Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

  1. Оксана. Оздоровлення від раку. Христос Воскрес, прошу молитви за хвору на рак(Галину). Помоліться за видужання. Віримо що Бог почує наші молитви. Дякую.
  2. Галина. Христос Воскрес! Прошу про молитву за зцілення душі і тіла Зіни і її мами, за примирення із братом і невісткою, за позбавлення всіх ворогів, за мирне і щасливе життя. Дуже Вам вдячна.
  3. Наталія. Слава Ісусусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з хорошим чоловіком і одруження. Дуже дякую.
  4. Оксана. Христос Воскрес! Отець Олег, мене майже кожен день болить голова! Тільки якийсь протяг, чи холодний вітер відчуваю біль з лівої сторони і деколи з правої. Прошу Вашої молитви за це і дуже хочу цього року приїхати із своєю сім’єю до Вас на сповідь і Службу. Дякую!
  5. Галина. Христос Воскрес! прошу Вас Отче, помолитись за зцілення душі і тіла Андрія і вилічення його від нервозності. За зцілення душі і тіла Галини, позбавлення страху, нервів, за продовження навчання та врешті успішно закінчити і почати працювати. За Боже Благословення для Андрія, Галини і її сі’мї, за позбавлення усіх життєвих невдач. Дуже Вам вдячна за молитви.
  6. Галина. Христос Воскрес! Отче, помоліться будь ласка за зцілення душі і тіла Оксани і позбавлення її зайвої ваги, за Боже благословення для її сім’ї. Дуже Вам дякую
  7. Ірина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. ПРОШУ ВАШОЇ МОЛИТВИ ЗА МЕНЕ, В ГРУДЯХ ВИЯВИЛИ УЩІЛЬНЕННЯ. ПРОШУ ВАС ПОМОЛИТИСЬ ЩОБ ВОНИ НЕ БУЛИ ЗЛОЯКІСНИМИ.ДЯКУЮ!!
  8. Оксана. Слава Ісусу Христу, Отче, прошу молитви за зцілення моєі мами Галини (онкологія). Дуже віримо у,видужання! Дякуємо.
  9. Віра. Отче, благаю, помоліться за зцілення моєї мами Тамари. Підозра на онко.7.05. їдимо на обстеження. Помоліться, щоб все було добре .
  10. Оксана. “Оздоровлення від раку”. Слава Ісусу Христу! Отче , прошу про молитву за маму (Галину). Дякую
  11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за зустріч Наталії з хорошим чоловіком, за швидке одруження. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  12. Kristina. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мене, ми з чоловіком часто сваримся, і я вагітна у мене 29 тижні але лежу в лікарні з загрозою передчасних пологів, боюсь щоб з дитиною було все добре…. Дякую!
  13. Антоніна. Слава Ісусу Христу! Отче ,щиро прошу Вас молитися за мою онкохвору маму,лікарі надії на життя не дають,але маю віру що Бог почує наші молитви і зцілить мою маму,дякую. Маму звати Люба.
  14. Світлана. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву за зцілення моєї мами Оксани(онкологія).Серце розривається…..Щиро віримо і надіємося на чудо!!!Велике спасибі!
  15. Олександра. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за те ,щоб я знайшла свою другу половинку і щасливо вийшла заміж. Дякую!
  16. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за онкохворого Євгена. Щиро дякую!
  17. Наталія. Отец Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за щасливе одруження Наталії. Про швидку зустріч з хорошим коханим чоловіком, з Яким створити сім’ю. Дуже дякую.
  18. Аліна. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, просимо Вас помолитися за мого батька Володимира, рак підшлункової залози 4 стадія, надія лише на Бога і на Його ласку.
  19. Ліля. Слава Ісусу Христу. Я з Тернополя. Ось уже кілька років страждаю депресією незрозумілого походження. Була у психіатрів- кажуть що це типовий невроз/депресія,виписують ліки, які на деякий час помагають, але все одно з часом стає гірше. Я молода і красива, але вратила інтерес до життя, без всяких причин. Дуже важко душевно, дуже прошу Вас- попросіть Ви у Бога про моє зцілення.
  20. Ігор. Слава Ісусу Христу. У нашого хлопчика Гліба ,рецидив сечового міхура. Прошу вас про молитву за оздоровлення . Швидке одужання ,бо коштів у нас багато немає. Хлопчик Гліб 24 .05 2016 року народження. Завчасно дякую ,батьки Ігор та Вікторія
  21. Лілія. Слава Ісусу Христу. Я з Тернополя. Ось уже кілька років страждаю депресією незрозумілого походження. Була у психіатрів- кажуть що це типовий невроз/депресія,виписують ліки, які на деякий час помагають, але все одно з часом стає гірше. Я молода і красива, але вратила інтерес до життя, без всяких причин. Дуже важко душевно, дуже прошу Вас- попросіть Ви у Бога про моє зцілення.
  22. Веремчук Люба. Слава ісусу Хресту .Прошу помолитися за мене тому що мене майже без перестанку дуже болить підшлункова .Я сама з Львова дивлюся Ваші відеоролики молюся разом з Вами.Хай Вам Бог дасть довгі літа я буду молитися за Вас.Як буде тільки можливість приїду до Ів.Франківська. Дякую.
  23. Уляна. Слава Ісусу Христу! О. Олеже, прошу помолитися за Євгена, щоб в нього нормалізувалася температура. Дякую.
  24. Богдан. Слава Ісусу христу щиро прошу вашої молитви за моє здоров’я я лікуюся від раку мочового . Мене звати Богдан я знаю що тільки молитва допоможе мені.
  25. Люба. Прошу допожіть куди мені звернутись.Колись у 19 років мені було пороблено.Я мучилась і ніхто не знав що зі мною. І по лікарях ходили і по церквах і по бабках. З часом щось таки допомогло. Але вже кілька років зі мною знову щось не так:страх до всього,внутрішня тривога. Особливо вночі збужуюсь між 2 і 3 і наступає відчуття смерті,судороги і тд.Не можу слухати як говорять що хтось помер,зразу мені погано,такий стан що з мене душа виходить. Не можу залишатись в закритому просторі,зразу серцебиття і на волю хочеться.Я незнаю що мені робити,я у відчаї.Допоможіть.
  26. Наталія. Слава Ісусу Христу. Щиро просимо Вашої молитви за зцілення онкохворої Юлії.
  27. Ольга. Прошу про молитву за зцілення онкохворого хлопчика Даниїла ,який у дуже важкому стані ,рак мозку.
  28. Галина. Слава Ісусу Христу, прошу дуже отче моліться за моє здоровя, багато років хворію, турбують страхи, але вірю що станеться чудо і я одужаю, бо ще дуже молода. Щиро дякую.
  29. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування особистого життя Наталії. Шоб зустріти хорошого чоловіка і одружитися. Дуже дякую.
  30. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви для Євгена про зцілення від раку печінки і температури, яка щодня піднімається. Дякую.
  31. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви для Євгена про зцілення від пухлини печінки і від температури, яка піднімається щодня. Дякую.
  32. Таня. СЛАВА БОГУ !!! Пане Олеже прошу Вашої молитви за моє здоров*я щоб хвороби які у мене є щоб покинули моє тіло щоб БОГ розігнав всяку не дугу і дав мені здорове тіло щоб я могла працювати і жити і щоб БОГ простив мене .У мене сьогодні день народження .Дякую.)
  33. Галина. Слава Ісусу Христу!Щиро просимо Вашої молитви за важкохворого батька Володимира. Надія лише на Бога.
  34. Ольга. Слава Ісусу Христу!Отче, щиро просимо Вашої молитви за важкохворого Володимира. Рак легень…четверта стадія та метастази. Надія лише на Бога.
  35. Любов. Слава Ісусу Хресту. Прошу помолитися за мою дочку Ольгу.У неї страшенна душевна пустота, зневіра,з уст звучать тільки богохульства,страх,депресія. Спроба таблеток.Вірю в силу Вашої молитви. Хай Бог вас благословить за вашу допомогу
  36. Люба. Слава Ісусу Хресту. Прошу помолитися за здоров”я мого чоловіка Івана.Важко працював і дуже виснажений роботою.
  37. Олександра. Слава Ісусу Христу! Прошу помоліться за мене про дар любові, щоб я змогла полюбити хлопця Любомира, який мене любить.Дуже дякую! Підкажіть які молитви мені молитись, щоб випросити.
  38. Олександра. Слава Ісусу Христу ! Помоліться за мене отче за дар любові до Любомира, який мене дуже любить хочу його тоже сильно полюбити ,щоб любов була взаємна. Хочу заміж. Допоможіть . Дуже дякую!
  39. Олександра. Помоліться будь – ласка за здоров’я та добру працю Любомира за кордоном. Дякую!
  40. Олександра. Слава Ісусу Христу! Прошу молитву за здоров’я і добру працю Любомира за кордоном.Дякую!
  41. ІВАННА. Дякую Господу Богу за те ,що маємо святого,доброго і найкращого отця Олега.Ісус зціляє його молитвами !
  42. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за зцілення і одужання Ольги!!!!!
  43. Світлана. Помоліться, будь ласка, за мою Маму, щоб Бог дав їй сил пребороти важку хворобу
  44. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка помоліться за зустріч з коханим і хорошим чоловіком Наталії . За одруження Наталії. Дуже дякую.
  45. Зоряна. Слава Ісусу Христу.Отче Олег хочу щоб ви помолилися за мою тяжко хвору маму Галину.В неї виявили рак майже на останній стадії.Вже пішли метастази.Хімію переносить дуже важко ,скоро буде 4 хімія.Надія на життя не дуже велика. І сама вона слабка.Прошу щоб ви помолилися за її здоров’я.
  46. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, допоможіть! Помоліться, будь ласка, за мою хвору сестру Вікторію. Її мучать душевні тривоги, шум в голові, розгубленість і депресія. Вірю у силу Вашої молитви і в Бога. Дякую дуже.
  47. Алла. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, мене звати Алла. Недавно мені поставили діагноз рак легень. Я і всі мої рідні та знайомі моляться за мене, я також щиро молюся , щоб Господь простив мене грішну та зцілив мене. У мене двоє діток, для яких потрібна мама( мені 44 роки) . Прошу Вас , Отче , помоліться за мене. Хай Бог допоможе всім своєю благодаттю.
  48. Христина. Отче прошу про молитву онкохворої Ольги за її одужання , щиро прошу бо вона для мене найдороща
  49. Мирося. Прошу молитви за навернення мого чоловіка Василя до бога,та найшвидше його повернення в сім’ю до наших дітей
  50. Олександра. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви від звільнення від депресії , страхів.Дякую!
  51. Віра. Слава Ісусу Христу!Отче Олег моліться за мого тата раба Божого Василия.Лікарі безсилі,у нього рак 4 стадіі з метастазами.
  52. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас прошу помолитися за зустріч Наталії з коханим чоловіком і швидке одруження. Про створення хорошої сім’ї. Дуже дякую.
  53. Іван. Помоліться, будь ласка за важкохвору Оксану. Дякую
  54. Мацелюк Тетяна Богданівна. Слава Ісусу Христу! Мене звати Тетяна. Отче, прошу вас помолитися за мене. В мене пухлини в грудях. Я протистою недугу вже 5 років. Після 2 років молитов про зцілення, я завагітніла і наперекір всім лікарським рекомендаціям народила в 44 роки своє ангелятко. Я прошу про Божу ласку мати можливість підняти свого маленького.
  55. Галина. Слава Ісусу Христу! прошу Вас Отче, помолитись за зцілення душі і тіла тяжко хворої Стефанії. Хай Бог благословить її здоров’ям і продовжить її літа. Дуже Вам вдячна за молитви.
  56. Оксана. Слава Ісусу Христу. Отче Олег,мене звати Оксана прошу Вас помолитися за моє здоровя в мене акрамегалія (опухоль гіпофізи мозку) прошу Вашого благословення
  57. Олена. Христос народився! Отче Олег, мене звати Олена, мій батько Юрій тяжко хворий на рак IV ступеня, прошу Вашої молитви, та благословіння на одужання. Адже маю маленьку сестричку, якій потрібен батько. Дуже дякую вам!!!
  58. Богдан. Слава Ісусу Христу Помоліться будьласка за мене в мене рак мочового
  59. Ірина. Слава Ісусу Христу о. Олег помоліться за мою донечку Емілію в неї пррблеми з очками, помоліться прошу вас щоб в неї все наладилось.
  60. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Шоб я найближчим часом зустріла хорошого чоловіка з яким створила сім’ю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  61. Галина. Христос народився! Прошу Вашої молитви за здоров’я хворої на рак легень Марії,Дякую!
  62. Володимир. Отче Олег прошу Вашої молитви за здоров’я мого тата, (хворого на онко) прошу помолітся я дуже надіюся на чудо виздоровлення, прошу по можуть.. Дякую Вам.
  63. Христина. Оче Олег благаю вас помоліться за мого тата Йосипа він має рак нирки четвертої стадії з переходами на легеню . Він ще молодий я його дуже сильно люблю , прошу допоможіть.
  64. Юрій. Христос народився!!! Прошу молитви за мою маму, онкохвору Галину! Дуже дякую!
  65. Ангела. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за Андрія. За його навернення до Господа та ласку Божу визволення від залежностей. Щоб Господь Всемогутній не допустив, щоб пропалa душa Андрія, а щоб вчинив велике чудо навернення і оздоровлення його душi. Ісусе на Тебе уповаю! Щоро дякую, хай Вас Господь благословить!!!
  66. Галина. Христос Рождається. Отче Олеже, щиро дякую Вам за молитви і знову з вірою прошу про молитву за зміцнення сім’і та дар батьківства й материнства для Андрія і Галини.
  67. Галина. Христос рождається! Отче, помоліться будь ласка за дуже хвору Стефанію, має запалення, серце болить, високий тиск, руки і ноги попухли, ночами не спить, тому що не дає дихати, сили не має, падає. Дуже Вам дякую за молитви.
  68. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за створення моєї сім’ї. Щоб я зустріла хорошого чоловіка і одружилася з ним. Шоб ми створили сім’ю і гарно жили. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
  69. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за онкохвору Галину. Дякую
  70. Андрій. слава ІСУСУ ХРИСТУ оче ОЛЕГ у мого тата друга стдія раку він онко хворий він був на хіміотерапііі і йому тепер нічого недопомагає нестерні болі і лишилася остання надія на ІСУСА ХРИСТА помоліця за нього будь-ласка або напишіть яку молитву треба читати чи що робити дякую за увагу
  71. Іван, Тернопіль.Слава Ісусу Христу Отче, помоліться, будь-ласка за здоров”я сина Олексія, має вроджену ваду нирки, кілька днів дуже висока температура. Прошу також помолитись за здоров”я доньки Ангеліни, часто болить голова, порушення в роботі жовчного і протоків, дратівлива. Дякую за Вашу молитву.
  72. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Шоб я найближчим часом зустріла коханого чоловіка з яким одружилася. Дуже дякую. Благослови Вас Господи,
  73. Ірина. Прошу, благаю, о. Олег, помоліться за здоров’я тата Романа /тяжкий стан/. Допоможіть.
  74. Марія. Прошу молитви за моє виздоровлення і вихід з депресії.Хворію пів року, постійний страх, не можу спати.Дякую Вам о.Олеже!!;
  75. Ірина. Прошу молитви за одужання тяжко хворого Романа. Дякую за Вашу молитву.
{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(1 365) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Віра пишет:

  Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/orifla15/zcilennja.if.ua/www/wp-includes/comment.php on line 198