Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Чудеса зцілення

«Христос оздоровляє»

Псалом 103. 2-3:

«2. Благослови, душе моя Господа і не забувай усіх добродійств його ніколи.

3. Він прощає усі твої провини, зціляє всі твої недуги»

 

Отець Олег Максимлюк УГКЦ

м. Івано-Франківськ, вул. 24-серпня ,

Можна доїхати:

 

від Центрального вокзалу по вул. Миру маршрутками 37, , 27,28 , 33,40,41 до останньої зупинки магазин ” На околиці ” прямо і праворуч Свято-Введенська церква . тролейбус 7

 

Молитва за оздоровлення:

БУДНІ ДНІ: З 12.00 ДО 14.00

НЕДІЛЯ І СВЯТА: З 12.00 ДО 14.00

Сповідь-перед Службою Божою

Тел. для довідок: 0991853587 п. Дарія

066-2256328 – отець Олег

“Син бо Чоловічий прийшов шукати і спасти те,що загинуло” (Лк.19,10).

“Він послав своє слово синам Ізраїля, звіщаючи їм мир через Ісуса Христа,що є Господом усіх. Ви знаєте,що сталося по всій Юдеї, почавши з Галилеї, після хрищення, що проповідував Йоан: про Ісуса з Назарету, якого Бог помазав Святим Духом та силою і який прийшов, добро творячи та зцілюючи всіх, що їх диявол поневолив,бо Бог був з ним” (Ді.10,36-38).

Основна мета мого служіння-навернення людей до Бога, до спасіння в Ісусі Христі, до праведного життя.Через щирі та ревні молитви з вірою, духовні науки, прийняття Святих Тайн Сповіді та Святого Причастя, а в разі потреби і Святої Тайни Оливопомазання, через сердечне навернення Господь зсилає свої ласки та благодаті, оздоровляє з різноманітних недуг.

Господь Бог любить всіх людей, Він милосердний як до праведників,так і до грішників, але зауважив, що найбільше зцілень та звільнень отримали ті люди, які правдиво наверталися і твердо повірили в безмежну силу Божого Милосердя.

Бажаю Вам святості, духовного та фізичного здоров’я, безліч добрих діл, любові Господа та радості в Святому Дусі. Вся слава, подяка, любов Вічноживому, Милосердному Єдиному Господу Богу-Пресвятій Трійці!!! (о.Олег Максимлюк).

“Отець Олег відкрив мені очі на все. Звертайтеся до нього за допомогою, бо о.Олег – надзвичайна людина. Він посланий Богом і ви це зрозумієте при зустрічі”. Лариса Партем-Світа.

Моліться до різних святих, зокрема Дев’ятницю до Апостола Юди Тадея –   http://tadey.zcilennja.if.ua

Сайт отця Олега Максимлюка: –  http://www.facebook.com/Oleg.Maximlyuk

Власник, адміністратор і модератор сайту – Ігор Гринишин

Запитання та побажання щодо сайту – admin@zcilennja.if.ua

Сайт працює за рахунок коштів власника (адміністратора) Ігоря Гринишина та Ваших пожертв, які можна здійснити, перейшовши на сторінку – † “Пожертва на сайт

Інші сайти Адміністратора Ігоря Гринишина:

1. Дев’ятниця до Апостола Юди Тадея

2. Соц. мережі –  https://www.facebook.com/kotusik,

(491) Комментариев к: "Чудеса зцілення"

 1. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу !
  Отче, благаю Вас про молитву за моє зцілення – Христина. Нехай Господь Бог наш вислухає Вас
  Дякую, з Богом!

 2. Наталя пишет:

  Слава Ісусу христу!
  Отче, дуже сильно прошу Вас, моліться за мого тата Олександра за зцілення від раку підшлункової залози! Благаю Вас, допоможіть, будь ласка!!!

 3. Марія пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олег помоліться за успішну здачу ЗНО Віри.Щиро дякую.

 4. Олеся пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олег помоліться будь-ласка за моє одужання. Довгий час не можу вилікувати шлунок і жоден лікар не може допомогти. Щиро дякую!

 5. Наталія пишет:

  Христос Воскрес! Прошу молитви за зцілення моєї мами від пневмонії, відновлення дихання, дякую

 6. Марія пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олег помоліться будь ласка за зцілення алкозалежного Володимира і навернення його в сім’ю.

 7. Оксана пишет:

  Христос Воскрес
  Дякую Богу і отцю Олегу за зцілення мого лікаря кардіолога ,якого турбував біль у попереку рік часу ,я ходжу до кардіолога часто і тепер прийшла ще раз і запитала про його самопочуття і я була у шоці коли він сказав ,що біль пройшов ,це чудо ,нехай Бог винагородить Вас за ваші молитви

 8. Оля пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.

 9. Ольга пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Щиро дякую Вам!

 10. Ольга пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.

Написать комментарий: "Чудеса зцілення"

Облако тегов