Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

  1. Петро. О.Олег, помоліться за стареньку бабку, Марію,вчора щось сталося неспить, щось ввижається,тяжко дивитися на все це
  2. Петро. В мене проблеми з яснами/пародонтоз/допоможіть,отче.Олег, прощу вас
  3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Наталії жіночих органів, щоб було багато здорових яйцеклітин, щоб народити дитинку, створити сім’ю з коханим чоловіком. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  4. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу Вас помолитися за Софію, хвору на рак. Лікування не допомагає! Велике спасибі Вам
  5. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за мого сина Володимира хворого на рак.
  6. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я дуже Вас прошу помоліться за мого сина Володимира якому лише 18 років. У нього діагностували рак 4 ст. У нас єдина надія на Бога. Дуже прошу випросіть у Всевишнього сцілення! Ми з чоловіком молимось постійно.я Вас благаю допоможіть!!!!
  7. Михайло. Слава Ісусу Христу.о.Олег помолітся за зцілення Михайла, Діаночки. За покаяння і навернення Галини, Володимира, Василя, Наталії, Іванни. Володимира, Назара, Михайла, Юрія, Ігора
  8. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу помолитись за мене щоб вийшла заміж за доброго побожного чоловіка. Щиро дякую.
  9. Олена Юртин. Слава Iсусу Христу. Отець Олег, я молюся молитви за зцiлення. Менi дуже припали до серця вашi молитви. Я дуже прошу Вас, помолiться за зцiлення дочки Яни-Ольги. Вона маленькою була дуже хвора. Я дуже молилася, просила Господа, вiрила, що вiн не допустить, щоби я хоронила ще одну дитину. Перша дитина в мене померла у 5 рокiв через хворобу. Сталося чудо. Дочка виздоровiла. А тепер знову прийшла друга хвороба. Я молюся. Прошу вашоi пiдтримки. Дякую.
  10. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, помолитися будь-ласка за Галину за зцілення від випадіння волосся. Вірю в Силу Всемогутнього Бога та Ваші молитви. Дякую Вам.
  11. Дарія. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися за Дарію, за зцілення та оздоровлення від цукрового діабету, дуже болять ноги. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам.
  12. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися за Галину за зцілення та оздоровлення від метастазів в легенях.. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам за молитви.
  13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення всіх жіночих органів і репродуктивне здоров’я, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з турботливим, люблячим, коханим чоловіком, з яким створити сім’ю і народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  15. Анна. Слава Богу нашому Отцю І Сину І Духу Святому! Отче прошу про молитву за одужання від онкології моєї Мами Марії. За звільнення від алкоголізму мого брата Петра. Одужання від контузії вуха брата Ігоря. За звільнення від непоміркованості в їжі і ожиріння брата Юрія. Благословіть отче нашу родину!!!
  16. Людмила м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу! Я попала під скорочення на роботі. Отче Олег, дуже Вас прошу помоліться за мне, за хорошу (стабільну, без поневірянь) роботу, за доброго керівника і колектив. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  17. Євгеній. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже благаю Вас помолитися за мою онкохвору дружину Світланку! Молюся постійно за мою зіроньку і Вас дуже дуже прошу помолитися за її зцілення!
  18. Євгеній. Слава Ісусу Христу! Отче Олег дуже прошу Вас помолитися за зцілення від важкої недуги онкохворої дружини моєї Світлани. Я так хочу, щоб моя зірочка жила , світлішої людини не має без неї світ не милий. Молюсь за неї. Благаю помолитися за її зцілення! Вірю Господь Бог наш і Матінка Божа не залишать Світланку, подарують їй зцілення та долгії літа! Дуже Вдячний!
  19. Світлана. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, дуже прошу Вас про молитву за оздоровлення, від важкої хвороби, від розсіяного склерозу. Сподіваюся на вашу допомогу. Нехай благословить вас Господь !
  20. Світлана. Слава Ісусу христу. Отчи Олег, прошу вашої молитви за оздоровлення від розсіяного склерозу. Сподіваюся на вашу допомогу. Нехай Господь Вас благословить!
  21. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення всіх жіночих органів, щоб були здорові, і народження дитинки від коханого чоловіка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  22. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, люблячим чоловіком, за створення люблячої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи
  23. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення очей Василя. Щоб добре бачив, були здорові очі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  24. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення Наталії. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  25. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення очей Василя. Щоб добре бачив, були здорові очі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи
  26. Олена. Слава Iсусу Христу. Дуже радiю молитвам о. Олега. Прошу про молитву за навернення. спасiння. зцiлення душi i тiла моiх дочок Марii i Яни. Прошу молитви за християнський шлюб для них. Дуже дякую
  27. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу помолитися за хорошу роботу в хорошому колективі і з хорошим керівником. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  28. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Щоб були усі жіночі органи здорові. Дуже дякую.
  29. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я дуже прошу, помоліться за жіноче здоров’я Наталії, за щасливе одруження з коханим чоловіком і створення сім’ї. Дуже дякую.
  30. Вероніка. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мене Вероніку на сцілення від недуги кістома яєчника. Благаю Вас допоможіть своєю молитвою! Дякую.
  31. Орися. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за збереження сім‘ї та любов один до одного для Орисі та Івана. Дуже надіюся на вас
  32. Оксана. Слава Ісусу Христу, прошу молитву за здоров’я Марії.
  33. Наталія. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу, помоліться за оздоровлення від барталінової кісти, щоб розсмокталася і не було. Дуже дякую. Спаси Вас Господи.
  34. ігор. Прошу отця помолитися за лікаря сергія
  35. Мар’яна. Слава Ісусу Христу,прошу молитви за мою онкохвору маму Наталію, прошу ласки зцілення…
  36. Марія. Отче благаю вас, помоліться за мене мого чоловіка Романа та сина Артура, я та чоловік хворі на легені допоможіть вийти з цієї хвороби
  37. Марія. Благаю Отче, помоліться за мене мого чоловіка та сина ,я та чоловік хворі на легені прошу вас
  38. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за добру роботу для Оксани. Дякую.
  39. Наталя. Слава Ісуса Христу !Шановний о.Олег щиро прошу Вашої молитви за сина Назара ,за його одужання і за щасливу долю,а також за донечку Марянку за щасливу її долю ,нехай ваші молитви допоможуть їй знайти душевний спокій і віру в себе .За одужання Іванки. Дякую Вам дуже,за Ваші молитви!Нехай благословить Вас Господь!!!
  40. Ігор. Слава ісусу христу. Просимо отця про молитву за прощення гріхів ігора та його родини. Звільнення від проклять,страхів,напастей,хворб,заздрості
  41. Оксана. Слава Ісусу Христу .Отець Олег, прошу і благаю Вас помолитися за здоров’я і виздоровлення хворої Галини.Дякую! !

Попередні прохання про молитву

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(1 403) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Володимир пишет:

  Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/orifla15/zcilennja.if.ua/www/wp-content/plugins/comment-toolbar/cf_comment_toolbar.php on line 0