Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

  1. Василь. У мого тата рак кишечника і багато метастазів. Але я вірю що для Бога це нічо. Я дуже прошу випросіть зцілення для нього.Василія. Я не хочу бачити як його ховають.
  2. Владислав. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, будь ласка, прошу Вас помоліться за одужання болящого Володимира. Ваша молитва та милість Бога допоможуть зцілити нашого тата.Нехай Бог Вас благословляє! Дякую!
  3. Орест. Прошу молитви про зцілення ореста від кашлю
  4. Ігор. Прошу отця про молитву за зцілення ігора від куріння1
  5. kristina. Слава Ісусу Христу. Прошу про молитву за зцілення Михайла від хвороби
  6. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися за Галину за зцілення та оздоровлення від онкологї (метастазів в легенях). Завтра йду на КТ помоліться будь-ласка щоб КТ непоказало ніяких метастазів і щоб аналізи були добрі. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам за молитви.
  7.  Христина. Слава Ісусу Христу. Благаю про молитву за зцілення тата від онкології, тато не знаю про свою хворобу. Вірю отче що ваша молитва допоможе нашій сімї. Дякую
  8. Христина. Слава Ісусу Христу. Прошу отче про молитву за зцілення тата від онкології
  9. Ігор. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, прошу вашою молитви про те ,щоб позбутись боргів фінансових. Адже бізнес важко пішов,а поки не розрахувався з боргами , не маю спокою. Дякую за розуміння.
  10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую.
  11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помолітьмя будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком. За створення сім’ї. Дуже дякую.
  12. Анна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег помоліться за важкохворого Костянтина. Онкологія. Молюся за його оздоровлення кожного дня, надіюся на Бога і вірю що Він почує моі молитви. Будь ласка помоліться й Ви за нього, на днях дуже небезпечна операція, я не втрачаю віри, що з Божою допомогою вона пройде успішно, отче Олег благаю Вас допоможіть нам своєю молитвою.
   Дякую щиро!
  13. Ганна. Слава Ісусу Христу!
   Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за мого чоловіка, важко хворого Володимира!!!
   Дуже сподіваюсь, що через Ваші молитви Господь Бог та Діва Марія подарують йому зцілення!
   Щиро дякую!
  14. Володимир. Слава Ісусу Христу! У моєї дружини виявили рак шлунку 4 стадія.Пройшла 9 хімій і ось почалась регресія. Вона ще дуже молода їй всього 44роки.Я її дуже люблю і навіть представити не можу як я без неї буду Незабаром у грудні вона стане бабусею. Вона моя сама найрідніша в світі людина.Я постійно молюся за неї.І Вас прошу помоліться й ви.Я буду вам дуже вдячний. Я вірю і надіюся що Господь Бог і Діва Марія почують мої і Ваші молитви.
  15. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися будь-ласка за Галину за зцілення та оздоровлення від онкологї легень. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам за молитви.
  16. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас за молитву мого чоловіка, онкохворого Анатолія, щоб він одужав. Я Вас благаю, допоможіть. Щиро дякую.
  17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з люблячим, коханим чоловіком, з яким створити сім’ю. Дуже дякую. Благослови вас Господи.
  18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую. Благослови вас Господи.
  19. Ульяна. За зцілення і відновлення після інсульту Мирослави
  20. Наталія. Слава Ісусу Христу Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Наталії від бартолінової кісти. Дуже дякую.
  21. Людмила. Слава Ісусу Христу, о. Олег. Прошу ваших молитов за р.б. Надію, маму. У неї хронічне безсоння, а тепер уже звикання до снодійних і вже передозування, а без них взагалі не спить в ночі. Від них сильне порушення координації, загальмованість, втрата реальності часу, втрата сил. Затачується, падає в хаті. Не розуміє коли треба пити таблетки, сьогодні рано, хотіла колотись дімедролом, щоб спати, а в 11 годині хотіла пити таблетки, бо вже вечір і вона не спить. Я з великим скандалом їх відібрала. Вона вже як наркоман, втратила від них пам’ять, мені не вірить. Ходила до якоїсь жінки зливати на віск від безсоння, та їй сказала що це зробила сусідка, з якою ми живемо на одному подвірї, бо їй треба нашої кімнати, що треба лікуватись в лікарі, бо вона нічим вже не поможе, і ходити на молитви до священника. В 2018 мама мала другий раз онкологію, отримала 6 хімії. А цього року почались розлади сну. Мама завжди ходила до церкви, навіть до вас регулярно на молитви, ще як ви були на Селянській і вона була сильніша. Ще тиждень назад ходила до костелу. А тепер за ці п’ять місяців вже так напила снодійних, що ледве по хаті ходить. Щоб лікуватись, зараз ніхто в лікарню не покладе. А припинити пити не може, бо має від них велику залежність. Мало їсть, нічого не хоче, хоче щоб бог її скоріше забрав, ніж так жити, бо то не життя, лежати і куняти цілодобово. Їй 70 років. Прошу ваших молитов щоб вона позбавилась медикаментозної залежності від снодійних і безсоння, окріпла і стала на ноги. Дякую вам, слава Ісусу Христу.
  22. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, дуже прошу помолиться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую. Надіюся на Вашу допомогу і допомогу Господа. Благослови вас Господи.
  23. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас за молитву за важкохвору онкологією мою сестру Світлану, поставили діагноз рак кишечника з метастазами. Я читала коментарі, що ви багатьом допомогти, я Вас дуже благаю допоможіть.Щиро Дякую!
  24. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з люблячим, коханим чоловіком. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  25. ГАЛИНА. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, дуже потребую Вашої молитви на оздоровлення і зцілення від метастаз в легенях. Дуже Вас прошу помоліться будь-ласка за мене, Галину. Маю велику віру і надії від Господа за посередництвом Ваших молитов на повне одужання від онкології. Дякую, Вам. Львів.
  26. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за Дарію. За фізичне і духовне зцілення від цукрового діабету і тихакардії, безсилля. Дуже Вам вдячна.
  27. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим хорошим чоловіком. Дуже дякую.
  28. Лілія. Дуже прошу про молитву, мене звати Лілія (Тернопіль),щоб я змогла позбавитися депресіі та неврозу, які вже кілька років час від часу повертаються і не дають нормально жити! Дуже важко на душі! Дякую
  29. Мирослава. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, щиро прошу Вас про молитву зцілення від раку для моєї мами Наталії. Тринегативний рак молочної залози, який дуже важко лікується. Одна надія на чудо і благодать Божу! Вже немає зовсім сил. Помоліться за мою маму Наталію. Вона моя остання рідна людина на цьому світі. Дякую! Нехай Господь Вас оберігає!
  30. Лєна. Болить хребет, було дві операції та рецидив знову, дякую Богу за мої терпіння. Прошу про молитву, щоб все могла я зносити в покорі, не нарікаючи)) дякую за все❤️
  31. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, будь ласка помоліться за одруження Наталії з хорошим, коханим чоловіком. Дуже надіюся на Вашу допомогу і допомогу Господа. Дуже дякую.
  32. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче дуже прошу про молитву. Мені 21 рік і у мене проблема з зором. Кажуть, можна лише уповільнити або на певний час призупинити процес (в кращому випадку). Я Не була релігійною людиною, але зараз одна надія на молитви, любов і милосердя Бога.
   Це той випадок, коли вже ні ціни, ні відстань не важливі. Я просто хочу бачити цей прекрасний світ: усмішку коханого, захід сонця, зірки… Так хочу щоб все налагодилося, будь-ласка, помоліться. Буду безмежно вдячна
  33. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу про молитву. Мені 21 рік і мене проблема з зором. Кажуть, можна лише призупинити процес (в кращому випадку)я Не була релігійною людиною, але зараз одна надія на молитви і любов Бога. Це той випадок, коли вже ні ціни, ні відстань не важливі. Я Просто хочу бачити цей прекрасний світ. Так хочу щоб все налагодилося, будь-ласка, помоліться. Буду безмежно вдячна
  34. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Наталії від кісти.Дуже дякую.
  35. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися за оздоровлення Наталії, щоб зникла кіста. Дуже надіюся на Вашу допомогу, і допомогу Господа. Дякую.
  36. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, за влаштування на хорошу роботу. Дуже дякую.
  37. Ігор. Помоліться всечесний отче за зцілення Ігора від затяжного кашлю та онкології
  38. Тетяна. Слава Ісусу Хресту. Отець Олег, помоліться за мене болящу Тетяну, в мене онкологія рак шлунку з метастазами, прошу про зцілення духовне і тілесне, щоб Господь Бог дав сили перенести хіміотерапію яку я проходжу, та зцілив від тяжкої недуги. Дякую Вам. м.Коростень Житомирська область
  39. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за дар сім”ї і добру долю для Оксани. Дякую!
  40. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування на хорошу роботу з люблячим колективом. Дуже дякую.
  41. Наталія. Слава ІсусуХристу. Отець Олег, помоліться будь ласка за швидке одруження Наталії з коханим і люблячим чоловіком. Дуже дякую. Надіюся на вашу допомогу і на Божу милість.
  42. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за те щоб попала Наталії хороша робота в хорошому колективі. Дуже дякую.
  43. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас про молитву за Богданчика, щоб не підтвердилася онкологія
  44. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за здоров’я Василя. В нього кіста, в жовчному камінь, проблеми з очима. Щоб оздоровився. Дуже дякую.
  45. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, Отче помолитися за духовне і фізичне зцілення Галини і Андрія, за Боже благословення для сім’ї. За успішне продовження і завершення навчання. Дуже Вам дякую.
  46. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за отримання хорошої роботи Наталії в хорошому колективі. Після закриття підприємства не можу знайти роботу. Дуже дякую.
  47. ГАЛИНА. Я, Галина, перенесла онкологічну операцію, зараз проходжу ще хіміотерапію. Молюся і прошу Господа Бога про духовне і тілесне зцілення. Дуже прошу ВАС, отець Олег про молитву за мене і вірю, що Бог вислухає мої молитви і зцілить мене і мої легені від метастаз.
  48. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за дар материнства Наталії, щоб нормалвзувалися гормони, без застосування гормонів, природнім шляхом і було багато здорових яйцеклітин, щоб можна було завагітніти. Дуже дякую. Надіюся на Вашу допомогу і Божу милість.
  49. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення Василя, в нього кіста, камінь в жовчному, з очима проблеми. Дуже дякую.
  50. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися будь ласка за одруження Наталії та за народження дітей. Одна надія на Вашу допомогу, будь ласка. Щоб гормони були в нормі, і здорові жіночі органи, багато здорових яйцеклітин. Дуже дякую.
  51. Анна. Прошу молитви за мого сина Максима.у нього саркома 4 стадії
  52. Галина. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь-ласка за зцілення та оздоровлення Галини, праву нирку видалили а на лівій кіста 11мм., на провому придатку кіста, вузол на щитовидній залозі 21мм. Вірю і надіюся, що Ви мені допоможете. Дуже дякую.
  53. Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, благаю Вас, помолитися за Галину, на щитовидній залозі має вузол 2,1мм.,праву нирку видалили, а на лівій виявили кісту 1,1мм.,на правих придатках кіста 26*33мм,,а також турбують головні болі. Щиро віримо у Силу Божу та Вашу молитву. Дякую Вам за молитви.
  54. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення Василя. В нього камінь в жовчному, кіста в міхурі з очима проблеми. Треба операції. Дуже дякую.
  55. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за жіноче здоров’я Наталії, щоб жіночі органи були здорові, щоб було багато здорових і великих яйцеклітин, гормони в нормі, щоб можна було завагітніти. Дуже надіюся, що Ви мені допоможете. Дуже дякую.
  56. Марія. За здоров’я і Божу поміч для Марїї і її сім’ї
  57. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка, помоліться за оздоровлення тата Василя. В нього проблеми зі статевим органами, в жовному міхурі камінь, проблеми з очима. Дуже дякую.
  58. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за дар материнства Наталії, щоб врегулювалися гормони, було багато яйцеклітини, яєчники працювали і можливість народити дитинку. Дуже надіюся на вашу допомогу. Дуже дякую.
  59. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення тата Василя, в нього проблеми з статевим органами, камінь в жовчному міхурі, з очима, кришталик плаває. Хай здорові будуть органи всі. Дуже дякую.
  60. ГАЛИНА. Христос Воскрес!!! Прошу Вас, отче Олеже помолитися за Галину, на щитовидній залозі має вузол два см.,а також дуже турбують головокружіння, особливо в вночі. Щиро віримо у Силу Божу та Вашу молитву до нього. Дякую Вам за молитви.
  61. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися за одруження Наталії з хорошим люблячим чоловіком. За створення сім’ї і народження дитинки. Дуже дякую.
  62. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії і створення сім’ї, народження дитинки.
  63. Ігор. Христос воскрес отче Олег, щиро прошу вас про молитву зцілення від меланоми та згубної звички тютюнопаління
  64. Галина. Христос Воскрес! Отче Олег, щиро прошу Вас про молитву зцілення та оздоровлення від алкоголізму Ростислава. Надіюся, що Бог через Ваші молитви подасть ласку зцілення! Дякую Вам щиро.
  65. Галина. Христос Воскрес. Отче Олеже, щиро благаю Вас про молитву зцілення та оздоровлення Галина 36 років, рак нирки 4 стадія з метастазами в легені. Видалили праву нирку а тепер на хіміотерапії. Щиро надіюся, що Бог через Ваші молитви подасть ласку зцілення! Дякую Вам.
  66. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком. За створення сім’ї. Дякую.
  67. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу Вас помоліться за моє зцілення вір раку. Мені всього 22 роки, в мене 3с стадія раку яєчників, матку та яєчники видалили і в мене ніколи не буде дітей… Прошу Вас Отче, помоліться за мене
  68. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помоліться за одруження Наталії, створення люблячої сім’ї. Зустріти надійного чоловіка, з яким створити сім’ю. Дуже дякую.
  69. Галина. Христос Воскрес! Отче Отче Олеже! Прошу Вас за Молитву Господню для зцілення Дмитра від онкології горла , а також за себе( високий тиск і сильні головні болі досвітками) А ще за очищення членів всієї родини від проклять та впливу ворожбицтва. Щиро дякую.
  70. Галина. Христос Воскрес! Отче, Олеже! Щиро прошу Вас про молитву до Господа нашого за дар зцілення для чоловіка Дмитра( ОНКОЛОГІЯ горла)в пятницю мають перевіряти ще лімфовузли, а також за себе прошу і маму Марію, ( ВИСОКИЙ тиск сьогодні вночі і в обід 185:105 гуляє вже давно, а ще мене ночами турбує сильний ГОЛОВНИЙ БІЛЬ і ПОГАНИЙ СОН більше року, останні роки мала операції на звязки ноги та нарости доброякусні на матці, січень була сильна анемія, я задихалась, причини не знайшли. Боюсь щоб то не було повязано із ворожіннями та родовими прокляттями…прошу про захист Господній та Божу Опіку для ДМИТРА ГАЛИНИ ПЕТРА УЛЯНИ ОКСАНИ(вагітність 8 місяць ) ВЛАДИСЛАВА та онуків ОЛЕКСАНДРА – ЮРІЯ та ДАНИЇЛА- ТАДЕЯ і мами МАРІЇ. Ще раз дякую і ми також молимось і слухаємо молитви ваші на ютуб
  71. Галина. Отче, Олеже! Перш за все дякую за можливість звернутися до Вас за допомогою. Я з сім‘єю за кордоном і не маю можливості приїхати до Вас, але маю Велику надію на Бога і на Вас. У мого чоловіка боліло в роті, вухо і горло і нарешті тиждень тому виявили на язику онкологію. В п‘ятницю будуть обслідувати лімфовузли… я дуже прошу ваших молитов за його зцілення. Його звати Дмитро. Я останніми часами також по операціях, зв‘язки оперували на ногах, осінню мала операцію по жіночому, цього року стало дуже зле, виявили анемію, але причину не знайшли… останніми часами мене турбують ночами головні болі, вже десь рік погано сплю, біль в попереку, високий тиск. Сьогодні вночі я прокинулась від болю в голові і високого тиску 185 на 105і десь більше години молилась і слухала ваші відео на зцілення.Мені було дуже погано, хоча я пила вечером таблетки, але вони перестають мені інколи допомагати. Моя мама Марія теж мучиться з тиском, син Петро довго кашляє і не переходить, він одружений, але діток ще Бог не дав. Дочка Оксана має десь кінець червня родити третю дитинку, є два хлопчики, дякувати Богу, вона працює в лікарні де є хворі на короновірус, за неї теж переживаю. Зараз нам в родині дуже тяжко, боюсь чи всі ці випробовування прийшли, бо так мало бути чи не « допоміг « хтось, бо є така людина по сусідству, до котрої їздять «» лікуватись»» , ми находили яйця на подвір‘ю після Великодня минулого року в Україні, а там все обгороджено і кури не ходять. Вибачте що я турбую і так багато пишу. Прошу молитви за чоловіка Дмитра(ОНКОЛОГІЯ) за себе і маму ( ВИСОКИЙ ТИСК та ГОЛОВНІ БОЛІ) , за ЗДОРОВ’Я сина Петра та невістки Уляни)за радість БАТЬКІВСТВА,за щасливі роди для дочки Оксани та здоров‘я для зятя Влада, за онуків Олксандра – Юрія, та Даниїла-Тадея,щоб в цей час ми не втратили роботу, заочищення від ВОРОЖБИ і ПРОКЛЯТЬ родових і дякую за всі блага і любов нашому Отцю Небесному і дякую Вам. Прошу дуже щиро про молитву за нашу родину і за цілий світ! Ще раз дякую
  72. Олександр. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!ОТЧЕ ПРОШУ ПРО МОЛИТВУ В МОЇХ НАМІРАХ.ЗА ВОРОГІВ.ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ДЛЯ ОЛЕКСАНДРА.ДЯКУЮ.
  73. Андрій. Христос Воскрес . Прошу отця я маю хворобу очей Кератоконус 3 стадія і остигматизм . Погано бачу прошу вас про молитву
  74. Оксана. Прошу Вас помолитися за здоров’я і Божу допомогу моєї сім’ї. Також за Божу ласку і допомогу мені в роботі і у налаштуаанні особистого життя. Дуже дякую!
  75. Альона. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже Вас благаю про молитву за зцілення та оздоровлення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунка і стравохода, переніс важку операцію, багато хімій зараз дуже кволий, немає сил. Заздалегідь вдячні і щиро сподіваємося на Божу допомогу.
  76. Галина. Христос Воскрес! Дуже щиро прошу Вас, Отче Олег, помолитися за мою маму Дарію, молитву зцілення і одужання від цукрового діабету, тахікардії, тиску. Дякую щиро Вам.
  77. Галина. Христос Воскрес. Отче Олег, дуже прошу Вас про молитву зцілення для моєї мами Дарії від цукрового діабету і тахікардії. Щиро дякую Вам.
  78. Ирина. Слава ісусу христу! Отче олег помоліться за мене. Дайте молитви сцілення ввд онкології. Щиро дякую.
  79. Галина. Христос Воскрес! Отче, Олег, прошу Вашої молитви за зцілення онкохворої Галини . Щиро дякую Вам!
  80. Галина. Христос Воскрес. о.Олеже, щиро прошу за молитву зцілення від раку Галини. Дякую.

Попередні прохання про молитву

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(1 403) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Леся пишет:

  Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/orifla15/zcilennja.if.ua/www/wp-includes/cache.php on line 125