Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Попередні прохання про молитву

Усі прохання про молитву зберігаються на цьому сайті. Найновіших 20-40 прохань є на сторінці Прохання про молитву Усі старіші групуються блоками по 20 прохань і нумеруються в порядку їх надходження (новіші вище, старіші – нижче):

(41) Комментариев к: "Попередні прохання про молитву"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Помоліться будь ласка щоб почалися місячні і були кожен місяць регулярні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 2. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас благаю, помоліться щоб почалися місячні, і були регулярні кожен місяць. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 3. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за врегулювання місячних, щоб були кожен місяць регулярно і в нормі гормони, багато яйцеклітин. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, за бистре влаштування на хорошу роботу з хорошим колективом., щоб взяли на хорошу роботу.Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за швидке влаштування на хорошу роботу в хорошому колективі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за вилікування Наталії від дріжджового грибка і вилікування від кашлю. Дуже дякую.

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб я бистро знайшла хорошу роботу в хорошому колективі і директором, в хорошій програмі. Дуже дякую.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб я знайшла бистро хорошу роботу з хорошим директором і колективом і вела своє підприємство, будь ласка допоможіть. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 9. Наталія пишет:

  Слава ІсусуХристу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим чоловіком, створення сім’ї.дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за те щоб бистро знайшла хорошу роботу, з хорошим директором і колективом, вести самостійно підприємство в нормальній програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Попередні прохання про молитву"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов