Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Оздоровлення від раку

Валентина. Слава Ісусу Христу. Сьогодні дякую Богу що вислухав мої молитви, і що я теж даю це свідчення про ласку Божу. Моя мати 2 роки тому перенесла тяжку операцію-онкологія 3-тя стадія.Потім були дуже тяжкі ускладнення. Весь цей час лиш віра в Бога давала нам сили жити далі і надія в серці на видужання. Після пройдення всіх хіміотерапій аналізи показали що раку немає. І ось вже 2 роки мама жива і здорова. А минулого місяця під час контрольних аналізів лікарі знайшли утворення в грудях. Я випадково в інтернеті знайшла цей сайт. Наче сам Господь скерував так мої дії. Я почала прослуховувати молитви о.Олега про зцілення. Кілька разів писала о.Олегу прохання про молитву, молилась дев’ятницю до святого Юди Тадея. Господь почув мої молитви і молитви о. Олега. Після проведеної біопсії аналізи показали що ракових клітин не має. Емерте теж не виявило нічого. Сьогодні дякую Богу, Ісусові Христові, Діві Марії за почуті молитви. Дякую святому Юді Тадею за заступництво і випрошені ласки. Дякую о. Олегу. Дякую що Ви є, що даєте нам віру в спасіння і своїми молитвами випрошуєте для людей ласки зцілення.

(473) Комментариев к: "Оздоровлення від раку"

  1. Наталя пишет:

    Помоліться, будь ласка, за мою маму Іванну. виявили рак шлунка з меиастазами. Я теж приступаю до молитви сьогодні. Дякую!

  2. Аліна пишет:

    Христос Воскрес!!! Отче! Благаю!!! Помоліться за зцілення від раку раби Божої Аліни ( Олени, Альони). То одна людина. Стан важкий!!! Щиро дякую!!!

  3. Олена пишет:

    Отче, прошу Вашої молитви за онкохворого Олександра. Будь ласка, помоліться.

Написать комментарий: "Оздоровлення від раку"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов