Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 40

 1. Слава Ісусу Христу ! Протягом місяця я не міг спати, боліли мене зуби, вся щелепа. Лікар не міг знайти нерв в зубі. Вдень їхав за кермом автомобіля, ледве бачив світ від нестерпного болю, ходив наче п’яний від обезболюючих, які не знімали біль. Попросив в церкві щоб отець Олег помолився за моє оздоровлення. І одразу отримав зцілення. Отче Олегу, ви маєте велику віру. Слава Богові. Василь.
 2. Я зверталася до отця Олега, щоб згадав в молитвах мою доню. Бо спина дуже боліла. Надіялися на зцілення, але щоб так швидко не сподівалися. Ми живемо за кордоном. Підчас молитви донці тепло пішло на спину, спазм відпустив, біль пройшов. Отець Олег молився за доню, а мені також стало легше на хребет, а болі були страшні. Я питала отця Олега як так сталося, що ми вмить одужали. Отець Олег відповів, що Бог святий і милосердний. Ми просимо, а добрий Господь оздоровляє. Коли ж молимося треба мати віру. Дякую Господові Богові. Дякую вам, отче Олегу. Слава.
 3. Отець Олег, я просила вас молитися за мого сина. Тому що в нього ціла права рука була червона від екземи, свербіла. Дякуєм рука відбілюється. Екзема без лікарства втрачає коляр. Рука заживає. Христос народився. Марія.
 4. Дай вам Боже отче Олегу здоров’я. Після вашої молитви, я так спала цілу ніч, добре виспалася за цілий місяць. Безсоння минуло. Надія.
 5. Христос народився! Дякую,вам, отче Олеже, за мою маму хресну за яку ви молилися . В неї була онкологія 3 стадії ,вона їхала у Київ на перевірку все добре. Буду молитися як ви мені писали з вірою. Дякую Вам за все що ви є у всіх нас. Нехай Бог вас завжди оберігає. Моя хресна є для мене дуже важливою. Вона привчила мене до молитви ,привернула до Бога. Олена.
 6. Слава Ісусу Христу! Боліли мене ноги і дуже мерзла. На дворі, а навіть в церкві не чула ніг від холоду. Після молитов отця Олега перестала мерзнути в ноги і біль припинився. Дякуючи Богові. Катерина.
 7. Христос народився! Син поводився вдома агресивно і в школі лускав дверима, виходив на уроці з класу, бешкетував. Лікар каже йому треба на відмолювання до священика. Просила отця Олега про молитву. Синові стало краще, став мирний вчиться, молиться. Слава Богові. Олена.
 8. Слава Ісусу Христу! Коли отець Олег молився за зцілення мого хребта я відчула як мене наповнило тепло. Після молитви копчик перестав боліти і між лопатками також не болить. Дякую Господу Богові за зцілення. Надія.
 9. Мама захворіла, дуже ослабла і запори її мучили. Відвезли в лікарню, вона каже, що буде помирати. Я зателефонувала до отця Олега, він помолився. Мама зразу ж одужала, відчула прилив сил. Слава Господу Святому Духові що торкнувся і зцілив її. Ярослава.
 10. Слава Ісусу Христу! Після молитви отця Олега я можу згинати спину. Перед тим через біль в спині, в хребті я не могла зігнутися. Мар’яна.
 11. Христос народився! Захворів мій котик, перекривило його, ослаб. Мої діти, чоловік настоювали, щоб лікувати його. Я сказала: « Лікування йому уже напевно не допоможе. Задзвоню до отця Олега він помолиться і котик одужає». Вони не вірили, що таке можливе. Я зателефонувала до отця Олега, попросила про молитву за котика. Отець Олег засміявся, але помолився. Через день після молитви отця котик раптово став здоровий. Валерія.
 12. Христос народився! Моя колега по роботі, мала гінекологічні захворювання, постійна кровотеча. Вона просила щоб отець Олег відправляв Служби Божі і молився за неї. Я передала отцю те прохання. Нещодавно дякувала отцю Олегу за молитви, кровотеча припинилася, лікар сказала, що зчудована тим де поділася хвороба. Подяка Господу Богові. Марія.
 13. Слава Ісусу Христу! Кілька років я не вставала з ліжка. Наймала жінку щоб приходила варити їсти. Я не могла нічого робити була обезсилена. По телефону благала отця Олега щоб молився з мене. Хоча я сама багато молюся, декілька вервичок в день. Господь Бог за молитвами отця Олега мене підняв. Тепер можу робити все в хаті, зварити їсти, худобу, курей нагодувати, помитися, доглядати за собою. Лікарка була здивована переміною в мені: « Ти була наче мрець, а тепер ожила». Кажу: «Святий Дух животворний мене оживив». Я навіть сама поїхала до церкви на сповідь до отця Олега. Після сповіді стало так легко, ніби хтось великий тягар з мене здоймив. Я тепер відчуваю, що живу. Кажу «Отче Олегу, я вам віддячу за все добро, що Святий Дух через вас мені зробив». Отець каже «Помолитесь за мене». Так молюся за нього щодня. Господь Бог мене не забув в моїх стражданнях, він мене любить. Слава Богові! Наталка.
 14. Отець Олег, благала вас помолитися за мене. Тому що я впала в відчай. Знову обезвірилась в Бозі. Але дивилась ваші відео свідчення про оздоровлення. Почало невірство і відчай відходити. Дякую Отець Олег за молитви і Служби Божі які відправляли за мене, за моє оздоровлення. П’ять років тягали мене в онко. В цей раз тяжко було чекати на результат, замикалася в собі , тиск , аритмія піднімалися . Бо думала ,що як прийдеться тяжку операцію пережити серце не потягне. Бо я це п’ять років ледве тягнула, щоб під наркозом мене перевіряли. Потім ледве відходила. Тепер прийшла до хати, бачу прийшло письмо. Не треба вже ходити в онкодиспансер, все розсосалося. Бог не допустив рак, бо знає, що це ще мені не під силу, бо маю діти, і одна в цій чужій країні. Я не можу повірити,що таке сталося, я так замикалася в собі останні місяці як проходила ці аналізи. А милосердний Господь Бог чудесно зцілив мене. Лілія.
 15. Слава Ісусу Христу! Нас на чужині вигнали з помешкання, сказали щоб ми терміново покинули квартиру, навіть повиносили наші речі. Ми молилися просили отця Олега щоб молився. Того ж дня звернулися про допомогу до однієї організації. Вони нам дали документи на житло і ми маємо де жити. Отче Олегу, приїдемо в Україну дамо свідчення про Боже милосердя і опіку над нами. Любомира.
 16. Христос народився! Після вашої молитви за моє оздоровлення мене перестали боліти спина і голова, а також я добре влаштувалася на роботу за кордоном. Дякую, отче Олеже, за ваші щирі молитви. Слава Господові Богові! Надія.
 17. Христос Рождається! Отче Олегу, в мене вада слуху , слух послабився просила вас молитви за зцілення . Молилася вервичку і в той час подумала про Вашу молитву, вірила, що Бог і Ваші молитви допоможуть мені. Важко було жити з таким поганим слухом , але я не нарікала казала: «хай в усьому буде Божа воля». Отче духовний, дуже дякую Богу і Вам за вислухані молитви. Мені стало краще слух став таким як було до того як мені заклало вуха. Я вірю, що Бог молитви наші вислуховує з Вашою поміччю. Отче я сповідалася на Новий рік і всі Різдвяні свята ходила до причастя. Щиро Вам дякую нехай Бог Вас благословить. Божого Вам благословення і здоров’я на довгі роки. Ольга.
 18. Слава Ісусу Христу! Отче Олегу, той раз я в послідній момент, як ви помолились знайшла хорошу роботу. Мар’яна
 19. Слава Ісусу Христу ! Шукала роботу за кордоном , попросила отця Олега щоб помолився в цьому наміренні. Дуже швидко мені зателефонували і запропонували саме таку роботу , яку я шукала. Щиро дякую Господу Богу за цю ласку . Щиро дякую Вам отче Олегу за Ваші ревні молитви , уже не перший раз милосердний Господь допомагає мені в житті і творить чуда через Ваші щирі молитви. Нехай Господь Бог тримає Вас під своєю опікою та посилає міцне здоров’я ! Оксана.
 20. Син дуже кашляв, не могли ніяк вилікувати. Після молитви отця Олега перестав кашляти. Дякую Господові Богові! Дарія.
 21. Слава Ісусу Христу! Лікарка яка робила операцію на серце моїй мамі сказала із зчудуванням: «Тільки двічі за лікарську практику я так легко і вдало провела операцію. Постійно відчувала Божу допомогу». Дякую, отче Олегу, за ваші молитви. Андрій.
 22. Слава Ісусу Христу! Я пізно ввечері йшла додому, раптом надбігла і почала на мене насідати з гавкотом зграя псів. Я дуже перелякалася і зателефонувала до отця Олега. Він помолився щоб Святий Дух мене захистив. В одну мить собаки замовкли і побігли геть. Алилуя. Слава Богові. Орися.
 23. Я хворіла на ревматизм кісток. В мене були постійні болі і температура. Лікарі лікували і відправляли до інших, але я далі була хвора. Наш священик сказав, що можемо поїхати на молитви до отця Олега Максимлюка. Після молитви отця Олега температура внормувалася і болі пройшли. Так Господь Бог змилосердився наді мною і оздоровив мене. Марія.
 24. Дитинка в нас народилася з вадою голови. Лікар сказав,що потрібна операція на черепі. Ми зверталися до отця Олега щоб молився за синочка. Через деякий час знову обслідували його голову і лікар сказав, що дитина розвивається добре і операція не потрібна. Слава Богові. Інна.
 25. Слава Ісусу Христу, знаєте, отче Олегу, вчора заснула не бачила цієі картинки останньої ,що ви мені прислали,на якій Ісус за руку витягує з прірви грішника. І сниться мені, що хтось тягне мене за руку так, як тут трохи вище так тягне ,що аж болить і здається ,що витягне з суглоба ,прокидаюсь від болі ,беру телефон в руки відкриваю нашу переписку і бачу ту саму картину яку відчувала ,дякую Богу за допомогу і ще дякую за такого духівника ,як Ви ,дякую за всі зісланні ласки і щедроти ,і за те, що я можу Ісуса відчувати і тішитись його присутністю попри всі терпіння . Олеся.
 26. Слава Ісусу Христу! Отче, Олегу, щиро дякую вам за молитви, вони єдине, що нам допомагає! Ви дуже багато робити для людей! Руслана.
 27. Отче Олегу, просила вас молитви, тому що загубила ключі від дому! Була у великому розпачі! Дякую ! Найшла! Ксенія.
 28. Слава Ісусу Христу! Довго не мали дітей, чоловік передавав отцю Олегу намірення на Службу Божу і молитви. Лікарі казали, що я вже не буду мати дітей. Але я народила в зрілому віці здорового синочка. Галина.
 29. У мене був постійний страх за сім’ю, за дітей. Після сповідей в отця Олега, духовних розмов, молитов заступництва страх мене покинув. Тепер почуваюся впевненим і умиротвореним в Бозі, який мене любить і оберігає. Слава Богові. Василь.
 30. Слава Ісусу Христу! Травмувала руку, пробила цвяхом. Вона почала підпухати і синіти, боліла. Я хотіла взяти укол від стовбняку. Але ще вирішила зателефонувати отцю Олегу щоб молився. Після телефонного дзвінка протягом кількох хвилин рука стала здоровою. Я аж не повірила, що таке можливо. Дякую Богові за оздоровлення. Ірина.
 31. Дитина не могла їсти три тижні, лежала уже в реанімації підключена до апаратів. Лікарі не знали причини її хвороби. Ми пішли до церкви на Службу Божу і молитву яку відправляв отець Олег. Дитина почала їсти, відключили від апаратів, перевели в палату. Лікарі здивовані, яким чином вона одужала. Бог допоміг. Алилуя. Віра.
 32. Слава Ісусу Христу! Від того часу як я важко захворіла моя подруга перестала зі мною спілкуватися, навіть не віталася. Так тривало кілька років. Недавно отець Олег молився за моє одужання, підбадьорював щоб мала міцну віру в Господа Бога. Я піднялася з ліжка навіть працювала на городі, побачила те моя подруга привіталася запрошувала в гості. Господь Бог перемінив її серце, вона змінила своє відношення до мене, примирилася зі мною. Слава Богові! Ліда.
 33. Мені снилися кошмари, за ніч могло приснитися п’ять поганих снів. Я вставала вимучена і пригнічена. Зателефонувала до отця Олега розповіла йому, він помолився. Всю ніч я спала спокійно поганих сновидінь не було Дякую Господові Богові! Аліна.
 34. Слава Ісусу Христу! Не міг вставати, віднімало ноги. Був у відчаї. Кілька раз телефонував щоб отець Олег молився за мене. Стало легше, пішов до церкви до сповіді до причастя. Слава Богові! Олег.
 35. Слава Ісусу Христу!Хочу подякувати Богові цим свідченням.Вчора вдосвіта мій 8р син,збудився від болю в ділянці
  шлунку,аж кричав.Потім трошки вирвав і заснув.Але потім почалась сильна рвота.Ми живемо давно за кордоном,з сімейним лікарем були постійно на зв’язку,але в лікарню тут з таким не ложать і не капають.Він казав пити постійно,щоб не обезводнитись.Пив маленькими ковтками,смоктав лід,але тошнота і рвота не припинялись,він зблід.Випив ліки від рвоти і вирвав,і знов випив ліки і вирвав.Я практично зразу написала отцю Олегу,щоб молився і щоб інші мої діти не заразились,бо завжди вже роками звертаюсь до нього в потребі.Якраз подзвонив мій чоловік з роботи і сказав,що молиться,я кажу отець відповів,що помолиться,я молилась,але важко було зібратись з думками. Син заснув,спав багато і більше не рвав.Ще трошки тошнота,але починає їсти по-трошки,вже ходить,і інш.дітки не захворіли.Безмежно велике дякую Господи,благослови отця Олега,за те,що завжди молиться за нас!!!
 36. Слава Ісусу Христу! Отче, Олегу, Дякую за Вашу молитву! Майже всі рани за такий короткий час повністю зажили, шрамів також менше стало. Дякую Господу Богу і Вам! Анастасія.
 37. Отче Олегу, після ваших молитов мене вже менше душить і я можу виходити на двір на свіже повітря. Слава Ісусу Христу! Марія.
 38. Слава Ісусу Христу! Я лежала важко хвора, з кожним роком більше ослабала. Молилася багато, також отсанні місяці щодня молився отець Олег за мене. Почала ходити, стала енергійна, пройшов страх. Побачила мене лікарка в місті і каже « Як ти так віджила, зміцніла»? Відповіла їй, що багато молилася вервичок, отець Олег молився за мене щодня і милосердний Господь Ісус оздоровив . Вона говорить: « Я також хочу так гарно виглядати як ти і любити Бога всім серцем». Чоловік змінив своє відношення до мене, шанує і любить. А перед тим ми роками жерлися з ним як пси. Діти навернулися, бо колись ночами не спали, кудись ходили або переглядали до ранку інтернет. Тепер покинули погані товариства, пиятику і ігроманію. Вночі сплять зранку моляться зі мною вервичку. Наче з головою щось було в них погано чи вселилося в них щось лихе, а тепер повернувся до них розум, Господь навернув, перемінив їх. Ходжу до церкви причащаюся і інших людей переконую,що Господь Бог добрий милосердний, мені в такій біді допоміг і їм теж допоможе, тільки треба вірити і молитися. Катерина.
 39. Слава Ісусу Христу! Зранку мене сильно боліло серце, було слабо. Хотіла викликати швидку, але потім пішла перед Службою Божою на молитву до отця Олега. Він помолився і каже: «Перестане боліти серце». Підчас причастя Святого Тіла і Крові Ісуса на Службі Божій мене серце перестало боліти. Дякую Господи Ісусе. Ольга.
 40. Слава Ісусу Христу! У синочка була дуже сильна температура і не збивалася. А після молитви отця Олега стало вже легше, температури немає зовсім Дякую за молитву. Ірина.
 41. Слава Ісусу Христу ! Отче Олегу,на протязі багатьох років зберігаю в серці слова вашої молитви ! Пам’ятаю ваш приїзд в Червоноград ! З захопленням слухала ваші проповіді , і одного разу приїжджала до Вас в Івано-Франківськ Мої свідчення про те , що на протязі багатьох років слова вашої молитви допомогли мені вистояти у самі важкі часи і складні ситуації життя …. ….Божа Любов зцілює … розбиті серця …. …. тих хто чується покривдженим … ….. хто чується понищеним життям …. Зціли , Господи , зціли …. Нехай знайдеться те що втрачене …. Господи , ти знаєшь з чого обікрав нас гріх, диявол …. Хочеш жити по своєму чи по – Божому ? Що вибираєш ? ….Святість і Божу Любов ! …… всі дні ….. Вдячна Вам ! Алла.
 42. Отче Олегу, дякую вам за молитву і Богові за допомогу: торнадо оминуло наше місто. Богу дякувати! На жаль, в нашому штаті від торнадо померло 5 людей цієї ночі. Богу дякувати, нас оминуло і ми врятувалися! Алилуя! Маруся.
 43. В синочка аутизм, але після молитов отця Олега пропав у нього страх перед людьми, а також почав говорити цілими фразами і прояснилося йому в свідомості. Слава Богові! Олена.
 44. Мене сильно болів шлунок, я плакала від болю. Отець Олег розрадив мене, помолився і в ту ж мить шлунок перестав боліти і пекти. Я раділа від щастя. Дякую Господу Богові. Марина.
 45. Слава Ісусу Христу! Вдень і цілу ніч мене боліло вухо, увечері я зателефонувала до отця Олега щоб помолився, бо думала знову не буду спати через біль. Після молитви вухо перестало боліти. Син купив лікарства і приніс, але я йому сказала, що отець Олег помолився і болю у вусі немає. Дарія.
 46. Слава Ісусові Христові. Отче Олеже, я просила вас помолитися до Отця Небесного, щоб оздоровив мене. Я пролікувалась в лікарні і мало б стати краще, а вже тиждень мені гіршало постійно. Дуже слабо почувалась, боліли всі м’язи, суглоби(особливо шия і поясниця опоясуюче), стискало в грудях, стала повільна, заторможена,ну дуже важко мені було. Все тіло боліло. Двоїлось в очах, на правій руці вказівний палець ніби торкнулась до чогось горячого на пару секунд Дякую Вам за все, отче Олеже. Після Ваших молитов, мені стає набагато легше, так і останній раз, Ви помолились і недуга відступила. . Отче Олеже, вірю в силу Божого милосердя, вірю в силу Вашої молитви, очікуючи оздоровлення Духом Святим, Його діяння. Слава Богу за Вас. Христос Воскрес. Галина.
 47. Христос воскрес! Мене боліли зуби, також вони хиталися. Просив отця Олега про молитву. Ще зранку зуби боліли, а зайшов я в церкву на Службу Божу біль пройшла . Дякую Господу Богові. Орест.
 48. Христос воскрес! Батько запив аж почали йому ввижатися злі духи. Ніщо не могло його спинити. Водився з поганими друзями. Але забажав він піти до отця Олега на сповідь, молитви . Вийшов з запою, має міцний сон, погані галюцинації зникли, причепурився, зовсім не п’є, щодня ходить до святого причастя. Родичі були в нас в гостях кажуть, що ви не боїтеся так відкрито тримати в шафі горілку. Ми відповіли їм, що не боїмося, тому що тато зовсім не п’є і не тягне його до алкоголю. Господь Бог добрий і милосердний допоміг нам. Андрій.
 49. Христос воскрес ! Я обпекла обличчя, воно було червоне і в пухирях, пекло. Дуже хвилювалася як я з таким лицем піду між люди. По телефону попросила отця Олега щоб помолився. Я відчула сильний біль, подивилася в дзеркало, побачила, що почервоніння і пухирці зникли. Дякую Богові ! Лариса.
 50. Дружина отримала крововилив в мозку. Була в реанімації без свідомості. Лікар сказав, що шансів майже нема, дав зрозуміти щоб ми готувалися до найгіршого. Родичі звернулися до отця Олег, він помолився. В скорому часі дружина вийшла з коми, ходить, говорить. Слава Господеві Богові ! Михайло.

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 40"

 1. Мама пишет:

  Слава Ісусу Христу!Хочу подякувати Богові цим свідченням.Вчора вдосвіта мій 8р син,збудився від болю в ділянці
  шлунку,аж кричав.Потім трошки вирвав і заснув.Але потім почалась сильна рвота.Ми живемо давно за кордоном,з сімейним лікарем були постійно на зв’язку,але в лікарню тут з таким не ложать і не капають.Він казав пити постійно,щоб не обезводнитись.Пив маленькими ковтками,смоктав лід,але тошнота і рвота не припинялись,він зблід.Випив ліки від рвоти і вирвав,і знов випив ліки і вирвав.Я практично зразу написала отцю Олегу,щоб молився і щоб інші мої діти не заразились,бо завжди вже роками звертаюсь до нього в потребі.Якраз подзвонив мій чоловік з роботи і сказав,що молиться,я кажу отець відповів,що помолиться,я молилась,але важко було зібратись з думками. Син заснув,спав багато і більше не рвав.Ще трошки тошнота,але починає їсти по-трошки,вже ходить,і інш.дітки не захворіли.Безмежно велике дякую Господи,благослови отця Олега,за те,що завжди молиться за нас!!!

Написать комментарий: "Блок свідчень 40"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов