Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Оздоровлення від туберкульозу

В мене був туберкульоз. Легені гнили, лікарі сказали, що треба ламати ребра і вирізувати вражену хворобою легеню. Я випадково зайшов в Церкву, йшла молитва за оздоровлення. Наді мною помолився о. Олег Максимлюк. Аналізи показали, що в мене туберкульозу вже нема, а на рентгенівському знімку легені були зовсім здорові, навіть вражена хворобою легеня, яку треба було видалити, повністю відновилася і стала здоровою. Дякую Господу Богові, що продовжив мені життя.

(1) Комментариев к: "Оздоровлення від туберкульозу"

 1. Іванка пишет:

  Слава Ісусу Христу! Кілька тижнів назад в інтернеті натрапила на вище згадане свідчення і зрозуміла, що не випадково.
  Вже півроку лікуюсь від туберкульозу. Сама звістка про таку хворобу приголомшила. Лікування проходило неефективно, оскільки виявили алергічну реакцію на основний препарат. Підібравши потрібну схему із ліків, які я могла перенесоти, через чотири місяці результат аналізу на МБТ був позитивний, та й рентенвіські знімки свідчили про слабку динаміку. Це дивувало й лікарів, адже за такий тривалий час інтенсивної хіміотерапії результати мали б бути набагато кращими.
  Коли прочитала про о. Олега Максимлюка, зразу ж поїхала на молитву. Після Сповіді, Святого Причастя, та особистої молитви відчула фізичне полегшення – перстала боліти спина в області легень. Я приїзджала ще кілька раз на молитву, сповідь та духовну розмову з о. Олегом, після чого відчула величезне полегшення на душі.
  З нетерпінням чекала на чергові обстеження не тільки я, але й лікарі, адже ситуація була не з простих. І ось, аналіз на МБТ негативний, а на рентгенівському знімку відмічено значне покращення!!! І, навіть, мій лікар пообіцяла, що за кілька днів мене випише зі стаціонару!
  Дякую Господу Богу за те, що зцілює моє тіло і мою душу! Дякую о. Олегу Максимлюку за щирі молитви і науку, яку я пронесу через ціле життя!!!

Написать комментарий: "Оздоровлення від туберкульозу"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов