Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Попередні прохання про молитву

Усі прохання про молитву зберігаються на цьому сайті. Найновіших 20-40 прохань є на сторінці Прохання про молитву Усі старіші групуються блоками по 20 прохань і нумеруються в порядку їх надходження (новіші вище, старіші – нижче):

(41) Комментариев к: "Попередні прохання про молитву"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться щоб вилікувався тато Василь без операції, вилікував простату, не було пухлини

 2. Марія пишет:

  Христос Воскрес! Отець Олег помоліться будь ласка за успішну здачу ЗНО Віри.Щиро дякую.

 3. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вам прошу, помоліться за те щоб знайшла хорошу роботу з добрим керівництвом, люблячих колективом і хорошою програмою.

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться, щоб знайти хорошу роботу, з хорошим директором, в хорошому колективі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб зник купероз на лиці. Поширюється далі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 6. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, і створення люблячих сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 7. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за зцілення від кашлю, вже рік не проходить. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 8. Марія пишет:

  Христос Воскрес! Отець Олег дуже вас прошу помоліться за здоров’я моєї мами Марії має сильні вени на руках і ногах.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка , щоб я знайшла хорошу роботу з хорошим керівником, дружнім колективом. Дуже дякую.

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за те щоб в мене було хороша робота, з люблячим, хорошим директором. Дуже дякую.

Написать комментарий: "Попередні прохання про молитву"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов