Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Чудеса зцілення

«Христос оздоровляє»

Псалом 103. 2-3:

«2. Благослови, душе моя Господа і не забувай усіх добродійств його ніколи.

3. Він прощає усі твої провини, зціляє всі твої недуги»

 

Отець Олег Максимлюк УГКЦ

м. Івано-Франківськ, вул. 24-серпня ,

Можна доїхати:

від Центрального вокзалу по вул. Миру маршрутками 27,28 ,40,41 до останньої зупинки магазин ” Сім 23 ” прямо і праворуч Свято-Введенська церква . Тролейбус 7. Мікрорайон Каскад

Молитва за оздоровлення:

БУДНІ ДНІ: З 12.00 ДО 14.00

НЕДІЛЯ І СВЯТА: З 12.00 ДО 14.00

Сповідь-перед Службою Божою

Тел. для довідок: 0991853587 п. Дарія

066-2256328 – отець Олег

“Син бо Чоловічий прийшов шукати і спасти те,що загинуло” (Лк.19,10).

“Він послав своє слово синам Ізраїля, звіщаючи їм мир через Ісуса Христа,що є Господом усіх. Ви знаєте,що сталося по всій Юдеї, почавши з Галилеї, після хрищення, що проповідував Йоан: про Ісуса з Назарету, якого Бог помазав Святим Духом та силою і який прийшов, добро творячи та зцілюючи всіх, що їх диявол поневолив,бо Бог був з ним” (Ді.10,36-38).

Основна мета мого служіння-навернення людей до Бога, до спасіння в Ісусі Христі, до праведного життя.Через щирі та ревні молитви з вірою, духовні науки, прийняття Святих Тайн Сповіді та Святого Причастя, а в разі потреби і Святої Тайни Оливопомазання, через сердечне навернення Господь зсилає свої ласки та благодаті, оздоровляє з різноманітних недуг.

Господь Бог любить всіх людей, Він милосердний як до праведників,так і до грішників, але зауважив, що найбільше зцілень та звільнень отримали ті люди, які правдиво наверталися і твердо повірили в безмежну силу Божого Милосердя.

Бажаю Вам святості, духовного та фізичного здоров’я, безліч добрих діл, любові Господа та радості в Святому Дусі. Вся слава, подяка, любов Вічноживому, Милосердному Єдиному Господу Богу-Пресвятій Трійці!!! (о.Олег Максимлюк).

“Отець Олег відкрив мені очі на все. Звертайтеся до нього за допомогою, бо о.Олег – надзвичайна людина. Він посланий Богом і ви це зрозумієте при зустрічі”. Лариса Партем-Світа.

Моліться до різних святих, зокрема Дев’ятницю до Апостола Юди Тадея –   http://tadey.zcilennja.if.ua

Сайт отця Олега Максимлюка: –  http://www.facebook.com/Oleg.Maximlyuk

Власник, адміністратор і модератор сайту – Ігор Гринишин

Запитання та побажання щодо сайту – admin@zcilennja.if.ua

Сайт працює за рахунок коштів власника (адміністратора) Ігоря Гринишина та Ваших пожертв, які можна здійснити, перейшовши на сторінку – † “Пожертва на сайт

Інші сайти Адміністратора Ігоря Гринишина:

1. Дев’ятниця до Апостола Юди Тадея

2. Соц. мережі –  https://www.facebook.com/kotusik,

(501) Комментариев к: "Чудеса зцілення"

 1. Варвара пишет:

  Слава Ісусу Хресту!отче Олег прошу,вас помолитися за сцілення від онко моеіі донечки Юлі,перенесла вже 12 хімію.Дуже потрібна мама дітям.Вірю в вашу допомогу,та широ дякую.

 2. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за оздоровлення та щасливо проведену операцію Ірини, та можливість нам з чоловіком стати батьками. Дякую.

 3. Мар'яна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче помоліться благаю за Мар’яну щоб одужала від хвороби в ротовій порожнині. Дуже Вас благаю . Дякую

 4. Галина пишет:

  СІХ! Отче Олеже, щиро прошу про молитву за чоловіка Андрія, за його фізичне і духовне зцілення, за звільнення від страхів, панічних атак та всякого роду залежностей, за зміцнення сім’ї та зростання у вірі. Дякую!

 5. наталка пишет:

  отче олег помолітся щоб у мене пішли місячні нормалізувався гормональний фон щоб відбулося зцілення наталка

 6. Юліі пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу Вас помолитись за зцілення хребта Юлії . Вірю в милосердя Ісуса Христа і в силу Ваших молитов. Дуже дякую Вам.Благослови Вас Господи.

 7. Юліі пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже прошу Вас помолитись за зцілення хребта Юлії . Вірю в милосердя Ісуса Христа і в силу Ваших молитов. Дуже дякую Вам.Благослови Вас Господи.

 8. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче,прошу Вас помоліться за Василя і Наталю,щоб вони прийняли святе таїнство подружжя, порузумілись і жили в мирі ,злагоді і любові.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, прошу Вас помоліться за маленького хлопчика Маркіяна, який не вимовляє букви і має геморой!

 10. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу отче Олег прошу молитву за зцілення від онкології моєї мамусі р.б Оксани. Щиро дякую.

Написать комментарий: "Чудеса зцілення"

Облако тегов