Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

  1. Христина. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу, помоліться за одужання мого батька Тараса 52 роки, в нього рак нирки метастази в легенях 4стадії і метастазування черевної порожнини. Щиро дякую
  2. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помолиться за мою маму, в якоі рак печінки з поширеними метастазами. Після великоі кількісті хіміїтерапій і і трьох операціі покращення нема. Зараз ій дуже погано! Сподіваємось на Божу допомогу. Отче Олеже помолиться прошу Вас, маму звати Галина. Щиро Вам дякую!
  3. Інна. Слава Ісусу Христу!Дуже щиро прошу Отче Олег,помолитися за мою любу маму Людмилу і’і’ одужання і зцілення від раку.Надіюся на Божу милість і ласку, своі’ молитви та ваші молитви!
  4. Ярослава. Щиро дякую Господу Богу та отцю Олегу за швидко вислухані молитву за зцілення мами від критичного стану (можливо смерті).до пів години часу мама стала цілком здоровою .Була швидка допомога,проте жодної таблетки чи уколу не було потреби робити , організм на очах зцілювавмя . Отець Олег -ви Ангел з невидимими для людського око крилами , ваші молитви долають сотні кілометрів в одну мить .Хай Господь благословляє вас і надалі Святим Духом , щоб цей живий канал з Господом завжди горів своєю любов’ю до нас грішних та зцілював нас від гріховності . Дяка нашому Господу та вам наш Ангеле Хоронителю- наш отче Олег ,щиро дякую!!!
  5. Лілія. Слава Ісусу христу! Дуже прошу про молитву за мою маму Неонелію. Рак шлунка. Дякую
  6. Анна. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, прошу вас помолитись за здоров’я сина Данила, чоловіка Олега та моє, раби божої Анни. Дякую. Нехай Господь буде з Вами.
  7. Оксана. Слава Ісуса Хресту! Щиро прошу молитви за важко хворого Івана.Рак крові..вже кілька днів висока температура. Помоліться за його одужання.Щиро дякую.
  8. Іван. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за р.Б Віктора За його навернення до Господа та ласку Божу визволення від залежностей та влади злих сил. Щоб Господь Всемогутній не допустив, щоб пропалa душa Віктора, а щоб вчинив велике чудо навернення і оздоровлення його душi. Ісусе на Тебе уповаю! Щиро дякую, хай Вас Господь благословить!!!
  9. Іван. Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Благаю про молитву за здоров”я сина Олексія, має хворобу нирок, доньки Ангеліни, проблеми з жовчним, часті головні болі, дружини Таїсії-проблеми з хребтом, болять ноги.
  10. Анна. Слава Ісусу Христу! О. Олеже, щиро просимо Вас про молитву для шістнадцятирічної Дівчини Марії за одужання від розсіяного склерозу
  11. Іван. Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Отець Олег, помоліться за здоров”я мого сина Олексія, має хворобу нирок, одна нирка не працює, прошу помолитись за здоров”я доньки Ангеліни, часто болить голова, нервова, проблеми з жовчним.Дуже дякую.
  12. Алена. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, від щирого серця прошу Вас помолитися за одужання і зцілення мого батька раба Божого Миколу від важкої недуги рака шлунку, після операції і хіміотерапій хвороба повернулася. Сподіваємося на Божу допомогу і щиро Вам дякуємо!
  13. Алена. Слава Ісусу Христу! Отже Олег, від щирого серця прошу Вас помолитися за одужання і зцілення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунку. Сподіваємося на Божу допомогу і щиро Вам дякуємо.
  14. Альона. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, від щирого серця прошу Вас помолитися за одужання і зцілення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунку, пройшов важку операцію, 6 хімій. На даний час пішло ускладнення, знову призначили хіміотерапію. Дуже сподіваємося на Божу допомогу і щиро Вам дякуємо!
  15. Людмила. Слава Ісусу Христу!Отець Олег будь ласка помоліться за мого сина Назара.Йому 9 років захворів на цукровий діабет 1 типу!Дуже Вас прошу помоліться за його зцілення від цукрового діабету!Ми з синочком віримо,що Господь почує і допоможе нам виздоровіти
  16. Марія. Слава Ісусу Хресту! Отець Олег, прошу про молитву для себе і свого чоловіка. Чоловік страждає алкогольную залежністю, а в мене виявили хв.паркінсона. Я перенесла три операціі на хребет. Планую їхати за кордон.Дуже дякую!
  17. Наталія. Слава Ісусу Христу! Благаю про молитву за звільнення р.Б. Володимира з під влади злих сил, від алкогольної залежності та залежності від мобільних і комп’ютерних ігор, за очищення його душі, серця від образ, невпевненості, ненависті,за просвітлення розуму, за щире , глибоке навернення, примирення з мамою та стримання від непоправних кроків. Дякую. Нехай Благословить Вас Господь.
  18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Дуже дякую.
  19. Богдан. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, прошу помолитися за здоров я моєї бабусі в неї рак печінки. Щиро дякую! її звати Ніна.
  20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка, шоб я зустріла коханого чоловіка і вийшла заміж. Дуже дякую.
  21. Василь. Дуже прошу помолитися за зцілення і довге життя мого батька Володимира. Будь ласка. ДУЖЕ ПРОШУ. Дякую.
  22. Ярослава. О Олег,прошу вашої молитви за зцілення від шизофренія мого брата Михайла та сестри від нейросенсорна туговухості.Благаю вашої щиро і молитви,бо тільки у Господі наша радість.Щиро дякую.Слава Ісусу Христу!
  23. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу вас помолитися за здоровя мого чоловка внього рак легенів. Щиро дякую! його звати Федір.
  24. Уляна. Слава Ісусу Христу! О. Олеже прошу про молитву за Євгена, онкологія печінки. Щиро дякую!
  25. Зоряна. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. О.ОЛЕГ, БУДЬ ЛАСКА, прошу вас Помоліться за сцілення моєї донечки ,Федеріка її ім*я.Захворіла вона. Простуда. І за мене,будь ласка, помоліться.за моє оздоровлення —душі і тіла. Дякую Вам. Слава Ісусу Христу.
  26. Мирослава. Слава Ісусу Христу! У брата діагностували рак шлунка з метастазами у печінці. Зовсім молодий, маленькі діточки. Стан погіршується, чекаємо на першу хіміотерапію, одна надія на Господа Бога. Молимося за його здоров’я і віримо в Боже зцілення. Дякую Богу за сили, що нам дає і просимо Вас отче Олеже про молитву за здоров’я і зцілення сина Божого Івана. Щиро дякуємо!
  27. Оксана. Слава Ісусу Христу!прошу про молитву для моєї свекрухи Мирослави! яка проживає за кордоном,і в якої виявили рак….вона в важкому психологічному стані….будь-ласка,моліться щоб навернулась та зцілилась…..Дякую….
  28. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу помолитися за батька Івана. У нього рак прямої кишки на метастази у голові. Надіюсь на Божу допомогу. Дякую
  29. Ірина. Слава Ісусу Христу!Отче,Олег прошу помолитися за мене р.б.Ірину дуже хвора на центральну нервову систему,мучать мене сильні головні болі, в лівій стороні в шийному хребті нерв зажатий і тягне всю ліву сторону а два хрящі стерті в цьому шийному хребті . Часто слухаю Ваші відеоролики і молюся з вами.Дуже сильно вірю в Бога і в Вашу молитву і маю надію на оздоровлення . Хай Боже благословення зійде на Вас Отче!Дякую.
  30. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з хорошим чоловіком, який буде підтримкою і жопомогою в житті. Дуже дякую.
  31. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка шоб мені подзвонила Тетяна. Дуже дякую.
  32. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро дякую за Ваші молитви, заступництво перед Богом. Вже не раз змогла відчути силу Вашої молитви та сповіді. Тому з вірою прошу щиро про молитву за чоловіка Андрія, за правдиве його навернення, покаяння, прощення, звільнення від гріховних залежностей(нечистоти), вихід з тяжкої депресії, панічних страхів, неврозів, та зцілення інших душевних та тілесних хворіб.
  33. Ольга. Отче , Олег , прошу молитви за донечку Соломію. 3 роки мучать прищі і нічого не допомагає….в дитини депресія…..
  34. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за зцілення душі і тіла Івана, за любов і мир у сім’ї, щоб на роботі підвищили зарплату. Помоліться будь ласка, щоб Іванові повернули всі наскладені гроші, які дав під проценти. Дуже Вам дякую
  35. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу вас помоліть Господа Бога за сцілення моєї мами, яка хвора на рак 4 стадії з метастазами, її оперували, пухлину видалили але метастази в печінці і вони прогресують, вона на даний час приймає хімеотерапії, від яких важко відходить. Прошу вас помоліть за її виздоровлення. Щиро дякую!
  36. Irena Buksa. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,прошу Вас помоліть Господа Бога за сцілення мого сина Ореста від депресіі та тривожності, непевненості у себе. Нехай він знову зможе вчитися на пятірки як раніше. Щиро дякую!
  37. Любов. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, хочу попросити Вас помолитися за здоров’я племінника Степана, який знаходиться у лікарні у важкому стані. Просимо Вашої сильної молитви за здоров’я Степана. Щоб Бог вислухав Вашу і наші молитви і зцілив молоду людину.
  38. Оксана. Прошу, помоліться за мою цьоцю Любу, яка тяжко хвора, швидше за все 4 стадія раку. Дуже прошу Господа за її зцілення!!!
  39. Христя. Дуже прошу про молитву за сестру Марію і її донечку Вікторію. За їх здоров’я і спокій. За вирішення конфлікту з чоловіком!!! Дуже дякую.
  40. Тетяна. Прошу про молитву за сина Дем”яна-дитина має страх,боїться бути сама, чоловіка Анатолія,Тетяну,Устима,
  41. Каріна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу Вас помоліть Господа Бога за зцілення моєї сестри Тетяни, діагноз – гліобластома. Помоліть за успішне лікування та одужання! Щиро вдячна!
  42. Оксана. Слава Ісусу Христу. Прошу щирої молитви за оздоровлення моєї мамусі Світлани від пухлини. Щоб діагноз не підтвердився. Дякую. Хай береже усіх Бог.
  43. Марта. Слава Ісусу Христу!! Мене звати Марта, у моєї куми Христини 4стадія раку з метастазами, вона вдова і виховує 3-ох діток! У великому відчаї! Віримо лише в Господа Бога і в силу спільної молитви! Від щирого серця прошу вас о.Олег про молитву за її зцілення!! Дякую велике
  44. Світлана. Слава Ісусу Христу. Мене звати Світлана, 43 роки В мене рак – гліобластома 4 стадії. Зробили операцію, пройшла курс хіміотерапії. 22 липня маю пройти МРТ. Дуже прошу о.Олега помолитися за моє зцілення.
  45. Люба Веремчук. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу Вас помолитися за мене Любу хвору на підшлункову залозу дуже болить не можу нічого Їсти та одночасно дякую Господу. що він нам посилає таких цілителів як Ви дай Вам Боже здоровя та многая літ.
  46. Юлія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег у моєї донечки проблеми зі слухом, помоліться будь ласка за здоровя моєї донечки Марійки!
  47. Галина. Слава Ісусу Христу! прошу Вас, Отче помолитися за зцілення душі і тіла Галини і Андрія, за розв’язання всіх вузлів у їхньому житті і у їхній сі’м’ї. Щоб чоловік Галини скоро знайшов роботу з хорошою зарплатою.
   Дуже Вам дякую
  48. Надія. Слава Ісусу Христу!Я іду до церкви на сповідь намагаюся пригадати своі гріхи.Ніби хтось навмисно перешкоджає я за буваю своі гріхи. Я беру у св.Причастя бачу стає легше (незнаю чи це добре чи ні).Прошу допомогти вас помолитися за мене матмвку тілесні і душевні хвороби, яка у мене проникла ще під час мого самого народження:нервовий стрес,пожіночому,пренесла на обидві операцію на обох о рахуват чей,не розвинута пам’ять.Пройшло15р.я навчатися рахувати матем.у школі.Невезе знайти роботу.Дуже добре запам’ятала,що у мене пропадають реч низитьі із 2011р.,аж дотепер краде та гроші найбільше люблю.Злий дух покушає мене не дає поспати шрябає під подушку і нищить речі та шкляні вироби розбиваються іщезають перед очима.Допоможіть мені як себе захистити і мою кімнату від ворога видимого і нвидимого яку річ можна придбати для своєі кіснати
  49. Олена. Слава Ісусу Христу! Я хвора на рак,приймаю хіміотерапію.Я, Вас,благаю,Отче,Олег ,помоліться за мене,В мене вся надія тільки на Господа Бога!
  50. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за знайомство з хорошим, чоловіком, з яким створити гарну сім’ю. За одруження з коханим чоловіком. Дуже дякую.
  51. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка, шоб я вийшла заміж за хорошого турботливого чоловіка, який буде підтримувати і один одному допомагати, за створення сім’ї. Дуже дякую.
  52. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з хорошим чоловіком і одруження Наталії. Дуже дякую.
  53. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка шоб Тетяна мені подзвонила і помирилися. Дуже дякую.
  54. Надія. Слава Ісусу Христу.Я ще забула додати бо у мене проблем склалося в житті.Люди мене заздять,хрещениця поробила мертву воду підлила,ще в дитинстві.Тому в житі пішло в рук та в рук.Невезе знайти роботу.і навчання і житло швидко.Мати робить ! мене дурною привязала до.себе 15р.,що я неможу вийти в люди.Із 15р.перебуваю в селі 24год.добу. сама одинока.Важко спілкуватися із людьми та іх розуміня.Придбада образок св.Матрону Мовсковську православну.Прийшло рік і 4міс мало дала шанс на здоров’я.Молюся що вечора перейшла на день за роботу і навчання,видимого і не видимого ворога. Св.Матрона була і з ним розмові дає знак на образку плаче.На образку видно ворога очі.Ні відповіді.Що далі робити і як жити ворогом.Він притискає мене цілу міць немаю право,щось купити найкращу річ,порізи’,розбиває.Я не можу знайти друга через матір.Мати сказала до мене має прийти до мене має прийти хлопець.Мати почала шантажувати грошима.Я іі сказала шо живу теперішному часі,а не колишному житі хоче з економити мою пенцію.Невиплачуєся жити (плаче).Даже важко виіхати із селаі подати на пожертви.Обіцяю,обіцяю,що перешлю гроші. Слава Ісусу Христу.Я ще забула додати, бо у мене башато проблем сталося в житті.Люди мені заздрять,хрещениця пробила мертву воду підлила,ще в дитинстві.Тому мені в житі пішло в рук та в рук. Невезе знайти роботу і навчання швидко.Мати робить мені дурною,приязала до сфебе і з 15р.,що я неможу вийти в люди.І з15років переваю в селі 24год.добу сама одинока.Важко спілкуватися із людьми та іх розуміня.
  55. Ліля. Прошу молитвт за маму Марію, зцілення від онкології і хороші аналізи. 
  56. Тетяна, м. Малин Житомирська обл. Отець Олег, дуже прошу помолитися за чудо зцілення моєї мамочки Валентини. Дякую.
  57. Надія. Слава Ісусу Христу.Я іду до церкви на сповідь намагаюся пригадати своі гріхи.Ніби хтось перешкоджає забуваю своі гріхи.Я беру у саме св.Причастя бачу стає легше,незнаю чи це добре чи ні. Прошу допомогти Вас помолитися за мене тілесні і душевні хвороби,яка у мене проникла ще підчас мого самого народження: нервовий стрес, пожіночому, перенесла на обидві операцію на обох очей,не розвинута память. Пройшло 15 років я незмогла навчатися рахучати матем.у школі невезе знайти роботу. Дуже добре запамятала,що у мене пропадають речі із 2011р.,аж дотепер краде та гроші найбільше люблю. Злий дух покушає мене не дає поспати шкрябає підподушку і нищить моі речі шкляні вироби розбиваються і щизають перед очима. Допоможіть мені як себе і мою кімнату від ворога видимого і не видимого. І яку річ можна придбати для своєі кімнати. У мене була молитва і пропала і з рядків, “Коли людина свариться аби він невтручався і не дивився,і не ліс у наші справи і не нищив.Я не можу скласти молитву ворога мішає мені далі жити. Я отправляю це повідомленя щоб ви передали о.Олегу найшвидче. 
  58. Ярина. Оздоровлення від раку. Отче Олеже, благаю Вас помолитися за рабу Божу Ольгу (моя мамусінька)! Дякуємо Вам і дякуємо Всевишньому! !!
  59. Людмила. Отче,прошу про молитву за сціленння свого батька Федора,рак легенів 4стадія. Дякую. Божого благословення Вам!
  60. Ірина. Отче, прошу про молитву за свою маму Софію, рак легенів 4 стадія. Дякую. Божого благословення Вам!
  61. Наталія. Отець Олег, помоліться будь ласка за примирення Тетяни і Наталії. Дуже дякую.
  62. Алла. Отче Олеже, прошу про молитву за чоловіка Віктора, хворого на рак. Заради Христа, помолимось за зцілення Віктора. Вірю у силу спільної молитви. Дякую. Хай Вас Господь благословить.
  63. Наталія. Отець Олег, будь ласка, помоліться за знайомство з хорошим чоловіком і одруженння Наталії. Надіюся на Вашу допомогу. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  64. Тамара. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, прошу помоліться за мого брата Сергія, у нього дуже сильні сердечні приступи, які доходять до запаморочення, вже два роки ходить по лікарях, які тільки аналізи уже не здавав і ніхто не може поставити діагноз дуже мучиться. Буду дуже вдячна.
  65. Зоряна. Помоліться за зцілення моєї мами(Лесі) від раку.
  66. Наталія. Будь ласка, отче Олеже, помоліться, щоб Господь зцілив мою рідненьку бабусю, яка важкохвора на рак. Поможіть, прошу Вас! Славитимемо і дякуватимемо довіку, будь ласка, поможіть! Забула написати, бабусю звати Любов, помоліться за неї, будь ласка, вона хвора на рак. Отче Олеже, прошу Ваших молитов за мою бабусю, яка хвора на рак. Будь ласка, помоліться, щоб Господь зглянувся і зцілив її. Дякуватимемо до кінця життя свого і славитимемо Господа. Будь ласка, поможіть! Отче Олеже! Будь ласка, прошу Ваших молитов до Господа, щоб Він зцілив хвору на рак шлунка рабу Божу Любов. Будь ласка, хай Господь її ще не забирає і вилікує. Христос Воскрес! Отче Олеже, прошу, будь ласка, помоліться, щоб Господь зцілив рабу Божу Любов, хвору на рак. Будь ласка, ублагайте Господа, щоб вона вижила!
  67. Галина. Христос Воскрес! Дуже прошу Вас Отче, помолитися за дуже хвору Стефанію, за зцілення її душі і тіла, зцілення від важкого запалення, серце, тиск, за прибавлення сил. За зцілення душі і тіла Ярослави. Щиро Вам дякую за Ваші помічні молитви.
  68. Уляна. Христос воскрес! О. Олеже, в черговий раз, прошу про молитву за мого тата, онкохворого Євгена. Вірю, що за допомогою Ваших і наших молитов Господь допоможе. Щиро дякую!
  69. Галина. Христос Воскрес. Прошу помолитися за зцілення мого чоловіка Івана від онкології (гліобластома). У нас двоє діток, яким дуже потрібен тато. Вірю, що Бог почує наші молитви. Дякую .
  70. Оксана. Оздоровлення від раку. Христос Воскрес, прошу молитви за хвору на рак(Галину). Помоліться за видужання. Віримо що Бог почує наші молитви. Дякую.
  71. Галина. Христос Воскрес! Прошу про молитву за зцілення душі і тіла Зіни і її мами, за примирення із братом і невісткою, за позбавлення всіх ворогів, за мирне і щасливе життя. Дуже Вам вдячна.
  72. Наталія. Слава Ісусусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з хорошим чоловіком і одруження. Дуже дякую.
  73. Оксана. Христос Воскрес! Отець Олег, мене майже кожен день болить голова! Тільки якийсь протяг, чи холодний вітер відчуваю біль з лівої сторони і деколи з правої. Прошу Вашої молитви за це і дуже хочу цього року приїхати із своєю сім’єю до Вас на сповідь і Службу. Дякую!
  74. Галина. Христос Воскрес! прошу Вас Отче, помолитись за зцілення душі і тіла Андрія і вилічення його від нервозності. За зцілення душі і тіла Галини, позбавлення страху, нервів, за продовження навчання та врешті успішно закінчити і почати працювати. За Боже Благословення для Андрія, Галини і її сі’мї, за позбавлення усіх життєвих невдач. Дуже Вам вдячна за молитви.
  75. Галина. Христос Воскрес! Отче, помоліться будь ласка за зцілення душі і тіла Оксани і позбавлення її зайвої ваги, за Боже благословення для її сім’ї. Дуже Вам дякую
  76. Ірина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. ПРОШУ ВАШОЇ МОЛИТВИ ЗА МЕНЕ, В ГРУДЯХ ВИЯВИЛИ УЩІЛЬНЕННЯ. ПРОШУ ВАС ПОМОЛИТИСЬ ЩОБ ВОНИ НЕ БУЛИ ЗЛОЯКІСНИМИ.ДЯКУЮ!!
  77. Оксана. Слава Ісусу Христу, Отче, прошу молитви за зцілення моєі мами Галини (онкологія). Дуже віримо у,видужання! Дякуємо.
  78. Віра. Отче, благаю, помоліться за зцілення моєї мами Тамари. Підозра на онко.7.05. їдимо на обстеження. Помоліться, щоб все було добре .
  79. Оксана. “Оздоровлення від раку”. Слава Ісусу Христу! Отче , прошу про молитву за маму (Галину). Дякую
  80. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за зустріч Наталії з хорошим чоловіком, за швидке одруження. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  81. Kristina. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мене, ми з чоловіком часто сваримся, і я вагітна у мене 29 тижні але лежу в лікарні з загрозою передчасних пологів, боюсь щоб з дитиною було все добре…. Дякую!
  82. Антоніна. Слава Ісусу Христу! Отче ,щиро прошу Вас молитися за мою онкохвору маму,лікарі надії на життя не дають,але маю віру що Бог почує наші молитви і зцілить мою маму,дякую. Маму звати Люба.
  83. Світлана. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву за зцілення моєї мами Оксани(онкологія).Серце розривається…..Щиро віримо і надіємося на чудо!!!Велике спасибі!
  84. Олександра. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за те ,щоб я знайшла свою другу половинку і щасливо вийшла заміж. Дякую!

Попередні прохання про молитву

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(1 365) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Михайло пишет:

  Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/orifla15/zcilennja.if.ua/www/wp-includes/class-wp-comment.php on line 205