Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Чудеса зцілення

«Христос оздоровляє»

Псалом 103. 2-3:

«2. Благослови, душе моя Господа і не забувай усіх добродійств його ніколи.

3. Він прощає усі твої провини, зціляє всі твої недуги»

 

Отець Олег Максимлюк УГКЦ

м. Івано-Франківськ, вул. 24-серпня ,

Можна доїхати:

 

від Центрального вокзалу по вул. Миру маршрутками 37, , 27,28 , 33,40,41 до останньої зупинки магазин ” На околиці ” прямо і праворуч Свято-Введенська церква . тролейбус 7

 

Молитва за оздоровлення:

БУДНІ ДНІ: З 12.00 ДО 14.00

НЕДІЛЯ І СВЯТА: З 12.00 ДО 14.00

Сповідь-перед Службою Божою

Тел. для довідок: 0991853587 п. Дарія

066-2256328 – отець Олег

“Син бо Чоловічий прийшов шукати і спасти те,що загинуло” (Лк.19,10).

“Він послав своє слово синам Ізраїля, звіщаючи їм мир через Ісуса Христа,що є Господом усіх. Ви знаєте,що сталося по всій Юдеї, почавши з Галилеї, після хрищення, що проповідував Йоан: про Ісуса з Назарету, якого Бог помазав Святим Духом та силою і який прийшов, добро творячи та зцілюючи всіх, що їх диявол поневолив,бо Бог був з ним” (Ді.10,36-38).

Основна мета мого служіння-навернення людей до Бога, до спасіння в Ісусі Христі, до праведного життя.Через щирі та ревні молитви з вірою, духовні науки, прийняття Святих Тайн Сповіді та Святого Причастя, а в разі потреби і Святої Тайни Оливопомазання, через сердечне навернення Господь зсилає свої ласки та благодаті, оздоровляє з різноманітних недуг.

Господь Бог любить всіх людей, Він милосердний як до праведників,так і до грішників, але зауважив, що найбільше зцілень та звільнень отримали ті люди, які правдиво наверталися і твердо повірили в безмежну силу Божого Милосердя.

Бажаю Вам святості, духовного та фізичного здоров’я, безліч добрих діл, любові Господа та радості в Святому Дусі. Вся слава, подяка, любов Вічноживому, Милосердному Єдиному Господу Богу-Пресвятій Трійці!!! (о.Олег Максимлюк).

“Отець Олег відкрив мені очі на все. Звертайтеся до нього за допомогою, бо о.Олег – надзвичайна людина. Він посланий Богом і ви це зрозумієте при зустрічі”. Лариса Партем-Світа.

Моліться до різних святих, зокрема Дев’ятницю до Апостола Юди Тадея –   http://tadey.zcilennja.if.ua

Сайт отця Олега Максимлюка: –  http://www.facebook.com/Oleg.Maximlyuk

Власник, адміністратор і модератор сайту – Ігор Гринишин

Запитання та побажання щодо сайту – admin@zcilennja.if.ua

Сайт працює за рахунок коштів власника (адміністратора) Ігоря Гринишина та Ваших пожертв, які можна здійснити, перейшовши на сторінку – † “Пожертва на сайт

Інші сайти Адміністратора Ігоря Гринишина:

1. Дев’ятниця до Апостола Юди Тадея

2. Соц. мережі –  https://www.facebook.com/kotusik,

(453) Комментариев к: "Чудеса зцілення"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я дуже прошу, помоліться за жіноче здоров’я Наталії, за щасливе одруження з коханим чоловіком і створення сім’ї. Дуже дякую.

 2. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за добру роботу для Оксани. Дякую.

 3. Наталя пишет:

  Слава Ісуса Христу !Шановний о.Олег щиро прошу Вашої молитви за сина Назара ,за його одужання і за щасливу долю,а також за донечку Марянку за щасливу її долю ,нехай ваші молитви допоможуть їй знайти душевний спокій і віру в себе .За одужання Іванки. Дякую Вам дуже,за Ваші молитви!Нехай благословить Вас Господь!!!

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з люблячим, коханим чоловіком, з яким створити сім’ю. Дуже дякую. Благослови вас Господи.

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за зцілення від бартолінової кісти. Дуже дякую. Благослови вас Господи.

 6. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу, о. Олег. Прошу ваших молитов за р.б. Надію, маму. У неї хронічне безсоння, а тепер уже звикання до снодійних і вже передозування, а без них взагалі не спить в ночі. Від них сильне порушення координації, загальмованість, втрата реальності часу, втрата сил. Затачується, падає в хаті. Не розуміє коли треба пити таблетки, сьогодні рано, хотіла колотись дімедролом, щоб спати, а в 11 годині хотіла пити таблетки, бо вже вечір і вона не спить. Я з великим скандалом їх відібрала. Вона вже як наркоман, втратила від них пам’ять, мені не вірить. Ходила до якоїсь жінки зливати на віск від безсоння, та їй сказала що це зробила сусідка, з якою ми живемо на одному подвірї, бо їй треба нашої кімнати, що треба лікуватись в лікарі, бо вона нічим вже не поможе, і ходити на молитви до священника.

  В 2018 мама мала другий раз онкологію, отримала 6 хімії. А цього року почались розлади сну. Мама завжди ходила до церкви, навіть до вас регулярно на молитви, ще як ви були на Селянській і вона була сильніша. Ще тиждень назад ходила до костелу. А тепер за ці п’ять місяців вже так напила снодійних, що ледве по хаті ходить. Щоб лікуватись, зараз ніхто в лікарню не покладе. А припинити пити не може, бо має від них велику залежність. Мало їсть, нічого не хоче, хоче щоб бог її скоріше забрав, ніж так жити, бо то не життя, лежати і куняти цілодобово. Їй 70 років.

  Прошу ваших молитов щоб вона позбавилась медикаментозної залежності від снодійних і безсоння, окріпла і стала на ноги.

  Дякую вам, слава Ісусу Христу.

 7. Наталія пишет:

  Слава ІсусуХристу. Отець Олег, помоліться будь ласка за швидке одруження Наталії з коханим і люблячим чоловіком. Дуже дякую. Надіюся на вашу допомогу і на Божу милість.

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за дар материнства Наталії, щоб нормалвзувалися гормони, без застосування гормонів, природнім шляхом і було багато здорових яйцеклітин, щоб можна було завагітніти. Дуже дякую. Надіюся на Вашу допомогу і Божу милість.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення тата Василя, в нього проблеми з статевим органами, камінь в жовчному міхурі, з очима, кришталик плаває. Хай здорові будуть органи всі. Дуже дякую.

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком. За створення сім’ї. Дякую.

Написать комментарий: "Чудеса зцілення"

Облако тегов