Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Чудеса зцілення

«Христос оздоровляє»

Псалом 103. 2-3:

«2. Благослови, душе моя Господа і не забувай усіх добродійств його ніколи.

3. Він прощає усі твої провини, зціляє всі твої недуги»

 

Отець Олег Максимлюк УГКЦ

м. Івано-Франківськ, вул. 24-серпня ,

Можна доїхати:

 

від Центрального вокзалу по вул. Миру маршрутками 37, , 27,28 , 33,40,41 до останньої зупинки магазин ” На околиці ” прямо і праворуч Свято-Введенська церква . тролейбус 7

 

Молитва за оздоровлення:

БУДНІ ДНІ: З 12.00 ДО 14.00

НЕДІЛЯ І СВЯТА: З 12.00 ДО 14.00

Сповідь-перед Службою Божою

Тел. для довідок: 0991853587 п. Дарія

066-2256328 – отець Олег

“Син бо Чоловічий прийшов шукати і спасти те,що загинуло” (Лк.19,10).

“Він послав своє слово синам Ізраїля, звіщаючи їм мир через Ісуса Христа,що є Господом усіх. Ви знаєте,що сталося по всій Юдеї, почавши з Галилеї, після хрищення, що проповідував Йоан: про Ісуса з Назарету, якого Бог помазав Святим Духом та силою і який прийшов, добро творячи та зцілюючи всіх, що їх диявол поневолив,бо Бог був з ним” (Ді.10,36-38).

Основна мета мого служіння-навернення людей до Бога, до спасіння в Ісусі Христі, до праведного життя.Через щирі та ревні молитви з вірою, духовні науки, прийняття Святих Тайн Сповіді та Святого Причастя, а в разі потреби і Святої Тайни Оливопомазання, через сердечне навернення Господь зсилає свої ласки та благодаті, оздоровляє з різноманітних недуг.

Господь Бог любить всіх людей, Він милосердний як до праведників,так і до грішників, але зауважив, що найбільше зцілень та звільнень отримали ті люди, які правдиво наверталися і твердо повірили в безмежну силу Божого Милосердя.

Бажаю Вам святості, духовного та фізичного здоров’я, безліч добрих діл, любові Господа та радості в Святому Дусі. Вся слава, подяка, любов Вічноживому, Милосердному Єдиному Господу Богу-Пресвятій Трійці!!! (о.Олег Максимлюк).

“Отець Олег відкрив мені очі на все. Звертайтеся до нього за допомогою, бо о.Олег – надзвичайна людина. Він посланий Богом і ви це зрозумієте при зустрічі”. Лариса Партем-Світа.

Моліться до різних святих, зокрема Дев’ятницю до Апостола Юди Тадея –   http://tadey.zcilennja.if.ua

Сайт отця Олега Максимлюка: –  http://www.facebook.com/Oleg.Maximlyuk

Власник, адміністратор і модератор сайту – Ігор Гринишин

Запитання та побажання щодо сайту – admin@zcilennja.if.ua

Сайт працює за рахунок коштів власника (адміністратора) Ігоря Гринишина та Ваших пожертв, які можна здійснити, перейшовши на сторінку – † “Пожертва на сайт

Інші сайти Адміністратора Ігоря Гринишина:

1. Дев’ятниця до Апостола Юди Тадея

2. Соц. мережі –  https://www.facebook.com/kotusik,

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

(448) Комментариев к: "Чудеса зцілення"

 1. надя пишет:

  помоліться ,благаю за мою доньку Маргариту за зцілення її очей 1. 03 операція прошу молю благаю допоможіть не втратити віру

 2. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу молитву за душевний спокій для Марії і оздоровлення від хвороби

 3. Sim пишет:

  дуже просимо молитви за хворого игоря

 4. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу Вас помолитися за мене Тетяну хвору на токсично алергічний дерматит. Висипка на обличчі. Ліки не допомагають. Вже рік як на сильних гормонах. Появився стах безвихідь депресія. Вся надія на Бога. Дякую.

 5. Галина пишет:

  Помоліться отче Олеже за мою внучку Катрусю у якої важка депресія. Нікого не слухає, До церкви ходити не хоче. Хай ваші молитви допоможуть їй віднайти душевний спокій і рівновагу а також навернути її до Бога

 6. Дарія пишет:

  Помоліться благаю святий отче за ігоря щоб зцілив його бог за вашим щирим посередництвом. Від страшноі хвороби меланоми .дуже дякую вірю в силу молитви.

 7. Андріана пишет:

  христос рождаться прошу отця помолитися за здоровя моїх рїдних

 8. ігор пишет:

  Христос рождається ! Прошу всечесного отця помолитися за звільнення від зависті проклять хвороби

 9. Маряна пишет:

  Слава Ісусу Христу!від щирої душі вдячна О.Олегу за молитви, вони дуже помічні, зараз я маю чоловіка і малятко! Дякую щиро отцю Олегу Бог почув його молитви!

 10. іван пишет:

  Христос народився! Іван, Тернопіль. Благаю про молитву за здоров”я доньки Ангеліни, тяжко переносить вірус, сильний кашель, вже 10 днів висока температура. Також прошу помолитись за здоров”я сина Олексія, має вроджену ваду нирок, дружини Таїсії, після вірусу не покидає кашель, болять суглоби. Щиро дякую Вам.

Написать комментарий: "Чудеса зцілення"

Облако тегов