Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

  1. Ольга. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за мене, щоб я знайшла свою половинку і щасливо вийшла заміж по великій та взаємній любові! Бо без Божої допомоги попадаются тільки такі, які клянуться довгі роки в безумному коханні, а потім зникають.
  2. Галина.  Отче Олеже! Прошу щирої молитви за онкохворого Петра!Уся надія на велике Господнє чудо!
   Силою спільної молитви можна подолати тяжку недугу.
   Щиро вдячна за вислухане прохання
  3. Тетяна. Доброго дня. Отець Олег! Прошу Ваших молитв за мене Тетяну. щоб Господь Помилував і Спас мене і мою сім”ю. У мене духовна проблема, і мені важко її пояснити, і вже дуже довгий час не вирішується. Дякую.
  4. Світлана. Отже Олеже, прошу про молитовну підтримку Світлани, – рецидив раку грудей, 39 років. Остання надія на Божу ласку, бо традиційне лікування протипоказане
  5. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу про молитву за мене Марію, багатодітну маму, що борюся з дуже важкою недугою. Прошу згадуйте мене у своїх молитвах. Дякую милостивому Богу за вас і вам за ваше служіння
  6. Оксана. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу, отче Олеже, помоліться за онкохвору мою матусю рабу Любов. У нас залишилася тільки надія на Бога. Вірю, що силою молитви згідно з Божею волею вона одужає. Нехай Святий Дух вашими устами вимолити їй здоров’я. Хай Бог благословить Вас!
  7. Ольга. Отець Олег,дуже прошу помоліться за рабу Божу Ольгу,за зцілення душевне і тілесне,і мою маму Олену
  8. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за рабу Божу Анастасію. Дівчинці 15 років, у неї рак лімфатичної системи. Велика надія на милість Господню. Нехай Бог почує Ваші молитви і дарує зцілення всім, хто вірить всім серцем в Господа Бога нашого Ісуса Христа.
  9. Лариса. Прошу молитви за зцілення мого тата Григорія від онкології гортані і відновлення його голосу після операції
  10. Yulija. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу помоліться за мою маму, рабу божу Тамару, у неї підозрюють онкологію, Ми віримо що Господь нам допоможе все пережити та молимося за їі зцілення.Підскадіть яку молитва на потрібно промовляти? Амінь
  11. Юра. Отче пололіться за Валентину на одужання
  12. Тамара. Христос Народився. Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє здоров’я, ( раба Божа Тамара) щоб відступила онкологія, у мене рак легень, метастаз у десятому хребці. Велика надія на Бога. Прошу Вас, помоліться за мене. Спаси Вас Бог.
  13. Тамара. Христос Народився. Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє здоров’я, ( раба Божа Тамара) щоб відступила онкологія, у мене рак легень, метастаз у десятому хребці, зробили операцію по видаленню пухлини в легенях, проходжу подальше лікування. Велика надія на Бога. Прошу Вас, помоліться за мене. Спаси Вас Бог.
  14. Галина. Слава Ісусу Христу. Шановний Отче Олеже.Прошу Вашої молитви за мого чоловіка Олександра. у нього страшна психічна хвороба і гріховне узалежнення пияцтво. Дуже вірю в силу Божу і багато молюся . Я вірю, що Вашу молитву Господь відразу почує.
   Вже місяць часу, як я багато слухаю Ваші молитви, проповіді, відгуки людей про їх зцілення і дуже рада,що є така сильна людина між нами людьми і Богом.Буду завжди молитися за вас.
  15. Орися. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу молитви за мир та порозуміння з чоловіком ( Іван та Орися). За Боже благословення для нашої сім‘ї. Дякую
  16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, з яким створити люблячу сім’ю. Щоб зустріти надійного чоловіка. Дуже надіюся на Вашу допомогу. Дякую. Благослови Вас Господи.
  17. Петро. О.Олег.прошу_вас,щоб ви помолились за зцілення ніг,в мене була операція на ногах 15р,тому,але тепер знову починає відновлюватися корчі на ногах.Як що можете,допоможіть
  18. Ольга. Христос Рождається! Отче Олеже, дуже Вас прошу, помоліться, будь ласка, за одужання Олександри та назначення правильного лікування!Дякую!Дай Вам,Боже, здоров’я!
  19. Петро. О.Олег, помоліться за зцілення,в мене корчі на ногах, 15р, тому в мене була операція. почалося відновлювати. Допоможіть прошу, Вас.
  20. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за жіноче здоровя Мирослави, відновлення місячних, результативне лікування.
  21. Ольга. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться, щоб Всемилосердний Бог змилувався над мною грішною,простив всі мох гріхи свідомі і несвідомі і зцілив мого сина Максима від заїкання!Дякую!
  22. Юля. Христос Народився!!!!!Отче Олег маю велике прохання і благанння помолітся за одужання моєї мами Дубени Іри,щоб онкологія відступила.Я вас дуже прошу будь ласка
  23. Ирина. Слава Ісусу Христу. Хочу Вас попросити помолитися за мене, щоб мене залишили на роботі на своїй посаді, або ж я знайшла хорошу роботу. Я на сьогодні опинилася у безвихідній ситуації. Мене повідомили про скорочення посади (хоча повинні були скоротити не мене), хочуть перевести на гіршу посаду і при тому щоб ще і на навчання їхала, або ж платила гроші за “корочку”. Я відмовилася і спробувала через вищих начальників шукати гідну посаду, але скрізь є якісь перепони. Вже майже 2 місяці я не можу нічого вирішити, а термін дали 2 місяці і тоді без моєї згоди поставлять на любу вільну посаду і відправлять на навчання. Я Вас дуже прошу помолиться щоб в мене все вирішилося як найкраще. Я вже 2 місяця не можу нормально спати, почалися головні болі. Дуже Вам дякую!
  24. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з хорошим коханим чоловіком, з яким жити в любові і повазі, створення сім’ї, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  25. Ольга. Христос Народився! Отець Олег, помоліться, будь ласка, за здоров’я моєї мами Мирослави. В якої виявили тяжкий недуг. Ще, на разі, немає остаточного діагнозу. Помоліться, слізно прошу, Вас, щоб сталося чудо і хвороба відступила!
  26. Юлія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, отче Олег, помолитися за мого батька, раба Божого Миколая – рак шлунку 4 ст. з метастазами в печінку. Лікарі не лишають надії, проте сподіваємось на Бога і віримо в порятунок!
  27. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас прошу помолитися будь ласка за вилікування Наталії. Мені незручно вас просити, але постійні хвороби, то одна то друга починається, може хтось поробив. Постійно лікуюся від різних хвороб, не можу вийти заміж. Помоліться, якщо це пороблено, щоб відступила ця енергія. Щоб була здорова, пройшов кашель, риніт, і вийшла заміж за коханого чоловіка, з яким жити в любові і повазі. Дуже дякую. Поможіть будь ласка. Благослови Вас Господи.
  28. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче щиро вас прошу помоліться за раба Божого Володимира тяжкохворий. Лікарі сказали що надії немає, але з Божою допомогою, вірою і любов’ю надіємось на порятунок.
  29. Ольга. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас о. Олег помолитися за зцілення раба Божого Миколая (мого батька)- рак з метастазами у печінку. Спаси Господи!
  30. Лариса. Слава Ісусу Христу!Помоліться за раба ЇБожого Петра, рак легенів 4 ст.
  31. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отче прошу молитву за мир в моїй сім’ї і навернення до сім’ї мого чоловіка Володимира
  32. Христина. Слава Ісусу Христу! Отець Олег,щиро Вас прошу, помоліться щоб мама поборола рак молочної залози,крім лікування маємо велику надію на Бога,дуже Вам буду вдячна.Благослови Вас Господи.
  33. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться, щоб почалися місячні, врегулювалися, і багато років ішли, ще молода. Щоб були овуляції і можна було народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  34. Ірина. Слава Ісусу Христу!Прошу Вас ,о.Олег ,помолитися за мого батька раба Божого Олександра. Три місяці тому лікарі виявили у  нього рак стравоходу на останній стадії і відправили додому ,не даючи жодних шансів…Але ми всім серцем віримо у чудо…яке може сотворити лише Наш Всевишній…
  35. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, поможіть будь ласка, помоліться за репродуктивне здоров’я Наталії, щоб були регулярні і здорові місячні, щоб було дуже багато здорових яйцеклітин, щоб можна було народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  36. Лідія. Слава Ісусу Христу.Отче ,прошу про молитву для донечки Юлії,їй 5 років,в неї панічний страх ,всього боїться , нервова система в неї дуже слаба, має косоокість з 4 місяців, та проблеми з правою ногою в кульшовому суглобі. Якщо на те Воля Божа,помоліться за неї про сцілення її душі та тіла. Дякую Вам від щирого серця!!!
  37. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за створення люблячої сім’ї Наталії, швидке одруження з коханим і турботливий чоловіком, створення з ним сім’ї і жити з ним в повазі і любові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  38. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за дар народження дитинки, щоб було багато здорових яйцеклітин і народити дитинку з коханим чоловіком. Дуже дякую.
  39. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за створення люблячої сім’ї Наталії, швидке одруження з коханим і турботливий чоловіком, з яким разом жити в любові і повазі, народження дітей. Дуже дякую.
  40. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отець Олег?!! Сама молю Бога і прошу Вашої молитви не за себе, а за свого сина Олександра. Він заїкається. Йому 24 роки. В зв’язку з цією недугою в нього проблеми з пошуком роботи, проблеми в створенні сім’ї. Прошу Вашої допомоги! Спаси Вас Господи! Дякую!
  41. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за репродуктивне здоров’я Наталії. Нехай буде дуже багато здорових яйцеклітин, щоб народити дитинку. Дуже дякую.
  42. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помолитися за одруження Наталії з коханим, турботливим і люблячим чоловіком, щоб створити сім’ю і жити разом з ним. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

  Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

(1 406) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Тетяна пишет:

  Доброго дня. Отець Олег! Прошу Ваших молитв за мене Тетяну. щоб Господь Помилував і Спас мене і мою сім”ю. У мене духовна проблема, і мені важко її пояснити, і вже дуже довгий час не вирішується. Дякую.

 2. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу про молитву за мене Марію, багатодітну маму, що борюся з дуже важкою недугою. Прошу згадуйте мене у своїх молитвах. Дякую милостивому Богу за вас і вам за ваше служіння

 3. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, поможіть будь ласка, помоліться за репродуктивне здоров’я Наталії, щоб були регулярні і здорові місячні, щоб було дуже багато здорових яйцеклітин, щоб можна було народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую.

 5. ГАЛИНА пишет:

  Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися будь-ласка за Галину за зцілення та оздоровлення від онкологї легень. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам за молитви.

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Наталії від бартолінової кісти. Дуже дякую.

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов