Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Оздоровлення від раку

Валентина. Слава Ісусу Христу. Сьогодні дякую Богу що вислухав мої молитви, і що я теж даю це свідчення про ласку Божу. Моя мати 2 роки тому перенесла тяжку операцію-онкологія 3-тя стадія.Потім були дуже тяжкі ускладнення. Весь цей час лиш віра в Бога давала нам сили жити далі і надія в серці на видужання. Після пройдення всіх хіміотерапій аналізи показали що раку немає. І ось вже 2 роки мама жива і здорова. А минулого місяця під час контрольних аналізів лікарі знайшли утворення в грудях. Я випадково в інтернеті знайшла цей сайт. Наче сам Господь скерував так мої дії. Я почала прослуховувати молитви о.Олега про зцілення. Кілька разів писала о.Олегу прохання про молитву, молилась дев’ятницю до святого Юди Тадея. Господь почув мої молитви і молитви о. Олега. Після проведеної біопсії аналізи показали що ракових клітин не має. Емерте теж не виявило нічого. Сьогодні дякую Богу, Ісусові Христові, Діві Марії за почуті молитви. Дякую святому Юді Тадею за заступництво і випрошені ласки. Дякую о. Олегу. Дякую що Ви є, що даєте нам віру в спасіння і своїми молитвами випрошуєте для людей ласки зцілення.

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

(421) Комментариев к: "Оздоровлення від раку"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за рабу Божу Анастасію. Дівчинці 15 років, у неї рак лімфатичної системи. Велика надія на милість Господню. Нехай Бог почує Ваші молитви і дарує зцілення всім, хто вірить всім серцем в Господа Бога нашого Ісуса Христа.

 2. Лариса пишет:

  Прошу молитви за зцілення мого тата Григорія від онкології гортані і відновлення його голосу після операції

 3. Yulija пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу помоліться за мою маму, рабу божу Тамару, у неї підозрюють онкологію, Ми віримо що Господь нам допоможе все пережити та молимося за їі зцілення.Підскадіть яку молитва на потрібно промовляти? Амінь

 4. Тамара пишет:

  Христос Народився. Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє здоров’я, ( раба Божа Тамара) щоб відступила онкологія, у мене рак легень, метастаз у десятому хребці. Велика надія на Бога. Прошу Вас, помоліться за мене. Спаси Вас Бог.

 5. Тамара пишет:

  Христос Народився. Отче Олег, дуже прошу, помоліться за моє здоров’я, ( раба Божа Тамара) щоб відступила онкологія, у мене рак легень, метастаз у десятому хребці, зробили операцію по видаленню пухлини в легенях, проходжу подальше лікування. Велика надія на Бога. Прошу Вас, помоліться за мене. Спаси Вас Бог.

 6. Юля пишет:

  Христос Народився!!!!!Отче Олег маю велике прохання і благанння помолітся за одужання моєї мами Дубени Іри,щоб онкологія відступила.Я вас дуже прошу будь ласка

 7. Юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, отче Олег, помолитися за мого батька, раба Божого Миколая – рак шлунку 4 ст. з метастазами в печінку. Лікарі не лишають надії, проте сподіваємось на Бога і віримо в порятунок!

 8. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче щиро вас прошу помоліться за раба Божого Володимира тяжкохворий. Лікарі сказали що надії немає, але з Божою допомогою, вірою і любов’ю надіємось на порятунок.

 9. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас о. Олег помолитися за зцілення раба Божого Миколая (мого батька)- рак з метастазами у печінку. Спаси Господи!

 10. Лариса пишет:

  Слава Ісусу Христу!Помоліться за раба ЇБожого Петра, рак легенів 4 ст.

Написать комментарий: "Оздоровлення від раку"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов