Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Попередні прохання про молитву

Усі прохання про молитву зберігаються на цьому сайті. Найновіших 20-40 прохань є на сторінці Прохання про молитву Усі старіші групуються блоками по 20 прохань і нумеруються в порядку їх надходження (новіші вище, старіші – нижче):

(68) Комментариев к: "Попередні прохання про молитву"

 1. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу.
  Отче, Олег дуже прошу про молитву за себе Галину. За зцілення і оздоровлення душі і тіла. За мир і спокій у серці Галини (дуже сильні атаки). Дуже дякую Вам.

 2. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за одужання та щасливу операцію для Ірини та можливість нам з чоловіком стати батьками. Дякую.

 3. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, турботливим та розумним чоловіком, за одруження і створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 4. Наталія пишет:

  Слав Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб почалися місячні, були регулярні кожен місяць. В нормі гормони. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Мар'яна пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже благаю помоліться за одужання від хвороби Мар’яна. Дуже Вас благаю

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб зявилася хороша подруга, з якою можна подорожувати, поїхати на море. Дуже дякую.

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліиься будь ласка за вилікування Наталії від дріжджового грибів і кашлю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за знайомство та одруження Наталії з хорошим і люблячим чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування на хорошу роботу, у своїй програмі, з поважаючим керівником, люблячим колективом. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 10. Петро пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег дуже прошу Вас помолитися до Господа нашого Ісуса Христа за зцілення Петра від геморою та тріщин . Вірю в силу Ваших молитов . А також в милосердя Господа Ісуса Христа. Дякую . Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Попередні прохання про молитву"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов