Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Оздоровлення від раку

Валентина. Слава Ісусу Христу. Сьогодні дякую Богу що вислухав мої молитви, і що я теж даю це свідчення про ласку Божу. Моя мати 2 роки тому перенесла тяжку операцію-онкологія 3-тя стадія.Потім були дуже тяжкі ускладнення. Весь цей час лиш віра в Бога давала нам сили жити далі і надія в серці на видужання. Після пройдення всіх хіміотерапій аналізи показали що раку немає. І ось вже 2 роки мама жива і здорова. А минулого місяця під час контрольних аналізів лікарі знайшли утворення в грудях. Я випадково в інтернеті знайшла цей сайт. Наче сам Господь скерував так мої дії. Я почала прослуховувати молитви о.Олега про зцілення. Кілька разів писала о.Олегу прохання про молитву, молилась дев’ятницю до святого Юди Тадея. Господь почув мої молитви і молитви о. Олега. Після проведеної біопсії аналізи показали що ракових клітин не має. Емерте теж не виявило нічого. Сьогодні дякую Богу, Ісусові Христові, Діві Марії за почуті молитви. Дякую святому Юді Тадею за заступництво і випрошені ласки. Дякую о. Олегу. Дякую що Ви є, що даєте нам віру в спасіння і своїми молитвами випрошуєте для людей ласки зцілення.

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

(421) Комментариев к: "Оздоровлення від раку"

 1. Аня пишет:

  Слава Ісуса Христу !Щиро прошу про молитву за болящого Сергія онкохворого

 2. ната пишет:

  памолітся щоб у мене зникла галька у лівій грудні щоб набуло раку

 3. Раїса пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу молитви за свою чоловіка Олександра,3 роки тому переніс тяжку операцію-онкологія 2-тя стадія.(рак кишківника) Ми отримали променеву тарапію та ,11хіміотерапій ,між ними була ,ще постійно суха хімія . Неодноразово після хімії були дуже тяжкі ускладнення . На даний момент в нього постійні болі,В лікарні відказалися так як пішли метостази в легені ,в печінку ,,,,,Отче Олеже, щиро прошу Вас помоліться за зцілення раба Олександра від раку. Надія лише на Господа Бога.

 4. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу молитви за свою маму Марію онкохвору після операції пройшли хіміотерапію та променеву,а зараз стався рецидив пішли метастази.Прошу молитви.

 5. Юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро прошу Вас помоліться за моє зцілення від раку. Надія лише на Господа Бога.

 6. Слава Ісусу Христу! Прошу від усього серця та звертаюся в ім‘я нашого Спасителя , Господа,Святого Духа,Ісуса Христа.Щиро прошу вас,отче Олеже,помоліться за здоров‘я раби Господньої Тетяни. Лікарі виявили підозру на рак. Я вкотре вірю що це не так і звертаюся до Господа про зцілення.

 7. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу, отче Олеже, помоліться за моє зцілення від раку, знаходжусь на лікуванні в Італії

 8. Галина пишет:

  Отче Олеже! Прошу щирої молитви за онкохворого Петра!Уся надія на велике Господнє чудо!
  Силою спільної молитви можна подолати тяжку недугу.
  Щиро вдячна за вислухане прохання

 9. Світлана пишет:

  Отже Олеже, прошу про молитовну підтримку Світлани, – рецидив раку грудей, 39 років.
  Остання надія на Божу ласку, бо традиційне лікування протипоказане

 10. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу, отче Олеже, помоліться за онкохвору мою матусю рабу Любов. У нас залишилася тільки надія на Бога. Вірю, що силою молитви згідно з Божею волею вона одужає. Нехай Святий Дух вашими устами вимолити їй здоров’я. Хай Бог благословить Вас!

Написать комментарий: "Оздоровлення від раку"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов