Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Фотографії

Фотографія зцілення

о. Олег Максимлюк молиться

Розробник сайту Ігор Гринишин

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(8) Комментариев к: "Фотографії"

 1. And I was just wondeirng about that too!

 2. Thanks for spending time on the computer (writing) so ohetrs don’t have to.

 3. You’ve manaegd a first class post

 4. Лариса пишет:

  Помолиться за мене та сестру , ми близнюки , внеї жизофренія , я вже маю невроз мабуть ….як хочеться жити як колись , всі здорові , чи мржливо з сестрою вилікування .

 5. Лариса пишет:

  Помолиться за мене Ларису та сестру Наташу , ми близнюки , в неї шизофренія , я вже маю невроз , мабуть ….як хочеться жити нормально як всі здорові , чи можна вилікувати сестру від цього недугу.

 6. світлана пишет:

  Слава Ісусу Хресту! Отче , першу молитви за щасливу долю та вибір надійного спутника життя і щасливий шлюб для р.Б. Іванни.

 7. оксана пишет:

  прошу помолитись за брата.тяжка форма туберкульозу.Вже рік. вже 10 місяців у лікарні у львові.мало .що краще.У мого сина .7р е інфекція туберкульозу.що робити не знаю.Вдитини тримаеться температура 37.5 що робити .помоліться

 8. Ксенія пишет:

  Слава Богу.Дуже прошуВас помолитись за мене.Я сама вже сирота,маю хлопчика два рочки.Чоловік покинув,пив і гуляв,через то що треба було наймати няню залізла в кредити,які невзмозі сплачувати.Допомогти нікому.Поставила на продаж батьківську хату,але дуже мало дають на обмін ін.житла.Щей турбує щитовитка.За кредити звонять навіть на роботу .Помоліться за мене бо дуже важко.Зараз немаю змоги приїхати.Спаси Господи.Дякую

Написать комментарий: "Фотографії"

Облако тегов