Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Молитви о. Олега

Христос посеред нас!

Саме завдяки тому, що Господь Бог є всюдисущим, ми з вами, брати і сестри, маємо унікальну можливість отримати дар зцілення не тільки в Божому храмі на молитві, але і в будь-якому місці.

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати – звільнитись від гріхів в святій тайні Сповіді, прийняти дари Святого Причастя, зробити добру справу для свого ближного (або зробити добровільну пожертву на цей сайт перейшовши на сторінку † Добровільна пожертва ) та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення.

Щоб ваші молитви швидше були почутими, отець Олег Максимлюк здійснив запис своїх молитов, щоб ви разом з ним перебували в спільній молитві та отримували дар зцілення.

Молитва на оздоровлення:

Молитва на звільнення:

Молитва за духовне і фізичне оздоровлення

Слово отця Олега:

Отримавши дар оздоровлення – подякуйте Господу Богу, та розкажіть іншим, що Ісус зробив для Вас. (внизу сторінки є кнопки соціальних мереж)

Щоб ваші свідчення були опубліковані на цьому сайті – пишіть про своє оздоровлення в коментарях до цієї сторінки (на початку вказуйте своє ім’я і про яку проблему молилися і як отримали оздоровлення).

Також ви можете надсилати свої текстові, аудіо і відео свідчення на нашу адресу: kontakt@zcilennja.if.ua

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

(296) Комментариев к: "Молитви о. Олега"

 1. наталка пишет:

  отче помоліться наталка

 2. наталя пишет:

  памолітся за нормалізацію місячних

 3. Тетяна пишет:

  Доброго дня, отче Олегу подякуйте Богові від мого імені, за все, що він для мене робить.

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за створення люблячої сім’ї Наталії, швидке одруження з коханим і турботливий чоловіком, створення з ним сім’ї і жити з ним в повазі і любові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за репродуктивне здоров’я Наталії. Нехай буде дуже багато здорових яйцеклітин, щоб народити дитинку. Дуже дякую.

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже Вас прошу, помолітьмя за одруження Наталії з коханим, турботливий і надійним чоловіком. За створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення всіх жіночих органів, щоб були здорові, і народження дитинки від коханого чоловіка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, люблячим чоловіком, за створення люблячої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 9. ігор пишет:

  Прошу отця помолитися за лікаря сергія

 10. Марія пишет:

  Отче благаю вас, помоліться за мене мого чоловіка Романа та сина Артура, я та чоловік хворі на легенідопоможіть вийти з цієї хвороби

Написать комментарий: "Молитви о. Олега"

Облако тегов