Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Попередні прохання про молитву

Усі прохання про молитву зберігаються на цьому сайті. Найновіших 20-40 прохань є на сторінці Прохання про молитву Усі старіші групуються блоками по 20 прохань і нумеруються в порядку їх надходження (новіші вище, старіші – нижче):

(55) Комментариев к: "Попередні прохання про молитву"

 1. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь-ласка,щоб розсмокталась гулька в молочній залозі і все було добре.

 2. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за швидке влаштування Наталії на хорошу роботу з нормальним колективом, директором, вести в своїй програмі. Дуже дякую.

 3. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з хорошим чоловіком, одруження, створені сім’ї. Дуже дякую.

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, поможіть будь ласка, щоб проявилася хороша робота з нормальним директором і колективом. За швидке влаштування Наталії на хорошу роботу, працювати в своїй програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка, щоб проявилася хороша робота, за влаштування Наталії на роботу з хорошим директором і колективом. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, плмоліться за швидке влаштування на хорошу роботу. З нормальним керівником і колективом, вести в і своїй програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, поможіть будь ласка, щоб появилася хороша робота, за влаштування на хорошу роботу з нормальним директором і колективом. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування Наталії на хорошу роботу з нормальним директори і колективом, в хорошій програмі вести. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за вилікування Василя від пухлини. Щоб зникла без операції. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 10. Галина пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!!
  Отче, Олег дуже прошу Вас помолитися за мене Галину.
  За зцілення душі і тіла Галини (зцілення легенів). За мир і спокій в серці Галини (сильні атаки тривоги, неспокою, паніки). Вірю що для Бога немає нічого неможливого. Дякую Вам отче,Олеже.

Написать комментарий: "Попередні прохання про молитву"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов