,маю сильні страхи.Постійно почуваюся погано. Дякую.

 76. Вікторія, Львівська обл. пишет:

  Прошу Вас Отче помолитись за благословення діточками (не вдається завагітніти 5 років) і за здоров’я всієї сім’ї . Дякую

 77. Оксана,Тернопільська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отець Олег дуже вас просимо помоліться будь ласка за нашого тата,й чолвіка який знаходиться на даний час в реанімації в край тяжкому стані,з діагнозом ішемічний інсульт.Щиро дякуємо.

 78. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помоліться за моє здоров”я.

 79. Марія пишет:

  Cлава Ісусу Христу!Прошу о.Олега про молитву за здоровя зятя Тараса,якому було пороблено.Він проживає у Львові!Дякую за Вашу щиру віру і допомогу.

 80. НАТАЛІЯ пишет:

  Наталія.
  Прошу отче знову помолитись за моє здоровя.Було краще а зараз знову погано вже немає ніяких сил.Надіюсь на Бога та ваші молитви!Щиро вдячна.

 81. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега помолитися за здоров”я мого сина Олега (алергія). Щиро дякую!

 82. Тетяна і Валентин пишет:

  Слава Ісусу Христу!Хочу попросити Вас о,Олег про молитву про материнство,живемо з чоловіком 5 років а діток нема,Щиро дякуємо!Тетяна і Валентин Рівенська обл.Радивилів

 83. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!O.Oлег будь-ласка помоліться за мою донечку Ганусю 1р7 міс,кишковий грип,мучиться рвота,діарея…вона ще до того погано їла не набирала вагу ,низьке залізо в кров,і 3 міс пили залізо…і ще була підозра на епілепсію,але провіряли мозочок і дякувати Богу діагноз не підтвердився,але та поведінка через що були підозри тривае досі вже десь 1 рік,з вірою чекаемо на ваще заступництво перед Всевишнім(проживаем за кордоном)Дякуемо.Слава Ісусу Христу

 84. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу п.Олега помолитися за моє здоров я, маю великі проблеми з опорно-руховим апаратом.Лікування не приносить бажаних результатів, а навпаки, заирає сили. Дякую. Слава Ісусу Христу!

 85. Lyuba пишет:

  CLABA ICYCY XRUCTY.DYZE PROWY OTZJA OLEHA POMOLUTUCJA 3A MOHO CUHA BOLODUMURA, (CUN NE MOZE 3DATU EK3AMEN, DANCKA MOBA )
  BYDY BAM DYZE BDJA4NA.

 86. НАТАЛІЯ пишет:

  НАТАЛІЯ.Слава Ісусу Христу.Дуже прошу отця Олега помолитись за моє здоровя( проблеми з спиною).Та здоровя моєї родини(Марія,Антон,Міхаіл,Валерій,Тетяна,Ніка, Артем,Роман).Щиро вдячна.Нехай Господь дарує Вам довгі роки життя за ваші добрі діла.

 87. РОМАН пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! ПРОШУ ОТЦЯ ОЛЕГА ПРО МОЛИТВУ ЗА ЗДОРОВ”Я СЕСТРИ РОМИ ВІД ПЕРЕЖИТОГО СТРАХУ. ЩИРО ДЯКУЮ.

 88. тоня пишет:

  слава ісусу христу ! Дуже прошу о. Олега щоб помолився за мене молитву від стаху маю внутрішнєй страх і боюся сама їздити в маршутці,Щиро вдячна.нехай Господь дарує Вам довгі роки життя,

 89. Лілія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець прошу про молитву за дар материнства і ще прошу молитву підтримки в час втрати праці. Дякую. Нехай Господь благословить.

 90. Оксана пишет:

  Дуже просимо отця помолитися за Ірину та Оксану, щоб вони змогли отримати душевний спокій, змогли знайти вирішення фінансових проблем і змогли віддати всі борги….

 91. Oксана пишет:

  Отець Олег, прошу дуже – помоліться, щоб я виїхала в країну де немає зими(холодів, морозів). Можливо в Єгипет… ну туди де вічне літо… І взагалі за мою долю

  Дякую
  Оксана
  Івано-Франківськ

 92. СВІТЛАНА. ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. РУДНИКИ пишет:

  СВІТЛАНА.
  ДУЖЕ ПРОШУ ОТЦЯ ОЛЕГА ПРО МОЛИТВУ ЗА ЗДОРОВ’Я ТА ОДУЖАННЯ ВАЖКОХВОРОЇ НАТАЛІЇ.
  БУДУ ВАМ ВДЯЧНА. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

 93. РОМАН пишет:

  СВІТЛАНА. ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. РУДНИКИ
  ДУЖЕ ПРОШУ ОТЦЯ ОЛЕГА ПРО МОЛИТВУ ЗА ЗДОРОВ’Я ТА ОДУЖАННЯ ВАЖКОХВОРОЇ НАТАЛІЇ.
  ДЯКУЮ. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ.

 94. РОМАН пишет:

  Христос рождається! Прошу отця помолитися за мою сестру Наталію від незрозуміло-раптової загальної слабкості. Дякую.

 95. Леся пишет:

  Христос рождається!Щиро прошу отця про молитву за донечку Анну,було критично низьке залізо в крові 4,7,а після прийому заліза 16,3 при нормі 40-200…вона дуже погано Їсть…ще в неЇ, ми не знаемо що це, дитина ,,завмира” в певнІй позІ напружуе все тІло,потІм плаче,так повторяеться дуже багато разІв на день і вночі зриваеться,плаче…ще за донечку АнастасІю,погано вдаеться навчання в школІ,проблеми з гландами,хвороблива,дуже вразлива до критики доходило до жахливих приступІв.Маемо несподІванІ проблеми з документами,небачу виходу з того глухого кута…Ще за злагоду І мир в сІм’Ї,щоб Господь злагІднив серце АндрІя,бо І без того дуже тяжко морально в чужинІ,немаем тут допомоги вІд нІкого,одна надІя на Бога.Дякуем!Христос рождається!

 96. Іра пишет:

  Христос Рождається.Прошу про молитву.Щоб Бог наділив мене чоловіком.

 97. Яна (хрещена Іванна) пишет:

  Прошу помолитися за мою сім”ю. За мир і злагоду в сім”ї. За здоров”я всієї сім”ї.

 98. Анна і Роман (Львів) пишет:

  Христос Рождається!
  4 грудня 2012р. писала тут повідомлення про прохання дарування батьківства, зараз прошу помолитися отця Олега за те, щоб добре проходила вагітність і народити здорову дитинку! Щиро дякую!

 99. Вікторія пишет:

  Христос рождається!Дуже прошу Отця Олега про молитву за моє здоров”я та зцілення від недуг (головокружіння,геморою) та про молитву від страху.Щиро дякую!

 100. Леся пишет:

  Христос рождається! Прошу отця помолитися за благословення діточками бездітні пари Ольгу і Василя,Марію і Григорія.Дякую.Христос рождається!

 101. НАТАЛІЯ пишет:

  НАТАЛІЯ.Христос народився!Дуже прошу отця Олега помолитись за моє здоровя(прооблеми з хребтом)Дякую

 102. галина пишет:

  Христос рождається! Прошу помолитися за душевнохворого Андрія.Він зараз в лікарні, загострення шизофренії.Щиро дякую!

 103. Олена пишет:

  Христос народився! Дуже прошу Отця Олега помолитись за здоров`я Андрія,Яніни,за навернення Андрія до Бога і до дружини Олени.Щиро дякую!

 104. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!!Дуже прошу Отця Олега помолитися за моє одужання.Я хвора на рак,прохожу хіміотерапію.Та ще за здоров”я моєї мами,яка хвора на ревматизм.Дякую.

 105. Галина пишет:

  Христос Рождається! Прошу о. Олега помолитися за моє духовне і фізичне оздоровлення. Дякую.

 106. ольга пишет:

  Христос народився! Дуже прошу Отця Олега помолитись за здоров`я моєї родини та зцілення від недуг .Ще за злагоду І мир в сІм’Ї,щоб Господь зглянувся i зцiлив кожного з його хворiб.Дякую.

 107. Галина пишет:

  Христос Рождаеться! Дуже прошу отця Олега помолитися за мого сина Сергія- за його духовне і фізичне зцілення: звільнити його від наркотичноі залежності (куріння ),вилікувати від епілепсіі ,за його навернення до Бога ,до дитини, щоб дав Бог йому мудрість, долю ,хорошу жінку ,щоб він став спокійним, врівноваженим ,щоб друзі були хороші ,щоб роботу мав до душі.В мене вся надія на Вас і на Бога нашого!. ще хочу попросити отця Олега помолитися також і за мене – за мое здоров”я :дуже болять ноги – пяточні шпори і вся стопа, щоб я змогла скинути лишню вагу і щоб я мала терпіння, силу і здоров”я працювати дальше по догляду за хворими людьми.Дуже прошу о. Олега щоб помолився за мое особисте життя – щоб Бог допоміг мені зустріти добру і мудру людину ,щоб був мені другом, порадником, чоловіком.Дякую.

 108. НАТАЛІЯ пишет:

  Наталія .Христос народився!Дуже прошу о. Олега помолитись за моє здоровя(шийні та грудні портузії хребта)та сили на оздоровлення.щиро вдячна!

 109. Nadia пишет:

  Xrustos Naroduvsja!dywe proshy o.Olega pomolutusj za mogo rodoza,jakuj vwuvae vwe rokamu alkogolj i vwe probyvav likyvatusj,ale nizogo ne pomagae….

 110. Nadia пишет:

  Xrustos Rowdaetjsja!!!shanovnuj o.Oleg szuro vas proshy pomolitjsja za moy simjy i moix ridnux,szob Bog poslav ysim nam zdorovja,mury i zlagodu…szuro vam djakuy!!!

 111. Галина пишет:

  Христос Рождається! Дуже прошу о. Олега помолитись за сестру Марію за духовне та фізичне зцілення, звільнення її від алкогольної залежності та повернення до Бога. Допоможіть молитвою!(в неї 8 дітей) Дякую.

 112. Леся пишет:

  Христос Рождається!Дуже прошу Вас отче,помолитись за мою маму Орисю(багаторічні головні болі,хребтова грижа,серце,проблеми з нігтями і шкірою),за бабусю Ганну в неї за ціле життя зібрався ,,букет” хворіб,тиск,серце,камені в жовчному…майже небачить,погано чує, але зараз найбільше мучить проблеми з шлунково-кишковим трактом,язиком, не може їсти,спотворений смак…хай Господь дарує їм мир,кріпить на дусі в їхній самотності…Дякую!

 113. Віталій пишет:

  Христос Народився! Прошу про молитву на одужання моїх діток 3 роки Юстинка (рефлюкс) , 5 місяців Яринка (епілепсія) . Допоможіть нам будь ласка . Благослови Вас Господь. Наперед вдячні Віталій та Зоряна м.Львів

 114. Олеся пишет:

  Христос народився!Прошу отця Олега помолитися за Сергія від звільнення його від алкогольної залежності і за духовне зцілення

 115. Марія пишет:

  Христос хрещається!Прошу отця Олега помолитися за щасливі роди Марії і народження здорової дитини! Щиро дякую!

  м Монастириська

 116. Оксана пишет:

  Отче, прошу дуже – помоліться будь-ласка за звільнення від алкогольної залежності Ярослава(живе без шлюбу) та навернення до Бога його дружини(перелюб) і дітей. І ще. Прошу Вашої сердечної молитви за жіночку, яка майже не говорить(сумніваюся, що вона відповіла б навіть як називається), худа і зараз(взимку) легко одягнута, пересувається(ходить) з двома паличками – їй десь 45 років. Дякую. Хочу, щоб мене тягнуло до молитви.

 117. Отець, помоліться будь-ласка за одного мусульманина. Назвав себе Мухамедом. І за мене – шизо-афективний розлад. Дякую. Я б дуже хотіла не дратуватися. Щоб я поступала за натхненнями Святого Духа(і тільки) і щоб “Води, яка прибула було вже СТІЛЬКИ, щоб я вже не могла йти, а ПЛИВЛА” у потоках Cвятого Духа. І щоб я не вислуховувала Службу Божу як-небудь. За збільшення моєї віри. І про те, що знає лише Господь. Дякую.

 118. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу отця Олега помолитить за мого коханого Романа ,щоб Боженька допоміг йому знайти роботу.дуже прошу допоможіть ,він вже третій рік сидить без роботи .дуже вас прошу.дякую.

 119. Марія пишет:

  Христос Хрестився ,Отець Олег, я прошу Вас помоліться за зцілення мого тата Івана від тяжкої хвороби…простати 2 степені,щоб Господь продовжив йому життя з Вашою допомогою.Нехай Господь дарує Вам здоров”я на многії літа за Вашу допомогу хворим і благословить Вас.З повагою Марія.

 120. марія пишет:

  Христос Рождається!Дуже прошу Вас ,помолитись за сина Ростислава (лежить у лікарні неврологія ) одна надія на БОГА

 121. Марія пишет:

  Христос Рождаєтся! Дуже прошу отця Олега помолитися за здоров’я Ростислава і відвернення усього зла. За здоров’я Марії, Ярослава, Люби, Михайла, Стефанії

 122. Вікторія, Львів пишет:

  Христос Рождається!

 123. Вікторія. пишет:

  Христос Рождається! Дуже прошу отче Вас попросити в Господа про зцілення гормональноі системи, та відновлення функції жіночих органів. Дуже Вам дякую.

 124. Леся пишет:

  Христос Рождається!Прошу отця помолитись в намiреннi Iрини з Чернiвецької обл.її залишив чоловiк з 3-ма дiтьми,знаходиться в важкому матерiальному становищi,може втратити житло…Дякую!

 125. Оксана пишет:

  Отець Олег, помоліться будь-ласка за безпритульного Василя, зараз він на лавці біля пошти. Ноги відмовляють, хоче повіситися, у нього вкрали документи, немає де жити, боїться, що замерзне. Помоліться за нього будь-ласка. І за мене – щоб Господь прояснив мені за що маю найперше молитися і щоб я любила Господа все сильніше і більше. Дякую.

 126. Оксана пишет:

  Отче, дуже прошу Вашої молитви за Володимира(єговіст), працює адміністратором в інтрнет-клубі, де я є, на християнський привіт принципово відповідає – добрий день. Ще прошу помолитися за навернення до Бога Андрія, за звільнення Георгія, за спасіння душі Ірини(поверхова релігійність) і за Назара(за вирішення всіх його проблем і щасливу долю). Прошу Вашої молитви за всіх моїх рідних з Новошино(Львівська обл.), Степанівки(Хмельницька обл.), Івано-Франківська, Любомля(Волинь), Дніпропетровської обл., Самари(Росія), Підмосков’я. Помоліться будь-ласка за те, що лише Господь знає і за мою щасливу долю. Дякую. За щасливу дорогу Ірини, Андрія, Георгія.

 127. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Христос Рождаєтся! Дуже прошу помолітся отче Олеже за раба Божого Ростислава від ходить як сам не свій сім’ї як нормальної у нього нема жінка то його виганяє то знову приймає там хіба самі прокльони, матюки, скандали. Чи вона його причарувала невідомо но добра нема. Дуже прошу Бога і вас отче помолітся від відвернення того зла дуже прошу. Дякую Вам

 128. Анна пишет:

  Прошу молитви за брата Тараса(звільнення від алкоголю та навернення до церкви), за збереження сім’ї Марії та Миколи та уздоровлення 4-річної Оленки(дитина не ходить).Щиро дякую!!!

 129. НАТАЛІЯ пишет:

  НАТАЛІЯ!Слава Ісусу Христу!Дуже прошу Вас отець Олег помолитись за моє здоровя(проблеми з хребтом) та за здоровя моєї дитини- Ніки(погано спить,знервована).Дуже вдячна за Ваші молитви!Нехай Господь Вас береже!

 130. Світослава пишет:

  Прошу Отця Олега… мій знайомий з Білорусії дуже релігійна людина. попав в важку життєву ситуацію – обвинили в тому, що не робив. зараз під слідством. вірить, що Бог поможе всім, від кого залежить його доля, розібратись і зняти звинувачення. на його руках хворий на алергію та астму внук.
  помоліться за зняття з нього звинувачень. уклінно вдячна. вірю, що Ваша молитва допоможе.

 131. богдана пишет:

  Христос народився! Отче Олеже, просимо Вас помолитися за здоров’я і спокійний сон Христинки та за те, щоб чоловік Віталій знайшов добру роботу. Щиро дякуємо!!!

 132. Олеся пишет:

  Христос народився! Отче , Олеже дуже прошу Вас помолитись за здоров’я, мир і злагоду усіх моїх рідних(Максима, Ігоря, Ростислава, Миколу, Богдана, Ганну, Олену, Катерину, Павла, Тетяну, Ольгу, Роксолану, Зор’яну, мене – Олесю (у мене проблеми зі шлунком, жовчним). Помоліться щоб Господь допоміг знайти вирішення усіх фінансових проблем і змогли віддати всі борги, вирішити проблеми з машиною і вирішити остаточно проблему з житлом, та щоб ми з чоловіком змогли знайти хорошу роботу. Дуже Вам ДЯКУЮ!!!!

 133. Анна пишет:

  Анна. Отче Олег !!!!Звертаюся до Вас зі своєю проблемою— мені вже 35 років , а сім»ї ( ні чоловіка ні дітей )не має!!!!! Уклінно прошу ВАС молитися за мене —рабу Божу Анну,щоб БОГ БЛАГОСЛОВИВ щасливою жіночою долею, чоловіком люблячим ,радістю материнства ,здоров»ям . Щиро дякую! Нехай БОГ ВАС оздоровлює на многії літа!

 134. наталія пишет:

  наталія. христос рождається!Прошу помолитися за покращення зору донечки Даринки і зниження температури синочка Данилка

 135. Світослава пишет:

  прошу уклінно вибачення, я не дала ім”я, за кого молитися – Александр

 136. Ольга пишет:

  Христос Рождається! Отче, прошу помолитися за мене Ольгу , за здоров”я і страх що у мене навернеться хвороба і появляться нові ще інші, також за мою донечку Вікторію у неї поганий зір і низький імунітет та чоловіка Ігора щоб Бог допомагав йому у всіх його починаннях!!!Щиро вдячна!

 137. Оксана пишет:

  Прошу про молитву для моєї бабусі Тетяни яка зараз в тяжкому стані,про її одуження!!!

 138. Оксана пишет:

  Отець Олег! Прошу Вашої молитви за Тараса і Марію. Дякую

 139. Оксана пишет:

  Христос Рождається ! Дуже прошу молитви за щасливу жіночу долю. Дякую!!!

 140. Оксана пишет:

  Отче! Помоліться будь-ласка за навернення до Бога Ірини, Андрія, Георгія(за його звільнення від всякого зла і зцілення від хвороби Д., бо таке твориться…). І за їх щасливу дорогу. Помоліться ще і за мене, щоб не розлінилася, остаточно і безповоротно навернулася до Бога, не сумнівалася у жодному випадку, не зневірилася і не знеохотилася. Дуже потребує Вашої молитовної підтримки Денис і його родина(за навернення до віри Христової). Прошу Вашої щирої молитви за навернення до Бога Анатолія, Володимира, Іванни, Романії, Ярослава, Володимира, Василя, Марії, Остапа, Василя. Дякую

 141. Ірина пишет:

  Ірина.Тернопільська обл.Бучацький р-н.Слава Іссусу Христу! Отче! Помоліться будь-ласка за щасливе зачаття для Ірини від Володимира Благословіть на щасливе материнство

 142. наташ полек пишет:

  христос народився о.олег я звиртаюся до вас за допомогою можіть мені щоб я здорова була я не чуствою ніц сили лиш лижу під кисним а улкгенях купа хрипи і кажуть лікарі що це невіліковуєся умене плеймонія 4ступеня найгірша +хронічні бронхі задишка я ціла слаба мопожіть ….

 143. Лілія пишет:

  Христос народився!!!О.Олег звертаюсь до Вас по допомогу.Щоб ви помолились за здоровя всієї моєї сімї Лілію. Ольгу, Віктора .Галини . Івана. Та ще ніяк неможу знайти роботу.Дякую.

 144. Марія пишет:

  Христос Рождається! Славім Христа! Хвала Господу, що зсилає такі ласки на вибраних священиків і через них зцілює! Маю велику надію, що Бог за молитвами Матінки Божої, ангелів і святих, які до них засилаєте Ви, отче Олег, оздоровить сина мого Андрія, який майже півроку страждає виснажливим кашлем, а лікування не приносить полегшення. бо дотепер не встановлений діагноз. Моєму сину 33-ій рік, він постійно ходить до церкви, сповідається і причащається, багатьом людям допоміг, хоч життя його було нелегким, так як втратив батька в 10-річному віці, але двом своїм молодшим братам і сестрі замінив тата. Тепер сам потребує допомоги – і молитовної, і матеріальної, а ми, грішні, мало чим можемо йому допомогти. Молимося, але, напевно, недостатньо, якщо Господь Бог зсилає такі випробування. Молю за Вас Милосердного Ісуса і Пресвяту Богородицю і прошу про молитву за сина Андрія

 145. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Я з Коломиї ,Отче помоліться буд-ласка за мене,мені дуже погано в голові крутиться просто недобре,лікарі кажуть що здорова ,аналізи добрі,а мені погано аж на двір боюсь виходити аби десь нестало погано.Страх мене переповнює!Щиро Дякую!Нехай Вас Бог береже!!!

 146. Жанна пишет:

  Христос народився! О .Олег , дуже потрібна духовна підтримка , в житті у мене склалася дуже складна ситуація, почала нічого сильно хворіти, ніби немає нічого складного, а лікування результатів не дає, маю фінансові проблеми, і стараюся їх вирішувати, а чомусь неможу ніяк викарабкатися, з чоловіком часто сваримося, напевне несу якесь прокляття??? Щоденно сама прошу Господа про милість, а також прошу всіх хто міг би допомогти мені молитовно. Дякую.

 147. Леся пишет:

  Христос рождається!Отче, дуже прошу молитви за об’єднання сім’ї та звільнення від розлучення.Дякую.

 148. Леся пишет:

  Христос Рождається! Дуже прошу отче Вас попросити в Господа про зцілення душевне і тілесне для Ганусі,Настусі,Андрія,Лесі,Орисі,Ганни і за щасливе розвязання проблем,ДЯКУЮ!

 149. Ірина пишет:

  Христос рождається.о.Олег прошу помолитись за Юрія та Романа за здоров”я та від звільнення від всякого зла і навернення до Бога і сім”ї.А також за здоров”я та від страху за Ірину Марка Арсена.А також за здоров”я Злати Єви Мирослави Мар”яни.Дуже дякую.Нехай береже Вас господь і дає здоров”я!

 150. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже прошу Вас помолитися за зцілення моєї двохрічної донечки Вікторії. Дякую. Береже Вас Боже.

 151. Леся пишет:

  Христос Рождається!
  Отче Олеже, будьте ласкаві, помоліться за здоров’я мого батька, він зараз важко хворіє.
  Щоб Бог дарував йому сили, милість свою і здоров`я.
  Буду дуже вдячна за молитву!

 152. ТАНЯ пишет:

  Помоліться будь ласка за здоровя Ганни.

 153. лілія пишет:

  Слава Ісусу Христу… Велимишановний Отче, прошу про молитву за дар батьківства для Лілії та Леоніда, а також про навернення та звільнення від алкогольної залежності для Миколи… дякую

 154. Ольга пишет:

  Отче,Олеже,прошу молитви за здоровя Евеліни

 155. Оксана пишет:

  Помоліться за дітей-хворого Богдана,у нього грип,і за за Соломію-Марію,у неї збільшні лімфовузли

 156. тетяна пишет:

  м.Луцьк. Волинська обл.
  Слава Іссусу Христу.О.ОЛЕГ прошу Вас помолитися за моїх рідних,бо коли вони щасливі здорові , то і я коло них.Почалися негаразди і хвороби одразу у всіх і я втратила спокій.Благаю Господа і Вас Отче допомогти.Душевно хворій Наталиї(шизофренія).Младенцу Дарії дуже неспокійна і вдень і вночі,Надії(важка хвороба серця).А також про душевне та фізичне зцілення для Валентини,Юлії,Володимира ,Романа,Їгоря,Тетяни.Та щасливе вирішення життєвих та фінансових проблем

 157. НАТАЛІЯ пишет:

  НАТАЛІЯ.Слава Ісусу Христу!Прошу отця Олега помолитись за моє здоровя та здоровя моєї дочки Ніки!Нехай Господь береже Вас!

 158. оксана пишет:

  Оксана.Слава Ісусу Христу..Прошу ВАС Отче помоліться за донечку Христинку..головні болі..дякую

 159. Mарта пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу Отця, помоліться за здоров’я мого сина Назара…слабість, болі в грудях, задишка, алергічні прояви…. дякую.

 160. Оксана пишет:

  Ответить

  Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву о. Олега за здоровя моєї мами Марii. За спокій і злагоду в родині.

 161. ГАЛИНА пишет:

  Христос народився!!! Отче Олег ,дуже просимо моліться за отця Василя Поточняка-ДЯКУЄМО..Нехай Вас Господь Благословляє на добрі справи!!!

 162. Зоряна(Львівська обл) пишет:

  Христос Рождається!
  Прошу молитву на зцілення від душевної недуги мого коханого хлопця-Станіслава,який зараз перебуває у лікарні!Благаю,Вас отче помоліться за нього,за його оздоровлення!Ваша молитва є завжди почута Богом!
  А я молитимусь за Вас-нашого цілителя,якого Бог наділив таким чудесним даром!Дякую вам!

 163. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Звуть мене Ірина, проживаю в м. Борислав Львівська обл. прошу про молитву за мене, бо знаходжуся в депресії, тай маю проблеми зі здоровям, прошу помолитися за моє сцілення душі і тіла. Дякую, нехай Бог Вас благословить.

 164. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву о. Олега за здоровя моїх діток Владислава та Лілію, Владислав вже місяць кашляє, лежав в лікарні, ніякі ліки не допомагають. Лілія теж почала кашляти. За мого чоловіка Юрія, батьків Федора та Надію, сестру Людмилу та її сімю, брата Віталія та його сімю. Щиро дякую.

 165. Олександра пишет:

  Слава Iсусу Христу!Дуже прошу Вас Отче Олег, помолiться будь-ласка за мою сiм’ю i рiдних,а також за навернення до Бога Олександра.За Боже Благословення ,мир i спокiй в сiм’i.Щиро дякую Вам!

 166. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Христос Народився! Дуже прошу отче Олеже помолітся за рабу Божу Галину мою знайому в неї проблеми з хребтом (хребтові грижі) проблеми по жіночому (міома). Дуже прошу помолітся нехай Бог вислухає ваші ревні молитви і звільнить її від тих болячок. Дуже дякую. Нехай вас Бог благословить.

 167. Юрій пишет:

  Христос Народився! Отче Олег! Щиро прошу про молитву за здоровя моєї сімї, дружини Оксани, дочок Юстини, Олени, Марти та всіх рідних. Дуже вдячний.

 168. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Мене звати Оксана,проживаю в м.Коломия.Щиро прошу помолитись за здоров”я моє та мого чоловіка Івана,та за те щоб Всевишній подарував нам здоровеньке дитяточко!Ми дуже хочемо завагітніти,виносити та народити здорове малятко.Нехай Господь Бог вас благословляє!!!

 169. уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу! прошу Вас,отче Олеже, помолитися за оздоровлення сина Василя(проблеми з неврологією) 2 роки і дуже доброї людини Марії (онко)Щиро вдячна .Уляна м.Новояворівськ

 170. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за мого синочка Маркіяна, часто хворіє лоренгітами та має алергію.Дякую.

 171. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за здоровя раби Божої Ірини. Скаржуся на вегето-судинну дистонію, безсоння, нервоз. Дякую.

 172. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за Надію в наміренні пошуку доброї роботи за кордоном,бо вже 2 місяці знаходжусся в Італії без роботи на утриманні чужих людей на чужині. Нехай Бог вашими молитвами поблагословить мене на добру роботу. Дякую. Надія. Італія.

 173. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу, прошу також отця за здоровя моєї родини – Ореста.Ірини.Маркіяна. Марти.Івана. Назарія.Дмитра.Галини. Ростислава.Ренати.Володимира.Надії.Андрія.Марти.Ольги.Дарії.Зоряни.Дякую за ваші молитви за нас.

 174. Марія пишет:

  Отче Олег, щиро Вас прошу, моліться за зцілення від недуги пияцтва мого сина раба Божого Ореста! Дякую!!!

 175. Ірина пишет:

  Отець Олег, помоліться, будь ласка, за прийняття правильного рішення та вибору, та за вилікування кашлю сестри Оксани. За оздоровлення обличчя та по-жіночому Ірини. За навернення до Бога Андрія. За здоров”я Андрія та Георгія. Дякуємо!!!!!!!!!

 176. Оксана пишет:

  Отець, дуже прошу Вашої такої щирої та ревної молитви найперше, щоб не ослабла моя віра, за внормування і налагодження стосунків з однією людиною, за налагодження і внормування стосунків в сім’ї, щоб мене не лякали слова Эвангелыя, за навернення до Господа Бога всіх членів моєї сім’ї та родини, близьких, знайомих мені людей. За мою щасливу долю. Дякую, Отче!

 177. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу вашої молитви та Божого благословення для Надії, щоб Бого Вашими молитвами поблагословив мене роботою, щоб я повіддавала довги, бо не щастить мені з роботою.Нехай Бог вислухає Ваші молитви за мене і подарує мені хорошу працю, щоб я могла помогти і утримуванні сімї. Дякую. І також благословення для всіх людей які є безробітними та в пошуку роботи.

 178. Мирослава пишет:

  Христос родився! о. Олег, прошу Вас помолитись за мою маму Анну, яка хворіє на остеопороз. Вже три роки не може ходити на вулицю, тому що у хребті самі по собі робляться тріщини, а лікарі кажуть що це від нехватки кальцію. Дякую, Отче! Нехай Бог благословить Вас.

 179. Наталія пишет:

  Христос рождається! Мене звати Наталія,живу в м.Львові.Отче Олеже, дуже прошу про молитву за сестру Ірину та її чоловіка Сергія, щоб Господь Бог подарував їм дар батьківства (4 роки одружені). Також прошу про мир, спокій , здоров”я у сім”ї та родині, за добру роботу для чоловіка, щоб Господь за вашими молитвами допоміг мені бути доброю дружиною, матір”ю і дитиною. Дякую дуже за Ваші молитви.

 180. маряна пишет:

  Слава Ісусу Христу.Звертаюся до вас з проханням про молитву,щоб Господь Бог змилосердився над Мар”яною і допоміг їй в отриманні кредиту.Їй дуже потрібні гроші,і благає щоб її банки не рошукували,щоб не було в неї проблем на роботі і вдома.Господи допоможи їй з грошима у Мар”яни зараз просто безвихідне скрутне фінасове становище.Їй цей кредит дуже потрібний

 181. Леся пишет:

  Христос Народився!Отче, дуже прошу про молитву за повернення чоловіка Василя до сім’ї.Дякую, отче.

 182. маряна пишет:

  Благаю помолитися за те,щоб Мар”яні надали кредит сьогодні і щоб вона оплатили свої зобов”язання перед іншими банками і щоб її ніхто не розшукував.Благаю допоможіть я завжди молитимусь.Змелосердися Господи ,благаю.

 183. Вікторія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за примирення Олександра і Вікторії. За те, щоб вони відродили і зберегли в своїх серцях дар Божий – кохання один до одного! Дякую Вам.

 184. Марія пишет:

  Христос народився! Отче Олег, дуже прошу про молитву за звільнення мене від страху, тривоги, неспокою. Дуже дякую!

 185. Людмила пишет:

  прошу молитви на звільнення від анонізму. дякую

 186. Леся пишет:

  Христос Рождається! прошу помоліться за одужання Анастасіії, моєї донечки.Їй 18 років , студентка УКУ, з народження хвора: має пухлину правої половини обличчя. Дякую

 187. Леся,Канада пишет:

  Слава Iсусу Христу!Прошу Вас о.Олег помолитись за мою донечку (менше 2 роч) Анну поганi аналiзи(гормони,залiзо) то е причиною рiзних порушень,за 3 мiс прийому залiза дуже малий результат…Дякую Вам дуже!

 188. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Мене звати Наталія. Живу в м.Стрию, Львівської області. Отче, помоліться будь-ласка за моє здоров”я і звільнення від депресії. Зараз, коли почала більше молитися, відчуваю полегшення, але дуже хочу, щоб за мене помолилися Ви. Також не забудьте в своїх молитвах мого синочка, чоловіка і маму. Дуже дякую і нехай Бог завжди допомагає Вам.

 189. Леся пишет:

  Слава Iсусу Христу!Отче, помоліться будь-ласка за навернення до Бога і звільнення від тютюнопаління і алкоголю Мирослава,Ярослава,Петра.Дякую щиро!

 190. оля пишет:

  Слава Ісусу Христу! Мене звати Оля, я з Львівської області. Отче, помоліться будь ласка за збереження моєї сім’ї з чоловіком Андрієм і за здоров’я нашої маленької донечки Андріани. Дуже вас прошу, моліться до Господа, щоб наш шлюб не розпався.

 191. Олеся пишет:

  Слава Ісусу Христу !Отче ,помоліться будь-ласка за влаштування на роботу Сергія,Андрія,Олесі . Щиро дякую!

 192. Володимир пишет:

  Слава Ісусу Хресту!Прошу отця Олега про молитву за тяжко хвору рабу Божу Ірину прошу отця молитися за зцілення від хвороби цукрового діабету,повної сліпоти,хвороби нирок.Щиро Вам вдячний.

 193. зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче,дякую вам за молитву про здоров”я мого хлопця Станіслава.Та прошу вас ще помоліться за нього,за його зцілення від психозу.Прошу вас!
  А ще прошу у вас молитви,щоб я не зневірювалася і навчилася терпіти!
  Дякую вам щиро!Хай Вас Мати Божа охороняє!

 194. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Мене звати Наталя, живу біля Львова.Дуже прошу помолитися за мого чоловіка Назара, щоб Господь простив йому гріхи, позбавив від агресії і ненависті, особливо до моєї родини. Прошу за його добру роботу, щоб він став кращим.Отче Олеже, дякую Вам за Ваші молитви, вірю, що Господь Бог вислухає їх. Мені додає наснаги , що разом зі мною і Ви молитесь.Дякую Богу і Вам!

 195. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега помолитися за покращення стану моєї матусі Алли. Вона знаходиться у м. Хмельницькому, у міській лікарні у дуже важкому стані після нещодавно перенесеного інсульту. Дуже Вам вдячна за Вашу участь.

 196. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Отця помолитись за здоров”я,щастя,удачу.Бо ніщо не вдається,і все йде
  не так. Дякую .

 197. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за зцілення раби Божої Ірини від вегето-судинної дистонії.За міцне душевне і тілесне здоровя. Благословення Господнє для мене, чоловіка Ореста, синочка Маркіяна, та всієї моєї родини та за прощення всіх наших гріхів і гріхів нашої родини аж до 10 покоління. Нехай Бог змилосердиться над нами і простить нам Вашими молитвами. Дякую.

 198. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче прошу Вас помолитися та випросити в Бога ласки та благословення в пошуку роботи для мене, Надії. вже 3 місяці безрезультатно шукаю роботу.Прошу Бога звільнити мене від довгів та знайти хорошу роботу, щоб помогти в утриманні сімї. Дякую.

 199. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу, Прошу отця помолитися за мене Ірину, захворіла на грип.Помолітся отче за моє одужання. Дякую.

 200. Надя пишет:

  Прошу про молитву! Мене звати Надя, живу в Києві. Півроку тому був нервовий зрив. Зараз уже краще, але є тривога, депресія, панічні атаки.

 201. Олександра пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дорогий Отче дуже прошу Вас помолитись за моїх дітей Віталія , Анастасію, Олександру та Івана, а також за навернення мого чоловіка Дмитра ,щоб він покинув свої погані звички.

 202. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помолітся будь ласка, щоб Бог послав мені доброго чоловіка. Хай Бог Вас рясно благословить. Дякую

 203. Оксана та Олег пишет:

  Слава Ісусу Христу! Шановний о. Олег, дуже просимо Вас помолитись за нашу старшу донечку Оленку ( 11 років ). Дитина раптово захворіла, аналізи всі в нормі. Завтра їдемо до нейролога на консультацію. В нас померла родичка і ми ходили на похорон. Для нашої доньки це було вперше, дитина дуже болісно сприйняла і перейнялась. Через три дні ми помітили різкі зміни в поведінці. В неї з’явились незвичні рухи, почала повторювати слова по кілька разів або закінчення слова, на даний час ( це вже 2-й тиждень) вона практично майже заїкається. На жаль, ми не можемо приїхати до Вас так як живемо у США. Дуже Вас просимо помолитись за Оленку. Щиро дякуємо! З повагою, Олег та Оксана.

 204. Зіновій пишет:

  Просьба помолитися за важкохвору Марію після онкологічної операції

 205. Оксана пишет:

  Отець, помоліться будь-ласка за звільнення від поневолення Оксани. Дякую.

 206. христя пишет:

  о.Олег вибачте що прошу Вас про таке,але прошу помолитися за моє навернення,щоб я змінилася,і кинула палити

 207. НАТАЛІЯ пишет:

  Наталія!Слава Ісусу Христу!Прошу Вас,отець Олег помолитись за моє здоровя(проблеми з хребтом)та сили на виздоровлення!Щиро вдячна!

 208. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег в мене величезне прохання до вас помолитись за мою маму Орисю,вона мае дуже багато проблем зi здоров’ям ,але зараз дуже сильно болить вухо,щось нiби чиряк в вусi робиться,живе в селi все мусить робити,я далеко,непоможу нiчим,там навiть нема належної мед допомоги…прошу за бабусю Ганну,яку мама доглядае, в неї стiльки хворiб,так бiдна мучиться…благаю вас,просiть Господа i за моїх донечок Настусю,Ганусю в яких теж багато всього,особливо в маленької якась незрозумiла хвороба…за Андрiя,за Лесю,в мене також багато страхiв,депресiй…чоловiк мае на днях поїхати у вiдрядження,боюсь лишатись сама в чужiй країнi,без знання мови,боюсь панiчно сама ночувати…отче лагаю молiться за нас(до церкви ходим,до сповiдi,до Св.Причастя)Дякую вам наперед,чекаем на вашу молитву!!!

 209. Тетяна і Валентин пишет:

  Слава Ісусу Христу!о,Олег прошу Вас помолитися за мою сім ю,про материнство,дякую!

 210. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Я не можу завагітніти, попрошу помолитися за дар батьківства Романа та Марії.

 211. андрій пишет:

  Помоліться за важкохворого мого батька Степана. У нього рак легенів. Щиро дякую!

 212. Людмила пишет:

  Прошу помолитись за здоров”я вагітної Людмили, щоб Господь оберіг її дитину від перенесеного нею вірусу

 213. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! о.Олег, помоліться за те, щоб я знайшла доброго чоловіка. Дякую!

 214. Вячеслав пишет:

  Слава Ісусу Христу! о.Олег, прошу Вас, якщо можно помолитись за моє здоров’я, за видужання від хвороби, яка мучить мене, сам теж молюсь, але хай Бог прийме спільну молитву на Його Прославу і якщо Його Воля на прощення моїх провин ,гріхів та на одужання тіла. З повагою до Вас Вячеслав. Дякую Вам .
  Закарпатська область .

 215. Ігор пишет:

  Слава Ісусу Христу,шановний о. Олег прошу помолитись за моє видужання від заїкання.Щиро надіюсь на одужання.Дуже вам дякую.

 216. Ірина пишет:

  Отець Олег, дякую за зцілення від простуди. Помоліться, будь ласка, за міцну сім’ю з Богом та за дар щасливого материнства для мене.

 217. Тарас пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отець Олег дякую Богу за дари зцілення і Вашу працю! ВІРУЮ “Що в людей неможливе те в Бога можливе!” Помоліться, будь ласка за мою сімю яка розпадається,за наші відносини з дружиною щоб внас був мир,злагода, спокій, любов, милосердя, доброта, взаємоповага, інтерес один до одного, чесність,молитва. Бо практично не розмовляємо а тільки сваримось. А також за добру вагітність і щасливі роди для дружини, за добре Християнське виховання і здоровя діточок, батьків. Іще найти добру роботу чи роспочати власну справу, бо вже дуже довго шукаю і нічого не получається. За дар молитви, бо дуже тяжко зосередитись під час молитви. За прощення провин і кар.За звільнення від усяких чарів, пороблень, відмувань, прокляття і від усякого укритого зла! І за сильну непохитну ВІРУ НАДІЮ ЛЮБОВ і терпеливість! За Боже Милосердя і Опіку Матінки Божої для нашої сімї і родини, Укрїни і всіх Християн! ДЯКУЮ!

 218. Марія пишет:

  Cлава Ісусу Христу, дорогі мої християни, любі українці! Щиро дякую за молитви Отцю Олегу й усім Вам! Я перечитую Ваші прохання і коротенько, але щиро прошу: “Господи, допоможи цій людині”. Тому вірю, що й за мого сина Ви молилися. А сьогодні я знову прошу Вас про молитву за здоров’я внучки Мілани. На долю цієї дитини випало перебувати з батьками у великій небезпеці. Дякувати Богові, вони з Божою поміччю повернулися додому.Зараз молюся за всіх діточок і за мою внучку і Вас щиро прошу підтримати мене

 219. маряна пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу помолитися за те,щоб Мар”яна отримала кредит або гроші,щоб її не засудили і непереслідували.Благаю отця і вас всіх попросіть ,вимоліть в Господа,щоб Мар”яна отримала гроші,їй вони необхідні для вирішення величезних проблем.ЇЇ дитина не заслуговує на це,благаю вас.

 220. Ксенія пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Я живу у Києві, хочу звільнятися з роботи, бо через моральний тиск не можу більше тут працювати. Але нової роботи ніяк не можу знайти, через це знаходжуся у великій депресії. Іноді просто опускаються руки, ходжу вся на нервах. Кричу на рідних, я не хочу навмисно нікого ображати, але не можу справитися із своїм гнівом. Думаю сісти на антидепресанти, бо нерви просто здають. Я ходжу до церкви, прикладаюсь до мощ. Прошу і Вас помолитися за мене перед Господом, щоб скоріше знайти нову роботу.

 221. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу Вас,отець Олег помолитись за Боже благословення,витриваня у вiрi,зцiлення Ганни,Орисi,Анни,Анастасiї ,Лесi,Андрiя.Дякую!!!

 222. Володимир пишет:

  за душевний спокій і дисциплінованість

 223. Володимир пишет:

  Прошу про молитву щоб втілилась ідея для шукачів роботи і роботодавців , які хочуть чесно вести свої справи, а також за порядок в моєму житті. Дякую Богу за моє здоров’я, очі, руки, ноги.. Будьте здорові! Бажаю вам щастя!

 224. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Мене звати Галина. Хворію псоріазом уже 4 роки. Дуже багато ліків перепробувала але нічого не допомагає. Допоможіть будь-ласка. Помоліться за мене. Дякую.

 225. НАТАЛІЯ пишет:

  НАТАЛІЯ!Слава Ісусу Христу!Прошу о.Олега помолитись за здоровя моєї родини (Антон,Марія,Валєрій,Наталія,Міхаіл,Тетяна,Роман, Артем.Ніка).та благополучча в сімї.Дай Вам Боже здоровя на многії літа.

 226. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Благаю вас,отче помолитись за Андрiя,має такий характер,що буває дуже жорстоким i деспотичним до своєї сімї.Дякую дуже!!!

 227. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за Надію за пошук роботи для неї. За її здоровя та Боже благословення. Дякую.

 228. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за мене, Ірину. маю анемію.низький тиск. за Боже благословення та ласки для мене, раби Божої Ірини. Дякую Богу та Вам.

 229. valentuna пишет:

  Валентина. Живу в Івано-Франківську. Прошу Вас помолитися за мою маму. За сцілення її від страшної хвороби рак. Щоб результати аналізів були добрими.За її душу.Щоб Господь Бог був милостивий до неї. Маму звати Надія. Дякую.

 230. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу о.Олега помолитись за зцiлення Ганусi.Дякую!Хай Господь дає вам сили i здоров’я в вашiй нелегкiй працi!!!Слава Ісусу Христу!

 231. Таня пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег прошу Вас помолитися за здоровя Ганни, щоб внормалізувався тиск у неї. Щиро дякую

 232. іван пишет:

  прошу молитися за ті ласки Божі які мені потрібні зараз у духовному поступі та за ласку ревности у службі Господеві та вірности Його Слову

 233. Люба пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже дуже прошу Вашої молитви за дар материнства. З чоловіком живемо 5 років і весь цей час нас супроводжують проблеми зі здоровям. Ми дуже хочемо дитятко, а шанси дуже маленькі.

 234. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Помолітся отче Олеже за здоров’я Ростислава, Ярослава, Люби, Марії, Михайла, Стефанії. За мене Марія щоб Бог дав мені добру роботу бо сиджу без роботи. І за щасливу долю щоб Бог послав мені доброго чоловіка. Хай Вас Бог Благословить

 235. маряна пишет:

  Слава Ісусу Христу.Мар”яна просить помолитися за те,щоб її ніхто не розшукував і щоб їй позичили гроші,вони їй дуже необхідні Господи допоможи,благаю господи.

 236. Олександра пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег помоліться за навернення мого чоловіка Дмитра на добру дорогу чесного життя,щоб він знову став прихильним до мене і дітей.

 237. Ірина пишет:

  Отче Олег, помоліться будь ласка за моє зцілення від ангіни. Дякую!

 238. НАТАЛІЯ пишет:

  НАТАЛІЯ.Слава Ісусу Христу!Прошу отця Олега помолитись за моє виздоровлення(проблема з хребтом) та здоровя моєї родини(Антон,Марія,Валєрій Міхаіл,Тетяна,Роман,Артем,Ніка)Щиро вдячна за Ваші молитви!

 239. ірина пишет:

  Прошу молитви о.Олега за здоров я Романа,Марії,Ірини.

  За злагоду та порозуміння між Орестом та Марією.

  За те,щоб хресна мама Мирослава згадала за свою похресницю Ірину.
  Надіюсь на Божу допомогу, допомогу Матері Божої через силу молитви о.Олега.

 240. Тетяна пишет:

  Прошу помолитися про мою сестру Наталію. Щоб Бог послав їй щасливу долю, гарного чоловіка. Щоб всі вороги відв язались від неї і перестали їй робити стільки зла, щоб всі вороги зникли з її життя. Слава Ісусу Христу. Дякую.Тетяна.

 241. Ірина, м.Калуш пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за зцілення мого онкохворого батька Юліана, зцілення чоловіка Олега від алкогольної залежності. Дякую.

 242. Ірина, м.Калуш пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за зцілення від алкоголізму чоловіка Олега. Дякую.

 243. Марія пишет:

  Прошу помолитись за здоров я Марії /підвищений

  тиск/,Терези,Софії,Галини,Юстини,Ірини

  Романа /поганий слух/,,Ірини, за вирішення їхніх
  проблем.

  .Дуже вдячна за ваші молитви.

 244. Оксана пишет:

  Отче, дуже прошу Вашої молитви за Юліана, Дарію, Наталію, Юлію, Олексія, Артема, Андрія, Артема, Андрія і Ірину, Сергія, Сергія, Едуарда, Ольгу, Катерину, Катерину, Анастасію, Анастасію.

 245. That’s the tihnking of a creative mind

 246. ірина пишет:

  за навернення чоловіка в сімю

 247. It’s good to get a fresh way of lokoing at it.

 248. I appreciate you taking to time to contruibte That’s very helpful.

 249. This is just the pefrect answer for all of us

 250. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за Юрія та Надію і за Божу опіку і захист сім’ї від втручань свекрухи. Дай Боже сили вистояти в цьому випробуванні.

 251. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Звертаюсь з проханням помолитись за зцілення мого серця. Дякую.

 252. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я раба Божого Ростислава і відвернення усього зла. За здоров’я моєї мами Люби часто піднімаєтся тиск. За здоров’я Марії, Михайла, Ярослава, Стефанії.

 253. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу ! Дуже прошу Вас, о. Олеже, помолитися, щоб Бог благословив мене хорошим чоловіком . Дякую !

 254. Ірина пишет:

  Прошу о.Олега помолитись за душевне та фізичне здоров”я ,за звільнення від депресії та від всякого зла Ірини.
  Помоліться ,щоб Господь послав Ірині надійного чоловіка для створення міцної сім”ї.
  Також прошу молитви за здоров”я Романа,Ігоря,Марії.
  Дякую.

 255. НАТАЛІЯ пишет:

  Наталія.Слава Ісусу Христу!Прошу отця Олега по молитись за здоровя моєї дочки Ніки (кашель.застуда) та моє здоровя!Щиро вдячна!

 256. Ірина пишет:

  Прошу о.Олега помолитися за здоровя та звільнення від всякого зла для Ірини, Ореста, Маркіяна, Надії.Дякую.

 257. Ірина пишет:

  Прошу о. Олега помолитися за здоровя, сили, енергії, життєрадості для Ірини. маю хронічну втому, занепад сили.Дякую.

 258. Ірина пишет:

  Прошу о. Олега помолитися за налагодження стосунків в родині, за добрі та люблячі відносини між мамою Мартою та дочкою Іриною. мама стала віддаленою, нетерплячою, злою, лютою. Прошу пополитися за змягшення її серця та ласки, розуміння, підтримки від неї та любові.Дякую.

 259. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу о. Олега про молитву за Олену і Олександра, щоб Господь обдарував їх потомством і зцілив від хвороб духовних і фізичних. За навернення їхніх родин, Звільнення від алкогольної залежності для Анатолія, Володимира. Філію і Марію. мрр і порозуміння для них, зцілення від хвороб і від залежностей. Дякую

 260. оля пишет:

  о.олег .я довас звонила .помоліться за мене в мене дуже силні головні болі продовжуються.іболять дуже руки і ноги.і за душевне оздоровленя.дякую

 261. Людмила пишет:

  Отче, помоліться будь-ласка за мене, Людмилу, щоб легалізувалась в чужій країні і не втратила свою сім’ю ( чоловіка Тараса і донечку Софійку). Якщо мені прийдеться залишити цю країну, я не зможу бути поруч з чоловіком та донечкою.Я молю Бога щоб отримати документи і прошу Вас підтримати мене своєю сильною молитвою. Благаю ,помоліться за мене , дуже потребую вашої молитви. Ми,молода сім’я , в квітні буде рік як ми одружились, Господь Бог дав нам донечку. Я не хочу все це втратити. Благаю Вас помоліться за мене.

 262. Оксана пишет:

  Отець, прошу Вашої молитви за важкохвору(після препарації головного мозку) внаслідок крововиливу Оксану, щоб у неї відновилися повністю всі життєві функції і за утвердження її чоловіка Андрія в лоні Католицької Церкви.
  За талант-вміння безгріховно, але впевнено невтомно непохитно без компромісів з гріхом воювати боротися за Божу правду для мене. І щоб мене не долали сумніви. Дуже дякую

 263. Ірина пишет:

  Дякую о.Олегу за його молитви,які зцілюють і допомагають .
  Прошу помолитись за фізичне та душевне здоров”я та
  звільнення від всякого зла Ірини,Романа,Марії,Ігоря.
  Нехай БОГ благословить Ірину вірним,надійним чоловіком та сім”єю.

 264. ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу о. Олега помолитись за поміч Божію та здоров’я Ігоря , Віктора , Владислава , Світлани. Дякую.

 265. валентина пишет:

  о.Олег мене звати Валентина. Дуже Вас прошу помолитися за здоров’я моєї мами Надії. Вона перебуває в Італії. Два роки тому перенесла операцію -онкологія. Зараз проходить контрольні аналізи. Прошу помоліться щоб хвороба не повернулася. Щоб аналізи були добрі.
  Дякую.

 266. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу.о.Олег помоліться за звільнення від

  депресії ,відчаю ,страху та всього недоброго Ірини.

  За здоров”я Марії,Ірини,Ігоря,Терези.

 267. Анна, м. Київ пишет:

  Слава Ісусу Хресту! Отче, прошу Вас помолитися за моє здоров’я. Я вагітна і мені поставили діагноз Віл+, чоловік мій здоровий. Примушують приймати препарати які є загрозою для моєї майбутньої дитини. Раніше я ходила до церкви та відійшла від Бога. Але я знову покаялась, я вірю, що Господь таким чином до мене достукався щоб я знову до Нього прийшла. Я молюся, читаю Слово Боже і вірю, що Він мене зцілить, але сила молитви церкви і таких як Ви є сильнішою! Тому пршу Вас, помоліться за моє зцілення і щоб Господь знайшов мені духовну сім’ю з якою я буду прославляти Господа і служити Йому! Щиро прошу Вас і надіюсь на Господа адже у Нього немаю нічого неможливого!

 268. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега по молитись за здоровя моєї двохрічної донечки Вікторії .І щоб Бог дав мені терпіння пережити всю цю біду. Щиро дякую.

 269. Олег пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за хвору бабцю Марію, за здоровя мами Надії і мами дружини Ольгу, за відчима Володимира і тестя Михайла, за швагра Михайла(за його сцілення) за моїх сестер Світлану і Маріанну. За дар материнства і батьківства для Ольги і Олега, для Ольги і о.Володимира, для Наталії і Володимира. Щиро прошу про молитву за мене раба Божого Олега, за душевне зцілення і за добру роботу. Дякую.

 270. Ірина пишет:

  З усього материнського серця прошу отче Олег вашої щироі молитви за зцілення і звільнення від залежності(тріхотіломанія)моєі донечки Олі.Щиро віримо у безмежне Боже милосердя.Надіємось.Молімося разом.Щиро вдячна вам отче,нехай вам Господь допомагає!

 271. Олена, Хмельницька обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, благаю Вас, помоліться за мого синочка Романа (скоро виповниться 4 роки). Вже майже 2 роки, як дитина заїкається. Дякую Вам і щиро віру у Божу поміч.

 272. Олександра пишет:

  Отче Олег дуже Вас прошу помолитись за здоров”я мого сина Віталія який дуже далеко від дому,щоб бог послав йому добру долю аби він не був такий самотній.Дякую Вам.Нехай Господь Вам помагає.

 273. Ірина, м.Калуш пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за онкохворго батька Юліана, за важкохвору Віру ( лікарі не можуть поставити діагноз). Дякую.

 274. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за оздоровлення мого синочка Владислава-Андрія , якому 10 місяців.Ми вже лікуємося 3 тиждень.. в лікарні, тепер вдома…але все просувається дуже повільно.Прошу Вашої молитви отче Олег за його здоров”я! Щиро дякую!

 275. Ірина пишет:

  Отче Олег, ми щиро Вас вітаємо з Днем Народження. Нехай Господь Вас благословить та наділяє усілякими ласками. Дякуємо, що Ви за нас молитеся.
  Отче, щиро прошу Вас про молитву за здоров*я та життя з Богом нашої сім*ї та за швидке одужання моєї сестри Оксани, яка зламала ногу. Дякуємо. Ірина, Оксана, Андрій, Георгій.

 276. Назар Павлюк пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за здоровя моє,і моєї родини!!

 277. Олександр пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. Пошу помолитися за збереження та злагоду в сімї Олександра та Марини, та за здоровя маленького Андрійка. Дякую

 278. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег,дуже просимо вашої щирої молитви за здоров’я нашої мами Лесі,за звільнення її від депресії.Мама перебуває в Італії,не має доброї роботи і шукає житло.Допоможіть,будь ласка, молитвою.
  Щиро вдячні!

 279. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу вашої молитви за здоров’я,зцiлення Ганни,Орисi,Настi,Ганусi,Мар’янки,Андрiя,Лесi.Дякую Вам !Слава Ісусу Христу!

 280. Татьяна пишет:

  Допоможіть будь ласка молитвою. Прошу помолитися про зникнення ворогів в моєї сестри Наталії. Щоб вороги перестали робити моїй сестрі Наталії зло. Прошу помолитися про щасливе заміжжя моєї Наталії, про її добробут.Щиро дякую.Тетяна.

 281. Ярослава, Пустомити Львівської обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу Вашої молитви за здоров”я та зцілення від хвороби мого сина Богдана та мене, Ярослави. Дай, Боже, Вам здоров”я.

 282. Катерина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за мене, Катерину , щоб я змогла вийти з боргів , вночи мучать страхи и сильні болі.

 283. Оля пишет:

  Прошу помолитись за мир злагоду любов і взаєморозуміння в сямї Ольги

 284. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче,прошу помолитись за звiльнення вiд алкогольної залежностi Люби,Лiлiї,Василя,Мирослава.Та за дар батькiвства для Ольги i Василя,Григорiя i Марії.Щиро дякую.

 285. Тетяна пишет:

  Прошу отця Олега про молитву за мир у нашій родині і зцілення від безпліддя.Слава Ісусу Христу!

 286. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помолітся за здоров’я Ростислава і відвернення усього зла. За здоров’я Марії і щоб Бог допоміг мені знайти добру роботу. І допоміг мені знайти доброго чоловіка. За здоров’я моєї мами Люби часто піднімаєтся тиск проблеми зі здоров’ям ніг вени на ногах болять ноги. За здоров’я Ярослава, Михайла, Стефанія. Нехай Всемогучий Бог вислухає ваші молитви. Хай Бог Вас Благословить.

 287. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Благаю Вас,Отче помолiться за моє зцiлення жахливий внутрiшнiй стан,думки навязливi…дякую Вам.Господи, вiрю,допоможи моему невiрству!!!

 288. Надія пишет:

  Надія.Тернопіль.Слава Ісусу Христу!О.Олег прошу помоліться за мого синочка Дмитра ,якому 5 місяців,щоб його права ручка відновилася повністю.

 289. Тетяна,м. Рівне пишет:

  Слава Ісусу Христу! Слізно прошу Вас Отче Олег – помоліться за зцілення мого синочка Арсенчика. Йому шість рочків. Коли він говорить то затинається. Я щоденно молюся за нього прошу Божої допомоги і допомоги всіх Святих. Ми щонеділі ходимо до церкви, приймаємо Святе Причастя.Допоможіть нам і Вашою цілющою молитвою.Хай Бог благословить всі Ваші молитви. Дякую.

 290. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, дуже Вас прошу, помоліться за мою сестричку Юлію, щоб Бог віднайшов їй доброго чоловіка та дарував діточок. Нехай Господь благословляє її та береже, хай її душу осяє щастя, вона так його заслуговує. Вам сердечно дякую за те, що вислухали моє прохання!

 291. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! отче прошу Вашої молитви за Ірину. маю депресію. нічого не хочу і нічо не цікавить. прошу Вас і Бога мені помогти. знайти якесь натхнення

 292. Андрій пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашоі щироі молитви за звільнення від поганоі звички Ольги(кілька років не може іі подолати)прошу вГоспода помочі.Хай Господь подарує ій щасливу долю і звільнить від депресіі.ДУЖЕ ПРОШУ ВАШОЇ МОЛИТВИ!!!

 293. леся пишет:

  Леся.м.Львів.Слава Ісусу Христу! Отче. Дуже прошу Вас помолитися за здоровя моєї дочки Ані.. За здоровя моєї дочки Юлі щоб вона щасливо народила свою першу дитинку і за здоровя мого маленького внука Назарка..Дякую.

 294. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, дуже Вас прошу, помоліться за душевне i тiлесне зцiлення вiд того всього страхiття яке нависло над нашою сiм’єю…за Ганусю маленьку,Настусю,Андрiя,Лесю,ми молимся,рiднi теж,на Служби дають,ДУЖЕ ПРОСИМ ВАШОЇ МОЛИТВИ!!!

 295. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашоі щироі молитви за зцiлення,страшна депресiя,не можу iсти,ходити,вiдчуття,що помираю…а я мушу доглядати хвору дитинку Анну,якiй потрiбне,мое грудне молоко,вона така слабенька нiчого не iсть…БЛАГАЮ ПОМОЧI!!!

 296. Катерина пишет:

  Катерина.Слава Ісусу Христу. Отче Олегу, дуже Вас прошу помоліться за мою сім”ю, Щоб я знайшла собі доброго чоловіка і жила згідно Божого Закону в щасливій родині. Дякую.

 297. Катерина пишет:

  Катерина. Отче, прошу помоліться за навернення Володимира, за позбавлення його від блуду та розпусти, повернутися до родини і жити свято.

 298. Катерина пишет:

  Катерина. Дуже благаю, помоліться за мій духовний , за позбавлення поганих думок. щоб я зустріла гарного чоловіка і жила в родині в якій люблять і поважають Бога.

 299. Катерина пишет:

  Катерина. Прошу помолитись за навернення та позбавлення від блуду і розпусти Володимира, щоб він навернувся і жив в своій родині з божим благословенням. Дякую.

 300. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу, Щиро прошу Вас про молитву за Степана, мого тата, Щоб Господь Бог пробачив всі гріхи і провини, і зцілив Степана від лімфоми.

 301. Оксана пишет:

  Помоліться, будь-ласка за Здоров’я для Степана, за вилікування Степана від лімфоми

 302. Тетяна пишет:

  Тетяна,м.Рівне. Прошу помолитися про мою сестру Наталію, щоб її вороги перестали її переслідувати, робити їй зло, цікавитися її життям, прошу помолитися щоб вороги зникли з її життя. Прошу помолитися про щасливе заміжжя Наталії, про щасливе її сімейне життя.Нехай Господь дарує мир і радість в її житті.Дуже щиро дякую Вам.

 303. Марія м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Помолітся отче Олеже за моє здоров’я Марія. На роботі я пошкодила серединний нерв правої руки і затерпли пальці. Нехай Всемогучий Бог вислухає ваші молитви і звільнить мене від цієї хвороби.

 304. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу,Отче, вашої щирої молитви за легку і успішну здачу семінарів,заліків та модулів Ольги,за прихильність викладачів.Прошу Господа,щоб просвітлив розум та заспокоїв серце Ольги,бо дуже переживає,не спить уночі.Щиро вдячна!!!

 305. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашоі щироі молитви за зцiлення,страшна депресiя,здаеться,що стою на краю прiрви,благаю,заради моїх дiток,виблагайте в Господа зцiлення,маю велику надiю на вашi молитви до Всевишнього,дякую Вам дуже!

 306. іванка пишет:

  отче! прошу, помоліться за мою маму, Ярославу, в неї дуже болять ноги і їй важко ходити! а ще прошу за здоров”я моїх діточок, Вікторії і Діани-Марії, за злагоду в сім”ї. дякую!!!

 307. Валентина пишет:

  о.Олег прошу помолитися за Яну (хрещена Іванна). Дитині 1рік і 3 місяці. Другий день має високу температуру і лікарі не знають від чого. Дякую.

 308. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу Вашої молитви за зцілення свого брата Ігоря від алкогольної залежності і навернення його до Бога, а також прошу молитви за свою щасливу долю. Дуже дякую! Хай Господь Бог допомагає Вам!

 309. Марія пишет:

  Щиро прошу Вас про молитву за мою онкохвору(пухлина головного мозку)сестру Руслану а також хворого мого сина Владислава (7 років) на ювенільний ревматоїдний артрит а токож за мою сім”ю і душевний спокій всієї моєї сім”їю.Помоліться будь-ласка і за хворого Ростислава(7 років) також на ювенільний ревматоїдний артрит

 310. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашоі молитви за здоров’я Петра(запалення легень),за звiльнення його вiд тютюнопалiння,за навернення до Бога його i сiм’ї.За Боже благословення,здоров’я,мир,злагоду,взаєморозумiння в сiм’ї Андрiя,за щасливу дорогу для них.ДЯКУЮ!!!

 311. Катерина пишет:

  Катерина. Слава Ісусу Христу. Отче дуже Вас прошу , помоліться за моє заільнення від злих духів ,нападів нечистої сили. За моє оздоровлення , Дякую.

 312. Ірина пишет:

  Прошу помолитись за духовне та фізиичне здоров я,за звільнення від депресії,страхів ,переживань,за мир та спокій Ірини,Романа,Марії,Ігоря.
  Прошу молитви за створення міцної ,щасливої сім ї для
  Ірини.

 313. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вас помолитись за зцiлення нiгтiв i шкiри вiд грибка Орисi i Андрiя.Щиро вам дякую!

 314. Галина пишет:

  О.Олег Дуже прошу помоліться за моє душевне оздоровлення,звільнення від депресій ,поганих думок які мене переслідують,страху,за зміцнення моєї сімї.

 315. Катерина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче дуже прошу помоліться за моє душевне оздоровлення , щоб я зустріла доброго чоловіка і жила щасливою родиною, прославляючи Бога. Дякую.

 316. Катерина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за навернення і душевне зцілення звільнення від блуду Володимира, щоб він зглянувся на родину , навернувся і жив згідно Божих законів. Дякую.

 317. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу Прошу Господа Бога і вас отче Огег помоліться за навернення Івана та дар материнства Лесі.Дякую Господу Богу і вам Отче за молитви.

 318. Леся пишет:

  Прошу Господа Бога і вас отче Олегу помоліться за Оксану її лікарі кажуть робити операцію по жіночому.Дякую за ваші молитви.

 319. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу Прошу господа Бога і вас Отче помоліться за навернення духовне і тілесне зцілення Анатолія, Юри,Івана,Лесі,Марії.Щоб Анатолій і Марія взяли шлюб.

 320. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я прошу Вас помолитися за зцілення моєї душі і тіла. Мене гнітить важка депресія, яка з’їдає мене з середини. Я не можу зрозуміти, чому я не можу знайти свою другу половинку. Я дуже хочу мати дітей від коханого чоловіка, але час іде, а я самотня. Для чоловіків я ніби не існую. Помоліться будь ласка про те, щоб я зрозуміла свою провину і заслужила Божої ласки, бути жінкою та матір’ю. Вдячна Вам за турботу про нас грішних!!!

 321. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! О. Олег, прошу Вашої молитви за мою грішну душу, помоліться за зцілення моєї душі і тіла. Я вже давно страждаю від депресії, яка руйнує мою душу і тіло. Мені хочеться мати дітей від коханого чоловіка, але я самотня. Чоловіки ніби не помічають мене. Прошу Вас помолитися про те, щоб я зрозуміла свою провину перед Господом і знайшла душевний спокій та чоловіка з яким би створила міцну християнську сім’ю.

 322. Ольга пишет:

  Прошу помолиться за своего чоловіка Паола щоб він вернувся у сім’ю і не ізміняв не ским. Бо у нас маленька дитина (5 місяців). І також щоб він покращив ставлення до моеі родини. І набув лінивим.

 323. Алла пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу, помоліться за мене,Рабу Божу Аллу, що мені повернули борг (боржник Володимир).

 324. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашої молитви за здоров’я Петра має запалення легень,лiкує ться вдома,стан погiршився,ще вiд aнтибiотикiв зле з печiнкою,не може їсти…лягти в лiкарню не має грошей…благаю допоможiть Вашою молитвою!!!За здоров’я Iгоря(асматичне щось,з дитинства),Марії,Iрини.ДЯКУЮ,ХАЙ ГОСПОДЬ ДАЕ ВАМ СИЛИ I ЗДОРОВ’Я!!!

 325. Олег пишет:

  Прошу про молитву за добру роботу. Дякую.

 326. НАТАЛІЯ пишет:

  ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА ВИДУЖАННЯ МОЄЇ ДОНЕЧКИ ДАРИНКИ

 327. Катерина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Благаю помоліться за моє здоров”я, звільнення від поганих думок та зцілення щоб я зрозуміла чим завинила перед Богом , щоб знайшла чоловіка і жила з ним родиною прославляючи Бога.

 328. Катерина пишет:

  Помоліться за Володимира, щоб він навернувся та позбавився від поганого ( блуду, та перелюбу) навернувся на щасливе сімейне життя.

 329. Марія м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолітся отче Олеже за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страху і усякого зла. За здоров’я Марії, Михайла, Люби, Ярослава, Стефанії. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.

 330. Катерина пишет:

  . Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я прошу Вас помолитися за зцілення моєї душі і тіла. Мої погані думки з”їдають мене з середини. Я не можу зрозуміти, чому я не можу знайти свою другу половинку. Я дуже хочу жити з коханим чоловіком, але час іде, а я самотня. Для чоловіків я ніби не існую. Помоліться будь ласка про те, щоб я зрозуміла свою провину і заслужила Божої ласки, бути жінкою . Вдячна Вам за турботу про нас грішних!!! Дуже надіюсь що Господь почує Ваші молитви і я зрозумію свою провину і Господь подарує мене щастя сімейного життя. Хожу до церкви до сповіді до святого причастя, слухаю тут на сайті Вашу молитви з Вами молюсь слухаю Ваші проповіді.

 331. Наталя пишет:

  Прошу помолитися за Ореста він хворіэ туберкольозом.Дуже вам дякую.

 332. Орест пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за чесноту покори і ласку навернення , за зцілення спогадів і зранень дружини Юлії і тещі Валентини. Дякую!

 333. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашої молитви за здоров’я Андрiя i його сiм’ї,за ласку мудростi ,щасливе розвязання складної ситуацiї.ДЯКУЮ!!!

 334. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег,прошу вас помолитися за здоров’я мого чоловіка Василя,тому що,йому скоро потрібно їхати на роботу,далеко від хати,його болить сильно нога і лікарі підозрюють між хребцеву грижу.Дуже Дякую…

 335. Тетяна пишет:

  Прошу помолитися за мою сестру Наталію,щоб вороги перестали переслідувати її, щоб перестали вороги робити їй стільки зла.щоб вона вдало вийшла заміж і була щасливою у шлюбі.

 336. зиновій пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
  ВСЕЧЕСНИЙ ОТЧЕ ОЛЕЖЕ! ДУЖЕ ВАС ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ПРО ВИЗДОРОВЛЕННЯ МОЇХ НІГ – АБИ ЩЕЗЛА ПОДАГРА. МАЮ СИЛЬНУ В БОГА ПРО ЦЕ НАДІЮ!

 337. Ольга пишет:

  Ольга.Отче Олеже,дуже Вас прошу помолитись,щоб Господь благословив мене знайти свою долю,створити сім’ю і бути щасливою у шлюбі.дякую

 338. Олександра пишет:

  Христос Воскрес! Прошу помолитися про дар материнства.

 339. Люба пишет:

  Отче, дуже просимо з чоловіком помолитися за нас за дар батьківства. Наперед щиро вдячні.

 340. Ірина пишет:

  Прошу помолитись за здоров”я душевне та тілесне ,за щасливу долю та сворення міцної сім” ї для Ірини.

 341. Марія м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  ХРИСТОС ВОСКРЕС! ПОМОЛІТСЯ ОТЧЕ ОЛЕЖЕ ЗА ЗДОРОВ’Я РАБА БОЖОГО РОСТИСЛАВА І ВІДВЕРНЕННЯ ВІД НЬОГО СТРАХУ І УСЬОГО ЗЛА. ЗА ЗДОРОВ’Я МАРІЇ, ЛЮБИ, ЯРОСЛАВА, МИХАЙЛА, СТЕФАНІЇ.

 342. Марія м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  ХРИСТОС ВОСКРЕС! ПОМОЛІТСЯ ОТЧЕ ОЛЕЖЕ ЗА РАБА БОЖОГО РОСТИСЛАВА І ВІДВЕРНЕННЯ ВІД НЬОГО СТРАХУ І УСЬОГО ЗЛА. ЗА ЗДОРОВ’Я МАРІЇ, ЛЮБИ, ЯРОСЛАВА, МИХАЙЛА, СТЕФАНІЇ

 343. Люба пишет:

  Христос Воскрес! Отче, дуже прошу Вас помолитись за моє здоровя. У мене дуже болять суглоби , без обезболюючого неможу ходити. Наперед щиро Вам вдячна.

 344. Катерина пишет:

  Христос Воскрес!” Отче, дуже прошу Вас помолитись за моє здоров’я , за звільнення від депресіїї та навязливих поганих думок. Щоб Господь послав мені доброго чоловіка на все життя. Дуже Вам вдячна.

 345. Володимир пишет:

  Христос Вокрес!Прошу про молитву за зцілення від нервових розладів,тривоги,депресії,болях в хребті,за вдачу у всіх добрих ділах,добру роботу,вирішення фінансових проблем,та за здоровя моєї сімї Володимир,Галина,Ярина ,Михайло,Марія,Василь,Андрій
  м.Львів

 346. Надія пишет:

  Христос Воскрес!Отче Олег,прошу вас помолитися за здоров’я мого чоловіка Василя.В нього болить дуже сильно нога.Щиро вам дякую за ваші молитви….

 347. Ірина пишет:

  Христос Воскрес.

  Прошу помолитись за духовне та фізичне здоров”я ,
  позитивне вирішення всіх проблем на роботі та за створення сім”Ї для ІРИНИ.

 348. маряна пишет:

  Мар”яна. Слава Ісусу Христу. Отче, прошу вас, моліться за добру долю для мене.

 349. Олександра. пишет:

  Отець Олег прошу Вас помолитись за мою донечку Олександру яка після пологів дуже слабка.Дякую.

 350. Ірина пишет:

  Христос Воскрес.Прошу помолитись за здоров”я та звільнення від страху Ірини та за здоров я Марії та Романа.

 351. Марія пишет:

  Христос Воскрес! Отче,дуже прошу Вас помолитися за зцілення від недуги моєї мамусі Дарії. Дуже дякую Господу Богу за всі його ласки і Вам за поміч!

 352. Ірина пишет:

  Прошу помолитись о.Олега за здоров”я та вирішення
  проблем на роботі Ірини.Дякую.

 353. Ірина пишет:

  Отець Олег, помоліться, будь ласка за моє зцілення від високої температури та від болю в горлі. Щиро дякую. Христос Воскрес.

 354. Ірина пишет:

  Дуже дякую о.Олегу за його молитви,напевно кожна його
  молитва є вислухана Богом,бо відчувається відразу допомога.
  Прошу молитви за здоров”я та за злагоду в сім”ї Романа,Марії,Ігоря,Вероніки,Ірини.За щасливу долю Ірини.

 355. Олександр пишет:

  Доброго дня!
  Помоліться, будь-ласка, за моє здоров’я. Справа в тім, що у мене ДЦП змішаної форми. Мені все 30 років і я досі сам. Я дуже хочу знайти собі кохану дівчину. Та мені це не вдається. Якщо це можливо, то відправте моє прохання на масову молитву. Я не знаю просто до кого звертатися. Та знаю якщо багато людей одночасно звернуться до Бога з молитвою за певну людину, то він може все змінити. Отже прошу помолитися за моє здоров’я та привернення в моє життя коханої дівчини. Сердечно Вам дякую.

 356. Ірина пишет:

  Христос Воскрес.Прошу помолитись за здоров”я ,взаєморозуміння та злагоду
  Ірини,Романа,Марії,Ігоря,Вероніки,Оксани,Богдана.
  За щасливу долю Ірини.

 357. Юрій пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться за мене, щоб я позбавився від залежності азартних ігор і виліз з боргової ями.

 358. Ірина пишет:

  Христос Воскрес.Прошу молитви за здоров”я ,за взаэморозуміння на роботі та за створення сім”ї Ірини.

 359. Наталя пишет:

  Христос воскрес! Дуже прошу о.Олега молитися за Максимка хворого на цукровий діабет.Йому 10 років .Живемо в м.Буську Львівської обл.

 360. Слава Ісусу Христу! Отче та шановні віряни, щиросердечно, прошу Вас молитися за оздоровлення від раку, раби Божої, Ольги. Спаси нас Бог! Усім велике спасибі. Отче, щиро дякую Вам, що вказуєте вірний шлях до спасення, душам які заблукали.

 361. Ірина пишет:

  Прошу помолитись за душевне та фізичне здоров”я ,за те,щоб Бог послав зустріч з другою половинкою для створення сім”ї для Ірини.

 362. Тарас пишет:

  Христос Воскрес!Отче Олег,прошу вас помолитися за добру вагітність і щасливі роди для дружини Юлі, особливо за дитинку бо є трохи ускладнення і ризик передчасних родів. ДЯКУЮ.

 363. Олеся пишет:

  Христос Воскрес ! Отче Олеже прошу помолитись за Сергія за визволення від алкогольної залежності і Олесі вийти з боргів

 364. Юрій пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться за примирення в нашій сім”ї. Щиро дякую, дай Бог Вам здорв”я.

 365. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за здоров”я Ірини,Романа,Марії,Ігоря,Вероніки,Оксани та за примирення в цій сім”ї,

 366. Тетяна і Валентин пишет:

  Христос Воскрес!о.Олег помолітся за нашу сімю щоб послав нам дитинку.Дякую Тетяна і Валентин

 367. Ірина пишет:

  Христос Воскрес!о.Олег помолітся за зцілення мене від важкої недуги гепатиту С

 368. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за душевне та фізичне здоров”я Ірини та захист від злих сил.

 369. Наталя пишет:

  Христос Воскрес! Сердечно прошу помолитися за мою бабцю Ніну, хвору раком шлунку і за вісіх онкохворих людей!Дякую

 370. НАТАЛІЯ пишет:

  НАТАЛІЯ.Христос Воскрес! Прошу отця Олега помолитись за здоровя моєї дитини Ніки, та моє здоровя!Щиро вдячна за всі Ваші молитви1

 371. віра пишет:

  Прошу помолитися за здоров я моєї мами яка дуже страждає від артрозу.

 372. Ірина пишет:

  Прошу помолитись за душевне та фізичне здоров”я та

  та за зустріч другої половинки для створення сім”ї

  Ірини.

 373. ІННА пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу о.Олега помолитися за здоров”я моєї мами Лариси , яка має діагноз пухлину головного мозку … планується операція… Наперед дякую.

 374. Ірина пишет:

  Прошу молитви за здоров”я Ірини,Марії,Романа,Ігоря,Вероніки,Оксани та за створення сім”ї для Ірини.

 375. Ольга пишет:

  Дуже прошумолитву знайти роботу,і щоб владналися проблеми на роботі

 376. Ірина пишет:

  Христос Воскрес. Помоліться за здоров”я Ірини,за вирішення всіх проблем та порозуміння з родиною.

 377. Вікторія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Кума порадила до Вас, отче Олеже, звернутися оскільки переконалася у Вашій помочі. Прошу вибачення, що звертаюсь до Вас так, через інтернет, хоч сама і місцева – після деяких обставин ще не готова морально і фізично до сповіді і причастя, тож прошу хоча б за свою донечку (10,5) хрещену Марія-Софія, яка стала свідком того, як чоловік мене побив і тепер (донечка) має сильний ляк і неврологічні проблеми: зривається, кричить, вишкірюється. Крім того, хоч я і є дуже зла, та хотіла б просити за молитву за здоров”я своїх кривдників: чоловіка Тараса та свекруху Марію

 378. Микола пишет:

  Христос Воскрес! Прошу отця Олега про молитву щоб знайти добру роботу та за збереження сімї

 379. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за фізичне та духовне
  здоров”я , звільнення від депресії та вирішення проблем
  ІРИНИ.

 380. Христина пишет:

  Помоліться будь ласка за ласку знайти стабільну роботу! Дякую.

 381. Вікторія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу вас помолитися за щасливу долю для мене. Дякую.

 382. маряна пишет:

  Прошу помолитися за те,щоб в Мар”яни не було проблем,щоб в неї вирішилося фінаснсове питання,щоб їй надійшли гроші,щоб батьки не дізналися,щоб між Андрієм і донькою і Мар”яною була мир і злагода,любов порозуміння

 383. Надія пишет:

  Прошу про молитву за дочку Ірину, щоб вийшла з депресії, знайшла роботу, за спасіння душі і укріплення віри. щиро дякую.

 384. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за здоров”я , щасливу долю та створення сім”ї Ірини.

 385. Соломія пишет:

  Дуже прошу про молитву за Соломію, за швидкий позитивний результат з працевлаштуванням на нову роботу. Отче, долучіться своїми молитвами, прошу. Дякую!

 386. Наталія пишет:

  Дуже прошу про молитву за здоров’я мами яка тяжко хворіє. Долучіться своїми молитвами прошу. Дякую!

 387. Оксана пишет:

  Отець, просить Вашої молитви Ірина – за зцілення від кишкової інфекції і токсикозу. Дякуємо

 388. Михайло пишет:

  дуже-дуже, прошу, помолитися за здоровя і зцілення мого батька Ігоря від тяжкої хвороби проти якої немає лікарства… Буду дуже вдячний вам!!!

 389. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег щиро прошу про молитву за дар материнства для мене, звільнення від комплексів і залежностей, зміцнення подружжя (9 років шлюбу) Дар віри для нас з чоловіком, навернення наших родин і вирішення проблем з житлом. Дякую

 390. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу о. Олега помолитися за навернення в сімю чоловіка Руслана, за звільнення його від алкогольної залежності. А також за мій душевний спокій, та за здоровя моїх дітей Стаса і Віталія. Дякую.

 391. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього усього зла і страху. За здоров’я Марії, Михайла, Люби, Ярослава, Стефанії, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає ваші молитви і усім допоможе.

 392. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег щиро прошу про молитву мое за здоров’я (гулька на нозi,родимки на обличчi перероджуються,ростуть)за здоров’я всiх моїх рiдних,особливо дiток,Господь знае всi нашi недуги,проблеми,ви лиш благайте Господа за нас грiшних.Дякуем щиро,хай вай вас береже Господь!

 393. Оксана пишет:

  Прошу помолитися за мене щоб я вибралася із довгів

 394. Іра пишет:

  Іра. Слава Ісусу Христу!!!!! Дуже Вас прошу помоліться будь-ласка за здоров’я нашого дідуся Євгена. Він старший, однак завжди себе прекрасно почував. А тут невідомо, що сталося, не може дихати, важко ходити. Помоліться будь-ласка за його швидке одуження. Дякую.

 395. Іра пишет:

  Іра. Звертаюсь до Вас Отче також ще з одним проханням. В мамулічки нашої вже декілька років на лиці гулька, яка появилась від того, що забита слюнова залоза. Будь-ласка, помоліться за її виздоровлення, за те, щоб вона зійшла без жодних хірургічних втручань. Дуже дякую.

 396. НАТАЛІЯ пишет:

  НАТАЛІЯ!Слава Ісусу Христу! Прошу отче Олеже помолитись за здоровя моєї родини(Наталія,Ніка,Оля Антон) та відлучення чоловіка Міхаіла від пиятства і навернення його до Бога!Щиро вдячна за всі Ваші молитви!

 397. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за духовне та фізичне

  здоров”я Ірини,Романа,Марії,Ігоря,Вероніки,Оксани.

  За зустріч своєї другої половини та створення міцної сім”ї

  для Ірини.

 398. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олег!Прошу вас помолитися за здоров’я моєї сім’ї Василя,Надії,Василя,Аліни.Дуже дякую!

 399. Tanja пишет:

  Slava Isusu Xrystu,prošu pomolytys o.Oleha,za moje zdorovja,4 roky xvoriju na rozsijanyj skleroz,likujus u Čexiji,sjudy i perejixala z dytynoju do čolovika,za navernennja čolovika Ivana do simji,za zdorovja joho i syna Milana,djakuju

 400. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться будь – ласка за мого чоловіка Андрія і брата Ярослава, за їхнє звільнення від алкогольної залежності, та чесне і тверезе життя. Дуже Вам дякую!

 401. володимир пишет:

  Слава Ісусу Хресту Прошу отця помолитися щоб Господь Бог допоміг мені знайти хорошу роботу з хорошим заробітком

 402. Володимир пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! ПРОШУ ОТЦЯ ПОМОЛИТИСЯ ЩОБ ПОЗБАВИТИСЯ ПОРЧІ ЯКА МУЧИТЬ МОЮ ДУШУ ТА ТОТАЛЬНОГО НЕВЕЗІННЯ

 403. Соломія пишет:

  Прошу Отця Олега помолитися за здоров”я моїх батьків – Володимира та Олександри. Щоб у матері покращився сон нічний, перестали боліти суглоби, тиск і цікор в крові нормалізувався, а батька щоб не мучив геморой (він не хоче нікуди йти обстежуватись). І за щасливі пологи Ірини ( в серпні має народжувати малятко). Дякую!

 404. Ірина пишет:

  Прошу помолитись за духовне та фізичне зцілення Ірини,за Божу допомогу в особистому житті та на роботі.

 405. Олег пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молотву за мир і збереження сімї Володимира і Наталії, а також в наміренні с. Любомири, за добру роботу для Олега і Ольги, за щасливий їхній переїзд.

 406. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього усього зла і страху. За здоров’я Марії, Михайла, Люби, Ярослава, Стефанії, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.

 407. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! о. Олег дуже прошу Вас помолитись за здоров’я моєї тітки. Сьогодні стало відомо що в неї рак підшлункової залози, лікарі розводять руками і говорять про термін в 6 міс. життя. Минулого року наша родина вже мала аналогічну втрату. Отче дуже потрібна Ваша допомога…..

 408. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця помолитися за здоров’я Ганни,старенька, має багато недуг;Орисi -тяжкий перебiг клiмаксу,i багато iнш.Дуже Вам дякую!

 409. Катерина пишет:

  Отче, дуже благаю, помоліться , чтоб Володимир позбавився від блуду та перелюбу, має таку залежність , що ніякі слова не допомогають. Дякую.

 410. Катерина пишет:

  Дуже благаю Вас , помоліться , щоб я влаштувала своє особисте життя , найшла собі доброго чоловіка.

 411. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Отця молитви за здоров я моєї донечки Аннни-Тетяни.

 412. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, благаю Вас, помоліться за здоров”я моєї бабусі Лідії, лікарі виявили доброякісну пухлину, важко дихати, та багато інших недуг. Я Вам дякую!!!

 413. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче помоліться будь-ласка за моє здоровя,та щасливу долю.

 414. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця помолитися за повне видужання Анни-Елизавети.Дуже Вам дякую!

 415. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отця про молитву за об’єднання сім’ї Лесі і Василя. Дякую Вам, отче.

 416. Юрій пишет:

  Отче помолітся будь-ласка за нашу дитину, хрещенна Катеринна-Іванна, знаходиться в дитячій реанімації на Пилипа Орлика у Львові. Після операції. Помолітся за зцілення тіла,здоров”я та швидке одужання. Дякую.

 417. Лариса пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця помолитися за мою дочку Ольгу, що зараз перебуває за кордоном, – за її здоров”я, за успіхи в роботі і навчанні, за її долю. Щиро вдячна. Хай Вам Бог допомагає!

 418. Олег пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, прошу вашої молитви за зцілення від наркоманії та алкогольної залежності раба Божого Сергія! Дякую, Вам! Слава Всевишньому Навіки!!!

 419. Марія пишет:

  Благаю про молитву за тверезість Ігора, седечно дякую.

 420. Мар'яна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Пишу до Вас о.Олег з м.Тернополя.Прошу за молитву своєї сім’ї Івана і Мар’яни.Щоб чоловік мій кинув коханку і вернувся до нас з донечкою.Щоб кинув пити,вернувся на правильний шлях.Прошу Вас допоможіть.Дуже дякую!

 421. Оксана пишет:

  Отче , прошу Вас помоліться за за мого чоловіка Андрія і брата Ярослава, за звільнення їх від алкогольної залежності та добру долю. А також за здоров”я моєї мами Любові , яка перебуває за кордоном. Дуже Вам дякую

 422. Віталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Вже більше трьох років страждаю від неврозу навязливих станів і депресії, постійно боюся захворіти на важку недугу і померти! Перестала відчувати радість життя, постійно в тривозі! Хочу до вас приїхати очно, а покищо помоліться будь- ласка за мене і мого маленького сина , бо ми зараз за кордоном і мені дуже важко! Щиро вдячна!

 423. оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, прошу Вас помоліться за мого брата Степана і чоловіка Андрія за звільнення від пиятства і навернення до Бога. А також за здоровя Анни,Михайла, Оксани і мого синочка Віталія, який не розмовляє! Щиро Вам вдячна! Оксана, м.Львів

 424. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вас помоліться за мою дочку Наталю та Чоловіка Андрія. Дочка сильно вивихнула руку в точці її росту , біля кисті, рука дуже спухла. В нас в поліклініці лікар відмовився її вправляти відправив на Львів, сказав не відкладати на завтра , а їхати вже. Цю процедуру мають робити під наркозом. ІГодину тому вони поїхали. Прошу ,Помоліться щоб вони щасливо заїхали і щасливо повернулися , і щоб все пройшло успішно. бо інакше рука може не рости. Дуже Вам дякую!

 425. Ганна пишет:

  Дорогий о.Олег,я вас благаю помолитись за мою бабусю Ганну. В неї рак 4 стадіі.Вона ще така молода і сильна жінка. Так боїмося її втратити. Прошу вас помоліться за неї. Вся надія на Господа нашого.

 426. галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Шановний о.Олег, дуже прошу Вас помолитися за нашу сімю,за дар материнства для мене.Велике ВАМ сердечне СПАСИБІ

 427. Lilia пишет:

  За здоров”я новонародженого Макара

 428. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вас помолитися за здоровя і зцілення моєї мами Лідії від тяжкої хвороби проти якої немає ліків.Вона не може ходити. Дякую!

 429. Окcана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче,прошу вас помолитися за вилікування чоловіка Віталія від ігроманії!Дякую!!!

 430. наталя пишет:

  Благаю Господа милосердного всіх святих його Апостолів ,Ангелів і Архангелів про допомогу моїм дітям НАЗАРУ І РОМАНУ .Щоб Господь Бог наставив їх на шлях істинний ,праведний.Відкрив їм очі , розум і сердце.Запалив іскру милосердя і добра в їхніх сердцях, навернув в лоно церкви.
  Визволив від духа обману,байдужості і легковажності.Оберігав їх від всього злого і недоброго.Зіслав благодать Святого Духа на всі подальші роки їхнього життя.Подарував щастя , радість і спокій нашій сімї.

 431. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче помолітся за Раба Божого Василя, за його здоров я. На нього впала бетонна плита, він дуже покалічений. У нього дитина інвалід дитинства і він єдиний годувальний сім ї. Дякую.

 432. Марія пишет:

  О. Олеже, прошу помоліться за мене. В мене псоріаз, лікування протипоказане, оскільки я вагітна.

 433. ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу Вас про молитовний захист раби Божої Мар’яни та її сім’ї від впливу чорної магії . (Є зазіхання на чужу територію у міському дворі… А Мар’яна стоїть за правду. За це терпить страшні нападки ) Дякую!

 434. Оксана пишет:

  СІХ!!! Прошу вас про молитву за здоров’я важкохворого Олександра та за душу Оксани, яка загинула в ДТП.

 435. Ольга пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Отче Олег дуже прошу Вас помолитися за мою маму Рабу Божу Галину, яка є дуже хвора. Випросіть у Бога міцного здоров”ячка для нашої мами. Я її дуже люблю, хочу аби Господь Бог зглянувся над нею, зцілив іі душу й тіло…. Молю Вас Отче моліться за мою маму, і за мою родину… Щиро Вам ДЯКУЮ!!!

 436. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Пришу отця помолитися за здоровячко мого синочка Маркіяна. він кульгає на ліву ножку. має запалення кульшового суглобу. Дякую.

 437. Віра, Львів пишет:

  Віра, Львів. Слава Ісусу Христу! Господи, помилуй і змилосердися наді мною і моїми близькими молитвами о. Олега! Прошу про молитву за мене (Віру). В мене безсонниця серйозна вже 5 років, а взагалі то ще довше. Лягаю спати, потім встаю, жую печенька, цукерки, курю, дивлюсь телевізор, деколи п”ю Свячену воду, деколи горілочку, лягаю спати а потім нерідко знов встаю і повторюється те саме. В ліжку молюсь. Потім якось засипаю. Засипаю щоразу та й тяжче і встаю щораз більш змучена. Щоб заснути, помірковані дози горілки не помагають, хіба що тяпнути приблизно чекушку. Планка відносно побуту, їжі, гігієни і т. д. дуже опустилась. Не хочу, щоб приходила невістка, бо мені встидно за свинюшник в хаті, за мій опущений вигляд. А вона то може зрозуміти по-інакшому. Я як в пастці, як в тупику. Господи, почуй і зціли мене молитвами О. Олега і нехай буде воля Твоя!
  Прошу про молитву для мого сина Андрія і невістки Олі для зміцнення їхньої Віри, для народження їхнього потомства. Для чоловіка Віктора, щоб прийщов до Бога, бо є невіруючий, і щоб звільнився від алкоголізму. За зміцнення Віри, за здоров”я, отримання добрих робіт і інших благ для родичів. На цей сайт я натрапила, зробивши пошук “Господи, помилуй мого Тата”. Тато помер більше як рік назад і не був сильно віруючим.
  Мені тяжко зараз піти до Сповіді і до Причастя, але хочу. Прошу про молитву о. Олега в попередніх намеріннях і в тому, щоб я посповідалась і запричащалась. Здоровому лікар не потрібний, хворому потрібний. Мені тяжко. Перепрошую за такий довгий виклад. І хай Господь Вас благословить!

 438. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу!

  Отче, прошу Ваших молитов за зцілення тілесне і духовне свого сина Олеся.

  Дуже дякую

 439. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я раба Божого Ростислава за відвернення від нього усього зла і страху. За здоров’я Ярослава, Люби, Михайла, Марії, Стефанії, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.

 440. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, прошу вашої молитви за здоров’я,прощення гріхів Андрiя i його сім’ї; щоб Господь дав мудрість зрозуміти і силу виконати Його волю щодо прийняття важливого рішення. Щиро Вам ДЯКУЮ!!!

 441. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче,прошу вашої молитви в наміренні прощення гріхів,Божої опіки,допомоги,зцілення від багатьох недуг для Орисі і Ганни.ДЯКУЮ!І хай Господь Вас благословить!

 442. Віра пишет:

  Віра, Львів. Слава Ісусу Христу! Прошу о. Олега про молитву за мого чоловіка Віктора, з яким я не живу, та за його маму Марію. Щоб вони стали на дорогу, яка веде до Бога, за їхнє здоров”я, за звільнення чоловіка від алкоголізму. В нього що декілька місяців запої з вживанням великої добової дози алкоголю. В нього зараз запой. Потребую продовження молитв за мене (Віру) в зв”язку з тяжкою, я вважаю, формою безсонниці. Прошу молитв за мене для вирішення важливих, як я думаю, справ, зв”язаних з роботою, побутом та внормуванням життя. Є надія тільки на Бога, що мої молитви та молитви о.Олега будуть почуті. Хай Господь Вас благословить.

 443. Ліана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче, прошу Вашої молитви за здоров’я моїх батьків, Галини ,Бориса мого брата Артура,за сцілення іх від хворіб. Прошу помолитись за мене за сцілення від моєї хвороби нейрофібромазу, Щиро Вам дякую.Ліана

 444. Олена Хмельницька обл. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вашої молитви за мого сина Дмитра 24р вже 16років хворіє на епілепсію. Прошу молитися за зцілення від цієї тяжкої недуги. Щиро Вам дякую. Олена м. Камянець-Подільський.

 445. Володимир, Любов пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, Дуже Вас просимо – помоліться, будь-ласка, за зцілення нашого сина Богдана, який зараз знаходиться на лікуванні в дитячій лікарні. Причина високої температури ще не встановлена. Ми віримо, що Ваша молитва допоможе нашому сину виздоровіти. Щиро Вам дякуємо. Батьки дитини Володимир та Любов

 446. Тетяна пишет:

  Дуже прошу молитись за маленького Ромчика 11 міс. В динини відмирає кора головного мозку. Дитина перестає дихати по 14 раз на день, синіє, терпить великі болі. Дуже просимо відкликнутись не байдужих і почати молитву за цього маленького ангелика. Ось ссилка на групу в однокласниках там є відео про нього http://odnoklassniki.ru/romansoyasos

 447. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега про молитву милості від Бога на возєднання нашої сімї (Олена і Іван, наші діти Анастасія і Маряна), про позбавлення порчі , від нечистого, про повернення щирої любові у нашу сімю, прощення та навернення у любові до Бога

 448. маряна пишет:

  Благаю помолитись за те,щоб Мар”яна отримала сьогодні необхідну їй суму грошей,благаю Господи і щоб ніхто її не шукав

 449. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче! Прошу Вашої молитви за здоров я батьків Ганни і Михайла, брата Степана, чоловіка Андрія, хворого на аутизм синичка Віталія, ОксаниЮ І за злагоду В нашій родині! Щиро дякую! Оксана Львів.

 450. Svitlana пишет:

  Світлана. Львівська обл., м. Золочів. Слава Ісусу Христу! Прошу отче Олег, помоліться за мир і спокій у моїй родині, щоб Господь відвернув мого батька від алкоголю, що й призводить до негараздів, і подарує взаєморозуміння і злагоду у родині. Наперед щиро вдячна!!

 451. Марія пишет:

  Прошу помоліться за позбавлення мене від сильної алергії і за здоров”я дитинки, яку я чекаю. Спасибі

 452. маряна пишет:

  Господи благаю допоможи,щоб Мар”яна знайшла необхідні суму гроше,щоб їй позичили і вона зуміла завтра розрахуватися з боргами,благаю Боже допоможи їй,щоб ніхто ще н едізнався про її борги

 453. Леся пишет:

  Слава Iсусу Христу!Раніше я просила молитви о.Олега за звільнення мого дядька Петра від тютюнопаління,так сталось,що декілька місяців тому він сильно хворів(теж просила отця молитви тут)з того часу він не палить,хоч мав цю залежність багато років, але часами ще тягне,тож потребуе ще молитви,а також в наміренні навернення його і його сім’ї до Бога,за мир і злагоду в його сім’ї.Дякую щиро!

 454. Яна пишет:

  Добрый вечер. Отче, прошу Вас помолитесь за то чотбы мы создали крепкую (Яна и Игорь) семью Сошлись, вместе живём, но никак не можем росписаться,деток тоже никак, такое впечатление что что то мешает нам это сделать.Второй раз сходимся.Помолитесь пожалуйста, пусть Господь даст нам мудрости и поможет преодалеть и устранить все препятствия.Спасибо большое

 455. Марта, львів пишет:

  Слава Ісусу Христу! Будь ласка помоліться за моє одужання, та за мир у моїй родині. Дякую дуже

 456. Лілія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу молитися за моє одужання,навернення рідних(Романа,Олега,Ольги),за мир в моїй родині та щоб мама знайшла добру роботу.Щиро дякую.Нехай Господь Вас бдагословить.

 457. маряна пишет:

  благаю Господи допоможи Мар”яні у її проблемах з фінансами,щоб її ніхто не шукав,щоб в неї все було добре,благаю Господи,щоб вдома панувала любов і злагода

 458. Юліан пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Мене звати Юліан. Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, смт.Аули. Прошу о.Олега поліпшення зору, повного видужування(епілепсія).

 459. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться, будь ласка, щоб в мене зник гіпертонус матки, і щоб завтра результат УЗД був хорошим. Дякую за молитву.

 460. Катерина пишет:

  Катерина.Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу Вас помолитись за мене , щоб я могла вийти з боргової ями, щось таке коїться , я молюсь, хожу до причастя , роблю, зароблюя , а гроші просипаються як пісок і не можу подолати борги , роздати людям і ніколи не позичати , прошу благословити мене на щасливе сімейне життя, щоб Бог послав мені чоловіка. Дякую , що вислухали і надіюсь , що Господь почує наші молитви.

 461. маряна пишет:

  Благаю помолитися за те,щоб Мар”яну сьогодгі не шукала і не бачила Наталя і саша щоб не дзвонив,щоб їй позичили гроші і щоб ніхто не дізнався про її борги і щоб в неї вдома все було добре

 462. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу молитви за воз єднання моєї сім ї- чоловіка Андрія, Ольги, Анни-Тетяни. Благаю Господа щоб допоміг чоловікові покинути свій гріховний зв язок і повернутись до мене з дитиною. Дякую.

 463. Володимир, Любов пишет:

  Отче Олеже, дякуємо Вам за Ваші молитви.
  Дитині полегшало та встановлено діагноз.
  Благаємо Вас помоліться, будь-ласка, за швидке виздоровлення та повне зцілення від хвороби нашого сина Богдана.
  Ми віримо, що Ваша молитва допоможе нашій дитині.
  Щиро Вам дякуємо.
  Нехай Господь Вас благословить.

 464. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за здоровя мого синочка Маркіяна. має проблеми з ножкою. кульгає.Дякую.

 465. Ангелина пишет:

  Слава Ісусу Христу.
  Дуже прошу Вас помолитись за те щоб в мене зявився другий шанс в відносинах з одною важливою для мене людиною. Щоб це не був кінець.
  Щиро Вам дякую.

 466. Каролина пишет: